Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
30. sep 2009

moj matej este spi.. cudo cudo... asi si uvedomil ze aj doma sa da pekne spat a tiez janka ho chcem naucit doma spat ale cez obed to je hruza..teraz si zobral asi priklad od katky lebo sa mi nechce obliekat.. zdviha zadok a puci sa a krici.. kiezby si zobral do nej to poobednajsie spanie.. 😀 😀 😀

bibka poviem mamke hadam bude suhlasit..ale taky darcek vzdy pomoze.. ja mam sportu ok nedele v penazenke asi by som mala skontrolovat ci nejake peniazky som nevyhrala nie?

a prababka nam zase kupi mikrovlnku. tiez to potesi..este ze nam rodina pomaha..

anape
30. sep 2009

ahojte baby,
nejako nestiham chodit na net, dala som sa na anglinu, tak dva vecery travim tam a okrem toho sa snazim trosku tej angline povenovat aj doma...som rada, ze sa vam dari, deticky pocuvaju... 🙂

patka ja s diazepamom nemam skusenosti, mne lekar dal lieky na zastavenie spinenia, ktore sa mi spustilo v 30.tt, ked som cakala viktoriu a to zrejme z pretazenia, kedze som dost dvihala petuska a bola takmer stale v pohybe, ale ja som ich aj tak nebrala, vravela som si ze pockam este nejaky ten den a ak neprejde, tak ich budem brat... proste som sa velmi branila nejakym inym liekom, kedze kvoli problemom z minulosti beriem jeden liek uz zopar rockov a bala som sa, aby toho nebolo uz vela. NO ked ti baby, ktore s tym maju skusenost hovoria, ze to neublizi babatku, tak radsej ber 😉
drzim palce nech to vydrzite az do terminu 😉

veronika z vlastnej skusenosti viem ako bodne taka pomoc od blizkych, ked vrazis peniaze do prestavby a na zariadenie moc nezostane 😉
a inak krasna kuchyna 🙂

ok baby, idem nieco porobit 😝

zuzana612
30. sep 2009

Ahojte, nam sa stalo dnes nieco neuveritelne, spali sme do 9.45. Naposledy som sa takto vyspala ked som bola este tehotna s matusom, co budu pomaly 2 roky 😀 Len samozrejme pochybujem ze mi este dnes zaspi, a ak ano, tak asi len niekedy poobede. A to je pocasie pod psa, von asi nepojdeme kedze v noci prsalo a vsetko je mokre a prechadzat sa po Hute sa mi ozaj nechce 😖 ale ved uz len 3 dni a zase si pojdem oddychnut domov 😀

rybecka
30. sep 2009

Anka a kde chodis na anglinu?
navstevujes nejaky kurz? 😕 Lebo rozmyslam aj ja sice som bola v anglicku a blabotala som tam ale tie 3 roky co som doma tak som uz vsetko zabudla a este take 2 budem takze moja anglictina ide z kopca a bola som tam velmi kratko iba rok. 😅
daj vediet.diki 😉

veronika1982
30. sep 2009

janka ja som chodila hore na jazykovu ale potom ma v praci prihlasili na anglinu tak som to skoncila ale sestra pokracovala dalej a teraz koncila a spravila skusky..ja som potom otehotnela a uz sa mi v robote nechcelo chodit som bola rada ze som sla domov..ale na jazykovke bolo dobre..mali sme to dvakrat do tyzdna po hodine a pol tusim

my sme boli vonku a zase nespal a ani v kociari nechcel byt.. teraz zaspal a dala som ho do postielky tak uvidim ako dlho vydrzi

slaviq81
30. sep 2009

žienky domáce kde ste?

slaviq81
30. sep 2009

My sme dnes spali do 8.48, to je zatiaľ náš rekord ak ma pamäť neklame 😀 Ale zasa mala som problém uložiť ju na obed.
Ja sa s angličtinou radšej nechválim 😀 😝

megy2
30. sep 2009

...ahoj....slavi nechystas sa na zimu do tepla??... 😉 😉
..neviete naaahodou niekto ci sa necvici na skolach v smizanoch a co?myslim vecer....

slaviq81
30. sep 2009

Megy, to si píš že chystám 😀
Neviem síce o smižanoch, ale na západe v telocvični sa niečo cvičí nie?

megy2
30. sep 2009

hej cvicí ale aerobik a ja s nim niesom velka kamoska..radsej by som pilates alebo nieco podobne nech to nema rytmus 😀 😀 ......som sa minule prechadzala s kamoskinou dcerou okolo tvojho bloku tak som kukala ci ta nezahliadnem,ale nic.... 😠

slaviq81
30. sep 2009

Jaj, no ja práve jogu a pilates nemusím, ja skôr niečo rytmické 😀 Posledné dni sa s Larou len motám po sídlisku, začali sme chodiť von bez kočiara. A je to super. Tak nabudúce nás možno zahliadneš niekde 😉

sophie1981
30. sep 2009

caute...ja som tu....varm ako diva, chystam s tym, ze mal pospi a ja si oddychnem, ale ako na potvoru, tesne pred dokoncenim mojej misie sa mala zobudila...takze ficim dalej..... 😉 😝

sophie1981
30. sep 2009

a v noci sme spali veelmi zle....asi 7 x sme boli hore sa cicikat........rano som zase zacinala silnou kavou a studenou sprchou.... 🙄 ......ale dnes je uz v pohode, ziadne nervy nic...rano sme boli nakupit plienky na tie pampers kupony, tak sme sa nabalili......kupila som aj sestre pre droba....ale jej uz2...ze do 1 sa nevtrepe tucniak maly.... 😀 😀 😀 😀

slaviq81
30. sep 2009

Bibka, ja mám ešte jeden kupón. Ale to len do dnes platí, by som ti ho dala.

sophie1981
30. sep 2009

hej len do dnes plati......preto som aj bola....ale teraz mame rezervu,...nejakych 5 balikov a pol..... 😀

sophie1981
30. sep 2009

baby, uvarila som katke slivky..mozem jej ich dat same, alebo to mam zjemnit jablkami???...neposerinka sa s nich?

slaviq81
30. sep 2009

Ja som kúpila dva balenia sleep and play po 68 kusov a ešte mimo to 2 balenia huggiesiek, takže máme hádam do vianoc dosť 😀 😝 Tak čo s tým kuponom, do koša.
A pridaj jej tam jablko 😉

kukulik30
autor
30. sep 2009

ahojte 🙂
ja prave predvcerom som rozmyslala, ze by mi trebalo nejaky pohyb, aerobick alebo nieco take tanecne...strasne mi to chyba, ale zase, ked o tyzden idem na transfer, tak zase nic z toho, tym ze planujeme babo, tak do nicoho sa vrhat nemozem 😖 ...hmmm...ale taaaaaaaaaaak by som som si zatrsala, zaskakala a inak baby ...mam taky napad, nechceli by ste si vyrazit niekde von vecer, damska jazda.....?????hmmmm..podumajte 😀

sophie1981
30. sep 2009

aaaaanoooooooooooooooooooo

slaviq81
30. sep 2009

Livi, ja milerada, ale kto mi uspí dieťa? 😅

sophie1981
30. sep 2009

slavka, no ved uspis dzuka a ides

slaviq81
30. sep 2009

Sedím tu jak buchta, Lara ešte ani nejedla. Tak zdrhám, nech nemeškám 😉

sophie1981
30. sep 2009

\yybyu;78i7'khmb7-i989vu\dt6gubjjty3qt36wf

kukulik30
autor
30. sep 2009

slavka, tak uspis a utecies 😀 a potom ti zavolaju, ked sa nahodou zobudi 🙂

slaviq81
30. sep 2009

No môže byť, džukarka zaspi okolo deviatej - pol desiatej a skôr ako o polnoci by vstať nemala. Ale už vypínam.

kukulik30
autor
30. sep 2009

no tak predbezne , ja a bibka...klasika a kto este ..slavka podume, ako uspi dieta a dobehne, vsak moja? 😀 to uz sme 3.....ktooooo este

kukulik30
autor
30. sep 2009

slavka, vypinaj, bo nestihnes 😀

sophie1981
30. sep 2009

jauspim tiez tak do pol deviatej......idem sa najest...bo som este nie....neskor sa stavim...pa

rybecka
30. sep 2009

aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaa idem 🙂
sice sa v noci budi ale uz o tej osmej by som rychlo mohla vypadnut 🙂
a kedy?

rybecka
30. sep 2009

a tiez chcem chodit na aerobik potrebujem sa vyskakat bo ma slehne doma uz sa chystam a nikdy nic z toho.
mam dnes dajaku depku do kelu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre