Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
22. mar 2010

Susan a cena my sme mali minulé leto tieto http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php?str...
a kúpila som ich za 3,5€ treba popozerať čo kde stoja ....

maca77
22. mar 2010

ahojte

Susi, ortopedické vložky kúpiš buď v zdravotníckych potrebách alebo v lekárni ... a stoja nejakých 6€ 😝 ... v takýchto plátenkách sa zvyčajne dá pôvodna vložka vybrať a môžeš dať namiesto nej ortopedickú ...

... inak musím sa priznať, že je teraz pri Tamke tiež furt kukam, či majú topánky ortopedickú stielku .... s Adamom máme problém kvôli nevytvarovanej klenbe, tak sa teraz bojím, aby aj malá nemala taký problém 😖

... v niektorých značkových botaskách nevidno, aby bola ortop. stielka, ale tá podrážka je tak tvarovaná... teraz čo prišli Adamovi botasy Umbro, tak tiež vložená klasická vložka, no skúšala som ich aj ja a keĎ som ich obula, tak som zistila, že podrážka je dobre tvarovaná a cítila som v prostriedku na chodidle, že je to tam dobre vyvýšené... tak som sa nakoniec potešila ...

.... a ešte sú v obuvách topánky tuším značky Wendy ....či tak nejak? ... ale ešte asi aj drahšie oproti Slovobuv

sophie1981
22. mar 2010

ja asi pockam, kedze o dva tyzdne ideme do pl a uvidim, ci tam nieco kupim...ak nie, tak pohladam nejake platenky tu v snv alebo pp......aj ked vcera sme sa zastavili v John garfield v madarase, kedze aj predtym som jej kupila pekne platenky znacky pinguins kids c 19, tak som pytala c 20 a boli jej strasne velke....som nechapala...ta ista znacka, vyrobca a rozdiel medzi cislami neuveritelny...aj nejake siroke sa mi zdali, tak som to vzdala.... 😝 ......

susana28
22. mar 2010

Som sa dopálila, bo dnes som sa splašila, vošla dotej predajni obuvi čo je pri jednote, jak je drogéria, lekáreň a potom tá obuv, a som kúpila malej botasky wink, ktoré som teras našla na MMB za 12,90 eur 😠 a ja som za ne dala 18,60 eur

Tak a teraz idem prečítať čo ste popísali 😀 ale som sa potrebovala odventilovať 😀

susana28
22. mar 2010

Tak už ma ten hnev trochu prešiel, lebo pozerám, že ten link čo som dala je na aukciu a tých 12,90 je vyvolávacia cena, tak ktovie na koľko sa to vyšplhá a plus poštovné, tak som možno až zak zle nekúpila 😒 ale objednám aj tie plátenky, nech má toho viac, a hlavne na leto. Potom dám vedieť či sú dobré, a môžete poobjednávať aj vy, ak nekúpite lacnejšie 😉

Maca ty máš takú veľkú nohu ako adam, či skôr adamko má takú nôžku ako mamina? 😀 😀

zuzana32
22. mar 2010

Zuzka,
ja som bola v sobotu pozerať chlapcom botasky.
A všimla som si, že na Východe majú krásne ružové dievčenské botasky Wink.
A tuším stáli niečo okolo 8 €.
Tam majú fakt celkom dobré a pekné topánky a majú aj plátenky.
Tam sa oplatí ísť pozrieť.

susana28
22. mar 2010

zuzka to nehovor ani zo srandy, že 8 eur 😒 😀 Tak tam pôjdem pozrieť a kúpim ešte jedny, za takú cenu, by bol hriech nekúpiť.

zuzana32
22. mar 2010

no tam boli také smiešne sumy.
Ja som tam chlapcom kúpila po 10 - 12 €
A ešte dobrý výber je v tom N centre.
Tam si dokonca vybral aj môj manžel, jedne za 12 € a druhé za 8€.

anape
22. mar 2010

ahojte baby,
konecne je tu jaaaaar 😀

tie platenky co ste dali linky su uzasne a asi tiez malej nieco objednam a budem striedat s normalnymi topankami

chcem sa este opytat, ze ktory obchod dole na sidlisku vychod spominate?lebo ja uz tie obchody takmer nepoznam, detske veci som v spisskej nenakupovala hadam aj tri roky 😕

my nemame takmer nic nove, stale mam doma aj petka, takze mame veselo, ale uz je konecne vonku nadherne,takze vela casu travime vonku

pekny den kocky 🙂

anape
22. mar 2010

zuzi a Ncentrum je kde? 😕

zuzana612
22. mar 2010

Ahojte, ja som bola cele doobedie s mamou v meste, bola si konecne objednat kuchynu, komplet vsetko aj so spotrebicmi, novym stolom a 4 stolickami ju bude stat 2 tisic euro, co je super cena. Teraz som Daniela vyhodila von aj s Matusom nech mi idu upratat auto lebo uz bolo take hrozne ze som sa aj hambila niekoho donho zobrat 😀 Natalka haja v kociku von kedze je tak krasne, tak super den, az na to ze ma uz do vcera boli hlava 😖 No a vecer ideme na pizzu, taka damska jazda. Zorganizovala to moja segra ze pojdeme vsetky zeny, teda vsetky jej svagrine a nasa rodina, malo nas byt dokopy 8, nakoniec pojdeme asi len 4. Ja, segra, mama a segrina svokra, cize nasa suseda 😀 Moja svagrina ma doma choreho Simona so 40-kami horuckami, takze z nej asi nic a vsetky 3 segrine svagrine bud maju skolu a skusky, alebo maju chore deti. No a potom si nieco naplanujte. Vsak ako s tym nasim stretnutim z konika, z 20 ludi pridu 4 😀

No nic, idem aj ja trosku von na slniecko....

zuzanale
22. mar 2010

Anička plátenky v liworlde to je pri starom nástupišti a hneď vedla bola tuším makyta kedysi a vačšinou tam majú tie isté plátenky čo na MMB ..... ale N centrum ták to netuším ani ja 😅

susana28
22. mar 2010

Anka tak ja budem od teba čerpať skúsenosti, ako zvládnuť dva živé striebra naraz, a nezničiť si pritom hlasivky 😀

Zuzka Huta, veď ja hovorím, že zákon schválnosti, keď si niečo naplánujem, furt mi do toho nečo vojde 😀 tak radšej neplánujem, len improvizujem 😀 a super cena, že kuchynská linka, spotrebiče aj sedenie za dve tisícky 😉 A ešte si večer uži tú dámsku jazdu 😀

kukulik30
autor
22. mar 2010

my sme sa doobedu presli a rozmyslam, ze troska vybehneme aj poobede...
doobedu som stretla katusku , kocikoval dedko..pytam sa , kde nenechali maminu...a ze perie 😀 no Bibka, jarne upratovanie v plnom prude? 😀 😀 😀

na nastupisti maju fakt pekne boticky 🙂 a to N centrum neviem, kde je 😕

anape
22. mar 2010

dobre si myslim, ak myslim, ze je to v tom bloku ako sintra potraviny, taky rohovy detsky obchodik?

zuzi poradime 😅 .... ono je to niekedy fakt divoke, ale krasne 😉 .... a najviac si to uvedomujem vtedy, ked vidim nejake chore dietatko a som stastna, ze ti moji su taki krasny a santivi 🙂

susana28
22. mar 2010

anka 😉

pata31
22. mar 2010

Ahojte...my dnes mame za sebou poradnu, mala ma 6070g, a dostala do oboch noziciek ockovania ☹ moje zlate, tak tam plakala...no a som jej dala hned aj polku cipky, ked sme prisli domov a obklad na nozicky, no ale poslednu hodinu mi preplakala, az mi zaspala na rukach, tak som zvedava, co to bude v noci... 😕
a bola som aj v meste, ze kupim malej nejaku ciapocku, ale bud mali otrasne alebo este nemali jarne ziadne...tak idem rychlo nieco uhackovat, konecne som si kupila taku jemnu priadzu 😵

rybecka
22. mar 2010

Ahojte,
tak ja po troch dnoch tu a neviem sa zorientovat v koniku 😀 😝
ja som vas necitala tak sa neviem ani k ziadnem teme vyjadrit ale dnes je tak uzasne ze sme cely den boli vonku na dvore 😎 tak ja uz nemam ani cas na konika 😀 😀

veronika1982
22. mar 2010

tak vonku je uplne super.. som si az vetrovku vyzliekla a matejovi som ani kryt nedala tak spal len pod dekou.. hura uz je tu teplo..

antoniab
22. mar 2010

ahojte
konecne trocha casu ze mozem pisnut 😝
v polsku bolo no ..... blato do 12 som nemala nic kupene potom som si kupila kostim a bluzku kabelku malej pancusky a topanocky len na imig odfotim tipikali polske 😀 😀 plienky no a mm som kupila krovky saty nane ziadne mamka si nekupila nic no neviem asi pojdem na tu svadbu naha 😠 😠 ale jak tu citam tak asi pojdem este skusit ten sonc 😅

v nedelu sme boli u svokrovcov na jozefa a potom este s mamkou v maxe zase hladat saty 😀 😀 a nic sme nenasli
dnes bolo naozaj krasne tak sme boli na prechadzku a potom sme este bubali v kociku na dvore a teraz este stale bubame na posteli uz od jednej 🙂 🙂

by sme mohli v takomto pocasicku hodit aj nejake stretko nie 😉

zuzana32
22. mar 2010

Baby N - centrum to je ten obchod na rohu na drogériou.
Že sa to volá N - centrum som si všimla až minulý týždeň. Vždy keď som manželovi hovorila, že choď si pozrieť botasky do výťahového obchodu, tak on vždy do N centra?
A ja reku nie, do toho preskleneného výťahového (sme sa skoro pohádali) a on furt, že to je N centrum. A až v sobotu som si všimla, že je tam fakt napísané veľké N. 🙂

zuzana32
22. mar 2010

super, že je teplúčko. My sme sa dnes boli préjsť na koníky.

pata31
22. mar 2010

jejda, baby, to ockovanie nam dava zabrat, bamulka spala od kedy sme prisli od dr asi pol hodiny a teraz mi zase zaspala na rukach po dllllhom placi...to tie cipky su aj na bolest, ze? Lebo teplotu zatial nemala, tak asi ju to len boli 😒

sophie1981
22. mar 2010

caute...konecne doma...nasa katka bola dnes von od pol deviatej do pol siestej s 1,5 hodinovou prestavkou na obed.....desiata v kociku, olovrant detto..... 😀 ...ale bolo krasne,....teraz este saliev obyvacke....asi ju to slnko nejako dobilo, ked tolko vladze...ved v meste mi presla na jej malych nozkach celu letnu ulicu, potom este po sidlisku za zajacom a psami behala....obkukovala auto ako ho na umyvarke umyvaju(konecne), a teraz este beha.....akoby nic...ale super ze je teplo.....sme dnes len vestu mali.....fajne...inac Mata,. Katka si tu zltu vestu nejako fest oblubila....stale ju taha po byute a snazi sa ju obliect..... 😉

susana...mne nedalo a ked som uz parkovala auto na starom nastupusti, vosla som do liliworld a hla tam platenky ako na miibazar, tie na lepak s kvietockom vpredu a tod 3.8 Eur za to pytali...tak neobjednavaj, ale skoc tak kuk.... 😉

sophie1981
22. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8146303&tab=0

tie s jednym lepakom co vyzeraju ako sandalky....ja mam svetloruzove s bodkami a v predu je kvietok.....chutne su.....a vidim,z e pani pyta raz tolko plus postovne.... 😝 ...a je tam dokonca aj klenba

gabkazabka
22. mar 2010

Ahojte,
tak dnes bol krasny slnecny den.
Ja som umyla okna a potom sme boli na prechadzku,tiez som bola v liliworld,nasla som tam tie topanocky pre ninku aj pre mna,len neskusali sme,lebo s ninou sa bez kociara neda,nahanala som ju po celom obchode,vsetko tahala,tak som sa nastvala a sli sme prec,ale ja tom mam 5 min. od nas,takze zajtra tam vbehnem aj s kociarom,a hadam aj nieco kupime....
Patka,ano cipky su aj od bolesti,aj my sme museli po ockovani davat,lebo ninka mala dost vysoke teploty,ale neboj,zajtra uz bude lepsie 😉

veronika1982
22. mar 2010

tak pozeram ze vsetky sme zavitali do toho isteho obchodu... aj my sme tam matejovi kupili botasky.. sice som mu chcela kupit nejake vyssie topanocky ale este nedostali tovar na jar...

no nic utekam lebo som ho dala do postielky a uz ma zachvat placu..

antoniab
22. mar 2010

bibi tak to som rada ze som tak dobre vybrala a ze sa katuske paci 😵 😵
kde je ten obchod co spominate to je len na detske veci zeby som tam aj ja zasla nakupit 😀 😀

susana28
22. mar 2010

Bibka tak to si píš, že urobím nálet na liliworld, bo som sa dnes totál vytočila 😠 😀

evitkamalicka
22. mar 2010

takze v Spisskej su nejake dobre detske obchody? musim kuknut ked budem doma na Velku noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre