Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
5. feb 2010

jaj , sak si to teraz pisala..hej si najstarsia 😀 😝 ..no ja som po tebe 😀

kukulik30
autor
5. feb 2010

ale mas mladsieho muza 😀 😀 😀

zuzana612
5. feb 2010

No tak to je parada, rychlo nech sa sem prida nejaka starsia pani ako ja 😀 lebo tu budem ako vasa mat 🙄 A to ma ma utesit ze mam mladsieho muza??? Ale myslim ze aj maca je dale 78-ka, aspon Daniel vravel ze boli spoluziaci, tak neviem. Ale dolezite je ako sa clovek citi. Teda po psychyckej stranke na 23 a po telesnej momentalne tak na min. 53 😀

susana28
5. feb 2010

Ahojte 😀 Ja som mala 32 11.1, je tu niekto staršia vykopávka odo mňa 😀

Mirka vitaj medzi nami, že dvadsať rokov, bože to už nie je ani pravda. Tak nás navštevuj častejšie, možno máličko omladneme 😉

Lyžovanie, v mojom prípade do úvahy žiaden šport. Od 16-stich som mala x krát vyvrtnuté koleno aj zoperované, takže mne stačí otočiť sa v posteli a je to v ťahu. No možno že ešte sánky máličko by som zvládla. Tak sa dohodneme vy sa budete lyžovať a ja s detvákmi sa sánkovať 😀

Zuzka, Vaneska má cca 5 mesiacov viac ako Matúško nie? No a nechávam ju cez deň bez plienok. Na nočníku bude sedieť aj 30 min, ale nič z toho, jednoducho má blok. Decko sa mi do nohavičiek nepociká, ona ti to zdržiava aj 3 hodky. A potom ma poprosí či jej nemôžem dať plienočku 🙂 No budem chúďatko trápiť. Keď ja mám pocit, že ona sa tak snaží, že jej to "nepustí" ☹ Som sa rozhodla, že jej to nebudem pripomínať. Podstatu pochopila, tak myslím, že to potrebuje už len čas.

zuzana612
5. feb 2010

Zuzi, ja som mala 6-12. uz 33, takze zatial vediem 😀 A ja viem ze nie je dobra nasili nutit dieta na zachod, ale ked mna to vytaca ze vie vsetko povedat, ale pytat sa nebude.

No uz je Matus hore, spal 2 a pol. hod. tak mu hadam aj stacilo a Lili spi na cice 😝

kukulik30
autor
5. feb 2010

nas Samko zacal cikat do zachodu, presne ked mal 2 rocky, dostal novu dosku, tak sme sedeli a sedeli a sedeli, az sa vycikal a mal z toho taku radost, robili sme take divadlo, ze konecne islo do zachodu ..ze odvtedy sa pytal a uz sa nepocikal, pytal sa aj v noci odvtedy...cize mi sme nadobro skoncili s plienkami ...jasne , ze sa pocikal mozno 3 x odvtedy..to bol ale chory a raz z toho v skolke,ucitelka neskoro zaregistrovala, ze sa pyta, ked sa zobudil, ...a on sa pocikal, ale tak plakal chudatko ☹ bolo mu to strasne luto....to ani neratm tych par krat...

zuzana32
5. feb 2010

zuzana určite nie si najstrašia,

určite vo veku viedla, Ivanina susedka Ninka.
A ja budem mala 33.

susana28
5. feb 2010

Baby ináč 33 aké peknéč číslo, nie? 😉

Zuzka (32) ešte teba nemám na FB, asi!

zuzana32
5. feb 2010

bože ale klamem, veď to je už rok 2010!
Takže ja budem mala 34 😉

zuzanale
5. feb 2010

Ahojte moje deti spia tak božský klud aspoň hodinku ja som mala buchty na pare tfuj sladko mám až...

Denisa držím prsty nech sa fazulka drží 😉

Mirka vitaj ... vek neva doteraz som tuším bola ja ta najmladšia 😅 😀 ... len keď tak uvažujem mať prvé dieťa tak ako ty tak už mám doma školákov a to si vôbec neviem predstaviť.....

Zuzi ono u nás to bolo tak že si Timka jedneho dňa uvedomila že jej mokro vadí a začala si sama pýtať nočník neter tak isto takže ešte počkaj on na to príde sám .....

zuzana32
5. feb 2010

ja na FB chodím veľmi mááálo, to iba keď mi niekto napíše, pozri si fotky, alebo podobne ...

A čo sa týka nočníka, keďže mám všetky deti jarné, plienku som im dala dole z riťky keď mali 2 roky a 2 - 3 mesiace (to sa už oteplilo) cez deň si pekne zvykli a v noci dostali bavlnenú. Dosť často som ich v noci prezliekala, ale časom prišli na to, že je lepšie nepočúrať sa a byť v suchu.

Ale naša lady, bude mala čochvíľa 3 roky, ale v noci je ščučďdaná až.
Chalani v jej veku, už plienku nemali ani na noc.
No každé dieťa je iné.
Takže ja to rapídne neriešim.

sophie1981
5. feb 2010

no joj, ake stare damy sa tu stretli...zeny.....!!!!!..... 🙄 🙄 🙄 🙄 ....ked budeme mat 60. tak sas potom mozee nazyvat starymi..... 😉 ...

Mirka...neboj, niesi najmladsia...ja mam 19-nast..... 😀 😀 😀 😀 😀 .....na viac sa urcite necitim.... 😀

sophie1981
5. feb 2010

zuzanka...este stale nemame auto.....zajtra budeme vediet ze co a ako....ale uz tomu velku sancu nedavam...tak potom zbalim a poslem po Jozkovi, nech odovzda Danielovi v Embracu.....buduci tyzden robi rannu, tak sa uvidia.... 😉

joooj a este....konecne mi dosli papiere z UK....jupi, moze ist aj ja vybavit rodicaaak a pridavkyyyy.....bude ryza.... 😀 😀 😀 😀

zuzana32
5. feb 2010

Bibka aj ja keď idem so svojím skoro 10 ročným Michalom (je vysoký skoro ako ja) tak sa cítim o minimálne 10 rokov mladšia.
Darmo deti nás omladzujú.

No nič majte sa ja pálim do PP. 🙂

maca77
5. feb 2010

ahojte

ani nemám odvahu napísať, že to moje decko spí, lebo nestihnem ani príspevok odoslať a už bude zhora kričať "mamííííí" 😝 😀

a k tomu veku ... Zuzka-Huta neboj nič, o chvíľu je tu apríl a mám už aj ja 33 😅 .... Daniel je o rok mladší, ale fotku zo škôlky máme spoločnú 😀

maca77
5. feb 2010

Susana, teraz tak rozmýšľam že ty si chodila na základku na kožuchovú ... lebo odtiaľ si ťa pamätám ... a ktovie či si nebola spolužiačka so Zuzaninym Danielom 🙂

susana28
5. feb 2010

Marcelka áno chodila som na ZŠ Kožuchovú, ale ja s dvojičkou bratom sme chodili do áčky a daniel asi do céčky sa mi zdá alebo do béčky. Ale s braškom sa dobre poznajú, robili spolu aj v embracu. A ty si tiež chodila na túto zédešku?

susana28
5. feb 2010

Marcela teraz si spomínam, nepoznáš sa so Žanetou Vikartovskou, marcelou Černickou alebo Martina Šmelková?

maca77
5. feb 2010

Susana, pamätám si aj na tvojho brášku ... ja som tam tiež chodila 😉

Žaneta je zhodou náhod moja švagriná, Marcelu Č. poznám tiež, Martina Š. - to meno mi nič nehovorí, ale mala si potom ešte spolužiačku Martinu Leškovú (teraz sa volá Černická)

susana28
5. feb 2010

Jój meno som doplietla, jasné maťu leškovú som myslela. Tak Žaneta je tvoja švagriná? Pozdrav ju od spolužiačky z OA. A ako sa má? A máš ma ňu kontakt, nie je náhodou aj FB? A marcela č.? Tiež ešte býva v Hute? A možno poznáš aj Mirku Gajdošovú, Ivanu Štainerovú. Ona chúďatko už nie je medzi nami 😒

susana28
5. feb 2010

Bibka a tá Veronika je predsa sestra mojej spolužiačky z OA 😉

A kde ste všetky? 😠

sophie1981
5. feb 2010

susan...veronika je zasa oja spoluziacka zo zdsky..... 😀 ...baby, ved my se tu skoro ako rodina.... 😀 😀 😀 ..kazdy kazdeho pozna.... 😀 😀 😀 😀

anaja81
5. feb 2010

Ahojte zienky,
tak ja sa vam hlasim este vzdy z nemocky....ze si ma tu nechaju este tyzden a buduci piatok sa uvidi, ze co a ako.

Deniska, kedze si dnes bola prijata do nemocnice, tak sme sa mozno uz aj na chodbe stretli a ani o sebe nevieme....na ktorej izbe si?

Aj ja som chodila na zdsku na kozuchovu, ale ani jedna z vas mi nic nehovori...predsa ste o nejake 2-3 rocky starsie...ja mam v aprili 29........joj ale ten cas leti

susana28
5. feb 2010

Bibka šak Spišská to jak väčša dedzina 😀 😀 😀 😀 Tu ti ani nick nepomôže 😝

susana28
5. feb 2010

Andrea a nejaký starší brat alebo sestra nechodili na 6 zédešku? Možno poznáme ich 😀

sophie1981
5. feb 2010

susana....ta sak.....clovek ani nevie, kolko ludi ma pozna.....skoda, e ja poznam tak malo ludi so snv.... 😖 ..

mala konecne zaspinkala.....strajkovala dnes...ale uz spinka...a zasa v postielke... 😉

anaja..tak vychutnavaj VIP poziciu aj nadalej.... 😅

susana28
5. feb 2010

Dobre babky, ja to tu dnes balím. Celá som taká na h....o, mrcha došla, tak som jak mechom udretá. Fakt tie kramy znášam horšie ako pred tehu 😝 A ty Bibka, došla tetka z ruska, alebo .....?

sophie1981
5. feb 2010

susan....na nas to uz lezie..... 😝 .....

anaja81
5. feb 2010

Susana, nemam starsieho brata iba jedneho mladsieho....ja som najstarsia

A pohodlie v nemocnici si vychutnavam naplno....ani by ste mi neverili, ale tu sa mi spi lepsie ako doma 😕

sophie1981
5. feb 2010

anaja...po diazepane sa aj mne spalo uzasne.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre