Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
26. apr 2009

veronika, tak tak prechadzka pocka, hlavne musis byt ty fit 😉 este sa nachodite..hihi...a Matejkovi bude stacit zatial vzduch aj pri okne 🙂

veronika1982
26. apr 2009

no super hotove rolnicke druzstvo..

sophie1981
26. apr 2009

veronika...co sa tyka kociarika, ten to zvladne, je to taky terenacik...ale niesom si ista co bude so mnou.... 😀 .....v polke kopca zacnem kricat o pomoc.... 😀 😕

kukulik30
autor
26. apr 2009

zuzka 612 a prave sme predvcerom o tom s Bibkou rozpravali, ze na Kosiarny by sme mali ist cez tyzden niekedy, je tam aj menej ludi, starsie deti maju smykacky a my si posedime troska, malinki si pospia v kociarikoch..musime sa nejako dohodnut, aby sme sa tam dopravili 😉
ja mam vycsinou auto, MM chodi skoro vzdy na bicykli..takze niekto sa ku mne nasackuje a vy tiez mate k dispozicii auto, tak aj k tebe niekto vojde...nejako to dohodneme 🙂

sophie1981
26. apr 2009

livia......co manzel si zdriemol zekonikujes...alebo sa tvaris ze utieras prah s kompika... 😀

idem mrknut matejusika....

sophie1981
26. apr 2009

aj ja uz mam auto aj velky kufor....myslim na aute... 😀

kukulik30
autor
26. apr 2009

😀 ...pst...som tu iba akoze na skok, a on uspava Samka 😀 ale predpokladam, ze zaspi jak drevo...potom dame segedin 😝 , lahnem aj ja a hor sa na cykloturu 😅 ..len ci vyvladzem, zeby som aj ja netiskala ..ale bickos 😀 dnes som sa tak netrepala polievky, MM urobil taaaaku vynikajucu brokolicovu kremovu a nalozil mi ako pre drevorubaca 😀

sophie1981
26. apr 2009

veronika..matejko je nadherny a ten prstek....juj.... 😵 ..mnam... 😵 ...ale stale pozeram na tu prvu fotku, kolko toho bieleho ma tvoj maly na sebe..moja nebola az taka "spinava"..... 😕 ...mala som niecoho menej alebo ty niecoho viac??? 😀

sophie1981
26. apr 2009

livia.. 😀 😀 😀 ..moj otec robil spanielske vtaciky ....mnam....tiez sa najprv natiskam a potom vyrazim... 😅 ..nech mam sil na ten kpec...nieze vytisnem hore a odpadnem... 😀

zajtra idem k lichvarovi...ja som zase zacala spinit a dokonca ma v noci aj brucho pobolieva...dufam, ze nemam nejaky zapal abo co...ale nemala by som mat, ved stale chodim nahulana vo svetri.... 😝

sophie1981
26. apr 2009

vtak vtisnuty, zaliaty pol litrom fenikloveho caju.... 😀 😀 ...uhorku som poctivo nechala na tanieriku a teraz si idem nakrmit kacicku....a potom zbalim a padam...stary este stale nieje doma...asi ma smolu... 😝

rybecka
26. apr 2009

Ahojte,
no ja som bola vcera na kosiarnom a bolodost malo ludi ale my sme boli tam o jedenastej a asi poobede je viac ludi. Preco ste tam vcera nesli ☹ dnes idem do Nalepkova ideme na oslavu 1.rocika moja sesterka nas pozvala
tak si uzite ten kosiarny a cez tyz. keby ste chceli ist tak ja mam tiez auto cely tyz len vzadu mam autosedacky takze je mozem zobrat len jednu dospelu osobu do predu 😒 tak to asi nic z toho. co?
tak krasnu nedelu 😎 my dnes mame koprovku mnam to mozem 😝

veronika1982
26. apr 2009

my uz sme pri okne v kociariku. ja som spapala polievocku a idem si zdriemnut aj ja...
tak vam prajem peknu vychadzku a krasnu slnecnu nedelu..

kukulik30
autor
26. apr 2009

janka, ale ved to nevadi, ze nikoho nevezmes, ved prid aj tak, podstatne je , ze prides ty s detickami 😉 dame vediet a doveziete sa aj vy, ok?

veronika tak si pekne pospinkaj a necerpaj sily na noc 😉

kukulik30
autor
26. apr 2009

ta Lara Slavkona take ksichtiky struha..rozkosna 😵

kukulik30
autor
26. apr 2009

Slavkina pardon 😉

janoko
26. apr 2009

Pati, zatiaľ mi doktorka možnosť 3D neponúkla a ja sa tiež nepýtam na to, nepríde mi to až také úžasné za tie prachy, čo za to dáš... Radšej niečo kúpim malej a počkám si na živé, oňuchateľné a chytiteľné 4D... 😀 To bude milšie, ako akýkoľvek UTZ či 3D a pod. neživé obrázky či videá... A farbu kočiara vybral manžel, je to akoby biela čoko s mliečnou... Ja som chcela zeleno hnedý, ale sa zatváril, že zelené kočiare teraz vidno na každom kroku... Má pravdu... No, a tá naša farba sa mi nakoniec véééééľmi páči... Ináč, moja farba je modrá, ale modré kočiare mi prídu také studené, neosobné, tá hnedá je príjemná a teplá, taká doslova mäkká...

janoko
26. apr 2009

Aj jááááááááá chcéééééééééém na Košiarnýýýýýýýý!!! ☹

ivana2009
26. apr 2009

Veronika Matej je uz aky velky fesak 😉 😉 😉 je zlatucky otfot aj kociarik 😉 😉

sophie1981
26. apr 2009

ahoj...uz sme doma...nakoniec sme na kosiarnom nestretli nikoho z konika.....ale zato starych znamych....katku sme vytriasli v kociariku poriane....ale asi sa jej pacilo, lebo to vsetko prespinkala....akurat si dala olovrantik na lavicke pred krcmou.... 😅 😅 😅 ..a teraz je uz zase na ciculi......takze nwech si pocuca a pojdeme sa hrat a kupat.....ocino nam odkvecol od 😅 unavy....a ja uz som oprala aj katkine satky na krst a oprala par rifiel a pustila pracku....no co muzi nemaju vydrz...je to jasne... 😀

veronika1982
26. apr 2009

aj my sme uz okupkany a lezkame.. mamina ide do sprchy a budeme cakat tatina kedy pride domov..od zajtra bojujeme sami doma tak som zvedava ako to zvladneme...

kukulik30
autor
26. apr 2009

Ahojte, hlasim sa z cyklotury...nakoniec sme na Kosiarnom ani neboli, lebo strasne fucalo, zato sme sa zastavili na zahradke u kmotrovcov na letisku a potom sme sli na zahradu k svokrovcom, Samko sa tam vyhral a naspat sme sa azse zviezli..kedze zahradka je na opacnom konci mesta..ale fajne sme pobicyklovali 😉 aj nohy ma bolia

bibka, ale teba videla moja svagrinka s manzelom...lebo oni sa tam na chvilku zastavili 😀

sophie1981
27. apr 2009

dobre ranko...tak co kde ste????..5 hodin uz bola daaavno.... 😀

kukulik30
autor
27. apr 2009

Dobre ranko..tuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 dnes Samko pospal, skoro do 7mej 😕 😵 super som si pospala

kajacz
27. apr 2009

pekné ráno....u nás tiež super noc...Šimon vstal teraz pred chvílou... 😵

Cez víkend sme boli bicyklovat...Šimon prvýkrát...najpr reval, ked sme ho pútali do sedačky, ale potom sa mu to vééélmi páčilo, ani zliezt nechcel... 😀 inak aj tu fučí strašný vietor, ale je teplo...
Včera večer som bola na volejbale a uspával ocino...zvládli to perfektne...

zuzana612
27. apr 2009

Ahojte, my sme dnes vstali o pol osmej, tak parada. Aj ked Matus sa v noci par krat budil s placom, ale co uz. Dnes by som mala ist do mesta konecne vymenit ten blby mobil a moc sa mi nechce 😖 Nechysta sa niekto na prechadzku ze by som spojila prijemne s uzitocnym 😀

ivana2009
27. apr 2009

pekne dobre ranko aj ja som teraz vstala 😀 😀 sice v noci parkrat na wc 😠 😠 .....
Zuzanka le foto super Lauruska je velka 😀 😀 😀 😀
A ja by som si chcela ist pozriet niejake slapky do pp alebo aj tu lebo tie este chvilku a opustia ma ☹ ☹ ☹

zuzana612
27. apr 2009

Ozaj baby, rychlo sa priznajte ktora vcera vyhrala tie 3 miliony euro 😠 ALe mne uplne bude stacit ked mne darujete 10 tisic 😀 😀 😀

zuzanale
27. apr 2009

Ahojte my sme dnes hore od 5.40 dnes buntošila Timka 😖
sobota bola nič moc išli sme obliesť tatina a kúpili sme až jedno tričko 😝 hlavne že slečny majú zas pár kúskov oblečenia navyše 😅 a ja nové brejle...... no a včera som sa sem ani nedostala sme boli von, varili obedík no a poobede došlo na rad veľké jarné upratovanie auta keďže dvere sú už vymenené a nastriekané tak ho bolo treba nablýskať 😀.... a večer kým sa naše slečny uložili a zaspali bolo pomaly poldesiatej takže už som si dala len sprchu a hajde na kute

ozaj nové foto je v albume 😉

zuzanale
27. apr 2009

Ivi no neviem v tom PP bolo v sobotu jak vykradnuté všade 😠 😝 dokonca aj tam kde som vždy išla ako na hotové 🙄

a k tým miliónom som trošku náročnejšia ako Zuzka ja by potrebovala 15tisíc 😅 júúúúj to by bolo mať hypo z krku 😉

zuzana612
27. apr 2009

Zuzi, mne tych 10 tisic treba na dokoncenie domu 😀 Ak k tomu priratam splatenie hypo, tak to by som potrebovala dokopy 50 tisic 😀 Ale co je 50 tisic z 3 milionov, no nie? Takze babenka ktora ste to vyhrala, ja potrebujem 50 tisic euro 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre