Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
18. feb 2010

zeny.....zas ordinujete s dr. Gregorom?????? 😀 😀

susan...ja som bola v madarase asi pol hodku...potom som sla so soplavou het, aby ma ine mamuse nezozrali..... 😕 😀

zuzana32
18. feb 2010

bibka, no gregora dnes ešte hádam ani neukázali 😉

susana28
18. feb 2010

Zuzi, a čo si manželovi spievala serenádu, že si o hlások prišla? 😀

Bibka, že so soplavou 😀 Som dnes na FB pozerala fotečky tvojej katušky. Bože čo by som ja dala, za to keby môj drobec 27 mesačný papal tak, ako tvoj 11 mesačný anielik 😉 A som si potom pozrela aj ostatné fotečky z katuškinho albumu, a musím povedať, že ste peknučká rodinka. 🙂

susana28
18. feb 2010

Zuzi, šak to, že hezou nikde, tak špehujem na koníkovi 😀

zuzanale
18. feb 2010

Ahojte Susana aj tretia matka má drakulovské sklony 😀 😀 😀 a vlkodlaci k tomu 😅 aj harry potter boduje ale pán prsteňov ma nechytil ako vraví Bibka nuda akurát čo nemám rada tak filmy tipu matrix a katastrofáky ako rôzne povodne , sopky,lavíny,tornáda 😝 a môj mm ich žerie môže pozerať aj sto razy 😠 ale knižky beletria u mňa môže ale napr. steelova fuuj 😝

zuzana32
18. feb 2010

nie nespievala,
už druhý týždeň som nejaká nachladená a predtým ma aj trochu škriabalo v hrdle.
Ale mám ja pri troch deťoch čas na nejaké liečenie? Maximálne večer, namastím hrdlo, zaviažem dám si hedelix a koniec. A takto som dopadla. V utorok som šla ráno do potravín na sídl., a vyzerala som ako najväčší pako čo sa nevedel pozdraviť len kýval hlavou. A keď sa ma predavačka opýtala koľko mám rožkov, len som ukázala na palcoch a hneď jej bolo jasné.

No už sa dovalil môj mužíček, ani som ho tak skoro nečakala.

susana28
18. feb 2010

Aj včera som očumovala koňa, pletky na fb robila a bátoričku som prepásla 😒 Teda len ten koniec jak jej capli po prstoch a zamurovali som videla. Ale tie scény, v ktorých si určite Livka s Bibkou prišli na svoje, som prepásla 😠

antoniab
18. feb 2010

susna unas 😀 v Spisskom Stvrtku tak ked ste sa tu minule bavili o dovolenkach tak ja ako bibka najracsej by som sla na maltu a kto chce moze sa pridat 😀 😀
aku batoricku ta co bola na markize tu slovenku mam na DVD

susana28
18. feb 2010

Zuzka Le, tak to vyzerá, že tému spišská nová ves premenujeme na draculy zo snv 😉 Ktovie čo na to admin, ale možno aj on má tu uchylku a konečne vyjde z tieňa.

Zuzi32, ono keby som sa ja manželovi sťažovala na hrdlo hneď by mi povedal, že čo je na to dobré 😀
Ináč som také niečo zažila pred cca 10 rokmi, keď som ráno išla na bus do práce, a nevedela som, že som bez hlasu. Až keď som išla pýtať lístok od vodiča som si uvedomila, že hovorím, ale žiaden hlas nevychádza 😒 Teda nič príjemné to nie, tak skoré uzdravenie. 😉

susana28
18. feb 2010

Hej Maťka tá čo išla na markíze. Tú slovenskú máme tiež stiahnutú, ale to ma nebaví kukať, bo si to môžem kedykoľvek pustiť. Ja musím čakať kedy dajú v telke, to taký adrenalín, či to budem kukať, abo zabudnem 😀

sophie1981
18. feb 2010

ja som batoricku tiez nevidela...dieta mi nedovoli pozerat telku.....uz viac vnima, takze vecer uz v izbe telka nehrozi.... 😕 .....a to ze pekne papa...to bolo natocene, ked papa slusne....ked nepapa slusne inac to vyzera.....ked dam chlieb so sunkou.....sunku vypapa a chlebik hodi pod pultik na svoje kolena.... 🙄 .....a ked ma rozok s lucnou, tak syr vyje prstom a rozok plesk o zem......ale take video ozdaj nedam na FB.......a inac, male upriciatka su slusne, to neviete???? 😀

sophie1981
18. feb 2010

hoho...Martina, ja som prva pozyvala na Maltu.....smola, vsetci idu k nam toto leto....uz som lopaty zohnala pre kazdeho......vy si pockajte do budceho roku....to my uz budeme len na gulas partie pozyvat......v teple domova.... 😀 😀 😀

susana28
18. feb 2010

Bibka šak jasné, že k mati na maltu cez deň, a k tebe v noci, šak nevieš že upíri cez deň na slnko nemožu? 😀

antoniab
18. feb 2010

bibi ale uvas sa uz nemaltuje nie si mala racej stetky zohnat 😀 😀

sophie1981
18. feb 2010

susan...ja nem upir..a mas pravdu, upiri nemozu na slnko...ale ked bude pod mrakom a nemam sa coho bat......upiri sa len na slnku trbliecu..... 😀 ......ale upira za chlopa by som brala....sice ked to tak vezmem, jedneho doma mam, len namiesto krvy mi pije nervy..... 🙄 😀 .......

sophie1981
18. feb 2010

mata.....ono, ked sa to tak vezme, tak my sme vobec nemaltovali, ale lepili 😀 .....ale co budem ludi pozyvat na Lepidlo??,...nem atraktivne.... 😀 ......a na stetky este casu.....ale aj pucovat by mohli dojst brigadnici...hm??..hlasi sa niekto??? 😕

susana28
18. feb 2010

Joj baby sa smejem, ale jak vám fajne, že na svojom makat budete 😉 Tak stavbárkam z kona zdar. 😉 A končím, vypínam bo ani tú záhradu nekukám a furt na konovi sedím. Čaves zítra.

sophie1981
18. feb 2010

idem aj ja zaloit...co tu budem sama strasit....ma to tu este zlaka na nejake chodnicky nekale..... 😀 ...bru noc priatelia.....upirom lovu zdar!....... 😀 😀 😀

zuzana32
19. feb 2010

Dobré ránko,

no vidím, že ste riadne upírovali.
Aj ste manželom pili v noci krv? 😝

Ja už som opäť sama iba s Katkou, manžel vzal dovolenku a chlapi šli lyžovať do Bachledovej doliny. Šli tam prvý krát tak uvidím, ako sa im bude páčiť a hlavne či prídu celý. Hlavne Michal, lebo ten má na úrazy veľké šťastie.

zuzana32
19. feb 2010

Baby čo vy ešte spíte.

Konečne sme vyhrali hokej!

evitkamalicka
19. feb 2010

ja nespim, ja som uz stihla byt aj na odberoch na AFP a stihla som este aj hokej od poslednej tretiny, huraaaaaaaaaa 😵

sophie1981
19. feb 2010

tu som....tiez som kukala hokej....no, konecne nejake bodiky.... 😉 ...

noc bola fajn...ziadna krv........len oj maly upir ma vysal..... 😀 ....mm nemal zaujem o upiricu.... 😝

rybecka
19. feb 2010

slovenko slovensko heja heja hej slovensko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanale
19. feb 2010

Ahojte aa konik žije hokejom 😀 aj ja som rano čučala 😀

inak včera ordinácia des som nestihla ani mrknuť a reklama 10min zas ďalšia som nakoniec prepla na jojku 😝

susana28
19. feb 2010

Dobré ránko hokejistky 😉 Ja len že žijem, poobede alebo večer popíšem viac. 😉

veronika1982
19. feb 2010

ahojte.. no my sme fandili a kricali doma.. tatik mal tlak urcite 200 a nejlepsie bolo ked sa matej doplazil k satelitu a prepol ked boli najazdy.. by som sa muzovi krvy nedorezala.. ale nastastie neprepol na iny program..a tak sme potom po demitrovom gole vsetci traja skakali po obyvacke a kricali goooll. matej pozeral ze ci nam sibe..a dnes sa prvy krat sam postavil pri gauci a podarilo sa mu spravit jeden krok ale potom spadol..este nas trapia sopliky ale je to uz lepsie.. akurat drichme tak idem studovat nejaky recept. mam vybrate morcacie prsia tak neviem ako ich spravim..

sophie1981
19. feb 2010

aj my mame este soplik...ale uz z mierou..... 😉 ...ale aj tak som si nie ista, ci ist k Zuzane.....uvidim, ako to bude neskor.....

veronika1982
19. feb 2010

mne ked uz matej vidi ze idem s odsavackou tak uz place.. a potom place ale to len tak akoze aby sme ho lutovali... ☹

sophie1981
19. feb 2010

ja mam nalakovane nechty zeny......dnes budem vazne za sexicu.... 😀

veronika1982
19. feb 2010

to chce foto...a na ako mas.. na cerveno?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre