Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
7. apr 2009

tak my sme sa presli do hypernovy a kupila som velkonocnych zajacov a teraz sa ideme naobedovat a ideme za mamkou do mesta. sice si uz nohy necitim ale v pohode. dufam ze nebude prsat.. tak som zvedava koho stretneme v meste...

anape
7. apr 2009

no ved to kati... treba priebezne rodit, lebo cochvila tam budu uz len ciganske rocniky... no ked tak rozmyslam, tak moc kandidatov na babo tam uz neni

diankav
7. apr 2009

tak ale ved teraz budu svadby tak sa to zas rozbehne 😀 😀 😀

anape
7. apr 2009

no hej, ale zenia sa chlapci, takze predpokladam, ze odidu za manzelkami

kukulik30
autor
7. apr 2009

uz sme doma 😉 boli sme dnes na piesku a na smykacke, tak Samko vyzeral ako cunka..hned isiel do vane, vsade piesok, ale pekne sa hral 🙂 nikoho neohadzoval pieskom, ani nehadzal hrablicky a lopatky do hlavy 😀

teraz cakam, kym sa dovari zeleninka na rizoto a veget, poobede ma prist kolegynka z prace, tak sa tesim 😵

kukulik30
autor
7. apr 2009

ahoj Marcelka, no jasne ze sa na teba pamatam, uz som cakala, kedy sa objavis aj v nasej teme 😀 minule sme obzerali v albume vase krasne deticky, nasi manzelia su spoluziaci zo strednej 🙂 som rada, ze si tu 😉

kukulik30
autor
7. apr 2009

dianka, jej, bea je moja kolegynka z prace...som nevedela , ze sa poznate, minule sme sa stretli, tak uz ju cakam u nas na kave, ked bude v SNV pri mamke 🙂 ta spisska je ale mala, kazdy kazdeho pozna 😀

slaviq81
7. apr 2009

Livi, mi je smiesne ked citam o tom pieskovisku 😀 😀

A pozdrav Katku 😉

Ana, dali sme ju dohola, lebo vzadu jej padali vlasky a na temene ich mala dlhe, len jej to liezlo do oci a vialo. Tak jej aspon narastu rovnako.

ivana2009
7. apr 2009

veronika ty len tolko nelobzuj nieze ma predbehnes 😀 😀 😀 😀

kajacz
7. apr 2009

ahojte 🙂
Šimon spí sice už od dvanástej, ale až teraz som sa sem dostala...treba aj navarit, upratat... 😝 a hlavne som žehlila stráááášne velkú kopu prádla...normálne som sa spotila...chcem mat na Slovensko všetko nachystané čisté, aby som nemusela tam...aj tak budem mat dost práce, moja mamka je v Rakúsku, a príde až v pondelok večer...takže ku mojim trom chlapom priratam ešte aj deda.. 😝
ale inak sa velmi teším na sviatky...ešteže mám synov, ani vela vajíčok kupovat nemusím, ved oni prinesú... 😀 Samko sa už ale viacej teší na eura...chce bicykel... 😀

kajacz
7. apr 2009

livia- my sme včera tiež boli so Šimonom na piesku...a on práveže ten piesok rozsypuje, takže ho mal aj vo vlasoch, v nose a ušiach...a ked som ho sprchovala dokonca aj v zadku... 😀

slaviq81
7. apr 2009

Kaja, ja som zehlila tiez, ale este mi ostalo 5 kosiel, na tie mi treba nejaku hodinu 😠 😀 Ku nam uz kupaci nechodia, moja mamca stale nakupi cokoladove vajicka na mraky a vyjeda ich moj otec 😀

kukulik30
autor
7. apr 2009

slavka, ano pozdravim, dakujem, som rada, ze si konecne nasla cas... 😵 nabuduce dame stretko aj s tebou u nas 😉 co ty na to?

kaja, Samko ani nerozsypuje, ale je tam taka blba smykacka, strasne strmo a vysoko...takze dieta z nej doslova vyleti a tresne na brucho rovno do piesko, takze Samko sa tam valal, potom som ho uz chytala, lebo by ten piesok aj jedol 😝 😀

kajacz
7. apr 2009

vdačnejšia by som bola fakt za tie eurá, teraz ked držím tu dietu, nerada by som tie čokoládky mala doma... 😅

kukulik30
autor
7. apr 2009

MM uz teraz hromzi, ze musi chodit so Samkom na kupacku..on to priam neznasa to chodenie, kade tade..no co , ked mame syna, tak musi a ja budem sediet sama doma pri internete 😀 😀 😀 ja sa mam 😅

sophie1981
7. apr 2009

co baby, nemate co robit??? 😀 ......ja uz len podlahy umyt a nejako to vylestit a padla..... 😝 .....som musela v poovici prestat, nechat rozbombardovany byt a ist s Katkou von...nejako si navykla ze behame von cele dni a teraz dobiedza ze este....

zuzana, vitaj doma....a pekne krm, nech laurike priberie aj briadka k lickam.... 😀 😅

maca...ja som chodila na polnohosp., aj Janka (rybecka)....

Anka, super ze sa liecite....ze sa zase\stretneme ..... 😀

kukulik30
autor
7. apr 2009

Zuzka a co Timka, tesi sa z malej sestricky? 😉

kajacz
7. apr 2009

livia, moj manžel tiež nie je z kupačky dvakrát nadšený... 🤐

sophie1981
7. apr 2009

ja by som mojho mm aj s Katkou po kupacke poslala......po nejake tie eura.... 😀 ...ale ked nam v brusku narastla susulka a nie pipik, tak budeme sediet doma a mm vezme aspon krstneho syna.... 😀 ....nech si chlapec zarobi nejake to euro, ze kupi sesternici nieco pekne....cize teoraticky a prakticky su tie peniaze\aj tak nase.... 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
7. apr 2009

my sme to inak robili tak, ze vo velkonocny pondelok sme stale niekam vypadli, na bicykloch, alebo niekde na turu..no teraz nehrozi, kedze babky sa uz tesia, ako ich vnucik vyplieska po nohach 😀 a tiez mam obavy, ze vajca a ine sladkosti budem potajomky pojedavat ja 😅 😕 😝 asi by ich mal schovat manzel na nejake tajne miesto..hmmm...ale to tiez nie je riesenie, lebo ja mu neverim, on je na sladkosti este viac ako ja 😀 😀 😀

sophie1981
7. apr 2009

baby, ja s mojho deca cvoknem....konecne zaspi, potom taaak prdne ze sa zlakne vlastneho prdu a zacne plakat...utisim, polozim do kosika, chvilu nic, potom prd a plac......nejaky stopel jej do ritky vopcham...ved ja tu podlahu nedomyjem.... 😠

kukulik30
autor
7. apr 2009

bibka a co si papala, ze tak prdka??? 😀 😀 😀

sophie1981
7. apr 2009

no sa mate ked su doma chalani....sa najete cokolady, decka zarobia...u nas??....rozdam cokolady a este aj na mizine budem....musim pomenit eura na chechtaky, nech nemusim davat papierove....kedze mame 4 kupacov istych.... 🙄

sophie1981
7. apr 2009

livi....mliecko??? 😀

sophie1981
7. apr 2009

no ale strasne striela...chlapa by do vrecka strcila, prdula jedna......v noci som od smedu vylabala asi liter studeneho fenikloveho cajiku....zeby preto??? 😀 😀 😀 😀

anape
7. apr 2009

ahojte baby,
mam trosku cas sa vam venovat, spravila som si kafe a relaxujem, Petusko buba a Viki sa hra v ohradke... ale predpokladam, ze vy ste vsetky vonku, ked je pekne pocasie

predchvilou ma potesila mamina, lebo nas pozvala na nedelu na obed, tak aspon jeden den sviatocny budem mat veget a nemusim varit 🙂

sophie1981
7. apr 2009

idem umyt dalsiu izbu...ja tak na etapy.... 😅

kukulik30
autor
7. apr 2009

bibka, liter fenikloveho caju???no tak sa necuduj..haha..chuda ved si vyprdka aj crievka..haha...no a pytala som sa , co si jedla ty, nie Katka, ci aj ty si iba na mliecku 😀 😀 😀

kukulik30
autor
7. apr 2009

anka, ja som tu, lebo cakam navstevu o hodinu, tak sa ti povenujem 😀 , Samko pozera Matko a Kubko, uz dlho nemal, tak sa vytesuje

kukulik30
autor
7. apr 2009

bibka, ja tiez pratam na etapy dnes som umyla v obyvacke okno 😀 ..ale nejak sa nepretrhnem s velkonocnym upratovanim 😉 ja len tak v norme ako vzdy..ja pratam, aj cez tyzden, takze mam uprataovania vzdy vyse hlavy, uz ma to nebavi 😝 aj tak je vzdy vsade prach 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre