Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
28. sep 2009

ahoj
pata krasny kociarik 😉
veronika ti mas peknucku kuchynu a este krajsie babatko 🙂
bibka blahozelam ku krsniatku samko je zlatunky joj vsetky deti su take zlate keby tak rychlo len nerastli 😉

slaviq81
28. sep 2009

Baby, kedy ráno začína ordinovať chirurg na poliklinike? (Bevilaqua, alebo vlastne je to jedno ktorý) Chcem sa ísť objednať - dať vypáliť bradavicu, čo mi narástla na nose. Sprievodný lístok už mám. Dik

kukulik30
autor
28. sep 2009

slaka, tak to netusim, ale vycsinou vsetci lekari zacinaju okolo pol 8 mej, tak asi aj Bevilaqua 😉 ...mne treba ist vyrezat znamienka, co mam pod pazuchou, ale nechce sa mi 😖

slaviq81
28. sep 2009

No tak asi pôjdem ráno na siedmu, nechcem tam trčať celé doobedie 😝 A rozmýšľam či si dať vybrať aj tie dva znamienka čo mám nad perou 😅

pata31
28. sep 2009

Antonia dik 😵 a ty uz mas kupeny?

baby, dik...a treba kupovat este pred porodom tu odsavacku? Lebo na predporodnej nam vraveli, ze vlastne uz na zaciatku, kym male papa len trosku, treba odsavat mliecko, aby sa zacalo tvorit...tak to by znamenalo, ze si ju musim ozaj uz do porodnice vziat

slaviq81
28. sep 2009

Pati, ja som nemala odsávačku, ale tretí deň v pôrodnici som volala mamke aby ju skočila kúpiť.

kukulik30
autor
28. sep 2009

slavi, ty mas nejake znamienka nad perou, som si ani nevsimla 😕 😅

no patka, urcite ju maj uz v porodke 🙂

slaviq81
28. sep 2009

Livi, mám - 2 ks 😀 Mám ich odjakživa, preto mám dilemu či ich nechať, lebo už som si na nich zvykla. Ale bola by to taká zmena keby šli preč 😀 Keď už idem k tomu chirurgovi.

pata31
28. sep 2009

diky baby 😵

veronika1982
28. sep 2009

my sme boli poobede u sestry na tarci a teraz uz bubkame.. naobed sme si trosku poplakali lebo pan sa chcel na rukach nosit a ja som chcela aby spal sam..

pati ja som odsavacku nemala ale pozicali mi ju tam a potom mi nasi kupili ked som prisla domov..ale je dost mozne ze ju ani nevyuzijes ked budes mat mliecka dost resp. ze nebudes musiet ani odsavat...

mrka2
28. sep 2009

ahojte
Patka - ja som nemala odsavacku,ale mali jednu v nemocnici,tak mi pozicali. Bol to Avast piestovy a musim povedat,ze bola super,kebyze nemam trhliny. To bola ina bolest. Myslela som,ze nevydrzim... ale musela som odsavat,kedze mala bola este zdopovana z Dithiadenu,co mi davali a stale spinkala.
Tak davaj pozor hned zo zaciatku na to,aby ti mala Tamarka neznicila bradavky,lebo kojenie bude velmi bolestive. Mne sa to liecilo mesiac,kym to ako tak bolo v pohode.
No a kocikovat spolu asi nebudeme,kedze ja nie som zo SNV, i ked veelmi rada by som. 🙂

mrka2
28. sep 2009

joooooj Avast je antivirus,co mame nainstalovany v PC 😀 😀 😀 myslela som Avent. 😅 😅

antoniab
28. sep 2009

patka ja kociar este nemam neviem sa rozhodnut tak ako s menom stale vaham
ani odsavacku kupovat nebudem az po porode podla potreby 😉
baby aj vy ste mavali migrany v tehu alebo mate mne je strasne zle ak si dam panadol stane sa nieco ?

veronika1982
28. sep 2009

mrka2 tak ja som mala tiez tu odsavacku a potom kym som si doma zvykla na druhu tak to bol horor..

veronika1982
28. sep 2009

ja som bolesti hlavy ani tak moc nemala takze v tom ti neporadim.. ja som sa liekom vyhybala a ak tak len nejaka homeopatika som brala..

sophie1981
28. sep 2009

caute, aj my uz spinkame....konecne..ja tlacim detsku krupicu a relaxujem...dnes bola extremne nervna sopla jedna...predpokladam ze na nas lezu zuby.... 😝 ...obzula komplet mm bundu a obrus.... 😀 .....

ja mam avent odsaacku piestovu.....aa pouzila som je celkom 4 x.....v nemocke som dojila rucne, a potom som vobec nemusela...dokonca som ani vlozky na prsia nepouzivala... 😉 .

sophie1981
28. sep 2009

mata, mna hlava nebolela, ale paralen je tusim v pohode....

kukulik30
autor
28. sep 2009

a ja ked vam poviem, aku som mala odsavacku..no tu klasicku sklenenu s balonikom 😝 😀 ..vyuzila som ju minimalne, kedze mne odtekalo mlieko samo, akurat v noci , ked som mala ztvrdnute prsniky, tak som si troska odsala a bolo..inak nie....ale tie piestove si baby chvalia 😉

sophie1981
28. sep 2009

zuzanale...som mrkla tvoj album...tie tvoje slecny tie sa ako podobaju na seba........ake klony male.... 😀 😀 😀

antoniab
28. sep 2009

ked ma boli len hlava tak to je v poho ale migrena to ma brutal boli hlava je mi na vracanie a hnackujem 😝
tak som si dala paracetamol tak dufam ze to bude ok dakujem za tipi

zuzanale
28. sep 2009

Ahojte no Bibka môjho mm sa od začiatku pýtajú či to cez kopirak robí že sa naše detúrence tak podobajú 😀 😀 😀 nám lezú tiež zuby najradšej si vyzúvame a žužleme ponožky alebo ťaháme pančušky a potvorka príkrm vyplúva jej musím zemiakovú kašičku a kúsky, brokolice a mrkvy nechať aby mohla kontesa žuť to je husté to nevypluje a výživa ako u Timky urobí brrrrrr a všetko ma mama na tvári takže bez úspechu....

čo sa týka odsávačky tak ja som mala len požičanú ale mne sa odsať nedá max tak 30ml rukou 😝 takže som nevyužila....

veronika1982
29. sep 2009

dobre ranko...

zuzka aj moj hlavne pri papani si chyti pancusky a taha si ich a uz ich ma vytahane..

vonku je fajn pocasie.. to bude zase den. uz vidim toho mojho aky je dnes nervny..

rybecka
29. sep 2009

Dobre ranko,
uz som sama Ondrejko je uz vonku s Dedom a Matej v skolke inac este stale s placom 😝
idem si dat kavicku dnes mi poobede dojde svokra takze mam o zabavu postarane 😅 rozmyslam co varit asi zapekane cestoviny ale polievku neviem 😕

zuzana612
29. sep 2009

Ahojte,

my sme zase spali do pol osmej, tak parada. ale kedze je zase pocasie onicom, tak budeme asi cely den trcat doma.
Ked citam ako vam idu zubky, tak ja som rada ze uz mame vsetky von 😀
Ja som mala tiez tu odsavacku s balonikom a bola fajn, ja somdokazala odsat cely poharik za 5 minut, co mi tak islo mlieko. Ale to len prvy mesiac, potom uz vsetko vytiahol matus 😀
Antonia, paralen je v pohode, ja sa nim napchavam pravidelne kedze ma hlava bolieva dost casto. nastastie mi staci vacsinou zobrat polovicu a prejde, akurat v piatok som si musela zobrat 2x po sebe co nezaberalo.

sophie1981
29. sep 2009

dobre rano.....ja som ako reklama na hrozu des......mala v noci vystrajala o dusu.....normalne som sa rano o 5 musela ist osprsit, nech sa dam dokopy....zimna sprcha pomohla...teraz sopla chrni a ja upratujem co sa da.....potom pojdeme urcite von na vzduch...kym neprsi....

veronika1982
29. sep 2009

nas klasika zase na rukach zaspal.. ma porazi z neho...

a co katka mala desive sny ci co vystrajala?

sophie1981
29. sep 2009

Katka vecer pekne zaspala, klasika, spala do 12, a potom kazdu chvilku hore....myslim, ze ju bolia dasienka....licka mala cervene az pod ockami ale horucku nemala...tak som jej dala Calpol gel na zuby, troska sa ukludnila ale o hodinku bola zase hore...tak sme si potom pospali v kresle.....asi hodinku, potom zase zalomila v posteli, mrncala....no citim sa ako po nocnej.... 😅

kukulik30
autor
29. sep 2009

ahojte 🙂
veronika uz mas napalene cd 😉

kukulik30
autor
29. sep 2009

inak dnes mi doniesol oco huspeninu- 2 misky, tak si dnes vecer daaaaaaaaaaaaaaam 😝 😝 😝 😀 mnam, to mi bude zase zle, ako vzdy, ale aj tak neodolam 😅

rybecka
29. sep 2009

Livi
mnamka huspenina to mozem aj ja 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre