Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
25. mar 2010

baby....vy co sa nudite???...my sme uz stihli nakup a boli sme aj trojkolku prevetrat...napapali sme sa aKatka zaloila v sekunde...tak sa ide aj ja najest, nachystat a vyrazime na zapad okuknut Veronikou spominane ihrisko ...

jo a Slavka uz je doma??..pekne, ze ani nedala vediet....asi sa na nas hneva....sa priznajte, co ste jej spravili.... 🙄

evitkamalicka
25. mar 2010

ja som stihla upratat obyvacku, urobit nejaku velkonocnu vyzdobu, nakrmit a ulozit drobca spat a teraz mam veget

veronika1982
25. mar 2010

takze vas cakame na sidlisku.. my uz ideme pomaly von lebo matej uz chce bubat..

sophie1981
25. mar 2010

aj my uz vyrazame....sa stretneme niekde.. 😉

zuzanale
25. mar 2010

Deni tak to by ma zaujímalo lebo zdierači v banke maximálny aj v tej našej a to cez nich ide kopec prachov a máme z toho ...

zuzanale
25. mar 2010

baby robila som poriadky nechcete niekto do DMka kupony platia už len do 31.3 no škoda by ich bolo im nechať mám tieto: Deramacol krém za 5,77€
Weleda balzam na nohy za 5,81€
colgate za 1,17€
colgate junior 1,24€
klenex vreckovky 1,08€
gliskur šampon 1,98€
wella lak na vlasy za 2,17€
cewe foto platno za 15,47€
Wilkinson holiaci pánsky strojček za 9,33€
fenjal sprchový za 2,34€

zuzanale
25. mar 2010

aha a ešte AB krem za 2.66€

sue250
25. mar 2010

zuzi to mas pravdu vsetko sa vyraba v cine kamosku mam v shanghaji a ta mi nosi oblecko napr.pansky sveter ralph lauren za 15dolare co je nejakych 450sk super cena a ne na rozoznanie od originalu. niekedy som objednavala vo velkom ale kym pride balik trva to 2 mesiace a uz sa mi nechce)
baby ked ja som leniva chodit po obchodoch asi som jedina zena na svete co to neznasa ja radsej kupujem cez net, napr. aj www.nakupyvusa.sk tam ked ma gap oldnavy vypredaj tak sa to oplati. 😉
len teraz pre seba uz nic nekupujem musim schudnut od porodu)
baby prosim radu malej slzia ocka a ma ich take cervene nevieto co to je a stale si ich trie, dnes som jej vytrela z harmancekom a dala framykoin ale nemate s tym niektora skusenost?

zuzanale
25. mar 2010

Sue harmanček nás očná zdrbala že alergen jak vyšitý skús oftalmo septonex a keď nezaberie tak na očné lebo to može byť zápal....

k tým veciam ešte vtip je v tom že aj origináli sa tam vyrábajú nielen napodobeniny 😅 a botasky ani nehovorí Timkine nike made in indonesia...

susana28
25. mar 2010

Čafte baby, ta vy ste jaké šalené 😀 O pol jednej zapnem počítač, a vy ste od včera od deviatej večer popísali štyri strany 😀 som vás len teraz dočítala. Ale som sa skoro počúrala, keď som čítala vašu diskusiu o holení, a denisa bodovala, s tou bradou, že jej narastie. Joj som sa nasmiala.

tak ja som dnes zaniesla prihlášku na dnp 😀 , manžel má prísť v nedeľu domov, a sa chystá splodiť potomka 😉 tak som zvedavá čo z toho bude. Ozaj tie,ktoré máte to dnp, kedy vám prišlo platiť prvý krát po podaní prihlášky ?

zuzana612
25. mar 2010

Zuzi, mne to mala mala asi pred mesiacom, asi dostala prievan na ocko. Tiez jej zacalo najskor slzit, potom jej isiel z ocka taky zlty hnis, vypadalo to ako velke kapriny. Tiez som jej to vymyvala harmancekom a natierala ocnym framykoinom a preslo jej to o par dni.

Nakupy v usa, to su ine ceny. Ja som odtial posielala domov plne krabice veci z vypredajov, hlavne pre synovcov.

zuzana612
25. mar 2010

Zuzi 28, ja mam dnp uz asi 10 rokov, ako som odisla do zahranicia, tak si to uz nepamatam 😀

susana28
25. mar 2010

zuzka huta - no desať rokov kto by si to pamätal 😉

susana28
25. mar 2010

Ináč som teraz vyguglila nejaké príspevky o črevnej chrípke, a som sa dočítala, že vlastne črevnú chripku spôsobuje: rotavírus, potom "nové vírusy" a ešte niečo, ale som si nazapamätala odborný termín. Takže tak.

anape
25. mar 2010

ahojte baby,
ste tu toho popisali, prave vas docitavam a asi budem reagovat zvlast po precitani kazdej stranky,lebo potom zabudnem co som chcela

co sa tyka ockovani, tak my sme dali povinne+streptokoka,ale to uz je asi aj povinne a nic ine, pretoze mi to pride take umele ako pise bibka, ze to dieta napicham ako nejakeho pokusneho kralika...akurat teraz sa chystame na ockovanie proti zltacke, pretoze moja mamina ju mala v detstve a po tom zlom zazitku ma presvedcila dat ich zaockovat,kedze petko uz chodi do skolky

no a pupocnikova krv...nemame to, lebo mi to pride tak ako pise evitka, totalna komercia za velke peniaze... a ktovie ako to pomoze ak by trebalo, lebo je to viac-menej nieco nove a este celkom neoverene casom a skusenostami a tiez to je na obmedzene onko problemy... no neviem, prisli mi to ako zbytocne vyhodene peniaze, hoci na zdravi deticiek mi samozrejme maximalne zalezi

patka si sikulka... tiez by som to chcela vediet, no bohuzial viem len strikovat 😒 ... pises,ze to nie je tazke, ale kedze som to v zivote nedrzala v ruke, tak pre mna by to bolo desivo tazke 😖

idem citat dalej... 🙂

anape
25. mar 2010

denisocka, bibka a veronika perfektne som sa zabavila na vasich prispevkoch ohladne holenia....100bodov 😀 😀 😀

denisocka
25. mar 2010

zuzi , ten prevod penazi ti pozriem

ináč,preto su aj orginal botasky z indonesie,bo aj original firmy tam maju tovarne kde im roboši robia za pár šupiek

denisocka
25. mar 2010

čo je to DNP?

denisocka
25. mar 2010

zuzka,tak k tej platbe :
existuje nieco take ako zahranicna regulovana platba, to je platba v ramci EHP, kde sa NEPLATI ziadny poplatok za prevod.. ani vy ako odosielatel ani prijimatel.. .. ziadna banka vam nepovie, ze take nieco existuje, ale je to povinnost bank, ktoru im uklada brusel ,ked platite cez netbanking vsimnite si vo vybere zahranicna platba - regulovana

denisocka
25. mar 2010

a teraz otázka zas odomna,mate niekto paypal? ja mam kartu visa electron zo SLSP a teda neviem,či je to ta správna karta na založenie paypalu

sue250
25. mar 2010

deni ja mam visa a tou sa moze platit cez zahranicie, ako letenky atd. electron si myslim ze je len na tuzemske platby a paypal ja osobne nezakladam lebo ked obchodujes s cudzinou tak aby ti niekto nevybrakoval ucet))) napr.som posielala peniaze do ciny a teraz to robim tak ze urobim priamy vklad v banke, a ked si objednavam z mmb..cz tak robim zahranicny prevo na adresu prijemcu ktory trva 3 dni, raz som sa registrovala cez paypal hodilo mi to v anglictine nieco som stlacila volali mi zo slsp ze mi ta m prisiel nejaky kod a neviem ho pouzivat asi3x som sa registrovala a tri krat im prisiel kod, takze neviem s tym ti neporadim.

sue250
25. mar 2010

aj ja chcem vediet co je DNP?

evitkamalicka
25. mar 2010

sue ten kod je prave na to, aby si mohla dokoncit registraciu na paypal a ucet ti nikto nevybrakuje, na paypali mas zaruku vratenia penazi 😉

sue250
25. mar 2010

aha dobre vediet 😉 blba som) ok takze teraz sa idem registrovat)

evitkamalicka
25. mar 2010

mne tak vratili peniaze, ked som asi pred 2 rokmi kupovala drahe znackove cizmy a predavajuci sa ich neunuval poslat a ani sa neozyval, treba to pekne na paypali reklamovat, oni ho vyzvu na vysvetlenie a peniazky sa mi pekne vratili

sue250
25. mar 2010

lebo strasne vela veci platim cez internetbanking a mam strach ked prevadzam niekde do krajin mimoeuropy

evitkamalicka
25. mar 2010

ja cez internetbanking neprevadzam nic do zahranicia, iba cez paypal a navyse je to zadarmo

sue250
25. mar 2010

evitka no a teraz som sa registrovala a teraz co? tam mi hodilo moj ucet a eur a USD a ako to mam pouzivat?

sue250
25. mar 2010

ako mam poslat peniazky a kedy ten kod sa zadava)

evitkamalicka
25. mar 2010

platit mozes vsade na nete kde maju moznost platby paypal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre