Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
26. mar 2010

no dakujem velmi pekne..

my sme uz po a idem davat do poriadku kuchynu

zuzanale
26. mar 2010

Ahojte mi sme od 4.30 v takom polospánku a od 6tej hore Laura od večera teplotuje cez 38 ale nič jej nieje žiadny kašel,sopel nič zub sa síce derie von ale žeby až tak teplota 😕 asi vybehnem k dr

Bibka pravnu poradňu nie ale v dnešnej dobe si nútená ísť na úrad a vedieť čo a kde ti treba úradníci na teba z vysoka .... a ostaneš vydrbkaná tak sa snažím tomu vyhýbať 😅

Deni no ozaj už nič akurát ten príspevok čo som spomínala ale to vychádza len jednorázovo ale lepšie ako z drotom do oka 😅 ešte ďalšia dôležitá vec ak si bola zamestnaná 2pilier dôchodkové máš? bo tam ti treba ďalšie papierovačky 😝

veronika1982
26. mar 2010

zuzi ake papierovacky?

denisocka
26. mar 2010

dobre ranko

denisocka
26. mar 2010

zuuzi,mam dačo v alianze tuším,či to je 1-2či ktory pilier neviem 😀 ,nič som tam inikdy nepapierovala

evitkamalicka
26. mar 2010

dobre ranko

sophie1981
26. mar 2010

tak uz napapane...ja dopijam kavicku, aj bleee sme uz urobili do nocnika, konecne......dostojne sme sa s blee na zachode rozlucili, zamavali na rozlucku......a splachli....to bolo radosti..... 😅

ja som nastastie? do druheho piliera nedosla...lebo tesne pred vstupom som mala rozviazany pracovny pomer a tak so sa na to vykaslala...teraz neviem ci dobre sa mi stalo ci zle..... 😕 😨 ...bo aj manzel ked sme sa dostavili z UK, tak siel kontrolovat papiere a prisiel na to ze dlhuje 100 eur.... 🙄

veronika1982
26. mar 2010

ja som si akurat zaliala kavu a uvazujem co s nacatym dnom...

evitkamalicka
26. mar 2010

ja sa idem napapat teraz, maly uz papal o 7mej a uz aj znova spi

evitkamalicka
26. mar 2010

ake mate pocasie? u nas bolo o 7mej 12 stupnov, dnes ma byt teplucko

sophie1981
26. mar 2010

edit, tvoje dieta znova spi???..... 😕 ...a to akoze stale spi???....tak rano??? 😕 😕 😕 😕

sophie1981
26. mar 2010

veronika dojdite na mier.... 😉

evitkamalicka
26. mar 2010

bibka ano spi potom este 1-2 hodinky a na obed znova 2-3 hodinky, on je velky spachtos

evitkamalicka
26. mar 2010

cize ja mam doobedu a poobede veget ked spi a az potom sa ide von

veronika1982
26. mar 2010

a kedy mas ist pre kotol?

evitkamalicka
26. mar 2010

jaaj ja uz sa tesim domov len este tyzden musim vydrzat 😅

sophie1981
26. mar 2010

😝 😝 😝 ...sa mas....... 😅 ....nasa spi hodinku.....za cely den.... 😔 ...a odkedy je teplo, len von chce ist...rano vstane a uz hlada vestu.....a oblieka sa....potom zasa von sa vyzlieka.... 🙄

denisocka
26. mar 2010

a čo s tým pilierom teda

evitkamalicka
26. mar 2010

nas rano vstane, napapa sa a do hodinky uz znova spi, on vstane vyslovene len na ranajky 😅

sophie1981
26. mar 2010

niekedy doobedu...ale to bude rychlovka...len otvorim stavbu, zlozia ho a bude....skusim brknut mm nech zisti o kolkej dojdu.... 😉

sophie1981
26. mar 2010

evit, tak to mas super...uz chapem ze preco mas tolko casu na kona..... 😀 ...keby moja tak spala tak tiez sufujem o dusu..... 😅

sophie1981
26. mar 2010

som kukla na teplomer a neviem ci ten nas je pokazeny alebo to vazne je von uz 13 stupnov.... 😕

denisocka
26. mar 2010

sofi,tvoja zas kaka do nočníka,to ani mi ešte nerobíme 😀 ale aspon spí 2-3hod poobede 😝 .tak každa mame svoje +

denisocka
26. mar 2010

ale nevizera nejak na dážd?

veronika1982
26. mar 2010

u nas je 12,4.. ved preto aby sme ta nezdrziavali

zuzanale
26. mar 2010

Veronika na socialku a ta si to aj teraz musela to sú tie papiere ktoré odnášaš do 45dní na soc poisť aby ti štát platil do 2pil ak si to nespavila tak ti neplatia a čas na materskej sa ti nikam neráta ani do dochodku sú v lufte takže dúfam že toto ste si odbavili ...

to platí aj pre teba Deni s tým že teraz pri druhom keď dostaneš papiere na materskú treba ti tlačivo A o oznámení že chceš aby ti platili odniesť na sociálku a potom po narodení do 45dní aj tlačivo B

Laura už znova spí tak neviem keď vstane horsa k dr 😝

veronika1982
26. mar 2010

boze keby som si pamatala ake papiere som tam odniesla.. ale tusim ked som bola na materskej tak som nejake tlacivo davala. nevies ake to bolo tlacivo?

zuzanale
26. mar 2010

Veronika neviem skúsim pohladať ale zistíš jednoducho podla výpisu mne chodí na email každý esiac ale ak ti to chodí raz ročne písomne pozri výpis a uvidíš ak ti tam chodia prašule odkedy si na materskej tak je to ok

sophie1981
26. mar 2010

veronika...mozno nakoniec pojdem po kotol az okolo 2-3.....zalezi, ako si to pan nalozil do auta...naposledy nas dali na rozvoz ako poslednych......brnkem mm, nech zisti na kolku to vyzera.... 😉

veronika1982
26. mar 2010

tak my uz spime..idem mu spravit mrkvovu polievku a ked vstane tak dojdeme a ak budes musiet odist tak pojdeme ku babke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre