Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

maca77
2. mar 2010

ahojte

aj my sme mali dobrú noc 🙂 a teší ma hlavne to, že Tami v noci 2x cikala do nočníka a ráno vstala so suchou plienkou .... to asi zato, že sme teraz kúpili naraz 3balíky plienok 😀

zuzanale
2. mar 2010

Ahojte nejak nestíham písať len sem tam nakuknem a teraz triedim veci po dievčatách a snažím čo to popredať 😅

inak baby tehulky nechcete niekto kúpiť bielu vaničku ná kúpanie tá s tých väčších + lehátko k tomu cenu už potom do ip

antoniab
2. mar 2010

ahojte

aj unas krasne uz sa chystame vonku aby drobec pospal my sme spali ako vzdy do 2.00hod a potom do 6.00hod

dnes mame na obed zemlovku mnami mnam
😵 😵

maca77
2. mar 2010

u nás bolo krásne a už sa zatiahlo 🙄 ... MM bol s TAmkou vonku a po polhodine došli, že nie je až tak teplo ako sa zdá, malej som musela rukavičky natiahnuť, lebo ruky zmrznuté mala... už sme si mysleli, že jar ide, ale predpoveď na najbližšie dni nie je veľmi dobrá ... znovu má byť aj cez deň mínus...

zuzana612
2. mar 2010

Ahojte, aj my sme dobre spali, len sme museli vstavat o pol siedmej lebo sme boli objednani na nozicky, no aka som prisla odtial naserinkana, skoda reci. Pri vybavovani karticky poistenca mi povedali ze mi pride do mesiaca a ze zatial mam pouzivat moju aj pre malu. Ze je to mozno do dvoch mesiacov od narodenia. Samozrejme ze karticka mi este neprisla a doktor nas nezobral. Som myslela ze ma drbne, keby som si bola ista ze ma dobre klbiky tak mu serem na hlavu a viacej tam nejdem, co ma tak vytocil. A som si povedala ze ak pojdem nabuduce, tak zoberem so sebou aj matusa nech mu tam spravi drevaren z tej ambulancie. Poviem ze som ho nemala kde nechat, lebo ked som bola objednana, tak mi s nim ostala mama. No vam poviem, taku zlost som mala ze by som mohla aj vrazdit!!!!!!!!!!!!

Aj tu je krasne, ale je zima. Matus bol von so susedou a jej detmi a potom som zobrala ja jej deti k nam nech sa pohraju, tak fajne bolo. Nechcem chodit s Natalkou von ked ma zapalene to ocko, tak trcime dnu. Poobede mi zase dalsej susedy 11 rocna dcera zobere Matusa do skolky po jej mladsiu sestru, tak super mat tolko opatrovateliet 😀 Co ja budem v tej Hute robit 😖 Keby ste vedeli ako sa mi hroooooooooooooozne tam nechce ist 😒 Tie co byvate v byte, nechcete kupit dom v Hute 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

ahoj kocky,

u nas je krasne 9 stupnov

evitkamalicka
2. mar 2010

zuzi nam robili karticku pre maleho na pockanie, takze sme ju dostali do ruky hned

zuzanale
2. mar 2010

Zuzi to ti riadnu hovadinu povedali v poisťovni a ošetriť ťa musia ale musíš mať namiesto kartičky pri sebe zmluvu s poisťovne už pri Timke sme to tak mali lebo kartičky nedávali hneď....

evitkamalicka
2. mar 2010

aj podla mna je to riadna hlupost....my napr. kym sme nemali vybavenu karticku tak lekari automaticky pytali moju

zuzanale
2. mar 2010

Evitka nás pýtali zmluvu prvá otázka všade bola či máme aspoň zmluvu keď kartičku nie to bolo jedno či sme boli v dovere alebo unione vždy keď sme boli niektorú s dievčat ohlásiť nám automaticky povedali kým nepríde kartička máme sa preukazovať zmluvou ...

evitkamalicka
2. mar 2010

zaujimave ake je to vsade odlisne

evitkamalicka
2. mar 2010

my sme vtedy este zmluvu nemali, lebo sme este neboli karticku vybavovat

susana28
2. mar 2010

Ahojte,

ako vidím tak spali všetky deti okrem nášho. my sme spali do polnoci, potom sa zobudila a buntošili sme do tretej. Ale viem čo bolo asi na príčine, mala strašne zapchatý noštek a nemohla dýchať 😒 a o šiestej už bola hore 😒 Ale čo aspoň z cviku nevyjdem.

Ináč aj my sme dostali kartičku zo všzp hneď do ruky.

Tak baby zatiaľ, ja perem žehlím, po obede ešte do obchodu, večer mm dajaké obložené rožky urobiť. Dúfam, že dnes budeme mať ešte pekný intimčo večer 😀 a od zajtra už zase slamenná vdova.

rybecka
2. mar 2010

Zuzana tak si ten vecer uzi a nejak nakratko ti prisiel co? 😕 ja by som to neprezila byt sama s detmi.
stacilo ked bol v Rakusku na pol roka a vtedy mal Matejko rok tak to bolo strasne. bolo mi veeeeeeeeeeelmi smutno a Matejkovi tiez. a vraveli sme si ze uz nikdy viac radsej chudobnejsie ale stastnejsie 🙂

maca77
2. mar 2010

Zuzka-Huta, práve dnes šla okolo nášho domu mladá pani a pýtala sa či niekto dom nepredá .... len neviem, či by aj tvoju svokru chcela? 😀

no teda, ja by som sa nedala odbiť kvôli tej kartičke 🙄 ... veď aj zo zákona vyplýva, že máš 60dní na to, aby si šla do poisťovne, zatiaľ je prihlásené bábo v tej ako mama....
.. pri Tamarke som tiež mala so sebou kópiu prihlášky, keby bol problém, no našťastie nebol...

veronika1982
2. mar 2010

caute.. tak mi sme sli von o pol jednej.. presli sme cele mesto a matej nespal.. dosli sme az na mier a potom si zmyslel ze predsa len zaspi.. tak som sa presla okolo kauflandu nazad na zapad a este som hodinu kruzila po zapade a teraz som k.o a to este vecer mam ist na zumbu..

a v meste vypukol baby booommm. ty kokso tolko kociarov.. ha ha

susana28
2. mar 2010

Ahojte, tak sa zdá, že od vanesky sme chytili bacila aj ja a mm, lebo sa cítime ako keby nás prešiel parný valec 😒 Ale dáme acylipirín a romantikuš večer bude 😀 Som dnes bola v kike, a nie som si istá, či som tam nevidela bibku, ale možno ani nie lebo naživo sme sa nestretli a podľa fotky som si nie istá. A potom som ju stratila z dohľadu. Detektív by zo mňa nebol 😀

zuzana32
2. mar 2010

susana, aj ja som bola poobede v Kike a tiež sa mi zdalo, že som videla Bibku s kočiarom v šiltovke.
Možno nám potvrdí, že tam bola. 😉

veronika1982
2. mar 2010

tak ked mala ta baba vojensku siltovku tak to bola ona lebo som ich videla ist so sestrou poobede von...
ja uz som pripravena na zumbu.. dufam ze aj matej je na to pripraveny.. uz je okupkany v pyzamku..

zuzana32
2. mar 2010

nooo, mala takú vojenskú a bola už pri pokladni ešte s nejakou babou 🙂 takže to bola ona.

veronika1982
2. mar 2010

a ked tam bola s babou tak to bola jej sestra. ha ha.. ja vsetko vystopujem volajte ma cherlock homes..

uz som doma zo zumby.. vypotila som asi liter vody a ktovie ake zumbove mlieko bude mat matej. zaspal pri tatikovy na rukach ale vraj pol hodiny plakal.. o chudatko...teraz mi je toho takk luto..

susana28
2. mar 2010

Veronika, tak tak tá kočka, čo si myslím, že bola bibka tam bola s takou chudučkou babenkou, ktorá mala dlhé čierne vlasy a sa mi zdá chlapčeka v kočíku 😉 A keď to bola skutočne ona, tak škoda, lebo sme išli aj oproti sebe, ale zas čo som mala povedať, prepáč nie si ty tá bibka z modrého koníka 😀 A najmä keď ja si tak rada zamýlim ľudí, a potom na mňa čumia, či na niečom nefrčím 😀

Veronika a páčilo sa ti na tej zumbe?

susana28
2. mar 2010

Nikde nikoho 😒 Dobre kočky peknú noc vám prajem 😉

slaviq81
3. mar 2010

😵 😵 😵 Katuske prajeme vsetko len to najlepsie k prvym narodeninam!!! 😵 😵 😵

veronika1982
3. mar 2010

Katuska nasa prekrasna... prajeme ti vsetko len to naj k narodeninam a matejko ti posiela velikansku pusinku.. prideme ti potriast pravicou na buduci tyzden.. 😀

zuzana612
3. mar 2010

Ahojte,

baby, urcite to bola Bibka, lebo ked som jej voala tak akurat isla so sestrou do Madarasu 😀 A Zuzi, kludne si sa jej tak mohla prihovorit, ja som sa tak prihovorila v meste Slavke, vsak Slavka 😀 Tiez som si nebola ist ci je to ona, ale takych dievcatiek ako je Lara v Spisskej nie je vela 😀

My ideme dnes ku segre, mama ide k lekarovi a mne sa nechce byt samej doma, tak ideme otravovat segru. Aspon sa Matusko pohra s Davidkom a ja nebudem musiet nic robit 😀 Na obed si objedname pizzu a bude nam sveta zit 😉

Maca, si sa mala opytat o aky tym domu ma zaujem, ze by si mozno o jednom vedela 😀 😀 😀 Chudak Daniel, ak si to tu precita 🙄 Ale on to aj tak vie ze keby sa dalo tak idem odtial preeeeeeeeeeeeec.

No nic, idem vychystat Natalku kym Matus este spi lebo starka chce o osmej vypadnut, tak aby sme to stihli.

sophie1981
3. mar 2010

caute zeny.... 😀

tak bola som to ja, len skdoa, ze som nekukala po ostatnych a ze ste sa na mna nezavesili.... 😝 ......boli sme aj na 10 minut v kutiku.....a trochu v kiku...sestra nakupovala.... 😉

takze dnes mame velmi dolezity den....moja dcera ma rok.....ach jaj...... 😅 ....a ja som uz rok matkou, rok a 4 tyzdne nepracujem..... 😅 ........rok a mesiac doma z Londyna.......a pred rokom som mala na ranajky spisske parky, mm mal fusku v Markusovciach na streche a ja som konecne pred rokom dovybavovala elektrarne..... 😝 ...takze tolko zhrnutie najdolezitejsich udalosti......sa mi verit nechce..... 😒 ...ako rychlo to ide......

nejako na vas nemam cas, ale vcera som intenzivne na vas yslela, ako si cvicite a taaak by som sla aj ja ale mne to katka nedevoli, lebo vecer uz nechce byt pri nikom, len na mame ......ale verim, ze treningom sa dopracujem aj k tomu, ze pojdem aj ja..... 😉

vcera nam zacali robit vodu na stavbe, tak juchuuu.....varim pre murarov a tesim sa, ze sa to zasa hybe......v hornej casti uz je hotovo, este dole dokoncia dnes a ide sa na kurenie..... 😉

tak odchadzam avypinam sa...dnes ma moja dcera dolezity den...tak sa jej idem venovat naplno...vopred dakujeme za gratulacie.......vsetky Kacenke precitam..... 😉

zuzana32
3. mar 2010

Katuške všetko najlepšie k 1. narodeninám. Hlavne veľa šťastíčka, zdarvíčka a čo najskôr nejakého súrodenca, podľa mamkinho želania 😉

evitkamalicka
3. mar 2010

dobre ranko

Katke vsetko najlepsie

rybecka
3. mar 2010

Katka vsetko najlepsie k narodeninkam vela vela uspesnych krocikov co najmenej padov a hlavne vela usmevu 🙂 chlapci ti posielaju pusinky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Inak vcera bolo fajne na zumbe a bolo dost vela zien minule bolo ovela menej lepsie sa tancovalo.
Dnes sa tak citim dobre ponatahovana dobry pocit to je 😀 ked nieco robis aj pre seba 😉
Prisla mi mamka z Rakuska idem sa jej venovat pa pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre