Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
12. feb 2010

o 10.OO? mne vtedy matej vstava..nie je to skoro?

no denisa to som ho 2 hod. kocikovala ale to nie je nic oproti nasim 4 hodinovym prechadzkam v lete s bibkou a katkou...len vtedy som nemusela tak tlacit kociar ako teraz v te capanici.

a my sme zaspali az teraz.. sme sa este salili s tatikom lebo tatik sa hral na dementa.. 😀 😀 a matej sa z neho rehotal.

maca77
12. feb 2010

ahojte

čo sa týka stretka, tak ja sa nejak prispôsobím... budúci týždeň sú prázdniny, takže aspoň nemusím zabezpečovať Adama 😉

my sme došli asi pred polhodinou domov, boli sme na návšteve u kámošov, tak sa mi fajne sedelo ... malá sa hrala s 3 chalanmi a vôbec jej to nevadilo, že je sama baba medzi nimi ... 😀

anaja81
12. feb 2010

ahojte,
aj ja som dnes bola v madarase a co tam robil Avon za ramus no katastrofa 😒 ....clovek nepocul vlastneho slova...normalne som lutovala tie predavacky, co boli najblizsie pri nich....kazda mala osobne fasovat stuple do usi 😀

baby poviem vam som trosku rozkolajena......citala som junovky 2010 a tam sa pred dvoma tyzdnami jednej zienke narodilo miminko, lebo ho uz dlhsie nedokazali udrzat 2v1... a to mala vahu 520g a 28cm.....ja si to neviem ani predstavit, aky mrnus to bol......no lenze dva tyzdne sa pekne ta mala drzala a zrazu dostala krvacanie do mozgu a dnes alebo vcera sa z naj stal anjelik ☹ 😔 ☹ ...normalne si to neviem akosi vypustit z hlavy von. 😢

anape
12. feb 2010

dobry vecer 🙂 ,

akceptujem termin stretka a verim,ze sa nic nepomeni a pridem bud s jednym alebo aj oboma detickami,ale to potom s vami moc nenakecam 😀

jani co to sa na vas tak sypu tie choroby ☹ ...drzim palce, nech sa z toho cim skor dostanete

anaja to je fakt hrozne, neviem a ani si to radsej nechcem predstavit, asi by som zosalela 😒 ... my sme mali v rodine nieco podobne,neterka sa mi narodila v 27tt a mala kilo, no chvalabohu boj vyhrala a je z nej krasna baculata 2,5rocna kocka 🙂

pekny vecer baby

zajtra sa tu asi neukazem, kedze ideme na ten ples, tak mam dost perny program,aby som aj vyzerala k svetu a aby aj deticky boli spokojne 😉

kukulik30
autor
12. feb 2010

tak mne urcite ten termin nevyhuje, ale teda budem asi jedina...tak si urobte stretko bezo mna 😉 ja asi jedina tu pracujuca uz ..takze skoda 😒..doobednasky hold pre mna nem vyhovujuce 😀

musim sa pochvalit, dnes som robila sisky...a taaaaaaak sa mi vydarili, ze uz skoro nic nemame 😝 😀makkucke, jemne , naozaj super..posledny fasiangovy vikend so siskami...tak ako sa patri 😀 😀 😀

denisocka
12. feb 2010

čo? Hormony zomrela? 😔

denisocka
12. feb 2010

ježiš sorry,strašny preklep, myslela som Harmony Biancu 😔

kukulik30
autor
12. feb 2010

strasne to je 😢 😢 😢neviem ani nechcem si to predstavit 😔

kocky dobru nocku...

denisocka
12. feb 2010

dobru noc, idem aj ja

zuzana612
13. feb 2010

Boze baby, vy ste sa tak rozpisali ze nestiham vsetko citat. Ale dnes som tu prva, co sa tak casto nestava 😀 Ale treba mi ist na nakup do Kauflandu, potom mame o deviatej krstnu nauku a potom nam samozrejme bude treba trochu poupratova. Zdoraznujem ze len trochu 😀 kedze tu zajtra bude vsetkych maminych 5 vnukov ktory dokazu narobit nesktocny bordel 🙄 Takze v pondelok sa bude upratovat opat 😖 Ale aspon nam okrsti zajtra po omsi kolo jedenastej, takze je to zalezitost 10 min. a nie hodinu a pol sediet v studenom kostole. Tortu uz mame doma, je kraaaaaaasna, dala som upiect taku istu ako mal matusko ibaze ruzovu 😀 Dali sme si napiect aj krabicu kolacov, ale samozrejme aby sme nezleniveli, tak sme dalsie 2 kolace a suhajdy upiekli aj doma 😉 Skoda ze ste tak daleko, urobili by sme stretko v Hute u nas v pondelok pri kave a kolacikoch 😉

Bibka, ta streda nevyhovuje ani mne 😀 Po prve preto ze tam nie som 😖 a po druhe, mne tiez chodi Matus okolo 11-tej spavat. Ale ako vas poznam, tak kym sa ja vratim, tak aj tak nijake velke stretko nebude 😀 Vsak ho organizujeme uz min. rok a pol 😒 Ale mozno ma prekvapite a pride vas tam aspon desat.

Janka, rychle uzdravenie, aj ked v tomto pocasi neviem ci je to mozne, kedze sa tu pocasie meni ako v aprili. Ja mam taky pocit ze Lili konecne zacinaju ustupovat tie sopliky, ale nechcem to zakriknut.

Anka, ti zavidim ten ples, my sme tento rok neboli, aj ked ja by som bola schopna ist aj tyzde po porode, ale moja mama by to asi neprezila 😀 Tento vikend mame v Liskovej bursu, to znamena zebola zavaba aj vcera aj dnes, no keby sme namali v nedelu krst, tak by som hadam aspon na chvilu isla aj pozriet 🙂 A ked chodili bursovnici vcera po dedine tak som zacala rozmyslat ze kedy som to vlastne bursovala ja, ze to nebolo nedavno, a prisla som na to ze to nedavno bolo pred 15 rokmi!!!! Normalne mi bolo do revu ako ten cas straaaaaaaaaaasne rychlo leti.

No nic, idem sa obliect, treba mi ist najskor poometat auto, potom po chleba k nam do obchodu lebo tam maju najlepsie rozky a potom do kauflandu. Tak vam prajem pekny den

veronika1982
13. feb 2010

dobre ranko... tak my sme rano pozerali otvaraci ceremonial akurat sme stihli koniec ked sa matej zobudil takze som videla akurat ako sa zapalil ohen..teraz uz drichme a my cakame kedy sa zobudi a ideme do svitu na vikend ku babke...a dnes poobede ideme gratulovat manzelovmu krsniatku lebo ma 4 rocky..

citala som si o tej malej bambulke biance harmony.. oj velka skoda... ☹

zuzi tak nech vam krst dopadne dobre...

susana28
13. feb 2010

Ahojte 😉 Takže my sme sa ráno zobudili s toplotkou 38,3. Takže sme sa obliekli a išli radšej na pohotovosť, lebo ani po hodine a pol jej to veľmi neustupilo. Teda po čipke paralen mala 37,6. Pohotovsť mal dnes dr. vanečko, taký zlatý pánko, ináč on je z huty. Bol jedináčik a rodičia veľmi chceli aby bol študovaný, a teda aj je. Ináč má veľmi milý prístup k detičkám, nič ho nerozháže, hold to je tá stará generácia pediatrov. 😉 A povedal, čo som už aj čakala: angína. Opäť lebo sme ju mali v decembri, v januári a samo aj teraz vo februári. Som z toho už ja sama chorá. Lebo teraz nám dal antibiotiká penebene, každý 8 hodín, takže to budeme musieť vstávať aj v noci, a to už vidím, ako mi ich vaneska v noci vypije 😒 Predtým sme mali ant., ktoré sa brali každých 12 hodín, tak to sme zvládali skvele.

Aspoň Bibka vidíš, prečo sa mne nič neoplatí plánovať. Lebo vždy mi do toho niečo príde, a keďže na kontrolu ku svojej dr. mám ísť cca o týždeň, tak to vychádza približne v piatok, tak nič z toho nebude. A ani by som nešla skôr, aby som neriskovala, že nakazíme nejaké deculko na stretku ☹

Zuzi, tak nech sa krstinky vydaria, a si minimálne tak spokojná, ako pri matúškových. 😉

veronika1982
13. feb 2010

ahojte tak my sa hlasime zo zasnezeneho svitu.. ty kokso tu je tolko snehu a dnes tu fajne fuka..

a viete co baby ja asi starnem lebo ja som nechala svoje dieta s mojou 13 rocnou svagrinou prechadzat sa a ja som sla s mm do popradu do nay.. ale celou cestou som si hovorila bud kludna matej urcite este spi...a aj tak je.. tak sa este prechadzaju...

a ten pan dr. vanecko tusim ma ordinaciu na zapade ale ja uz nechcem menit doktora...

sophie1981
13. feb 2010

caute...pekny zvysok soboty prajem.....my sme boli na radnici, kuknut na malu sesternicu s druheho kolena, mala slavnostny zapis, tak sme vzali katku na kulturne podujatie...dieta sa sparvalo vzorne...len potom , ked sme dosli na kavicku k nim domov, nejako sa madam zacala predvadzat....ujo doaci za nai len chodil s utiekou a utieral nove podlahy a stol.... 😕 😅 ....no ved aj jeho dieta dorastie a prestane ho to bavit.... 😀 😀 😀 ..ako vsetkych... 😨

veronika...tak prijemny vikend so svokorou.... 😀 😀 ...

mala teraz spinka, tak relaxuje cely byt.... 😀.....ked vstane, idee kuknut na stavbu a k sesternoci na kavicku....nech katka potrapi ich psa.... 🤐

ja som radsej o Biance necitala, bo mne to veelmi zle robi...poto myslim na blbosti....

a Veronika...asi vazne starnes.... 😀.....ja som doteraz v sebe nenasla to, aby som malu nechala kocikovat svagrinam..... 😝

zuzana32
13. feb 2010

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 No kde ste všetky? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

maca77
13. feb 2010

ahojte

my dnes taký normálka deň .... MM v robote, potom sme boli u švagrovoch na návšteve ... ale nejak zvlášť dobrú náladu nemám 😒

dr. Vanečku poznám ... bývalý sused 😎 ... a myslím, že mnohí ktorí majú jedináčikov, tak chcú aby boli naj...

maca77
13. feb 2010
sophie1981
14. feb 2010

dobre ranko....zanedbavate zeny......asi sa urazim.... 😀 😀

maca....som normalne kukala, ze co to za foto...a to otvorenie turistickej sezony.....Ivana v tom cae tlacila na porodnej sale aleho Matuska.... 😝 ....

takze zeny ako??.....streda plati??...okolo 11-tej??....

a aca, to kde ste boli s detmi na fotkach..aj tam to vyzera super na stretko 😎

sophie1981
14. feb 2010

som sa tesila, ze vam napisem dobru spravicku...ale nem.... 😢 ....po tyzdnovom meskani mrchy nakoniec dnes rano, pred testovanim dosla.... 😝 .....no, aspon ze dosla takto...som usetrila test.... 😨 ..... 🙄

veronika1982
14. feb 2010

ahojte.. tak my sme uz doma.. rano sme sa zbalili a sli sme domov lebo tatik nam este viac ochorel a uz ma chytene hlasivky.. ja som si na obed zaobstarala babku ze pojde s matejom von a ja pojdem pratat byt..

ok tak o jedenastej to plati..to by mohlo byt..bibka ak by sa dalo tak mi by sme dosli s matejom k tebe aj s kociarom a potom by sme sa zviezli...

a skoda ze dosla mrcha.. u nas uz skoncila dnes...joj skoda by sme chodili onuchavat babatko.. takze este livia ostava a ta nas dufam nesklame..

susana28
14. feb 2010

Ahojte 😉

Tak u nás to dnes už vyzerá k lepšiemu 🙂 . Síce včerajšok bol horor, lebo som sa celý deň snažila udržať vanesku v kľude a nútila piť čajík, bo tá stúpajúca teplota mi naháňala hrôzu. Bo o 12,00 keď išla spať som jej dala čipku nurofen, tak keď vstala o 14,00 bolo to ešte super, mala 37,3. Ale o 15,00 to už bolo 38,3 a o hodinu neskôr 39,2 😉 Takže som jej dala čipku hodinu skôr ako som mala, bo som sa bála na akom čísle by sa tá teplota zastavila po hodine. A tretiu dávku antb. som jej mala dať až o 2 hod. ráno. Ale drobec sa zobudil o 23,00 s teplotou 39,0 tak som jej šupla nielen čípku ale aj antbo. A asi zabrali lebo ráno sme teplotu nemali, síce o deviatej to už bolo 37,7 ale už to ide dole. 😉

Bibka teraz sa skús nezameriavať na to, že chceš otehotnieť. Ani nepočítaj plodné dni, ovuláciu, kašli na testovanie. Tak najskôr otehotnieš. So mnou to bolo tak pri vaneske 😉

A ty veronika nechceš teraz druhé bábo? Lebo robím štatistiku, že s kým budem tehulkovať
😀

antoniab
14. feb 2010

ahoj

tak mi sme vcera mali nakupovaci den boli sme v PP v maxe kaflande a nakoniec v tesku kupili sme len potraviny termoobal na flasu a pozerali sme nejake satycky na svadbu v juny sa mi zeni brat idem za svetka tak sme z maminou ocumovali co by aby a kym sme boli v meste tak mi mm poslal cez donasku kvety na valentyna tak to musela prevziat prababka dostala som 15ruzy a medzi nimi su naviazane cokoladky tie mnam mnam no ruzy je skoda lebo zvednu aj poporode som dostala krasnu kyticu a zvadla ☹
mala vcera prespala od druhej do siestej co sme boli v meste dnes sa chystame do madarasu

tak streda o 11nastej posun tak mi udvidime ako budeme hore ked tak dorazime az okolo pol dvanastej aby sme sa napapali doma a potom vyrazime

susana28 tiez sa chystas tehulkovat 😉 tak to bude zas koniec roka abo zaciatok buduceho plodny 🙂
inak susana prajem rychle uzdravenie 😉

susana28
14. feb 2010

Ahoj Maťka ďakujem 😉 A áno chceme druhé bábo. Už je načase, lebo ak sa nám zadarí, tak vaneska bude mať 3 roky, keď sa druhé narodí. Totiž nechceme väčší vekový rozdiel medzi deťmi ako tie 3 roky 🙂

veronika1982
14. feb 2010

no zuzi tak mi chceme dalsie babo az ked pojde matej do skolky takze skor jedine vtedy ak sa fakt necakane pritrafilo..zatial si chcem uzit mateja a venovat sa mu..

a nas tatik mozno bude mat v stredu volno tak pojde s nami do madarasu...aspon si budem moct pokecat s vami a on sa bude hrat s matejom.. len on este o tom nevie.. ha ha..

a byt po 2 hod. upratany a babka je este stale vonku.. to ked je s nim babka tak matej spi ako drevo.. ha ha.. on jej to robi naschval..

pocujte uz dlhsie chcem napisat ci neviete niekto o kajicz.. co tu chodila pisat.. uz dlho sa tu neukazala.. tusim tu nebola odvtedy ako sa vratila nazad na cechy..

pata31
14. feb 2010

Ahojte...ja som dnes bola lyzovaaat 😵 😵 jaj, to bola parada! aj ked len 5 jazd, ale stacilo... 😉

a na stretko sa aj ja posnazim dojst, uvidime, ako sa mala nacasuje... 😉

veronika1982
14. feb 2010

joj pati ako ti zavidim.. ale vy to tam mate na skok tak nemas problem.. ja by som sla hned lyzovat. sestra bola vcešra na hnilciku..

sophie1981
14. feb 2010

caute...konecnce zasa doma..Katuska umordovana, zasa bude spinkat ako drievko...ako vzdy sme boli v madarase.....tancovali tam hip-hop....a potom ta nejaka particka rapovala, Katka sa bala tej hlasnej hudby...stretli sme medulku na chvilocku, ale nejako sme nekecali, bo Kacena bola az bordova ako sa bala......len v rcyhlosti mi stihla povedat, ze dosla ako sofer(vyklepana ako pre prvym porodom... 😀 )...doviezla mamu na exkurziu po Madarase......stretli sme tam aj nasu babku s dedo, tak sa katka vyvozila na vlaciku.... 😀 😀 😀 ....

Mata...tak veeelmi pekne prekvapko.... 😵 .....kvietocky...... 😵 ....a cokoladky... 😵 😵 ....ja som dostala presso s mliekom v kaviarni... 😀 😀 😀 😀 😀 ....nooooooo a medovnikove srdiecko, ktore sme vsetci traja zozrali v aute ... 😝 ....ale od deda som dostala cokoladku......

pata, a ja som sa tesila ako divoch ,ze si v Madarase, bo taky isti kociarik tam bol....ale to nem ty bola.... ☹

susan......ale prave ja to nejako neriesim kedy otehotniem...ani neviem kedy je ovulka......ziadne nic,...jednoducho, ked je smak, tak sa ide na vec, ak nie, tak ani neviem co so mnou nepohne.... 😝 😀 😀 ....len ked uz tyzden eskalo, som sa uz tesila, ze konecne doslo na nas zasa....ale asi vazne bude musiet najprv Kacu odstavity....celkom nam to ide.......cez den nekojim, len vecer a raz nad ranom, cez den pije mliecko z hrnceka.....tak snad sa nauci..... 😉 ...

antoniab
14. feb 2010

bibi aj my sme boli v madarase a prave vtedy spievali a tiez som videla ten kocik a som myslela ci to nie pata no ze sme vas nevideli 😒

hej super prekvapko a prisla prababka a povedala ze kvety nedoniesla donaskova ale manzelov brat tak to po telefone doplietla 😀 😀 ze a mne to bolo divne lebo to musi zadat moj telefon a museli by mi volat no ale aj tak manzel sa vynasiel zalarmoval brat takze ocenujem snahu este viac nez tie kvety 😵 😵

kukulik30
autor
14. feb 2010

Ahojte krasavice 😀

teeeeeeeeda vy tak slavite valentina 😕 ja na take nie som, ani mm , on ma z toho nervy,ale kupili sme si orechovu Milku, tak sa ju chystame zozrat vecer pri telke 😝 😀

takze v stredu v Madarase ...ja mozno doletim so Samkom zo skolky o 12 . 15..snad tam este niekto bude 😅 len mam obavy, ci si s niekym pokecam, lebo dieta je nezmar, minule sme ho chvilku nesledovali a schytal monokel 😅 🙄

inak Samko dnes nesiel poobede spat a vecer o 18. 45 zaspal na gauci..biedacik, sme ho zmordovali, sli se pesi na vychod k nasim a k svokrovcom 😕

a mame uz konecne dohodnutu a vybratu dovolenku 😀 ...2 tyzdne pri mori..jupiiiiiii, uz sa taaaaaaaaak tesim, hlavne sa tesim ako si to vychutna Samko 😵 nejdeme ale cez cestovku, ale zo znamymi ...priamo na chorvatov sme sa nakontaktovali, rezervovali a je to ovela lacnejsie, hladali sme nieco pokojne pre deti, takze ziadne letovisko a ideme vlastnymi autami 🙂 a ak budem tehu teraz, tak dufam, ze budem mat take tehu ako so Samkom....lebo inak to budeme musiet zrusit, co mi bude velmi luto ☹ ale ked to bude nutne, tak nic nenarobime..babo prednejsie 😉

zuzana32
14. feb 2010

Ahojte,

tak pôvodne som aj ja chcela ísť poobede s Katkou do Madarasu, keďže chlapi sa klasika boli lyžovať. Ale nakoniec som nešla, pretože mňa nejko už 3 deň škriabe v hrdle.

A dovolenku máme už vybratú, dokonca aj zaplatenú aj my už od konca januára. Klasicky ideme do Tunisu na 15 dní. Ja už sa veľmi teším, keďže ja zimu neľúbim. 😉
Ideme do hotela kde už sme raz boli, je tam krásne veľké ihrisko pre deti, tobogány, minigolf atď. Teším sa, lebo keď sme tam boli prvý krát Katka mala menší úraz tak som si to s ňou ja veľmi nevychutnala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre