Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
9. mar 2010

kukulik dakujem,hej bude chalanisko ,aj sa teším,dokupim len nejake drobnosti a zvyšok chudak podedí.

ja som nevedela zohnať tehu rifle za rozumnu cenu,tie kde ste ma posielali jak bola Velisa či čo u činaka boli po 18€ ale asi XXXXXL a potom ešte aj v delte ale kvalita otrasna. tak som v nedelu vybielila 3 kenvela ,jdno už vo štvrtok v prešove a kupila dvoje obyčko bedrove a pol familii zimne vesty - z 40 € na 10€ .su uplne peckove ! mam ich v albume, mužovi som taku kupila v novembri za plnu sumu 🙄 ale našťastie čiernu,teraz sa dopredavaju len hnede

denisocka
9. mar 2010

Sophia,zahliadla sopm že budete mať Juno na svadbe.teda neviem či na tvojej,i na čijej 😅 ale my sme ju mali.

No,pripravte si kopec pálenky ,lebo sa zrubaju 😝 , potom dalšiu palenku na rozlučku 😝 ,,, celkovo som bola spokojna,nevzali vela-asi len 10tis v 2005. /trebars Rockwel bral 12tis,ale ludí zabavili-lebo ludia ich poznali,ale moderne 0bodov a navyše,vtedy nemali speváčku.neviem ako teraz

zuzana612
9. mar 2010

Zuzi, ja ani neviem co mam napisane v karte, lebo myslim ze po nom neprecita ani on sam, nieto este niekto cudzi. A ked mi hovoril co vlastne zistil tak som uz bola tak mimo z toho ze ide mat chuda remence, ze ani poriadne neviem co mi vravel. Nieco ze nema poriadne vyvinute klby, jeden ze je trosku horsi ako druhy ale nic dramaticke. Inac ten dr. je riadny magor, vela ludi na neho nadava ale co ked nemam ist kde inde. Lne to obliekanie teraz ide byt pohroma. Vytiahla som najsirsie dupacky co mala doma aby to mala pohodlne, lebo samozrejme ze okrem remencov musi mat aj 2 plienky. Ak to bude mat len 2 mesiace tak ok, ale aj by to mala mat 6 mesiacov ako sesternici, tak neviem co bude chuda robit v lete ked budu horucavy 😖 Nikde inde sa to fakt vo svete nerobi, neviem co vobec chodia na nejake sono noziciek a tu toto 😖 Co uz, nejak sa s tym naucime zit, len mi je do revu ked vidim ako sa chce Natalka natiahnut a neda sa jej a potom sa hneva ☹

susana28
9. mar 2010

zuzi le - ja som bola na tom tak isto, piatok plu celý víkend, som mala neuveriteľne zapchatý nos v kombinácii s kýchaním že som si skoro hlavu roztrieskala. A hlava ani nehovorím, migréna jak ďas, pošlo celé plato mig 4OO a h...o pomohlo. Hrdlo ani nehovorím, sa mi také vodové pľuzgieriky porobili, no katastrofa ☹ A nádcha už lepšie, ale dnes opäť hlava, tak neviem. Hádam to je tým počasím. 😒

Zuzka ja som doteraz brala antikoncepciu, len minulý týždeň v stredu som zobrala poslednú tabletku (ideme sa pokúšať o druhé) ale nemôžem povedať, že by mi to pomohlo ovládať chuť na sladké 😒 😉 Mám dojem že keď som bez liekov tak ani tak sa za čoko nedriapem.

Ale zas za dva týždne čo som zožrala asi dva kg čokolády som schudla celé kg. Tak to sa mi páči. Hoci zas pravda, že skoro okrem čoko som nič iné nejedela 😀

Danka, ja som myslela to detské centrum v madarase, tak ty si myslela asi nejaké materské centrum. Tak to neviem, zatiaľ som nič také nevypátrala, ale možno ostatné baby sa vyjadria 🙂

Zuzka Huta, tak ja si ani neviem predstaviť ako tie remene vôbec fungujú. Chúďa natálka, tak dúfam, že za tie dva mesiace to bude ok 😉

zuzanale
9. mar 2010

Zuzi tak keď sú take recenzie tak od neho utekaj je to len pre malej dobro radšej príď aj keď len do snv fakt nič horšie ti už povedať nemôžu a ďalšia vec tak ak viem tak remence sa šijú resp upravujú na mieru ako to že už ich máte??? v snv máš fakt 2 dobrých ortopédov síce vybošťoková má naprd prístup ale odborníčka je a fabian tiež takže rieš za horúca nad tým netreba plakať ale obehať a skonzultovať radšej obetuj cestu do snv ako nadávať na magora....

denisocka
9. mar 2010

a ta ortopedička v LE? ta mlada z Popradu,ta je zlá? ja som bola s nou spokojna

zuzanale
9. mar 2010

Susan no ja som to mala aj kedysi tak kým som brala tabletky nadváha nikde ale pred 5timi rokmi som vysadila a teraz mám o 15kg viac 😝

zuzanale
9. mar 2010

deni 😝 pri Timke som pri nej bola tak no v celku ok pri Laure a nasrala objednala nás sme nemali ani 3týždene nález no taký ktorý treba v 6tich týždňoch skontrolovať a pri nezmenom stave riešiť a ona nás vtedy objednala až o 3mes tak ma to natoto som bola ešte po jeden papier pri obvodnej a šla som k vybošťokovej tam už v 7týždni bolo ok takže asi tak..... ta v LE moc dobra nieje

gabkazabka
9. mar 2010

Ahojte baby,
neviete mi prosim poradit nejaky osvedceny "babsky"recept na mokry kasel pre malu?Od soboty je prvy krat chora,diagnoza:hnisava angina.....chvalabohu horucky uz ustupili,ale nastal strasny kasel,je velmi zahlienena.Pocula som o cibulovej stave s cukrom.Viete mi poradit ako sa robi?
Dakujem

susana28
9. mar 2010

zuzi le, no tak to ma nenapadlo, že možno práve antikoncepcia stráži moje kilogrami 🙂 tak to budem sledovať na aké číslo sa vyšplám z mojich terajších 46 kg, keď som bez tabletiek 😒

Gabka, viem že ten cibuľový sirup nám kedysi varila babka, keď sme boli malí, ale to už je dávo 😉 Skús niečo vygoglovať.

denisocka
9. mar 2010

Na kasel len Mucoplant . Teda ja davam.

zuzana612
9. mar 2010

Zuzi, tie remence maju klasicke dierky ako opasok a on jej ich tam nasadil, urobil mi ciarky kde jej ich mam zapinat a bolo 😖 a este nas poslal aj na rontgen, co sa mi takym malym dietetom moc nepacilo, ale co uz 😒 ved ak jej to ma pomoct, tak to nejak vydrzime 😒

sophie1981
9. mar 2010

denisa...ha....svagrinej idu hrat.......a pytaju 18 tisic....no musim povedat, ze nech aj chlast pripravia.... 😝 ...nam hral biscuit z jamnika na svadbe......veeelmi dobre hrali, ale ze vraj uz chlapci nehraju...e nastupili nejaky mladsi.... 😀 ....sme sa smiali, lebo oni hrali hned zo zaciatku na svadbe uja mojho manzela...ked sim videla video, tak som neverila, kolko vlasov tam mali....na nasej narastli len kila....vlasov bolo pobiednejsie....ale zasa to bolo v rozpati 10 rokov.... 😀 😀 😀

Zuzana.....kamoska z vedlajsieho vchodu mala syna v remenkach.....radsej viaz, a skus aj inych ortopedov...asi to za pokus stoji...uvidis....vie ze ona chodila az do ZA na ortopediu, tam aj s malym lezala, ona ho mala aj v sadre,...potom remience.....cez leto....zvladli to....

zuzkale, neviem ci sa iste robia tie remience na mieru...lebo ked som bola s Kacenou na kontrolu, bola tam baba, ktorej tiez vyberali remience...maju to yslim podla velkosti a potom sa to este tam na ortopedii nastavi stylom a la opasok.....podla dierok.... 😉

takze veronika s matejom uz sli, katka bola neskutocne protivna.... 😖 ...tak ju idem obliect a hajde von.....nech pospinka....a idem sa aj ja poslnit 😎 😎 😎

veronika1982
9. mar 2010

tak my sme uz doma a matej uz bubka na posteli.. asi ho ta navsteva u katky velmi zmorila alebo zeby katka samotna? ale nebola protivna len sem tam ho udrela ked jej zobral hracku...ale inac bola zlata...

oj zuzi tak to mi je luto s tymi klbikami.. snad sa to rychlo napravi..

denisocka
9. mar 2010

sofi,

a maju v Junu už spevačku???? ja ti poviem,ja by ich zrušila .celkovo , ja som sice sppkojna bola,ale za tu cenu a že boli ožralý pred polnocou. Ja by som vzala teraz z Bijacoviec tu mladu skupinu, neviem meno -Tender? alebo ako? http://www.farabobrov.sk/2008/images/gesto1.jpg tu su par ich učinkujucich,ale volaju sa inač,idem vygoogliť

denisocka
9. mar 2010

ináč,aj moj šimon mal v noci zrazu 38,5 ,neviem čo na neho lezie,hadam len tie zadne stoličky ??? doobeda mal 37,5 ale jest nechce,kus dobne,chrumky áno ... mliečko nie

denisocka
9. mar 2010
denisocka
9. mar 2010

no trapim sa a aasi ja task na houby,ked už je rozhodnuta pe Juno 😀 ale ja by cuvla

zuzanale
9. mar 2010

Zuzi no neviem ale fakt skús aj k niekomu inému ísť ja som vtedy koli Laure tu kopec tem presnorila a dokonca niektoré baby s deťmi dopadli tak že išli k inému a remence neboli nutné niekto jednoducho nevie čítať ultrazvuk a niekto ani ten rengen no a niektorým to menili za takú perinku ... konzultovať treba už som sa pri našich doktoroch naučila že nespoliehať na názor jedného hlavne ak je neschopný a nie sú naňho dobré recenzie... ozaj a take že IIa alebo Ib proste podobný popis nejaký tam nemáš ak nájdeš skús napísať Anag ona tu všeličo vie poradiť a čo sa týka klbov duplom sama si to odžila pri svojich deťoch

ozaj som zabudla viete aky "kvietok" som dostala na mdž od mm normálne ananás ružový taký maličký no ale super to vyzerá potom cvaknem a hodím foto...

antoniab
9. mar 2010

zuzka fabian asi dava perinky lebo nam povedal ze ak sa to neupravi tak dostaneme perinku ale nebude predbiehat ale ja si to neviem predstavit lebo ja ked vidim radost v ociach mojho drobca ked ho rozbalim a zacne sa natahovat a kopat a ta si viem zivo predstavit ako to musi natalke vadit ale zas je to pre jej dobro ale ak by si chcela skusit aj iny nazor tak skus fabiana v snv bol zlaty a je pedant ja ked som tam bola tak aj sestricka odisla domov a on ostal a dorobil si robotu 🙂 vonku mal este 2 deticky

fuj mi sme mali tak nezdravi obed 😝 hranolky a vaprazane sampinony ale som si dala do tela 😀 😀

aj mi sme mali mat biscuit z jamnika ale tiez poslednu dobu popijali a po polnoci nane hudba a este niektori odnas ich poznali a to potom su k.o. este skor tak sme to zrusili a mali sme hudbu s PP a boli super aj brat ich teraz budu mat a svadbu mame na cingove tak mozte dojst na prechadzku a ako odmenu dostanete kolac a poldeci na cestu nazad 😀 😀 😀
bibi kde ma svadbu svagrina ?

rybecka
9. mar 2010

Zuzana,
CHuda Natalka tak to je mi luto ☹ ja ked som to videla na dietatu tak mi az mraz behal po chrbte. urcite daj na rady bab a chod k Fabianovi mna sice nasral lebo ma kolena bolia jak fraaaaas a vravel mi ze som zdrava a ja do kopca nevyjdem 😖 som na tabletkach a idem do KOsic za dalsim ortopedom. ale mozno s detickami to vie.
Idem zehlit teraz som vstala zdriemla som si pri Ondrejkovi kym je Matejko u babky 😅

zuzanale
9. mar 2010

Mati ono závisí od nálezu že čo dajú ja som rada že z toho strašiaka čo nad nami visel nič nebolo a nakoniec ani naširoko netrebalo baliť dorástlo samo jak malo jednoducho ísť tak skoro na klby ako sme boli my je na figu skôr ako v 6týždňoch asi najskôr....

denisocka
9. mar 2010

tak ta skupina je Tender

maca77
9. mar 2010

Zuzi, to mi je ľúto Natálky 😔 .... bratova dcéra mala najprv vankúš, potom tie remence,tak si tiež "užili" ....

Deni, kam ideš na 3D?
... ja idem zajtra do poradne a potom sa chystám na 3D do PP .... posledný UZV u dr. Osifa bol o ničom.... šlo to tam jak na bežiacom páse 😒 ....tak som si povedala že pôjdem ešte na 3D ... šak posledná šanca to využiť 😅

denisocka
9. mar 2010

maca, ja som mala 1.termín 23.3. v dankovčika v KE za 23€ + 10€ každa fotka 3D ,tak som sa preobjednala do šace k Dosedlovi na 29.3 . za 20€ a 3fotky zadara a nakoniec ak to vyjde tak idem vo štvrtok do Prešova do Gynstaru či ako

gabkazabka
9. mar 2010

Susana a Denisocka,dakujem za rady,vygooglila som nieco,tak uvidime ci ta cibula zaberie.... 😝
Inac baby,rada by som si obcas s vami pokecala,ak ma prijmete... 😉

denisocka
9. mar 2010

gabka,ja ta prijmem,ja som tu najkratšie 😀

gabkazabka
9. mar 2010

dakujem Deniska... 😵 .Ja som tu obcas pisala,potom som akosi prestala,ale citam vas pravidelne.... 😅

sophie1981
9. mar 2010

sme sa boli prevetrat...samozrejme ze zasa teren Hornad a okolie...tak som nabila koleso......pretrhla plast.....tak super.....snad este nejako vydrzim do buduceho tyzdna, a mali by do cykloobchodu dojst nove plaste 12,5lky......tak a modlim aby to vydrzalo, bo budeme odkazane na buginu.... 😝

denis...uz su rozhodnuty pre ten juno......tak uvidime, ako budu hrat a ako dlho vydrzia hrat.... 😅 .....ja som bola s bisciut spokojna...a velmi.....hrali aj ked mm siel po mna, odprevadili az do kostola...a poto uz na sale....sobas sme mali v kostole o 15., k mm dosli o jednej hrat pred dom...a koncili se rano o pol piatej, a to fakt hrali skoro non-stop....spolocensky sa nam unavil len jeden, ale aj to az na konci, takze u nas bola spokojnost veeelmi velka a to ma pred svadbou tiez strasili, ze popijaju, ze sa neoplati.....ale mozno aj zauradovalo to, ze manzelova rodina je z Jamnika......a aj jeden clen tej skupiny je tusim nejaka.....kedze oni su taaak obrovska rodina, mam pocit, ze kazdy patri do rodiny.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...

veronika1982
9. mar 2010

tak aj my sme pre zmenu prevetrali novu buginu.. a ked sa matej poobede zobudil tak sme sli na nej do obchodu.. sranda je to tlacit nieco ine ako velikansky kociar..a matejovi sa v nej tiez pacilo...teraz pecu s tatikom chlieb v kuchyni..

my sme mali na svadbe hudobnikov zo skupiny The Colt.. chodia hrat aj po svadbach a tiez boli super..hrali aj mojej sestre na svadbe tak sme vedeli do coho ideme..

gabka ved ty si tu chodila ale potom si prestala takze vitaj spat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre