Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
4. okt 2009

Ahojte Veronika Laura ešte pred týždňom tiež sama nesedela a potom zo dňa na deň hop a sedí sama Bibka má pravdu každe dieťa iné .... ale plazíme sa jak take háďatko položím na deku na stred obývačky otočím sa a ona už v rohu 😨 😀 a v pavúku by asi tiež behala ale ja som proti pavúkom ani Timka nemala a ako ročná v pohode sama chodkala takže sa zaobídeme

kukulik30
autor
4. okt 2009

zuzka, do pol litra vody 😉
tak to si mala v noci ozaj veselo... 😒 len davaj na seba pozor, nie ze chytis aj ty nejaky virus 😕

slaviq81
4. okt 2009

Na to že je víkend, tak ste toho dosť popísali 🙂
Moja Lara najprv sedkala až potom sa plazila, pár dní na to začala štvornožkovať, no a keď mala presne 7 mesiacov tak si sama sadla a ten istý deň som jej objavila prvý zúbok 😵
Včera som jej na obed uvarila kúsok rybky, špenát a zemiak. A čakala som čo bude a aj bolo. Zasa večer zvracala. Ja som už z toho chorá, v pondelok idem k doktorovi nech nás pošle na nejaké gastro vyšetrenia alebo čo. 😝 😔
Nejak začalo strašne fúkať, inak by bol fajn deň. A vy už dávate fusak? 😅

rybecka
4. okt 2009

ja este fusak nedavam
Rano ho dam akurat do overalu na to hruba deka kryt s kociara a spinka uz od 8 smej niekedy a to je kosa ale on je teplucky 😵
Aj teraz spinka uz bez overalu len hruba bunda a nohavice.
Veronika chlapci Matejovia su pomaly 😀 lebo moj Matej zacal sediet az v 8 mesiacoch a plazit ani nezacal a zacal rovno chodit ked mal 11 mes. 😀 a dodnes je taky medvedik velmi malo dokaze co ine deti ale za to basnicky a pesnicky tak na to hlavu ma takze asi tak tiez som bola smutna z toho ze vela veci nedokaze ako ine deti ale uz som si vsimla ze on je vpredu s inimi vecami. a pomaly dobehuje aj svoj rocnik.
Dole schodami sa stale boji ist a to uz bude mat 3 roky stale krici mamka daj ruku 😅
Slavka tak to isto chod do lekarky ked tak Lara ti vracka moja Kovalova je gastro lekarka.

rybecka
4. okt 2009

Zienky,
kedy dame stretko v utorok? bolo by dobre ne?
Ked v stredu ide Liiva do Ke.

zuzanale
4. okt 2009

Stretko 😨 kedy kdeee prídem 😉 😀

kukulik30
autor
4. okt 2009

PEKNY VECER 🙂 ups velke pismena 😀 ...no ano , mozme v utorok 😀 len mam jeden velky problem...mam fobiu z tmy, tzn, ze ma niekto musi odprevadit az do cinziaku 😅 kto sa podujme...teraz sa skoro stmieva, a ja sa fakt starsne bojiiiim..mm to pozna, stale musel po mna chodit do roboty

sophie1981
4. okt 2009

CAUTE, upsvelke pismena 😀 ......tak my sme dnes boli v meste na horucu cokoladku a potom na stavbe a navsteve...terz uz Katka spinka...musime sa pochvalit, uz nezachytavame hovienka, ale pekne kakame do nocnicka.....dnes 2x.....a dokonca aj cikame, ked ju polozim nan.....tak sa vytesujeme...tlieskame zakazdym uspesnym pokusom a mala sa tak s th vychechtava...tak uz len dufam,ze do zajtra to nezabudne a rano odchytime moc pre doktorku..... 😕

idem sa k nej vyvalit...ktovie aka bude zase noc....

ja som zautorok.... 😉 ,,,

a Zuzana....babka v utorok donesie tehu veci.....kedy prides zasa do huty???....alebo ti to dropnem po ceste do BA 16.????mam uz aj to kresielko pripravene pre teba 😉

sophie1981
4. okt 2009

mata...uz mozes strihat meter..... 😀

rybecka
4. okt 2009

Livia ja mozem prist autom po teba. 🙂
Zuzanale damska jazda vecer bez deti ides??? 🙂

zuzanale
4. okt 2009

Aha to plánujete večer .... no u mňa momentálne nehrozí ☹ Laura je teraz taká že máme dvaja čo robiť kým sa uloží takže sa z domu nepohnem 🙄

anape
4. okt 2009

ahojte baby,
zase sa mi nepodarilo cely vikend sem nakuknut, lebo moje deticky su zo dna na den akcnejsie 😀

veronika moja neboj sa, matejko urcite nie je pozadu... priznam sa ti, ze mna nieco podobne napadlo pri obidvoch detoch, pretoze tiez zacali sediet sami az cca v 7.mesiaci a ja som stale sledovala deti naokolo a potom porovnavala... ale casom som zistila, ze som trubka, ze nesmiem porovnavat, lebo kazde dietatko je ina osobnost a nieco sa nauci neskor, ale zase v inom ma navrch 🙂
deticky su nevyspytatelne... pri petkovi mi vsetci hovorili este pred rokom, ze za par dni bude chodit a on zacal v 15.mesiaci 😕 , no a pri viki mi hovorili, ze este trosku potrva kym chyti odvahu pustit sa sama a ona zacala za par dni chodit sama, jednoducho sa postavila a sla 🙂
neboj, coskoro ta matejko prekvapi, drzim palce 😉

tak ja idem spat, lebo potom mam veeeelky problem rano vyliezt z postele 😝 ... tak dobru noc 🙂

veronika1982
5. okt 2009

dobre rano.. tak my sme vcera uspesne uzavreli letnu sezonu.. vo svite fukal riadny severak tak matej bol az po usi zababuseny v kociari.. doobedu nespal tak potom poobede potial 3 hodinky.. krstna nam nadelila nadielku veci na zimu takze uz mame overal. aspon nemusim kupovat..

ok tak v utorok moze byt..ja dam spat maleho a kebyze sa zobudi tak odbehnem domov..alebo im necham mliecko a uvidime..aj ked mam pocit ze to stretko bude take trosku nervoznejsie pretoze urcite bude kazda mysliet na to ze co je doma..

ja viem ze kazde dieta je ine a som rada ze ste ma pochopili a ze aj vy ste mali take stavy..hlavne ze je zdravy a mozno fakt bude v niecom inom vynikat..

veronika1982
5. okt 2009

pridala som nejake foto

kukulik30
autor
5. okt 2009

ahojte 🙂
aj ja som pridala nove foto, a nikto si to nevsimol 🙄 😀 😀 😀

veronika..paradne foto..joj tak rychlo tie deturence rastu, nedavno bol v perinke lapaj 😀

kukulik30
autor
5. okt 2009

a na ten krciaci nostek bude balit baby 😀

sophie1981
5. okt 2009

dobre ranko...konecnce lepsia noc...len 4x hore, a zabavala sa len pol hodinku o 3 rano.....tak som sa celkom vyspala...este to doladim kavou a som fit.... 😀 😀 😀 😀 ...

rano sme chytali moc, a chytili sme len hovienko...takze druhe kolo po ranajkach, alebo ked vstane madam......ze to uz budeme mat za sebou..... 😉

ideme papat,...

pata31
5. okt 2009

Livka...ja som vcera pozerala tvoj album 😉 ...maly je ozaj podareny 😵
a Matejko krasne krci nostekom 😀 😀

no baby, este mesiac a pojdem aj ja na matersku...uz sa tesiiim, ze budem moct pospat aj cez den... 😉 aspon kym sa mala narodi 😵

kukulik30
autor
5. okt 2009

patka, nuz , uz sa ti to krati 🙂 nedavno sme sa vatesovali z tvojich pozitivnych testikov 😉
dufam, ze coskor uz tu zase pribudnu nejake //..vsak Bibka 😉 😀

kukulik30
autor
5. okt 2009

haha...manzel nechat na balkone 2 hlavy slnecnic a chodia tu sykorky 😀 ..tak na nich striehnem a snazim sa odfotit...som mu volala, ze ci to pre nich nechal na balkone 😀 😀 😀 no veru vela mu neostane , kedze tu robia nalety jedna radost....ale vravel, ze poobede ich stiahne dovnutra a vylupe...som zvedava kolko ostane 😀
ale asi mu ich stiahnem ja 😎

pata31
5. okt 2009

Livka, no veru...ale dufam, ze najblizsie budes aj ty mat // 😵

kukulik30
autor
5. okt 2009

tak to dufam aj ja 😀 ale ktovie mozno ma niekto predbehne 😉

sophie1981
5. okt 2009

livia.....my sa stretneme na sale aj s megi.... 😀

kukulik30
autor
5. okt 2009

no veru, dufam, ze to tak bude 😀 to by bola sranda 😀

veronika1982
5. okt 2009

ze by som sa pridala k vam?

kukulik30
autor
5. okt 2009

noooooooooo... 😀

slaviq81
5. okt 2009

Čaute 🙂

Livka, ty si doma? 😅
A to stretko ktorý utorok chcete, zajtra? 😅 Či o týždeň, mesiac 😀 😀 A hlavne o koľkej?
My sme si dnes odsedeli u Mudr. v čakárni jeden a pol hodiny, v stredu ráno máme prísť na krv, jaj, bojím 😢 A povedal, že nás pošle na gastro, tak som rada.

Bibka, kedy budeš testovať?

kukulik30
autor
5. okt 2009

slavka, no ano, este dnes 😉 ..ale poobede idem do prace na chvilu....si chcela dojst?

slaviq81
5. okt 2009

Nie, len som myslela, že OČR-ka ti už v piatok skončila 😀 😝 A ja som si tiež asi v sobotu(alebo včera to bolo? 😝) všimla, že si doložila fotky - jak má Samko trenírky na cegečkach 😀 😀

slaviq81
5. okt 2009

Vidíš a Katka sa má zastaviť okolo druhej, dnes má poradňu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre