Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana32
22. nov 2009

Bibka a Tvoja svokra robí v mlynoch?

sophie1981
22. nov 2009

Zuzana32, ano robi v mpc.....ja viem, ze su tu baby, co idu rodit....aj ja este planujem...a uvedomujem si ze to neprida na odvahe., ...nemyslim si vsak, ze by sa taku "velku" vec nejako nedozvedeli v nasom meste.....nemienim tu strasit baby....takze ak to niekto pochopil ako nejake bububu z mojej strany tak sa ospravedlnujem.... 😖 ...

sophie1981
22. nov 2009

veronika....skoda ze nepridete, sme sa tesili..... ☹ ...

inac my sme vikend stravili u svokry...kacena dohryzla cecky az hroza....co mam na ne dat??....ked sa prisaje, to ako mala ziletka...... 😲 🙄

zuzana32
22. nov 2009

Bibka, mne pomáhal veľmi B - phanten
http://www.bepanthenmast.sk/showdoc.do?docid=545

sophie1981
22. nov 2009

zuzana...mam, uz ani to nestiha zaberat....niekedy mam pocit, ze hryzie, lebo uz nema. nadranom mlieko....v noci ma drie ako diva......a rano mam namiesto koz len dve dohryzene prazdne vrecuska, niekde pri pupku..... 🙄

antoniab
22. nov 2009

ahojte

tak ja som spravy nevidela a kedze mi dnes rano umrel dedo tak hlava je plna inych myslienok 😔

zajtra mam poradnu tak dufam ze mala nam podrastla a este v tom brusku vydrzi konecne mi brucho aj rastie iked ked sa obuvam a obliekam niesom nadsena 😝

pata31
23. nov 2009

Mata, uprimnu sustrast 😔

sophie1981
23. nov 2009

mata...je mi luto....uprimnu sustrast 😔

anape
23. nov 2009

ahojte baby,

mati... uprimnu sustrast ☹

to co sa stalo na porodnici je fakt tragedia...nechapem,ze ju poslali domov na vikend,ked bola rizikova,po termine a citila sa zle...aspon tak to bolo podane v mediach

veronika1982
23. nov 2009

mati uprimnu sustrast ☹

to co sa stalo v porodnici vedia len ti co tam boli... ale je to fakt velka skoda.. dobre meno to nespravilo porodnici..

bibka a kedy mozeme inokedy cez tyzden prist.. v stredu mame poradnu tak nemozeme ale ostatne dni mozeme. ako ste na tom vy?

veronika1982
23. nov 2009

ta kde ste vsetky ved vonku prsi... halo halo... mne matej spi a cakam kedy sa zobudi ze ideme varit obed ktory aj tak nespapame...

sophie1981
23. nov 2009

veronika....my sme volny kazdy den...nic extra nemam naplanovane....... 😉 ......buduci tyzden ideme do ba, tak oddychujeme..... 😉

Katka tiezspinka...ja som s mm prehodila skrinovu vypln na zimnu.....jesenne sme zfukli a odlozili....bo vcera bola kosa ako v rusku..... 😝 ...dnes poobede ideme na navstevu...tak aspon nieco v tento uprsany den..... 😎

inac co sa tyka tej tragedie...by ste si cudovali, ake rozne verzie uz ficia po Markusovciach...ja ked som to vcera pocula, to ako z hororov.....ako pise veronika....len ti co boli pri tom vedia co sa stlo a na koho ta vina padne......to je otazka pre inych kompetentnych...meno to dobre nespravilo..... 😒 si viem predstavit ake fofry tam hore teraz maju.....

rybecka
23. nov 2009

Ahojte,
konecne mi ide net.
Ondrejko strajkuje uz druhy den nespi doobedu neviem ci to je zubom alebo co sa deje 😖
dnes matej s placom do skolky po 2 tyz.
Mata uprimnu sustrast 😔 skoda ze aj o tom je zivot o takych smutnych veciach
no a ta rodicka no coment som z toho hotova smutna ☹ 😖 😔
No idem vymenit umyvacku a padam do skolky aj s Ondrejkom ked nespi 🙄

zuzana612
23. nov 2009

Ahojte, ja sa hlasim z Ruzomberka a uz tu aj ostanem, takze sa par mesiacov neuvidime. Nieze by sme sa nejak casto stretavali aj ked sme vsetky v Spisskej 😀 Teraz ma pre zmenu zacal bolievat chrbat uplne na inom mieste ako to co som chodila na masaze, tak asi pojdem zajtra opat ku dr nech ma posle znova, lebo cely vikend som prelezala co nie som schopna ani chodit ani sediet co mi to tak hrozne tlaci na nejaky nerv 😖 Dnes doobedu to bolo celkom ok, ale uz ma zase zacina boliet 😢 Moja mama dnes chodi po dome ako furia lebo sa prave dozvedela ze okna tento tyzden nebudu urcite a nevedia jej zarucit ze budu na buduci tyzden, tak ich ide zrusit, lebo nebude cakat ze jej zavolaju tyzden pred Vianocami ze jej pridu montovat okna. Aspon sa nemusime nikam stahovat 😀 Ale je mi jej luto, lebo uz caka 6-7 tyzdnov co uz mali byt aj namontovane a nakoniec jej povedia ze nevedia vobec kedy budu. Uzasny pristup z Novesu. A to si vyberala firmu ktora je na trhu jedna z najdlhsich. Ale co uz.

A k tej zene z spisskej, je to fakt hroza, z toho som aj ja mala nocnu moru ze sa nieco stane ak budem prenasat, hlavne ked ten posledny tyzden ma 2x poslali domov. Nastastie sme boli obaja s Matuskom ok a dufam ze to tak bude aj s druhym krpcom. Aj ked si myslim ze si teraz par mesiacov zacnu doktori davat riadne bacha koho poslu domov a mozno budu radsej robit porody skor ako neskoro. Ja by som chcela moj o 5 tyzdnov 😀 😀 😀

Matus mi zaspaval v aute a teraz vykrikuje z postielky co nechce spat, ale necham ho tam a idem sa aspon najest. Tak pekny den vam prajem.

Ozaj Bibka, ked pojdes do BA s Jozkom pojdes autom alebo vlakom? Ci by si mi nedoniesla ten kocik aj pojdete autom.

zuzanale
23. nov 2009

Ahojte tak mi už sme po kiahniach už sú len chrastičky .... za chvíľu pôjdeme baliť a po Timku do škôlky aj keď prší 😝

Ta mamička mi to je lúto ☹ ale tie fámy no horor

Zuzi a vy ste dali okná z Novesu??? najdlhšie na trhu ale najväčší šit aj moja svokra si nedala povedať a tiež ich má a doteraz sa nevie dohrešiť na nich 😠

sophie1981
23. nov 2009

jooj, baby...sa stazujete na okna.....v kazdej firme nieco......mm nadava na eurojordan o dusu..... 😝 ...ale zase nie ako zakaznik, ale ako zamestnanec.... 🙄

zuzana....jozko pravdepodobne firemnym autom s naradim...ja vlakom...//teda ak pojdem, kedze mu nevyplatila firma cestaky..... 😒...nane love..... 😖 🙄....takze ti ho mozme doniest najskor, ked pojdeme pozriet Nataliu, ked sa narodi.... 😀 .

kukulik30
autor
23. nov 2009

ahojte 🙂
matka je mi to luto, uprimnu sustrast 😔

pozdravujem vsetkych 😉 tehulky onedlho rodit zacnu, jej tu bude rusno zase 😀 tak sa opatrujte 🤐
detickam posielam bozteky a nech ich choroby obchadzaju 🙂

rybecka
23. nov 2009

zienky ,
ste tu este niektora lebo ja tu sama ako kol v plote chlapi spia ja pijem vinko biele a rozmyslam ze co budem robit v zivote som doma vyse 3 rokov a uz nevladzem potrebujem zmenu 😝
jo depka? 😅 asi lebo mi tecu aj slzy 😢 potrebujem love a pracu a vsetko co k zivotu patri do kelu aka nostalgia ma chyta

rybecka
23. nov 2009

no vidim ze uz spinkate dufam ze sa z toho vyspim a rano bude lepsie 🙂
idem do hajan ku mojim laskam aspon ze mam taku uzasnu rodinu 🙂

zuzana612
24. nov 2009

Ahojte baby,

Jani, nic si z too nerob, ja mavam taketo depky pravidelne 😀 Aj ked teraz je to super kedze budem min. 3 mesiace u nasich. Ale potom to zase zacne, sama ako kol v plote v Hute s 2 malymi detmi, nedokonceny dom, peniaze navyse ziadne a tak. Ale potom si poviem ze kym sme vsetci zdravy tak na vsetko ostatne sa mozem ...... A co s tou pracou co si mohla mat? Ja by som isla hned, ale mna to este min. 1 rok necaka kedze som este ani neporodila 😀

Bibka, vsak mne ten kocik tak surne este netreba, mam tu druhy, to az ked sa male narodi. Matus uz aj tak v tom kociku moc nesedi, akurat ked ho tak starka zobere do obchodu alebo ideme do mesta a behame po meste.

Inac nasim nakoniec tie okna robit pridu v sobotu, mame volal majitel firmy, sa jej ospravedlnoval za nedodrzanie terminu a slubil jej dobru zlavu 😀 Takze cely vikend budeme mat cely dom hore nohami, no co uz.

A nas Matus sa tak rozrecnil, uz nehovori len prve slabiky, uz povie hocico pekne. Uz nie je len moja La, ale uz je laka (laska) a maminka ho uz nie len lu, ale uz ho lubi. A ked je v kute, tak krici ze bude doby 😀 Len keby sa chcel darebacik maly pytat aj na zachod 😖

No nic, idem nieco robit, chcem sa pustit zase do upratovania skrin a hladania nejakeho miesta kde poukladam veci malemu zasranovi ked sa narodi. Tak pekny den vam prajeme

sophie1981
24. nov 2009

dobre ranko...

Veronika...dojdete?

pata31
24. nov 2009

Ahojte...dnes som bola na utz, tak mala ma uz 3000g...tak za dva tyzden uz bude mat idealnu modelkovsku vahu...tak hadam nebudem uz dlhsie drzat pokope, aby zase nebola moc velka 😅

veronika1982
24. nov 2009

vauu pati tak to je super.. ja som v 37 tt rodila...ha ha takze kludne mozes ist aj ty.. mala ma krasne miery aj ked je to len orientacne.. u mna sa pomylili o 500 g..

bibka ked dojdeme dufam ze vo stvrtok tak mozeme si doniest aj papanicko a veci k tomu potrebne pretoze nas pan papa teraz tak ze v jednej miske musi mat jedlo a cabre sa v nom s rukami a ja v druhej mu davam papat lebo inac mi usta neotvori.. ja viem ze to zrovna nie je najlepsi sposob ucenia k stravovaniu ale aspon takto do neho dostanem obed..a na veceru kasu no horor...uz neviem ako na neho...

a chlapi dnes odisli pretoze musia spary najprv vysekat a na to musia mat ochranne veci takze sme dnes zbytocne sedeli doma.. dojdu zajtra..a zajtra mame poradnu tak som zvedava co nam povie...

rybecka
24. nov 2009

Ahojte,
no mne je lepsie dnes celkom v pohodicke a vecer o siedmej idem troska von moja teta ma vyvolala lebo videla vcera moj stav 😝 😀
No a ta praca bola a zatial neni asi az od januara bude aktualna vyzeralo to tak ze od decembra ale sa to posunulo aj tak tomu neverim az ked to nebude iste. ale mne je luto Ondrejka niekam dat on je teraz taky zlaty.
vsade len stoji ide po stvornozky zbada stolicku malu Matejkovu a uz aj stoji nemozem ho nechat ani minutku sameho je velmi rychly a nechce sa hrat len stat 😀 😀 😝 zacina to byt zaujimave matejko mi to nerobil tak je to pre mna nieco nove.
Pata krasna vaha vy uz mozte ist cochvilka vonku drzim palce nech je to rychle 😉

sophie1981
24. nov 2009

idem zehlit..... 😝

dnes som stretla liviu...pani, jej ta praca neskutocne prospieva........vyobliekana, upravena....to nie ako ja dnes...mastne triko, bunda, zablatene topanky a dziny...... 😲 ....seno namiesto vlasov....

jani, hlavu hore...depkus v lete prejde...uz len dockat toho leta..... 😀

Zuzana, si poreala prominoviny??.......bolo z koncertu Risa Mullera v koko club,......jooooj. zlate to casy...som nas tam normalne na balkoniku videla s pivom v ruke..... 😀

sophie1981
24. nov 2009

pati...my sme sa uz 2 tyzdne tesili s dzukatej..... 😀 ...krasna vaha.....budes mat co tlacit...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mata ako sa mate??..drzite sa?

veronika1982
24. nov 2009

aj my sme minule stretli liviu a presne tak ako pise bibka velmi jej to svedci.. ja som mala ten isty pocit ako ty..ha ha...ale samko bol podareny.. som ho vystiskala..

my sme boli poobede von a potom sme spinkali a potom sme varili madarsky gulas ktory ma ku gulasu veeelmmii daleko ale co uz.. a sli sme opat papat kasu ale bez vysledku..ani lyzica... a teraz uz zaspal...

veronika1982
25. nov 2009

Pre Katku:

Šiel anjelik naokolo,
pošepol mi potichučky,
dnes svoj sviatok Katarina slávi,
nech ho má čo najmilučký.

Nech sa splnia všetky jej sny,
nech ju láska, šťastie nájde,
nech žiaden deň nie je viac zlý,
nech pre ňu slnko nikdy nezájde.

a matej jej posiela velikansku pusu ktora je momentalne cela od rohlika. ha ha

dobre ranko...

sophie1981
25. nov 2009

dobre ranko......

jeeej, Matejkovci.....krasne..... 😵 😵 😵 ...Katarina dakuje.....a tiez posiela pusinu......celu od jogurtu..... 😅

inac noc horor....mala si posunula plienku, neviem ako, tak sme o pol noci prezliekali, bo bola mokra....taky nerv s toho pustila, ze ma dohryzla ako nikdy, nedala som jej potom cicku, tak rucala asi hodinu...potom zaspala ale o hodinku bola hladna, klobucik nechcela, tak som kojila bez....a namojveru, mohla som ist malovat svatych na kostolne plafony...len by som obtiahla to co som videla v tme od bolesti..... 😝 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre