Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

maca77
4. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7231939&tab=0

oj dala som blbý ten prvý link 😝 ... ale skôr štvorkolku a nie troj....

maca77
4. mar 2010

no do kelu, som mohla rok s tým bábom počkať a možno by som aj ja kočiar zdedila 😀

zuzanale
4. mar 2010

Marceli ten nurse? ten som bola pozrieť až v PO v maxe mm dudral jak fras že len koli kočíku sa tam trepem 😅 ale už si nepamätám čo mi na ňom vadilo ....

maca77
4. mar 2010

Nurse nie, ale Bexu ... to je nejaká novinka ... myslím, že má všetko, ešte aj za dobrú cenu 😅

zuzanale
4. mar 2010

už si opravila link nie zlý... Marceli ja už mám doma demu bugie som kúpila od ruky... a kufir no coletto vojde aj s kolesami pekne sadne kufor široký dosť le mm vadí že špinavé kolesa sa dotýkajú zadnej strany sedačiek a plastu tam kde otváraš kufor dema je úzka takže maximálne bude musieť vytrepať podložku a koberček 😅

zuzanale
4. mar 2010

http://kociky.dema.sk/produkty/kociky/dema-jumper sa podobá ta bexa na tento demácky teda až na predné kolesa

maca77
4. mar 2010

no aj tá dema je celkom fajn, aj cenovo, len škoda že predné kolesá nie sú väčšie

zuzanale
4. mar 2010

no tak to hej ... normálne rozmýšlam aké kočiare s veľkými kolesami behajú po sídlisku 😀 😀 😀

evitkamalicka
4. mar 2010

maca na CAM sa daju dokupit aj gumene nafukovacie kolesa, dokonca niektori predajcovia ich ponukaju ku kociku zdarma

kukulik30
autor
4. mar 2010

hej ved prave, mne tiez vadia tie umele kolesa, my sme mali take kolesa a nikdy viac, len mam smolu, ze kociky, co sa mi paci vrch, tak maju na prd kolesa 😀 ...hehe, asi pre mna este nevymysleli kociar 😝

kukulik30
autor
4. mar 2010

hej veru evit, mas pravdu videla som s nafukovacimi kolesami..som si teraz spomenula, takze asi sa niekedy da objednat kolesa ine..to je najlepsie, lebo fakt umele su na nic..vytraseny bol Samko ze az...ale ked nam iny do vytahu nevosiel, iba Peg peregi aria..skvely lahucky kociar, ale tie kolesa 🙄

evitkamalicka
4. mar 2010

mne sa na CAM nepaci ta umela vanicka

kukulik30
autor
4. mar 2010

mne sa ta dema nepaci... 😅 my sme mali demu povodne , ked sa narodil samko a vratili sme ju, lebo bola stiahnuta z predaja obchodnou inspekciou , tak teraz mam k nej nejak asi predsudok 😒
bexa sa mi paci viac 😉

zuzanale
4. mar 2010

baby a kto vám defekt v meste opraví na nafukovacich kolesách haaa ja som z naším polským čo som mala pri Timke tak ostala ledva som došla k našim a brat potom zháňal sadu na bicykel aby zalepili 😅 na colete mám plné ale tie sú skôr ako keby gumené a nehrkocú a do výťaku vojdem len doma u svokrovcov už nie 😅

kukulik30
autor
4. mar 2010

Maca a v hute je internetovy obchod Tomsta, cez nich brala aj moja svagrinka kociar, polsky baby smile..oni maju aj ine kociky....skus pozriet na nete

kukulik30
autor
4. mar 2010

hmm..tie kolesa su riadana dilema...zuzi...ja neviem, ak by som vyberal kocik, tak ak by boli plne, tak potom vyborne odpruzeny by mal byt asi...napr. niekto nema defekt vobec a niekto kazdu chvilu...asi to zavisi od kvality dusi 😕

maca77
4. mar 2010

Livi, ten baby smile bol u nás doteraz na prvom mieste 😉 tam sa mi páči hlavne kombinácia sivá-tyrkysová 😵 ale objavili sme ešte tú Bexu...
... a tú tvoju švagrinú som videla v utorok v meste s takým čierno-žltým kočiarom. .. ona ma ale isto nepozná 😎

pata31
4. mar 2010

Ahojte, vy ste toho dnes ale popisali! 😕
My sme dnes mali na navsteve prebabku a pradedka a potom som este sla aj na prechadzku, tak az teraz som sa sen dostala...a nieco na mna lezieee...ked ja sprosta som vcera bola na balkone len v tricku, bo som tam malu dala spinkat 😅 😠

a ja mam nafukovacie kolieska...a take som chcela hlavne kvoli cestam na fercakoch a aj kvoli tomu, ze som chcela na kopec chodit a pod. 😉 a som spokojna zatim..inac ja mam kociarik verso

maca77
4. mar 2010

najlepšie na tom všetkom je to, že ponuka fakt veľká, človek špekuluje a potom v praxi aj tak zistí, že s niečím nie je spokoný 😀

maca77
4. mar 2010

nie spokoný, ale spokojný 😝

veronika1982
4. mar 2010

ahojte.. tak mi sme boli opat vonku a teraz sme prisli. kupila som matejovi v kiku take male auticko s formickami tak sa doma vytesoval. ha ha

lydia22
4. mar 2010

Ahojte,Veronika som rada ze sme sa stretli,my sme po nakupe v Kauflande este trosku pospacirovali a o 3-tej dosli domov.som zvedava aky bude zvysok dna s tym mojim certom.

veronika1982
4. mar 2010

aj ja som ta rada spoznala a nabuduce uz mozme dat prechadzku spolu

veronika1982
4. mar 2010

ta co tu zdochol pes????

my sme mali vecer uraz.. matej spadol na husenicu a pri uchu ma taaaakkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuu veeelllikkkaaannssskkuuu modrinu...ale spadol pri tatikovi.. len ja som este z toho mimo lebo zase sa zasiel od placu a kym som dobehla tak uz bol cerveny... 😖 ale tatik vedel ze co ma robit..a teraz tam mame modrinu..ale tych bude este asi vela...

anaja81
4. mar 2010

Ahojte baby,
aby ten zdochnuty pes aspon trosicku ozil 🙂 tak sa k vam pridam aj ked popri ordinacie, ktoru sledujem jednym okom a jednym uchom pocuvam 😉

Pozeram, ze dnes cely den rozoberate temu kociare....u nas to tiez bola riadna pohroma, na kazdom kociary aky som nasla mi nieco vadilo 😕 .....asi este nevyrobili taky aby na nom bolo vsetko co cloveku vyhovuje 😵
My sme sa rozhodovali medzi dvoma: Baby Smile V-max a druhy Espiro GTX (ten som videla iba cez internet)...a ked sme sli uz naostro kupovat a videli sme ten GTX tam sme sa s mm zhodli, ze v skutocnosti uplne inac vyzera ako na nete a ani dizajnovo nic moc....ale moj mm sa v obchode zamiloval do kociara Casualplay S4, ale tam mali iba 2-komb a stal iba "400eur"...podotykam, ze sme kupovali v PL a len taska k tomu kociaru stala plus 50eur a sportova cast toho kociara bola dost uzska tak som mm hned na mieste odstavila, lebo mne prave sport. cast treba sirsiu kedze maly bude mat pol roka v oktobri a to mi uz bude treba pomalicky chodit s fusakom....tak sme sli popozerat na trh a tam sa mi zapacil kociar Verso - VR connect, ale som sa nevedela rozhodnut medzi nim a Baby smile a predavac mi vravel, ze je to uplne to iste len Baby smile je drahsi, lebo tam sa plati za znacku....tak si nakoniec domov doniesli Verso v oranzovo-sivom prevedeni s stal nas aj s vajickom 250eur....takze som spokojna a hlavne s cenou, lebo ja som nechcela investovat velke peniaze do kociara, max. do 300 - 350eur a nakoniec som tak usporila

Pati, chcem sa ta opytat, ze ake mas ty s Versom skusenosti, ved uz co to nejake tie 3 mesiace ho pouzivas.... 😵

maca77
4. mar 2010

keď tak čítam o tých kočiaroch, tak asi tí poliaci tvrdia každému to isté ... že baby smile a Verso je to isté .... to už tu na MK zopár báb písalo 😅 ... akurát čo som sa dozvedela, tak ak je to pravda, rozdiel medzi nimi bude aj v tom, že Verso nemá hliníkovú konštrukciu ...
... ale musím povedať, že ten Patin červený kvietočkový sa mi páči 🙂

anaja81
4. mar 2010

....ale tie psi fakt nejako dochnu 🙂 .......aspon budu mat cigani gulasik a masko na opekanie....pochutnaju si z tych zdochlin 😀 😀 😀 ...a keby aj poniektori cigani chceli z tych psoch podochnut....sorry sa take vyjadrenie, ale ja som riadny rasista voci ciganom...nemozem si pomoct

Dobru noc vsetkym

anaja81
4. mar 2010

....a este musim dodat k tym ciganom.....samozrejme to neplati na vsetkych ciganov, lebo nemozem hadzat vsetkych do jedneho vreca.....poniektori si ziju slusne a poniektori este lepsie ako my "gadzovia" 🙂

Tak a teraz uz fakt dobruuuuuu noc

veronika1982
5. mar 2010

dobre ranko..

no mi uz mame super modrinu na tvaricke.. 😀

a vonku super fuka vietor. som chcela ist ku kamoske na mier ale mam obavy lebo matej potom place ked mu fuka vietor do tvaricky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre