Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
18. sep 2009

Ahojte no veru veru klesá tu morálka nikde nikto 😝

tak u nás bol v škôlke plač ale pre zmenu poobede lebo ja necem domov chcem v školkeeee...... 😕 😝 takže asi tak

ivana2009
19. sep 2009

tu nikoho niet ☹ ☹
pekne dobre ranko my niejako kychame tak hadam nic nam nebude ☹ ☹ ☹

kukulik30
autor
19. sep 2009

krasne rano 🙂 my sme mali nanic noc, Samkoovela viac od vcera kycha, kasle, ....v noci bol staaaasne nervozny, stale chodil cikat a stazoval sa na hrdielko a brusko 😖 som zvedava, co nam povie dr ☹

slaviq81
19. sep 2009

Livi, ani Lare tie sople ešte neprešli. Dýcha už celkom fajn, ale pri kojení sa jej nedá, niekde vzadu jej to tam chrčí. A najhoršie je, že okrem mlieka nechce nič jesť 😝 Dostanem do nej 3 - 4 lyžičky a hotovo ☹ Ale kaká aj 3 krát za deň, a prdí ešte viac 😝
My dnes ideme na svadbu 🙂 Ale vôbec to tak nevyzerá, keby ste ma teraz videli, tak sa zľaknete 😀 😀 😀

A Anička ako? Manželíka má ešte v nemocnici?

kukulik30
autor
19. sep 2009

jaj slavka, tak to je na nervy tie choroby,moja zlata, viem si predstavit ako tazko sa jej papa ☹
a pritom u nas uz vyzeralo, ze to prechadza, ale chory je aj MM, svokra a maly Matusko uz tiez 😖 chvalabohu, ze teploty nie su 😝
a prijemne svadbovanie..ide aj Lara, ci ako?tak len trsaj, nech zavidime 😀

ivana2009
19. sep 2009

livka matusko je chory ta co ☹ ☹ ☹ ☹
aj nas tak kycha a mna strasne boli hrdlo tak sa necudujem zatial papkame tak uvidime rano nosim rusko tak hadam ............ ☹ ☹ ☹

zuzanale
19. sep 2009

Ahojte tak už som aj ja marod mi je na .... bolí ma cele telo každý sval a ešte včera mi nič nebolo ☹

ivana2009
19. sep 2009

😒 zuzka mna tak bolelo v pondelok a dnes uz hrdlo maly sa pucka v postielke
oj len nie je choryyyyyyyyyyyyyy bo mna ................ kedy nas zaockuju ☹

kukulik30
autor
20. sep 2009

dobre ranko
tak to vyzera, ze uz marodi vacsina ☹
Ivka, no Matusko zacal kychat , pokaslievat, tak dostal kvapocky ..hadam sa mu to nezhorsi, lebo aj jeho tatik je chory 😒
a vas Matusko iba kycha?..no hadam sa mu nezhorsi, to rusko je fajn napad, my sme vyuzivali a celkom pomahalo, ked bol Samko maly 😉
zuzka, tak to je neprijemne, cloveka to vie riadne polozit 😔teraz by bolo dobre, keby si poriadne vylezala , ale pri detoch je to tazke 😖
tak baby a deturence skore uzdravenie!!!!

slaviq81
20. sep 2009

Dobré ránko 😀 😀 😀

slaviq81
20. sep 2009

Nedobrovoľne som musela o siedmej vyliezť z postele 🙄 🙄 🙄 Lara už kričala o dušu ma-ma-ma 😀 😝 No a teraz som jej pustila dvd-čko s pesničkami, medzitým stihla zapnúť PC, tak reku kuknem čo nového na koňovi. Polievka mi už dobrú pol hodinu vrie, aj rezance už mám uvarené, zemiaky očistené. Už len uhorky nastrúhať a obaliť ryby - šichta 😉 Naši chrápu, došli až o štvrť na šesť. Ja s Larou o pol jedenástej. Trsali sme o 106, večeru som doslova zožrala, len sa po nej zaprášilo. Len ku koláčom som sa nejak nedostala 😠 😀

Ta čo to sa deje, všetci chorí 😖 😢 Niečo je vo vzduchu. Prajem skoré uzdravenie, nám sa už trolilinku polepšilo. Idem off.

veronika1982
20. sep 2009

ahojte... aj my sme boli vcera gratulovat na jednej svadbe... joj tak som si zaspominala na nasu svadbu.. vcera kde som sa pohla tam sama nevesta.. slavka a vy ste boli komu na svadbe?

my sme boli dnes doboedu von a poobede pojdeme na byt pozriet tatika..

nasi starki tiez bubaju lebo prisli zo svadby o piatej rano..

aj ja som mala rusko ked som bola chora ale mne sa pod nim strasne dychalo a potila sa mi tvar..skoda ze matuskovia su chory. nas zaockuju teraz v stredu.. panecku uz teraz mam strach...

slaviq81
20. sep 2009

Veronika, ja som bola bratrancovi. Sobáš mali v Arnutovciach a hostinu v Odoríne, lebo tam je veľká sála, ale aj tak sme sa tam tlačili 😝 Veď nás bolo cca 140 😀 😝 A včera bolo veľa svadieb, možno aj kvôli dátumu 😅 Joj, očkovanie 😝 Ja som držala Lare nožičku, a potom mi trvalo dosť dlho kým som ju obliekla, bo som mala oči zarosené 😝 😀 Pozdravuj Bibku a Katku 😉

sophie1981
20. sep 2009

Ahojjjjteee....zase u svokry...tak strucne co nove:

compik stale mimo, takze aj net...... 😠 ......ale zato stiham tolko veci doma ye ay...dokonca sa aj vecer naplno venujem manzelovi...aj kolacik som napiekla, varim kazdy den, upratane pozehlene, ziadne kopy.... 😅 😅 😅 😅 ...no idealna zienka domaca..... 😝 ....katka je smiesko riaden, a uz aj bordelar....a papkac........v kuse v pohybe, ale spinka v postielke cez den....potiahne aj hod a pol poobede, takye mam volno, keby bol net tak urcite tvrdnem s vami, ale bohuzial....abstak stale ako svina........ 🙄 🙄 🙄 🙄 ..ja ceeeeeem neeet a konikaaaaa 🙄 🙄 🙄

o mesiac letime do Londyna tak uz odratavam dni....uz sme sa aj spojili s mariom, ze djdeme, tak uz sa tiez na nas tesia.....len lietadla sa nejako bojim.... 😲

sestra stale 2v1..........ak neporodi do stvrtku tak to idu s nej tahat...pevne verim, ze sa rozbehne sama.....

tak idem von, katka je v kociariku, tak nech nedostane hisacik, ked sa zobudi a mna tam nebude.... 😕

ivana2009
21. sep 2009

pekne dobre ranko 😀 😀
My sme boli vcera na pohotovosti len kycha ako slonik ale dychanie a hrdielko mame ok len sme nachladeny 😉 😉 tak dnes volame o 10h o ten moc tak mam trafi ak bude ok a zase sme nachladeny juuj stale nieco
dnes matuskom vsetko naj vela zdravicka 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 l
livka a vas matusko ako?

ivana2009
21. sep 2009

haloooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 tu nikoho niet ☹ ☹ ☹

rybecka
21. sep 2009

Matuskom vsetko naj vela zdravicka a nech robia mamickam radost 😵
No mi dnes skolka katastrofa plac ja uz neviem ako to mam riesit on tak vystraja az sa zajakava od placu 😖 Boze ako dlho este. ja som uz verila ze bude dobre. no asi este tento tyz.
No my zatial chori nie sme ale asi uz mu idem kupit sirupcek z hlivy skolka a jesen su tu 😅
jaj Bibka letite do Londyna troska vam zavidim vyletik uvidis Katka to zvladne na jednotku myslim let.
Ja by sla tam nanakupy do primarku 😀 velmi rada som tam nakupovala.
Idem si porobit lebo este vybuch v byte 😝

anape
21. sep 2009

ahojte baby,
hlasim sa po vikende, my sme boli v tatrach, babka tam bola cely tyzden, tak sme dosli na vikend za nou, ked nemame tatina doma a nemohli sme ist ani na svadbu 😒 ... mame sa dobre, deticky su zdrave, aj ked nejaky ten soplik sa sem-tam objavi

aj my prajeme matuskom vsetko dobre k meninkam 🙂 a chorym detickam skore uzdravenie

jani drzim palce nech sa matejko v skolke cim skor udomacni, nech nezazivas rano take stresy... petko plakal len tak trosku, aj to len kym sa nezatvorili za nim dvere na triede, ale nemohla som s nim chodit, lebo mi trhalo srdce, tak si viem predstavit ako tazko musi byt tebe este aj pocas dna

veronika1982
21. sep 2009

vsetko naj matuskom hlavne vela zdravicka..

janbari
21. sep 2009

ahojte ....
čo tu máte nové?
Cez víkend som stretla kukulika...livku.....v Madarase.....Chodievate tam? Ja celkom rada, hoci to je od Mieru dosť ďaleko...ale deti sa tam vedia dobre vyblázniť....
jááááj a dnes som na východe u čínana kúpila super kabát,....taký károvaný....za 750....vždy som taký chcela a dnes to bola asi náhoda....Takže na zimu som oblečená....

🙂

kukulik30
autor
21. sep 2009

Ahojte 🙂
Krasne meninky Matusikom 😵 😵 😵

jani, no az tak casto tam nechodim/ madaras/, ale surne som potrebovala cosi kupit a viem, ze tam to mali, tak som prebehla, ale najviac tam navstevujem DM drogeriu 😉

u nas uz konecne polepsenie, vyter bol negativny, takze zajtra ide Samko do skolky, to bude opat placu, ako na zaciatku 😒 dufam, ze nedonesie hned dalsiu chorobu...vraj uz zacina aj chripka uradovat 😖 🙄

ivka, nas Matusko este je soplivy, ale nic vazne, nema teplotu, vonku s nim Katka chodi, ved je tak krasne, tak nech sa hreje na slniecku, to pomoze...a kasel tiez obcas, ale to asi aj z tyxh soplikov, ked to tecie 😒 hlavne, ze nie su teploty 😉

sophie1981
21. sep 2009

ahojte...uz mame net..... 😀 😀 😀 😀 😀

Matuskom vsetko najlepsie k meninkam.......vela krasnych splnenych detskych snov...... 😉 ...pada, kupat kacenu.....tak sa zatial majte...dnes uz asi nedojdem...az zajtra rano......budem cucat superstar.....a snad potom niekedy docitam zameskane.... 😉

veronika1982
21. sep 2009

ahojte.. my sme boli vecer v poprade len tak na vylete.. matej sa po ceste tak posral ze sme museli odstavit na dialnici.. ale to boli len take smradlave prdy.. ale prebalili sme sa.. domov sme sli zase napojeny na cicke..

zajtra nam asi pride montovat kuchynu tak som zvedava ako to s matejom zvladneme...kedze vsetci su v robote..

bibka potom mi posli fotky tych dvoch darebakov.

rybecka
21. sep 2009

cafte maly oznam :
Mame zub akurat som ho nasla 😀 😀 😀
Dobru nocku 🙂

zuzanale
21. sep 2009

Ahojte tak Matúškom všetko naj 😉

naša Timka zas zo škôlky s plačom že ona nejde domov 😖 😠 inak nove nič mňa ešte stále drží nádcha ☹

anape
21. sep 2009

janka blahozelame k prvemu zubku 🙂

ivana2009
21. sep 2009

ahojte tťak ja neviem ci aj nam nejdu zubky lebo dnes okolo 17h bol taky plac brusko ok vetre ok napapkany a stale plac natrela som mu dasna s gelom a uz bol plac prec tak som zvedava
janka a kde ma zubok hore ci dole?
matusik dakujem za blahozelanie a posiela pusinku
inak dnes som stretla janku panecku ako tie deticky rastu 😀 😀 😀
peknu noc 😉

veronika1982
22. sep 2009

ahojte.. jej tak gratulujeme k prvemu zubku.. ci pana... my sme tiez vecer o pol jedenastej spustili taky plac ze ho bolo mozno az na osmicku pocut a tiez brusko v pohode.. ivana ty uz davas matuskovy gel?

ja mam nervy.. ten co ma ist montovat kuchynu sa neozyva..

viete mi poradit niekoho kto robi lacne vstavane skrine?

sophie1981
22. sep 2009

aaaahojte...konecne aj ja......za tie tyzdne bez netu moje decko tak zmudrelo, ze uz je to veeelmi tazke pisat s nou na kolenach, v kuse tuka do klavesnice..... 😕 🙄 .....idem jej ukazat foto kamosov..... 😀

janka blahozelame k zubku.....my zatial pokoj....uvidime kedy uracia rast..... 😅

tak idem letmo docitat co nove.....

janoko
22. sep 2009

Čau kočky, Paťa včera trénovala na mamu - viď môj album...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre