Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

susana28
11. mar 2010

Ahojte 😉 Včera som si vás nechala na večer, prečítala som si vás od a po z, a musím povedať, že lepšie ako večerné seriály 😀 ale pravda, včera som mala zase takú trocha depresívnu náladu, tak som to nechcela prenášať aj na vás.

Téma botasky, topánočky verzus detičky a ceny 😉 Tak naša vaneska mala ako prvé topánočky, či skôr capačky adidasy, ale to mm robil vtedy vo fínsku a tak sa to oplatilo kupovať, lebo keď dali zľavy, tak to išlo min. o 50% dole. 😉
Potom riadne topánky, tie prvé mala klasické biele kožené, to boli také kotníčky, lebo sme začínali chodiť tak aby bola nôžka spevnená, mali sme ich 3 x. Na mojej svadbe 22.8, na bratovej 23.8 a ešte raz v meste, takže sú ako fungel nové, odložené pre súrodenca. Potom mm zase kúpil nádherné ružové botasy adidasy, tak tie nám fakt poslúžili najdlhšie, až do oktobra min. roka, keď som hrabala lístie na záhrade a malá v nich stúpila do blackovho hovi...ka 😉 a mne sa to nechcelo čistiť 😒 v lete sme kúpili z lekárne sandálky značky santé - pravé české boty, a detto na jeseň tú istú značku. A tieto sú jej dobré, ale mm sa v tom športovom obchode v kike zamiloval do ďalších adidi pre malú, tak mu ich chcem vyhovoriť. Lebo dvoje 23 určite nevynosí. ale aj tak viem, že mm ich kúpi 😉

denisocka
11. mar 2010

susana,mislíš aku KIKU? tu v madagaskare? 😀

ja som teraz našla tieto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8037976 ktore chcem,sice nosene,ale šak ak nesu znigane tak beriem.my sme ich mali minuly rok a nosili sme ich IP v kuse cele leto. okrem toho kupujem bardejovske topánočky od Hribikany z MMB. takže okrem botasiek budem potrebovať aj niečo elegantne,ideme na svadbu v lete,a ak mu nožka vyrastie z hribikaniných sandaliek,tak amen

zuzana32
11. mar 2010

Dobré ránko,

tak k téme topánky:

Moja katarína už má na jar, leto nachystané 15 párov topánok, sandálok, botasiek, pláteniek.
Každý rok si poviem, že už toľko veľa nekúpim, ale nakoniec má stále ku každému oblečeniu. Minule som triedila malé topánky, a s hrôzou som zistila, že už som jej opäť naobjednávala neskutočné množstvo väčších.
Takže má botasky - nike, lonsdale a jedne z deichmanu.
Plátenky - nike, 3 x next.
Sandálky - 2 x adidas, 4 x next, 1 x kitty.
A dvoje prechodné deichman a 1 také sandálko - polovičky clarks.
A ešte má užiera crosky. Tie chcela aj minulé leto, ale nikde nemali jej číslo. Objevali sme jej číslo až v Tunise, ale to som už nechcela kupovať.
A teraz povie, Už som veľká už mi vyrástla nožička mi kúpiš crosky? Takže určite kúpim aj tie.

denisocka
11. mar 2010

zuzana,pane bože tolko topaniek! dakujem že mam chalana ! ja som mojemu kupila / baby nesmejte sa / v Nove platenky za 1,80€ a ide sa z nich dosrať 😀 lebo maju lepačku s macíkom .

Crosky som chcela so sportdirectu , ale v nedelu som ich videla v Poprade vmaxe a ja neviem,každy to chváli ale mne to príde jak kus plastu odlahčeneho ... v tom sa musi nožka potiť

kukulik30
autor
11. mar 2010

ahojte...dobre ranecko... 😀

hehe..Zuzi 😕 tolko topanok...panecku...mne je luto kupovat vela, lebo to nevynosi..teraz mame objednane z nextu jedny botasy vyssie a nizsie celokozenne a dufam, ze to bude stacit, na leto este dokupim platenky..deni...ja tie kupujem take platenky lacne...kvoli obrazkom, cim farebnejsie , tym lepsie...Samko sa z toho ide zblaznit 😀 😀 😀
tieto mame teraz objednane http://www.next.co.uk/shopping/shoes/boysshoes/... a
http://www.next.co.uk/shopping/shoes/boysshoes/... 🙂

kukulik30
autor
11. mar 2010

joj sa mi podarilo roztiahnut stranku 😅 prepacte 😝

zuzana32
11. mar 2010

Len problém je v tom, že aj chlapcom kupujem o niečo menej topánok ako má Katka.
Ja som proste zaťažená na ponožky a topánky. Musia mať ku každému oblečeniu.
Ja crosky dávam len na dovolenke k vode, ináč nie.
A ja osobne som každé leto na dovolenku kupovala chlapcom crosky od číňana. Bolo mi ľúto dať kopec peňazí len kôli tomu, že to budú mať 2 týždne na dovolenke.
A teraz som našla na MMB, tak asi objednám Katke keď ich toľko chce,
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=21652
len aj tak stále váham, lebo na dovolenku má už kúpené sandálky adidas, a pre ňu sa mi zdajú byť ďaleko lepšie ako crosky.

zuzana32
11. mar 2010

Livka, tak tie z Nextu sú perfektné. No odoláš? 😉

No nevynosíme to, každé má obuté cca 3 x, ale potom ich na druhej strane ani nezničí, a ja ich aspoň dobre predám 😝 .

kukulik30
autor
11. mar 2010

susi a zo Sante sme mali prve topanky na chodenie..boli skvele 🙂 a na leto sme najviac vyuzili tieto adidasky..uplne skvele sedeli na nozke, ktovie, ci ich este nekupime tento rok, lahko sa obuvali, Samko sa obuval sam, co je velka vyhoda http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6206498&tab=1

kukulik30
autor
11. mar 2010

zuzka, ja tiez kupujem crossky od cinana, hlavne na kupko a obcas sme mali aj von, lebo Samo to chcel silou mocou,teraz k moru kupit tiez...dik za stranku...asi zelene, ma zelene plavky..
a este som mali dost casto botasky UMBRO..nosila mi to sesterka z UK , za vypredajove ceny..boli sme spokojni 😉

denisocka
11. mar 2010

zuzka,a ja že ideš kupovať origoš crosky , lebo mne až zabehlo čo to stalo v maxe . šte ked tak cez kamošku zo sport directu,ale to by som vzala len sebe a tie čo sa odopína to teple zvnutra,že mam po byte a tak.

kukulik,ja som z Novy a čínakoch nechcela malemu kupovať, skor malo nosene značkove adidy. ale mame 2 babky a 2 tetky a všetky chcu mať doma papučky pre Simiho 🙄 a ja aby kupovala . tak som nakupila tie z Novy, inač praveže som prekvapena že sa mu v nich dobre chodí,ale to iba po byte jak papučka-teda u tých babiek,doma ma stale sandale elefant, tie kupujem z MMB na 2pracky a suchy zips, to mam najradšej

kukulik30
autor
11. mar 2010

no tie sandalky adidasky su super, lebo na Samovu nozku sadnu ako rit na serbel, takze ak kupim tie, tak nebudem kupovat crossky..lebo to je tiez fajn do vody...

sophie1981
11. mar 2010

zuzana....panecku tolko topanok...naa Katka ma jedne ruzove poltopanocky, zdedene po anglickych detoch, potom jedny platenky po dome namiesto papuc, lebo a uz nebavilo zhanat snurky 5x do dna....no a este cizmicky, z ktorych vyrasta a topanky, co sme kupili u batu za 300 korun.....to je vsetko..... 😝 ....ja som zatazena na ciapky.... 😕 ....tych mame nachystanych na jar uz zopar...... 😅

my se mali strasnu noc.....mala vystrajala....zo 6x bola na cicke...prazdnej cicke, ale tahala az do krvy.....ako ju odstavit???...doki vcera vravela ze mam davat caj, ked nechce lieko...ale zasa ako mam nechart rocne dieta bez mloieka???? 😕

denisocka
11. mar 2010

sofi,ach. ja som odstavila tak -myslím v noci,že som fakt davala čaj,ked som dala 2dcl tak vypil 2dcl aj 3x v noci,a tak zosm zistila že mus tači aj 20ml a zaspi,tak sme to zredukovali na 3x20ml .... lebo šak bol za jednu noc prešťaty na 2x durch. nakoniec sme ulne prestali čajikovať.

mliečko tiež odmietal - nechcel sunar,ani ine,nakoniec mu zachutilo HIPP mliečko. mal vtedy 17mes. ale to tiež začal piť po 20-30ml kým sa po mesiaci rozbehol. a na vianoce jak mal 2roky sme prešli na kravske,tiež par dni nechcel ani do sut a potom pomaly až sme dospeli na 2x denne 120ml . no a ked ma dali teraz prvy krat do nemocnice ,tak som sa vrátila a mlady pil už 2x 220ml - takže tatko ho prevychoval

zuzana32
11. mar 2010

tak o čiapkach o tom potom:
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=613385
ja mám slabosť asi na všetko.
Máme ku každému oblečeniu, a už nám prišli ďalšie 3, a to ešte nie je jar.

Tie adidas sandálky máme aj my ale v ružovom.

Ja už odchádzam ku dedovi, potom Vás prečítam.
Kto má na čo slabosť 😀

kukulik30
autor
11. mar 2010

deni, ja som tie platenky kupila, to bolo v nasom obchode v Spisane hore, ale su cinske , klasika platenky, videla som ich aj u cinana, len ine farby....ale nas Samko bol besny, normalne ich zobral, ani nie jeho cislo a on ich berie domov a berie domov..tak sme vyskusali a vzali...ale tiez sa mu v nich chodilo super, nosil ich do piesku a na odrazadlo na motorku, to mi ani nebolo lusto, lebo stale spicky oskrel, tak som bola rada, ze platenky chce k tomu nosit 😀 ale cinsky obchod , co je na sidl, vychod, bola som tam par krat, maju tam vela topanok a kabeliek, ak viete , ktory to je..tak tam maju naozaj pekne a vyzeraju aj celkom dobre tie topanky pre deti, vlastne su to tie Wink, co som spominala, niektore su dokonca kozene, alebo ak nie su, tak maju kozennu stielku...a aj na pohlad su velmi pekne...uz som niekolko krat vahala, ci kupit alebo nie...su tak za cca 400 korun a menej , co je podla mna ok

sophie1981
11. mar 2010

denis.....ja so to s cajom skusala...ale madam schmatne flasu odhodi, kukne na mna a povie ce, da......a zacne trhat zo mna triko..... 😠

sophie1981
11. mar 2010

Mata, dojdete dnes???....

a Veronika, nemali sme dojst v piatok???? 😕

kukulik30
autor
11. mar 2010

inak ja mam dnes volno , aj zajtra..a chcela som umyvat okna....no ako naschval dnes snezi 🙄 ale apson mam doma klud a ticho...popratam byt a budem spokojna 😀
nechcete niekto prist na kavu? 🙂

kukulik30
autor
11. mar 2010

v piatok poobede sa chystam k veronike...prides Bibka aj ty?

kukulik30
autor
11. mar 2010

nas samko doma chodi na boso..absolutne nechce nosit ziadne papuce, mali sme uz kadeco, sandalky, papucky..no ale nic nezabera...v ponozkach je najlepsie 🙄 ma ich chvilku a pozriem o 10 min a uz je vyzuty

denisocka
11. mar 2010

ta jej sofi povedz,že ce neda , ce bibi 😝

ja viem,je to ťažke . moj chcel vela a vela na cicku,ale nikdy netrhal triko. lek či som ponukla 100x tak nikdy neodmietol

denisocka
11. mar 2010

my naboso nemožeme,odmrzli by nam nohy 🙄 tak sme super zaizolovali plavajucu,že sused tak málo kuri,že ani pol stupna k nám neprepusti a plavajuca je sama o sebe zimna

kukulik30
autor
11. mar 2010

Bibka prines k nam Katusku na par dni na prazdniny a na cici zabudne 😀 ale ja by som asi o rozum prisla z toho placu za maminkou, ze?

kukulik30
autor
11. mar 2010

deni..tak to hej...u nas je celkom teplo, mame plavajuce, ale on ma stale teple nozky..nastastie nie je zimomravy ako jeho mat 😀

denisocka
11. mar 2010

ja som tiež omrzlina 😀

kukulik30
autor
11. mar 2010

deni, ja som strasna omrzlina, ja vecne studeny nos , ruky , nohy..mm sa rehoce, ze ked lahne ku mne, jak k mrtvole 😝 😀 furt sa musim hulat v deke

denisocka
11. mar 2010

😀 tak nech sa daju vypchat,moj taky isty

sophie1981
11. mar 2010

aj ja mam stale studene nohy...ale zasa ja tiez len naboso po podlahe...... 😀 .....tak sa potom niet co cudovat.... 😨

kukulik30
autor
11. mar 2010

😀 😀 😀 tak tak..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre