Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

lydia22
1. apr 2010

denisocka to bolo super s tym Pavielom! Cely on!

denisocka
1. apr 2010

Lydka,mm si minule myslel,ze to on,xixi

kukulik30
autor
1. apr 2010

deniiii.... 😀 😀 😀 😀 si trafila do cierneho 😀 ..ja nemozem z toho chlapca 😀

inak ja som dnes sla na nakup do hyperky, nemala som nervy na kaufland, ked som videla , kolko aut tam bolo 😖 a morgosov ani nehovorim....ale tak kupila som , co som chcela, nerobila som obrovsky nakup..ked sme sa vracali , isli sme okolo stanice 😔 ..hrozna tragedia ☹

zuzana32
1. apr 2010

Baby a ja som bola o 16.45 v kauflande na nákup, na parkovisku bolo síce strašne veľa aút, tak som mala obavy, ale vo vnútri som v pohode nakúpila. Už o 17.15 som mala nakúpene, a šla som ešte do kik v Hypernove.
Tiež som vravela manželovi, aby sme šli cez stanicu.
Ľudí kopec, plechy hrúza, a tí ľudia ☹ bože 😔 😔 😔

ivana2009
1. apr 2010

tak to je smutna sprava s tou tragediou ☹ ☹ boze moj....
baby ved to je moj kamos 😀 😀 😀 😀
my sme spali do 19h ,tak dnes pojdeme spat tak o 22h 😀 😀 😀 ,ale to mi nevadi co nezrobim pre svoje dieta 😉 😉 😉

veronika1982
1. apr 2010

my sme boli na nakup v hypernove a kupili sme matejovi v kik rifle, polokoselu a este aj tricko s vestou.. a dali sme to ako darcek od babky..

no toho chalana poznam kedysi davno sme chodili do jedneho pubu a on tam robil casnika..

a najviac ma na tej tragedie dorazilo to ze zomrel clovek ktory si to vobec nezasluzil. dost bolo to ze ako chlapec sa mu utopil v hornade syn. ako deti sme sa hrali spolu lebo to bol sestrin spoluziak a teraz este aj jeho oco..skoda velka skoda..

my uz spinkame a ja idem zehlit konecne...matej uz bol k.o. ved od jednej sme boli vonku az do 18.00 s prestavkou na olovrant a prebalenie...

denisocka
1. apr 2010

baby,tak vy yste sa motali tam kde ja. nevideli ste ma? 😀

denisocka
1. apr 2010

ja som len kukala po kočíkoch,či nejaku z vás nespoznám 😀

rybecka
1. apr 2010

Tak oslava skoncena Ondrejko zalahol az teraz a Matej este vystraja 😝
Jeden velky bordel idem to upratat a spat zajtra pridu este svokrovci a dufam ze uz nikto nejak sa necitim dobre nieco na mnalezie 😝 nejaka nadcha.
a ten Paviel v Kauflande 😀 😀 😀 origos aj mne ho pripomina herec 😀 😅

zuzanale
1. apr 2010

no nákupy ja som ešte doobeda odbila Billu lebo nikde pre dievčata miláčika nemali tak som vbehla tam vzala pribináčika velkého a hajde ešte že fungovali 4 kasy nie ako tradične 1 inak by som tam asi nervy zrušila 😝

Deni dobrá kúpa keď pôjdeš najbližšie do LE dôjdi dám ti rýchlokurz a už ťa nik neototo 😅 😉

maca77
1. apr 2010

my sme boli v Kauflande včera ... a jak sme tak nakupovali, tak MM mi vraví ... ten na infe vyzerá fakt jak Paviel 😀 ... som sa teraz normálne zasmiala.... chudákovi sa bude celý večer čikútať 😀

antoniab
1. apr 2010

ahojte
janka vsetko naj ondrejkovi ku rociku 😵

normalne dnes nestiham 😝 nozicky nam dopadli v celku fajn uz mame balit len obcas a o 2mesiace kontrola tak som rada 🙂 ale prisla som o jednej a domov sme sli o tristvrte na tri ako uplne super 🙄 🙄
tak sme zbehli len do kauflandu neskutocne mnozstvo ludi 😝 a hajde domov lebo mamke volala krsna ze sa pridu ostrihat tak sme nakoniec ani v meste neboli

no a zaroven hned aj dobru noc prajem idem zalahnut rano sa stavi bibka tak nech vstanem 😀 😀

lydia22
2. apr 2010

Bre ranko tak dnes som prva,Tomasko buntosi od 5:45 neda sa nam vyspat!tak uz ranajkujem a zacnem piect a varit.zatial svieti slniecko tak uvidime aky bude den.

veronika1982
2. apr 2010

tak pjontekovcom prajeme stastnu cestu...

a vam vsetkym pekne velkononocne sviatky..

nie som si ista lae dnes nema narodeniny Laura? ci to az zajtra?

denisocka
2. apr 2010

dobre ranko,my sme spali do 8.30 - to je fakt sviatok 😕

baby,asi blba otázka,ale dokedy sa poostí? to dnes je naväčší sviatok,či zajtra či ako? kedy sa može len len 1x denne najesť ?

denisocka
2. apr 2010

zuzka,. tam su 2zlatnictva v madarase a v jednom je na zlato a striebro 30% zlava. zrejme krachuje,lebo ešte pani ma poslala pozrieť aj do druheho,lebo že tam maju krajšie a su ich velka konkurencia.,ale vzhladom k cene som kupila u nich 😀 . akurát že na ten typ retiazky,taka okruhla -nepasoval žiaden !!! privesok 😖

čo sa týka mojej obrušky,mam tam číslo tuším 585 , to už je šmejd? a to boli jedny z najdrahších v 2005 zo zlatokovu 🙄

denisocka
2. apr 2010

zabudla som 😅

zuzanale
2. apr 2010

Deni v zlate je 585 štandard to je bežné to sa predáva viacmenej všetko zlato v zlatníctvach je 585 a ak je to zlatokov tak punc máš určite niekde na nej vyrazený 😉 ostatné by som ti dlho vysvetlovala 😅

Laura narodky až zajtra 😉 😀

denisocka
2. apr 2010

aha, ten punc to je hlava tej hydiny? no to su tam 2 male kocky,kde by dačo bolo,ale žial je to strašne male 😀

veronika1982
2. apr 2010

hej zuzi viem som si pozerala potom tvoj album..

denisocka
2. apr 2010

Milý zajko ráno vstal, vajíčka si pohladkal, korbáčik si vyleštil a veľmi sa potešil. Hurá - je tu Veľká noc, práce bude moc a moc. Prajem peknú Veľkú noc 🙂 .

zuzanale
2. apr 2010

😀 😀 😀 Deni áno ta hydina je labuť 😀 😀 😀 😀

denisocka
2. apr 2010

zuzi,ty si mi taka povedoma,kde si chodila do školy?

kukulik30
autor
2. apr 2010

ahojte..krasne velkonocne sviatky 🙂

my dnes total vegetime 😀 akurat co som sla do kostola 😉 mm doobedu maloval vajka so samkom, som sa rehotala, neskor hodim aj foto tych vytvorov 😀 😀 😀
deni pekne ste dnes pospali, my ako naschval o pol 7mej cumakujeme 😀 ....a ten najvacsi svioatok je dnes- Velky piatok a prisny post 😉

denisocka
2. apr 2010

kukulik,ja postím ..... nesexujem od decembra 😀

kukulik30
autor
2. apr 2010

deni 😀 ty si maska 😀

denisocka
2. apr 2010

no ale dnes som nejedla ani slaninu,takže celkom sa zdržiavam .... len keby som taka nervozna nebola

kukulik30
autor
2. apr 2010

deni a z coho tie nervicky??? 😕

kukulik30
autor
2. apr 2010

no nic idem ja..boli ma nejak hlava..papa 😉

denisocka
2. apr 2010

tak jedine z muža 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre