Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
29. sep 2009

my to volame studenina.... 😀

medulka986
29. sep 2009

Ahojte dievčence po dlhoooooooooooooooooom čase,ale vám tie deturence rastú.... a dokonca aj pribudli 😀 😀 😀

medulka986
29. sep 2009

akosi to ani nestíham všetko registrovať 😝

kukulik30
autor
29. sep 2009

jeeeeeeeeeeeeeejda medulka, no kdeze ste sa nam stratili? 😕

medulka986
29. sep 2009

ja sa vyžívam v práci 😝

kukulik30
autor
29. sep 2009

bibka, alebo kočenina..tak to vola moja mamka, ale to som nechcela napisat, bo ktovie, ci by ste rozumeli, ale jasne studenina je to spravne slovko 😀

kukulik30
autor
29. sep 2009

no prosim, workoholicka ako vysita 😀

kukulik30
autor
29. sep 2009

a momentalne si vyprazam pirohy, dalsia mnamka 😝

sophie1981
29. sep 2009

ja idem varit nakyp.....teda ked mi Katka dovoli....ona je totiz taka nervnaaaaa

sophie1981
29. sep 2009

holaaa medulka..co nove na kopci???

veronika1982
29. sep 2009

ktoze to tu k nam zavital...??? no deticky nam vyrastli a zo dna na den su lepsie a lepsie.. aspon to moje..

zaspal 11.47 zobudila sa 12.17... super dlhy spanok.. a co stvaral vonku to vieme len mi tri baby..

mi to volame studenina a kocenina.. ok livia tak ak mi to dovoli moj syncek a nebude vyrevovat ako dnes v kociari tak ti brnknem..

kukulik30
autor
29. sep 2009

veronika, takze ste dnes mali vonku arie 😀

zuzana612
29. sep 2009

Este ze moj Matus je uz v tom veku ze si celkom dobre pospi, dnes spal 2 a pol hod. tak som si aj oddychla, zato potom bol este 3x v postielke leb nechcel jest, ale pomohlo. Na treti krat zjedol vsetko co som mu dala 😀 A teraz ideme trosku von, este sme dnes neboli lebo tu bola doobedu susedka, tak sa ideme trosku vyvetrat kym je ake take pocasie.

pata31
29. sep 2009

Cafte..ja som dnes zasla k dr, bo mi od nedele tvrdlo brusko..asi jak ma v sobotu vytriaslo po ceste do PL...tak je vsetko ok, ale dal mi diazepam a magne B6....ale to sa moze diazepam? hadam dr vie, co robi a to malej neuskodi.. 😕

veronika1982
29. sep 2009

bibka by ti vedela povedat o diazepane svoje.. ano to sa dava len si potom po nom ako na drogach. aj kamoska teraz berie diazepan..

hej livia arie su slabe slovo...

baby kupila som sadu hrncov na vychode v domacich potrebach. maju tam 25 % zlavy.. je to 15 dielna suprava a vysla ma 88 eur.. a babka bola taka zlata ze nam povedala ze to mame pod stromcek darcek... jupi jupi..

pata31
29. sep 2009

jejda, sak ja musim aj pracovat...uz bez toho mam problem sa rano vytrapat z postele a fungovat normalne cely den..

veronika1982
29. sep 2009

opytaj sa bibiany ona ti povie viac ale zuzany ked tu este k nam zavita..

antoniab
29. sep 2009

ahoj
zuzka tak fajn ja sa bojim brat lieky ale ked potom az placem od bolesti ale vcera tabletka zabrala asi ma bude boliet od chbata neviem si najst uz polohu v posteli a potom po robote je to tiez zabijak

pati ja tiez beriem magne predpisal mi lekar na tvrdnutie bruska a musim povedat ze som aj kludnejsia ponom lebo som bola hrozne nervna a navsetkych som len ziapala a obca si dam aj sumak ten je tiez fajn 😉 ale s diazepanom ti neporadim 😒

dasena
29. sep 2009

Ahojte dievcata.Ake mate prosim skusenosti s RapiClear?je spolahlivy lebo ja uz fakt neviem.Dnes mi meska uz piaty den a vcera som testovala a nebolo na nom nic,tak neviem ci mam kupovat dalsi alebo cakat. 😔

dasena
29. sep 2009

halo este tu niekto ostal
😢

kukulik30
autor
29. sep 2009

dasena, kludne sa ti mohla posunut ovulka a tym padom aj den prichodu mrsky..a to znamena, ze testujes skoro a preto je test negativny 😉 ...ak , chces mat istotu, tak pockaj a otestuj opat o par dni neskor 😉
na rapiclear som pocula vela negativnych ohlasov, pripadne si skus kupit iny test..v DM drogerii maju tehu testy, tak skus tam ...drzim palce

kukulik30
autor
29. sep 2009

patka, neboj, diazepam sa dava, ak tvrdne brusko na upokojenie, alebo ak hrozi predcasny porod...budes po no otapena, ale dr vie co robi, aj v nemocke ho davaju , ked je nutne 😉 a povedal, ti ake davkovanie mas mat a ako dlho ho mas uzivat? ci iba , ked ti bude tvrdnut brusko?

dasena
29. sep 2009

dakujem
🙂

kukulik30
autor
29. sep 2009

daska, za malo 😉

pata31
29. sep 2009

aj ja som mala prvy testik rapiclear a ukazal dobre 😉

Livka, no mi kazal brat 1/2 rano a na obed a celu na vecer...a kym mi bude tvrdnut...potom mam znizovat davku..

zuzana32
29. sep 2009

Ahojte,
k diazepanu asi toľko.
V nemocnoci som ho brala po serkláži 3 x denne, 10 - 5 - 10 + Magne, a to som mala brať asi do 8 mesiaca. Je to na celkové upokojenie organizmu. Jasne, že som si ho postupne znižovala, ale na izbe boli so mnou ženy, ktoré tam boli kvôli hrozbe predčasného pôrodu a tie ho papali poctivo.
Pri druhom tehu, som na dovolenke spadla, a som sa bála aby som nepotratila tak som 3 dni poctivo papala 2. Po príchode domov ma doktor pochválil, že som konala rozumne.

Takže Paťa v takom málom množstve by som sa vôbec neobávala, je to fakt len kvôli tomu tvrdnutiu.

veronika1982
30. sep 2009

vy este vsetci spite?

matej teraz zaspal ale to bude len taka pol hodinka tak som zvedava ako bude dnes vonku vystrajat. dufam ze ho ta fanta presla a uz nebude v kociari plakat..

rybecka
30. sep 2009

Dobre ranko
Veronika aj Ondrej spi uz od 8 smej v kociari lebo rano pan grof vstaval o pol piate 😝 a ja ho musela uspavat v tej kose na dvore.
JOj som unavena ako kon 🙄
tiez som zvedava ako dlho velmi by som chcela aby sa naucil doobed spat dnu hlavne teraz na zimu kto ho bude kocikovat v zime rano? 😕
Bibka tebe spi uz v postielke nie ako si ju naucila? 😕
On v postilelke rici ako o zivot 😖

pata31
30. sep 2009

Zuzi, diky 😵
a som aj celkom v pohode vstala, som myslela, ze budem mat problem kvoli tomu diazepanu... 😵

sophie1981
30. sep 2009

dobre ranko.....Veronika a tvoja mamka nam nic nekupi pod stromcek??? 😀 😀 😀 😀 ...taky krbik by nam bodol.....baby, ved uz niekto vyhrajte ten jakpot, ze mi poziciate aspon pol melona bez uroku a vybavovaciek...velmi vam drzim palce....... 😀

pata...ja som mala tiez diazepam......10 rano, 5 obed 10 vecer.....v nemocke som brala len 5 na obed a pol 10 vecer, doma som bralauz len 5 vecer...ja som s diazepanom nemohla existovat, som bola ako debil.....mna to neupokojovalo, skor znervoznovalo, ze nedokazem mysliet triezvo.......no a pred porodom som vysadila uplne, a mala aj tak bola asi tyzden uplne ocapena......chudatko....magne som mala tiez...poctivo som brala.....a postupne znizovala.... 😝

katka tiska...utekam chytat do nocnika.....zatial paa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre