Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
13. nov 2009

Anicka, tak mas doma veselo..aj ja, sme doma az do stredy a uz teraz mam dost, co ma Samko tak vela energie 😅 ale nie celkom sa drzi, na to, ze mu v podstate nic nie je, pekne sa vyhrievame Soluxom a dufam, nze tie dutiny sa uvolnia 😉

bibka, ta Kacenka je uz kocka, ked uz ma zub a uz sa aj plazi, fiha, to leti 😵

zuzanale
14. nov 2009

Ahojte Jani super že už je lepšie 😉

Bibka nie si sama dohryzená predvčerom vyliezol zub a dnes som aj ja dohryzená 😖 a naša najnovšia zábava kedže my štvornožkujeme už 2 týždne flaša od koly a tú si gúla po celom byte 😀 😀 😀 😀 ..... navyše ja ju posadím sa otočím a dieťa už v chodbe alebo pri mne v kuchyni a dokonca keď videla že Timka vliezla pod postel po loptu tak Laura veselo za ňou 😅

ozaj u nás školy, školky zatvorené od pondelka chrípková epidémia som volala Dr kedy na kontrolu a vravela že ak je Timka ok nemáme chodiť že v čakárni niečo nechytí....

janoko
14. nov 2009

Ahoj Paťa! tak sa ti to pekne kráti... Ja som mala 3 týdne do pôrodu, keď som bola v 36.... Ach jo... A to mala Anka vcera 5 mesiacov... Veľmi rýchlo to uteká... Ináč, už na koňa veľmi nechodím, viac som na facebooku, tam mám aj aktuálnejšie foto... Asi sa nám začínajú tlačiť zúbky. Prajem ti, nech to s úspechom dobojuješ.... A stretneme sa už potom niekedy obe aj s mrňatami.

pata31
14. nov 2009

Ahoj, Jani...no tak ja si ta najdem na facebooku... 😵
inac tvrdnutie brucha mi trochu preslo, je to lepsie, ale poslickovia stale chodia... 😕 😅

sophie1981
14. nov 2009

caute...

Janka, superze uz je lepsie...bolo toho dost co??.... 😖

Zuzana....tak aspon niesom sama.......v noci sme nespali od pol druhej do stvrtej......asi ju to bolelo, vyzurila sa na mojich ceckoch, tak ze z laveho mi az krv tiekla a pravy az zamokvany.....takze som nad ranomrevala a viela scenar ako odstavujem malu.....rano pomohol sudocrem a babka doneisla klobuciky, tak kojime dalej, ale cez klobuky.....som rada...ale ten\zub je ako pilka...to vy ste ako kojili????.

janoko
14. nov 2009

Pati, ja som poslíčkov nemala...

pata31
14. nov 2009

no ja mam obcas pocit na menzes...aj dnes v noci som sla na wecko a jak som si lahla, tak som to zase citila, asi 3minuty, potom to preslo a uz do rana nic...tak neviem, ci to znamena, ze to bude skor, ci co...radsej uz vsetko zaradom periem a zehlim a aj veci do porodky pripravujem 😅

sophie1981
14. nov 2009

mame druhy zub...... 😀

zuzana612
14. nov 2009

Ahojte, no my tu mame veselo, len verime ze deti dnes zaspia skor ako vcera,lebo vcera zaspali pred polnocou 🙄 A o siedmej boli vsetky hore 😠

Bibka, tak to ti nezavidim, ja ked som prestala Matusa kojit tak uz mal asi 12 zubov ale ani raz sa mi nestalo ze by ma pohryzol 🙂

Ja som taka hrozne unavena, ze asi pojdem o chvilu spat s Matusom a zvysok rodiny nech si robi co chce 😀

rybecka
14. nov 2009

Ahojte,
bibka vy sa ale ponahlate spo zubkami. 🙂
Mne ked uhryzol tak som vytiahla pokricala ze nesmie a potom uz nehryzol 😅
Akurat rozmyslam ci uz je schvaleny ten RP a ci vobec ho dostanem ked som nepracovala na SK 😖 ja by som ho tak chcela 😀
Pata ja som poslickov mala 2 dni pred porodom ale to uz boli stahy take ze som musela zastat a rozdychat to spoznas ze to je ono 😉

slaviq81
15. nov 2009

čaute

kde ste? Všetci sa venujete rodinkám, to je pekné 🙂 U nás väčšina spí, tak mám kľud 😀

Janka ako chlapci, už lepšie? A ten rodičovský je schválený, od januára. Ja nedostanem 😝

Bibka, nezávidím ti, aj my sme si prešli takým obdobím, že som v noci viac kojila ako spala. Už som z toho bola na nervy, cecky ma boleli, ale odstaviť ju som si nevedela predstaviť. To akoby som ju o niečo ukrátila 😝 Tak veľa nervov prajem.

Pati, a bruško ti už padlo?

veronika1982
15. nov 2009

caute caute..

no ako vas citam ste niektore na tom tak ako my...idem vam opisat nas scenar choroby..

v stredu poobede zacal matej teplotovat tak sme nasadili sirupy.. v noci mal 38 a tak rano sme sli k dr. pozrela ho a vraj je v poriadku ze to mozno bude zo zubkov ale ked pozrela na dasna tak povedala ze tajne dufala ze to bude z toho.. sli sme domov matej zaspal a ked sme prisli domov zase 38 tak sme zase zbijali teplotu.. v noci uz mal 39 tak rano sme sli zase lebo sme mali prist aj s mocom. moc v poriadku tak nas poslala na krcne kvoli uskam.. tak som so slzami v ociach chodila od jedneho k druhemu aby nas pustili do predu.. ochota nadovsetko ale nakoniec nas pustili a dr povedala ze nic nema zapalene ani hrdlo ani uska ani nose nic tak sme sli nazad k nasej dr a ta mu zobrala krv aby zistila zapal.. jasne ze nic neukazalo tak nam len povedala ze to bude podla nej 6 choroba.. ze 4 dni bude mat vysoke horucky a potom sa vyhodi s vyrazkami.. prisli sme domov a matej zazracne bez teplotu a o dve hodiny uz mal triasku a horucku.. tak sme zacali davat zabaly.. z piatka na sobotu sme celu noc davali zabaly len aby sme zbili teplotu...v sobotu to iste dookola.. zaspal teplota sa znizila, zobudil sa a hned 38,5.. vcera poobede uz nemal tak som cela vytesena vecer napustila vanu ze ho ideme kupal a predtym som mu zmerala teplotu a 38,3,, tak som sa nahnevala a supla som ho do vane...ha ha.. jasne ze do tepleho kupela.. ked sme zaspavali tak matej mi hryzol cumel ale z opacnej strany od nervov tak som este o pol deviatej utekala do lekarne kupit druhy gel.. a potom ked zaspal tak normalne sa tak zacal potit ze som ho s plienkou utierala a do rana teploty ustupili a dnes je uz bez nich.. a uz sme sa stihli aj vyhadzat takze doktorka mala pravdu..takze sme konecne sli domov od babky..lenze nas matej je teraz taky ze jedlo do neho nedostanem a odmieta mi aj flasu.. ked som mu davala diazepan tak som mu potom dala zapit caj a od vtedy mi nechce flasu s cajom dat do pusy tak cajik davame striekackou.. a cicku chce len ked zaspava.. trosku pochudol...

a inac dnes mame 1 vyrocie svadby.... mysleli sme ze pojdeme niekam sa najest ale ked matej je po tych diazepanoch taky ospali len by spal...

a katke gratulujeme malo to rychly priebeh tie zubky.. a ostatnym prajeme vela zdravicka.. idem dat dokopy byt...

veronika1982
15. nov 2009

a medullka vitajte spat... kazdy vecer som sa vam chystala napisat a vzdy som odpadla od unavy.. dievcatka sa maju dobre.. jedna je uz pri mamke na izbe a mozno uz aj druha..a ked budete mat niekedy cestu k nejakym babatkam na zapad tak dojdite sa pozriet aj na nase babatko.... 🙂 🙂

slaviq81
15. nov 2009

Joj Veronika hlavne že to už máte za sebou. A blahoželám k prvému výročiu 😉

pata31
15. nov 2009

Slavi, som dnes tak pozerala na brusko, ale mam dojem, ze este nie...ale citim,ze ma viac dole kope..tak neviem.. 😅
Veronika, skore uzdravenie Matejkovi!!!

veronika1982
15. nov 2009

pati ja som tiez mala pri matejovi pocit ze mi jeho rucicky vylezu do gati a o tyzden som uz lezala.. ha ha..

kukulik30
autor
16. nov 2009

dobre ranko 🙂
Bibka na FB som uz blahozelala, ale teda aj tu V 😵 S 😵 E 😵 T 😵 K 😵 O N 😵 A 😵 J 😵 L 😵 E 😵 P 😵 S 😵 I 😵 E 😵 🤐

pata31
16. nov 2009

Bibka, krasne narodeniny!!! 😵 😵 😵

anape
16. nov 2009

ahojte baby 🙂 ,

bibka aj ja sa pridavam ku gratulantom a prajem ti vsetko najlepsie,nech sa ti splnia aj tie najtajnejsie sny 😉

zuzana612
16. nov 2009

Ahojte, my sme zase spali s Matuskom do deviatej, sa mi to zacina pacit, nech sa este vyspim kym sa male narodi 😀

Bibka, aj my sa pripajame ku gratulantom a ak sem este na tyzden pridem, tak dufam ze to oslavime 😉 Ozaj, zastavis sa s tymi vecami alebo mam prist zajtra ja cestov domov? Lebo pojdeme asi niekedy doobedu aby Matus spal v aute.

pata31
16. nov 2009

Veronika, ty ma nestras 😕 😀 😀
no ja som dnes v praci, zastupujem moju nastupkynu, bo isla na pohreb...
inac som zistila, ze jak som ten tyzden na materskej, tak som ovela viac behala a robila aj doma v kuse nieco, a predtym som v kancli cely den presedela...tak mozno aj za to mi tvrdlo brusko...ale uz to preslo uplne, uz ani magnezko som nebrala posledne dni 😵

veronika1982
16. nov 2009

nestrasim ta pati neboj ty to dotiahnes do 38 tt...

my sme mali strasnu noc... matej sa neustale vrtel na posteli a az nad ranom tvrdo zaspal.. a dnes je uz vyhadzany aj na tvaricke... a dnes mame 7 mesiacov... len keby sa to papanie vratilo... doteraz mi zjedol cely baban raz dva.. dnes som do neho stvrtku dostala aj to nasilu a o cajiku ani nehovorim.. som zvedava ako bude papat obed...

slaviq81
16. nov 2009

Bibka 😵 VŠETKO NAJLEPŠIE K DNEŠNÝM NARODENINÁM 😵

Baby, moja Lara prespala celú noc 😵 😵 Asi nastávajú lepšie časy, len aby som to tu zasa nezakríkla 😝

veronika1982
16. nov 2009

super slavka... kedy ja sa toho dockam.. ja som zase nestastna lebo ten moj nechce papat.. dnes som do neho ani lyzicku nedostala na obed.. teraz tatik do neho tlaci vyzivu tak len pozeram a celkom im to ide ale preco strajkuje na obed ved bibka bola dokazom ako papal a otvaral pusu.. dnes som mu nasilu vtlacila cumel s flasou do pusy kym nezacal pit caj... no co uz... drasticky na neho... 😀 😀

sophie1981
16. nov 2009

caute......dikes vsetkym, boli sme bez netu, asi mal sused poruchu.... 😀 😀 😀

takze, klobuciky sme odlozili, Katka si zacal vazit ceciky a nehryzie...zatial...zubecky nam cengaju a dnes mame soplik,,,tak neviem ci uz aj dalsie pojdu ci co...

zajtra odchadza sestra do Ba...tak bude zase prazdny dom...terz tu mame riadny chaos.....chuidak babka a jej podlahy.... 😀 😀 😀 😀

idem zalahnut.....kacena uz spinka......

veronika, tak nech to uzmate za sebou a nech sa rozpapate.... 😉

zuzana612
17. nov 2009

Dobre rano,tak mi sme si fajne pospali zase do osmej, teraz idem poupratovat a o nejake 3 hodiny vyrazame domov! Zajtra do poradne, sa tesim, dufam ze je vsetko ok.

Tak pekny volny den vam prajeme

sophie1981
17. nov 2009

hola priatelia.... 😀

tak, nam uz BA odisla, dokonca uz sme aj upratali tu tonu chlpov, co tu zanechal ich pes..... 😝 ....a teraz nakrmim Kacenu, pohrame sa a pojdeme do madarasu kupit papucky....

tak prijemny den....

rybecka
17. nov 2009

Ahojte,
tak vonku je uplne uzas 😎 teplucko.
Matejko vsetko naj k 7 mesiacikom 🙂 Veronika preto ti nepapa lebo ho bolia dasienka nam ked sli zubky tak cely den cecok alebo flasa 😉
SLavka stastna to zena ked spi Lara celu noc 😀 super parada zavidim Matej tiez prespi ale jak kedy no a Ondrejko aj ked ho uz nekojim tak asi 4 krat za noc je hore ale uz to nie je 15 krat 😀 😀 😀 Idem asi vonku s Ondrejkom na dvor kym mi Matejko spi v spalni. idem dobit baterky na slniecko 😎 aby nas uz choroby obchadzali lebo este mam teraz taku silnu nadchu ze az.
Inak moj mm nema volno 😠 tak ja sama mamka sla do PL a ja nemala kde nechat deti tak som ostala doma 🙂

slaviq81
17. nov 2009

Ženy, ja som to včera zasa zakríkla 😝

sophie1981
17. nov 2009

to zato, ze si sa chvalila na mieste, kde vacsina deti v noci nespi...... 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre