Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

simusska
15. apr 2010

patu aj tak z videnia poznam, byva blizko nas len som sa s nou v zivote nerozpravala....

gabkazabka
15. apr 2010

Simi,aj ja som sa pristahovala do Spisskej a nikoho tu nepoznam,stale ocikujem sama.Ale byvam v meste,tak ak budes mat cestu do mesta,daj vediet a mozme kocikovat spolu 😉

simusska
15. apr 2010

gabkazabka...ja som este s malou v meste nebola ale ak sa vycasi tak urcite uz pojdem...dam vediet...si tu na konikovi vela?

gabkazabka
15. apr 2010

Simi,ano ,som tu kazdy den 😉

pata31
15. apr 2010

Simi, tvoj manzel je Erik, ze? Sak mozme ist kludne spolu kocikovat, ja nemam problema 😉 😵 akurat sme minule so segrou okukovali vasu Viktorku, ked bol Erik na ulici 😵

zuzanale
15. apr 2010

hura prestalo pršať my sme už aj doma a boli sme aj svokru pozrieť nie žeby sa mi chcelo 😅 ale musela som isť po náhradný klúč o bytu lebo ja šikula vytisla kočík na chodbu privolala výťah zhrabla mobil a bum s dverami a potom mi trúbe došlo že klúče na vešiaku 😅

Zuzi len aby si nekúpila tie isté gumáky čo majú na východe s blbou podrážkou a za raz tolko na MMB lebo u baleríniek to tak je to čo v Liworde 3,5 tak na MMB 7€ 😅

denisocka
15. apr 2010

Baby,potesim,v presove od rana nepsi,aj slnko kus kuklo.ja som v bati nasla malemu sandale za 8€ z 29€ ,uz take mame,tak som vzala cislo vacsie.akurat si idem po vysledok na hto

simusska
15. apr 2010

pata ano erik ....a na co ste pri okukovani prisli? ze je cely erik? ok mozme ist kocikovat len naj sa konecne vycasi

zuzanale
15. apr 2010

Simuška som kuk tvoj album malá je krásne bábo 😉 😵 ale pánečku take vlasatučké som ešte nevidela 😅

zuzana612
15. apr 2010

Zavidim vam to kocikovanie, ja kym som neprisla pred tyzdnom sem, tak sme boli cele dni von. Tu teraz ist von nemozem kedze zahrada premocena a byvame na hlavnej ceste, cize to nehrozi zobrat kocik a Matusa za ruku a ist na prechadzku, lebo on je schopny sa mi vyrhnut a vbehnut pod nejaky kamion 😖 Ale ak nebude poobede prsat, tak ich s Danielom vyhodim na chvilu na dvor kym pojdem po nakupoch, vsak LIli hadam bude spat a Matus ma gumaky, tak nech sa trosku vybeha, lebo to je ozaj hrozne byt zavreta cele dni doma. V liskovej ked prsalo sme dali gumaky, prsiplast a chodili sme behat po mlakach 😀

Jani, ja som ani nevedela ze mas choreho ocina, nejak som to nepostrhla, tak verim ze vsetko dobre dopadne, je to velmi sympaticky pan 😉

zuzana612
15. apr 2010

Som musela hned ist pozriet Simin album 😀 Tak to ma ozaj super vlasy, ved to uz aj sponky moze nosit 😀 Nasa Lili ma skoro holu hlavu, akurat dole ma par vlasov, ako stary plesaty chlap 😀 Ale aj Matus bol dlho bez vlasov, a teraz ma ake haro 😀

simusska
15. apr 2010

a vzadu som jej minule uz urobila aj taky mini copcek...mam taky pocit ze co chvila uz pojdeme aj ku kadernicke podstrihnut 😀 😀 🙂

pata31
15. apr 2010

no ked sme tak na nu pozerali, tak mi ani neprisla ze je cely Erik, skor taka pomiesana... 😉 ale to haro ma riadne, to sme nevideli, lebo mala ciapku 😵
moja mala teraz konecne po hodine uspavania zaspala, a to som musela na fitlopte hopsat...neviem, co sa jej tak zle zaspava v poslednej dobe 😖 sice pocas tej hodky som ju este aj prebalovala, bo zase bola posr.. az vonku...posledne dni nic nerobim, len periem okakane vecicky 😕 😀
a o jednej ideme na nozicky...

simusska
15. apr 2010

pata aj my ideme o jednej na nozicky a ku ktoremu doktorovi idete?

zuzana612
15. apr 2010

Pata, moja mala takto serinkala prvych par tyzdnov a teraz uz len raz za tyzden a aj to jej musim niekedy pomoct. Takze na plienkach usetrime, minieme tak max. 3 za den, zato Matus som dnes prebalovala uz 4x 😖 A kde je ten dr. na nozicky? Ja som objednana o mesiac, tak dufam ze mi povie ze klby su uz lepsie a nebude musiet nosit remence viac ako 3 mesiace 😒

Aj Natalia mi teraz horsie spava, teraz sice spala v kociku asi pol hod. potom sa zobudila a dala som ju do postielky pod kolotoc, tak sa tvari ze spi, ked sa trosku prebere tak jej kolotoc pustim, tak zavre oci. Matus spi uz pol hod. kedze je od siestej hore a ja aspon v akom takom klude obedujem. A pred chvilou som si umyla vlasy a zistila som ze mi uz zacinaju fajne vypadavat 😖

zuzanale
15. apr 2010

no by ste neverili čo to moje decko zas vystrája napije sa čaju a potom ho vypľúva všetko kolo nej mokre 😠

simusska
15. apr 2010

zuzana tak to mas dobre...nasa kakala 6 dni pred Velkou nocou az 9 krat za den a nakoniec sme cele sviatky stravili v nemocnici...ale uz je to dobre..chvalabohu

simusska
15. apr 2010

zuzana my ideme k doktorovi do tej novej nemocnice

pata31
15. apr 2010

ja idem ku Fabianovi, aj ty Simi?...a on je na tej novej poliklinike za Lidlom...
moja serinka tak dva-tri krat do dna, ale ked si nevsimnem, ze uz nalozila a sa nosi po rukach, tak jej to stale niekde ujde 😠 v sobotu to mala dva krat az na chrbte 😀
idem aj ja umyt mastny vlas...a ja sa uz ani nevyjadrujem k tomu, ako mi padaju vlasy, za chvilu budem plesata 😅

zuzana32
15. apr 2010

tie gumáky topolino už má sestra doma a sú perfektné.

pata31
15. apr 2010

no Simi, tak to sa stretneme 🙂 len neviem, ze kedy pojdem z domu, hadam to tam do druhej stihnem, uvidim podla malej, kedze teraz zaspala...

pata31
15. apr 2010

a co bolo malej, ze ste boli v nemocke?

simusska
15. apr 2010

pata vela nam kakala z mliecka nutrilon ar...tak mozno sa stretneme 🙂

zuzana612
15. apr 2010

tak to aj ja pojdem asi k tomu Fabianovi, kedze cislo mi dala Pata 😀 Ana tej novej poliklinike je super, deti tam maju teraz dr. a pod jednou strechou je aj krcne, nas tam poslala dr. koli tym soplom co ma Lili stale, ale aj tak jej nic nezistii, ze je to normalne u takych malych deti 😒

veronika1982
15. apr 2010

tak ja som stihla umyt balkon a aj okna, trosku sa skulturnit kym matej spal a teraz sme dovarili obed a ideme sa napapat a ideme do hypernovy na nakup.. konecne svieti slniecko ale matejovi zase tecie z nosa..

simi vitaj medzi nami..pisala si ze si mlada vekom.. aj my sme mlade.. nie sice vekom ale niekedy rozumom... ha ha..

sophie1981
15. apr 2010

caute...sme boli konecne vooon...sme kukali ako stavaju novy most...katka mala zazitok....no a kedze prestalo prsat, ostali sme von az do 11.45...takze konecne take dobre dve hodky na cerstvom vzduchu...Katka dosla doov mokra az po kolena, kedze sa s kamosom Jakubom saleli v mlakach, a cim vacsia a hlbsia, tym vacsia sranda.....a uz aj spi...sa unavila....a ja ide piect muffiny, bo ste mi vcera chute narobili....ale ja bez tepse,..len kosicky nam naplech.... 😉

sophie1981
15. apr 2010

simi vitaj..... 😉

sophie1981
15. apr 2010

uz zerem mufinky.....inac odkaz pre netepsove miffinomaniacky.....kosisky zaplnat len do polovice, lebo inac sa zzdeforuju a vytecu...ak je menej cesta je to oki-doki.... 😉 😉 😉 😉 😉

sophie1981
15. apr 2010

kde ste? 😕

denisocka
15. apr 2010

Slabo drzite palce,na hto som vyfasovala heparin do ruky 3xtyz. Inac, v presove horuco,slnko,krasa. A rupsak uz mam z Draka Marwell spiderman za 5,5€z akcie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre