Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

janoko
17. apr 2009

zuzanale, ďakujem... 😵

Idem si ja baby, pospať, tu od rána "ľabe", niečo som prichystala na zajtrajšiu oslavu, zvyšok ešte zajtra... Tak som už dávno nebola dobitá, ten dážď mi dáva zabrať...

zuzanale
17. apr 2009

hej Pati k obvodnej a potom až ku kožnej...

slaviq81
17. apr 2009

Caute kocandy 😉

My sme dnes boli v ZOO, hodina a pol autom tam, dalsia hodina a pol spat a v samotnej zoo sme stravili nieco vyse hodiny 😀 😝 No nedalo sa, taky bol upek. Teplomer nam ukazoval 38C 😝 😝 Ale Lara bola v pohode, trosku jej chytilo licka, cestu prespala 🙂 Neskor hodim nejake fotky 😉

Vy ste mali rychle porody, ja som sa od desiatej zvyjala od bolesti, o stvrt na dve mi pichli vodu. O druhej som dvakrat zatlacila a Lara bola von 😀

anape
17. apr 2009

ahojte kocky,
teraz som sa vratila domov od kamosky, no este zajdem ku svagrinke na pokec, tentoraz vezmem "prevetrat" Petuska 😀

janoko aj ja ti prajem vseeeeetko len to najlepsie 🙂

ivi dnes som sa u kamosky stretla s jej sestrou, tehulkou Mirkou a zistila som, ze sa vy dve poznate 🙂 ... neohovarali sme ta, len sme sa bavili o kg a spominala, ze ma kamosku, ktora dost pribrala a je aj naliata vodou....a ja som sa pytala ci sa nevola Ivka, no a ano 🙂 si to ty

kajacz
17. apr 2009

ahojte... 🙂
celý den mi nešiel internet... 😒 ale divili by ste sa, kolko som toho doma narobila... 😀 😀 😀
janoko- aj ja sa pripájam ku gratuláciám... 😵

sophie1981
17. apr 2009

no a to som si ja myslela, ze som mala rychly porod....o 18 dosli bolesti a o 24 bola mala von....ale nie....su aj rychlejsie..... 😉 .....

uz sme doma....pohreb bol strasny...ale uz je po a hotovo... 😉 ..mysliet pozitivne....

kajacz
17. apr 2009

ja som mala oba porody vyvolané- od prvých bolestí bol Šimon von za 6hodín, Šimon za 4...tiež sa nemožem stazovat... 😉

kajacz
17. apr 2009

chyba- Samko za 6hodin... 🙄

anape
17. apr 2009

bibka nechcem ti pripominat smutne chvile, ale nejako mi uslo, ze komu si bola na pohreb... niekto z rodiny? 😕

sophie1981
17. apr 2009

anka, z manzelovej strany rodina...jeho uja svokra....zomrela na rakovinu, mala len po 50-tke....mala4 dcery...najmladsia ma 25 rokov, tak koly tomu to bolo strasne...uz radsej nemyslim....uz sa dost trapila ved bojovala z chorobou dlhe roky.... 😔 ☹ ...skoda, ze nepatrila medzi tych stastnejsich, co aj vyhrali....bojovala statocne... ☹

Ivana a ty kde si???...rodis???

kaja, tak potom sme mali ten pry podobny porod....ked ratam len bolesti...bo voda odisla uz o 13.oo.....ale to bolo v poho...len take jemne bolesti v podbrusku a bolest krizov....uvidim aky bude druhy porod... 😉

veronika1982
17. apr 2009

ahojte,tatino bol dnes pozriet rodinku,a nejake foto je v albume🙂pekny vecer

maca77
17. apr 2009

ahojte, dnes som vás nejak nestíhala ...

jéj, Matejko je krásny 😉 😵

zuzana612
17. apr 2009

Ahojte, ani ja vas nestiham, dnes som sa hrabala ako sliepka na smetisku v tom nasom bordeli za domom a vyberala eternit z tej kopy co mame za domom, lebo nam ho treba vyviest na skladku. Super robota 😒 Ale mozno by to nejake deticky bavilo, nechcete prist 😀

Matus sa mi z niecoho vyhodil, chuda ma cele plece cervene ako keby bol obareny. Aj ritku ma celu cervenu a to mu ju pri kazdom prebalovani natieram. Asi budem musiet s nim ist v pondelok ku Dr. ci je to z tych zubov alebo je v tom nieco ine 😖 Zajtra vecer idem domov a pridem bude v stredu poobede alebo vo stvrtok rano, uvidime ako sa budem citit po rezani zuba 🙄 ALe mala by som tu potom ostat 2 tyzdne, tak musime urobit nejake stretko. Pojdeme vsetky pozriet maleho Ondrejka 😀

Idem chrapat lebo rano o siedmej musim byt v Kauflande aby som o pol osmej bola na stanici, lebo pride otec. Koho v kauflande stretnem zajtra??? Zeby zase Bibku???

Matejko, fesacik si, ale uz by sa tu fakt zisli aj nejake baby. Tak Pata, dufajme ze sa vam podarila baba lebo je tu veeeeeeeeeeeeelka prevaha chlapov 😖

maca77
17. apr 2009

zuzi a čo keby si tak na tej babe popracovala aj ty? 😀 😀 😀 .... Matúško by sa isto potešil 😅

slaviq81
18. apr 2009

Dobre skore ranko,

baby uz som zrela na prasky, Lara sa v noci zobudila a nechce spat ani za svet 😠 Obzuva tu veselo mrkvu. A ja by som tak spala, mam oci ako angorak 🙄

kukulik30
autor
18. apr 2009

dobre ranko 🙂

slavka, suha, teda Lara ma vydrz 😕 😀

kukulik30
autor
18. apr 2009

fuha malo byt 😅 😀

kukulik30
autor
18. apr 2009

slavka...lara uz sa od mala priuca soferovat..heeeeeej 😀 zlata je 😵

anape
18. apr 2009

dobre ranko,

slavi to mi je luto, ze sa nemozes vyspat, ale ak ta to aspon trosku potesi, tak ja som mala tiez o nicom noc 😒 , najprv viki nechcela spat asi tristvrte hodiny a stale ma stipkala, tahala za vlasy 😒 , no a potom nas o 6tej zobudil Petko, takze tiez mam oci ako angorak 😀

a inak, Lara je kraaaaasna 🙂

anape
18. apr 2009

bibi to mi je luto ☹ , zivot je niekedy fakt kruty

anape
18. apr 2009

livka ty pises aj do inych tem? pytam sa preto, ze mi padlo do oka, ze mas za rok od registracie vyse 7000 prispevkov 😕 😨

kukulik30
autor
18. apr 2009

ani, ano pisem, vlastne zacinala som v uplne inej teme, az som sa nejak domotola aj tu ..takze v podstate tak intenzivne pisem do 3 tem 🙂

ivana2009
18. apr 2009

pekne dobre rano hlasim sa 2 v1 😉 😉 zatial nic 😀 😀 😀
anka mna asi kazdy pozna a tie kg to nie je co prehliadnut 😀 😀 😀 proste baba ako hrom 😠 😠 😠
Bibka nie nerodim som sa vcera flakala a bola som u kadernicky tak uz zajtra mozem ostat 😀 😀 😀
Veronika ma sa fajn .tak to ma tesi oni pojdu domov a ja tam ostanem ,tak som chcela byt s nimi len aasi clovek cim skor chce tak to potom na schval nejde 😖 😖 😖
Prajem vam pekny vikend 😉 😉 😉
Inak dakujeme za foto Matejka je fesak 😀 😀

kukulik30
autor
18. apr 2009

ivka 😕 este furt nic? 😕 ani tutu mutu nepomohlo, ta ja uz neznam 🙄 ...Matusko ta ma asi v pazi, jemu je dobre, ta naćo sa plasit vonku, nie?

pata31
18. apr 2009

Zuzi, no ja by som brala babu vsetkymi piatimi 😉 pozerala som sa na cinsky kalendar pocatia, tak nam to vychadza tak 50:50, takze bude prekvapko...no ale v pondelok idem k dr, tak dufam, ze to bude vsetko ok....stale ma picha v podbrusku na pravej strane, takze asi si tam naslo miestecko, aspon si myslim, ze to kvoli tomu... 😅

ivana2009
18. apr 2009

asi tak Livka Matusko chce mamku dorazit 😀 😀 😀 veru asi mu je tam fajn ani naznak uz neviem co robit 😉 😉 vsetko skusam a nic no uvidime co zajtra nam povedia aj sa uz tesiom aj sa .... no zvlasny pocit ,ale von to musi ist 😀 😀

pata31
18. apr 2009

a maly Matejko je zlatuckyyy...pfuj, pfuj 😉 😵

ivana2009
18. apr 2009

patka nech to je cokolvek len nech je vsetko ok ak to bude baba tak druhy bude chalan 😀 😀

pata31
18. apr 2009

Ivka, jasne, ked to bude chalan, tak bude aspon mm happy, ze ma nasledovnika 😀 😀 😀 😀

kajacz
18. apr 2009

ahojte...aj ja som stráááášne chcela druhé dievčatko...ale teraz by som Šimona nedala za nič na svete...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre