Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
1. okt 2009

ahojte baby,
aj ja som za vecerne povyrazenie si 😉 ... navrhujem namornika... nefajci sa tam, je tam pekne a vy co byvate na mieri a mate male deticky, tak aspon mate blizko domov, ak by nahodou deticky velmi plakali
veronika a ty sa neboj nechat niekedy matejka s ocinom... to len utuzi ich vztah a ocino sa bude tiez citit dolezity, ze ma sam zodpovednost za maleho 🙂

jani chodim na jazykovku, zacala som len teraz, ale chodim do 2.rocnika, kedze nejake tie zaklady ovladam... rozhodla som sa tak, lebo mi odchadzalo z hlavy vsetko co som doteraz vedela a ja chcem velmi velmi vediet plynule anglicky, tak sa musim dokopat k uceniu a sama doma by som to asi skoro vzdala a takto v kolektive to je zabavnejsie... nechcela som sukromny kurz, lebo z materskej by to bola pre mna polozka takto to stoji 120eur na cely rok a mame dvakrat tyzdenne po 1,5hodine... s takou intenzitou a dlzkou kurzu by som sa pri sukromnom nedoplatila

a este k tomu rodicovskemu... prave dnes som kvoli tomu trosku napalena, lebo som sa tesila, ze konecne sa mi bude lahsie dychat a rano v radiu hovorili, ze to plati len pre mamky, ktore pred MD robili alebo si platili nemocenske a kedze ja som sla z materskej na matersku, tak predpokladam, ze to nedostanem ☹ ... no ked to tak bude, tak smer ma o volica menej 😕

pekny den baby, ja dnes idem ku kamoske na zmenu image 🙂

sophie1981
1. okt 2009

anka, ja som to tiez rano pozerala v spravach, ale pokial som dobre pocula, rozpravali zdravotne....teraz som s toho jelen...lebo tiez som myslela ze nemocenske...ale to by asi vraveli socialne odvody nie??? 😕

sophie1981
1. okt 2009

zuzana a jo ma tretieho chlapca...vcera som konecne skypovala s monikou.... 😉

rybecka
1. okt 2009

Anka,
tak to ani ja nedostanem? 😕 ja tiez z materskej do materskej do riti 😠
tak to musim ist zistit lebo ja to zvysenie chcem 😠 😀
no ja by som sla na budu. rok na anglinu nie je to take drahe. to kedy sa robi zapis? 😕
Bibka my dnes deto ako vy kazdu hodinu hore a na cice 😝 😝 joj uz som znicena z toho.
prave vstal a sa krasne hraje v pavuku ja utekam varit. lebo za chvilku bude mrncat 😅

zuzana612
1. okt 2009

Bibka, uz viem skoro mesiac ze Jo ma chlapca, pisal mi James, vola sa Angus, hrozne meno, ale co uz. A traja chalani, tiez nic moc 😀

Ja som citala o tom zvysenie teraz na nete, len som nepochopila ci tie 2 roky sa rataju od narodenia, ale od nastupu na rodicovsky prispevok. A malo by to byt aj pre tych co si platili nemocenske min. 270 dni alebo boli zameestani, tak dufam ze sa do toho zmestim aj ja.l

veronika1982
1. okt 2009

ahojte.. my sme klasika zase vonku plakali a teraz zaspal doma..

no z toho co davali vcera spravach som pochopila ze zvysenie dostanu ti co predtym pracovali 2 roky a odvadzali nemocenske alebo si ho platili 270 dni. bola tam aj pripomienka ze je to nespravodlive ohladom tych mamiciek co boli predtym na materskej alebo nezamestnane ale k tomu sa asi nikto nevyjadril..

my sa ideme s mamkou napapat a ideme na zapad..kto by sa nudil a chcel pomoct prist pratat tak ste vitane..

slaviq81
1. okt 2009

Ahojte, tak mňa sa to zvýšenie netýka, ale aj tak som spokojná ako to je, lebo zasa by z toho profitovala barevná menšina.

sophie1981
1. okt 2009

ahoj...uz sme doma......tak uvidime ako ten rodicak dopadne.... 😝

ideme papat...

slaviq81
1. okt 2009

Ondrejkovi všetko najlepšie k polročninám 😵 Hlavne nech mu chutí 🙂

sophie1981
1. okt 2009

jej ondrik ma pol rocik..... 😵

katka spi ja tlacim obed do hlavy a utekam si aj ja natiahnut kosti..... 😵

zuzana612
1. okt 2009

presne tak Slavka, ak to schvalia pre vsetkych, tak sa zase vyrazne zvysi porodnost nasich potmavsich obcanov 😖 Vsak kto by isiel do roboty ked moze dostat rodicak ako minimalnu mzdu, no nie? To by rodili jedno dieta za druhym aby im to do tych 2 rokov vyslo...

Inac ma ide slak trafit, dnes mi volali z mega nabytku ze tie stolicky co som bola reklamovat im uz dodavatel nedodava, tak ze bud mi daju na tie 3 poskodene zlavu, alebo mi vratia peniaze. Takze idem zvysne 3 stoicky hodit do auta a idem ich vratit a uz sem zase bez stoliciek. A idem hladat nejake take podobne, ale asi az na buduci rok kedze o mesiac tu uz aj tak nebudeme a radsej za tie vratene prachy kupime krbovu vlozku 😖

kukulik30
autor
1. okt 2009

uz som tu 🙂
Ondrikovi vsetko naj k polrociku 🙂 Janka, ja by som tiez potrebovala kurz angliny, na raty..lebo maturovala som z angliny pred 13 rokmi, tak si vies predstavit ako biedne na tom som a u mna ani rok v Anglicku nebo a ktovie, ci by pomohol 😀 l..takze ubohe 😝 😀
anicka, tak si sa sla skraslit? nebodaj ku Stevke 😉 ...ste kamosky, ze ? ona vyborne striha.... sikovna je velmi 😵

kukulik30
autor
1. okt 2009

zuzka, to potesi..milujem take reklamacie 😠

rybecka
1. okt 2009

Dakujeme 🙂 dnes rano som ho fotla ako mi hopka v koliske sam a chce z nej ujst 😉
a chuti mu az az dnes dostal bananik prvykrat tak taky apetit som nevidela a s takou chutou jest no zlaty bol 😅 Doteraz som donho davala len zeleninku a ta az taka sladka nie je 🙂

kukulik30
autor
1. okt 2009

pekne , ze mu chuti 😵

rybecka
1. okt 2009

hej, zatial ked bude mat tolko rokov ako Matej tak to bude zas vymyslat ne? ale dnes prvykrat zjedol aj obed v skolke 😵
a Samko ako v skolke papa vsetko? lebosi spominala ze tiez je slaby jedak.

kukulik30
autor
1. okt 2009

jani,...hihi super fotky 😀
ale cosi, vymysla skoro vo vsetkom, najlepsia je cista cesovina s omackou..polievka...len voda , bez zeleniny a inych prisad..hrozne, mam pocit, ze jemu nie je nic dobre 😖 ..ale on nema ani hlad, to je najhorsie, staci mu suchy chleba a rozok..to je uspora 😀 😀 😀
a v skolke sa ho snazioa aspon troska dokrmit a hucia do neho, nech aspon troska zje 😒 som zvedava, dokedy to takto bude

kukulik30
autor
1. okt 2009

aaa, aby som nezabudla Evitkin Adamko ma dnes 1 rocik...vsetko naj naj naj prajem 🤐 😵

rybecka
1. okt 2009

Adamko Kraaaaaaaaaane narodeniny 😵 😵 😵

sophie1981
1. okt 2009

janka,...Ondrejko nejako zosvetlel.... 😀 .....krasne foto.....zlaty je....

Adamkovi vsetko najlepsie k prvemu rocku.... 😵

idem sa pustit do prania...vsetke tie flaky a chrumky na veciach....ble 😝

veronika1982
1. okt 2009

ahojte mi dnes budeme papat adrenalinove mlieko lebo mamka umyvala okno v spalni a dookola som si hovorila: nepozeraj sa dole a mysli si ze si u babky na druhom poschodi.. ale poviem vam ina zabava to bola este k tomu ten vetrik.. juchu juch zajtra ma caka kuchyna ale tam je balkon takze to nebude az take hrozne..

ondrejko je uz velky frajer ked on si tak hopka..

adamkovi vsetko naj..

sophie1981
1. okt 2009

veronika....nehojdalo vas tam hore???...uvidis, ked budete jest polievku a von bude metelica..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anape
1. okt 2009

ahojte 🙂 ,

jani neviem ako to je so zapisanim sa do jazykovky, lebo ja som sa na podnet svagrinky spamatala uz po zacati kurzu a vzali ma a dokonca v pondelok a aj vcera tam boli nejake nove osoby
a inak ondrejkovi tiez vsetko dobre k polrocnici 😉

tiez vsetko naj naj naj adamkovi od evitky 🙂

livi uhadla si, bola som u stevky 😉 ... sme kamosky uz peknych par rockov 🙂 a mas pravdu, je sikovna... a vy sa poznate??? 😕

anape
1. okt 2009

a inak drzim palce, nech detickam zacne v skolke chutit 🙂 ... my chvalabohu toto neriesime, lebo petusko vsetko pekne papka

slaviq81
1. okt 2009

Brý večer 🙂

Ja som dnes bola na nákupe, kúpili sme Lare paplónik a obliečky. Chcela som Hello Kitty, ale tie boli len na väčší paplón 😖 Nevadí. A šla som mrknúť do Kik a zapáčila sa mi jedna vetrovka, no a keď som videla tú cenu, tak som ju hneď šmarila do košíka. A ešte aj menčestráky 😀

Sesternicin synátor tiež nastúpil teraz do škôlky, prvý týždeň to vraj bol des, ale teraz už chodí rád a dokonca ho aj učiteľka chváli, že ako jediný zje všetok obed a ešte si aj dupľu pýta 😀 😀 😀

Adamkovi všetko najlepšie k prvým narodeninám 😵

kukulik30
autor
1. okt 2009

anicka, no ano, ale ona si ma uz asi pamatat nebude, ale strihala ma, pozna j Lubosa s Katkou, tak preto 😉

kukulik30
autor
1. okt 2009

slavka, ak vetrovka, nie taka ruzova a mala take na husto kvetinky, taka s kapucnou 😵 ?lebo taku som tam videla a bola bombova, hned by som ju kupila, keby som mala babu 😉

slaviq81
1. okt 2009

Livi, asi tá, bola už jediná 😀 Fakt je krásna 😵

kukulik30
autor
1. okt 2009

heeeeeeeeeeej? tak to je bomba, straaaaaaaaaaasne sa mi pacila, taky fajny material 😵 😵 😵 bude koca ta Lara 🤐

slaviq81
1. okt 2009

Livka, ak si si nevšimla, moja Lara je kočka aj bez toho 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre