Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
6. máj 2010

jejda,kráása

baby, v čom su babatka oblečene v porodnici? netreba im aj niečo na oblečenie doniesť?

denisocka
6. máj 2010

lubi,kedy oslavuje Tobias meniny? a nebol problem na matrike,

susana28
6. máj 2010

Ganaja krásnučné miminká, a oblečné ako dve popky 😉 A ako to zatiaľ zvládate, tomík nežiarli?

Deni, v pôrodnici dostanú bábätka klasika, košieľka akú ešte nám obliekali, to jest tie akoby plátnené, vzadu na šnúrku, ortopedické nohavičky, a ponožky. Keď sa vani narodila dali jej aj čiapku ale na druhý deň ako mi ju priniesli už ani čapicu nemala, tak asi dali inému novonarodenému dieťatku 😀 . Hej a ešte látkové plienky pod hlavičku a perinku. Oni to tam stále dokola perú, tak naraz nám dvom maminám priniesli po niekoľko kusoch, a potom len doplňali. Ale perinku a ortopeďáky mala jedny až kým sme nevypadli z pôrodnice 😠

Hej baby, tak ako som písala cez obec mala vani teplotu 38 stupňov, a keď som jej dala čipku tak pekne zrazilo, a nestúpla ani počas spánku. Tak dúfam, že nám nestúpne v noci. Myslíte, že takáto teplota môže byť jednorazová záležitosť? 😲

susana28
6. máj 2010

hej a v marci som malej kupovala botasy, vteda mala 14 cm nôžku,tak som jej kupila botky s vnútornou dlžkou 15 cm, a dnes som jej merala nôžku a už má 15 cm, teda jej mám kúpiť väčšie botasy? Vlastne ako to je topánky majú byť o cm väčšie ako je nôžka?

denisocka
6. máj 2010

zuzi,a na kupanie osušku? mam doniest? myslim babatku

sophie1981
6. máj 2010

denis,. budes utierat doi plienky... 😉 ....na nedonosenom menili obliecky na perinke....som videla na vlastne oko.... 😀 ...neviem ako na porodnici....tam sme si toho vela s Katkou neuzili.... 😝 ...

krasne babatka...aj ja ceeeeeeeeeeeeem........kupim, kto preda?? 😀 ....Zuzanin Matus by vzmenil lili za kindervajko....ale Zuzana nam nechce dat malu.... 🙄 ...

Katka dnes spala 45 minut..... 🙄

susana28
6. máj 2010

deni ja som mala, ale keď mi malú kúpali sestričky taono poutierali len do plienky, ale ono tak rýchlo rýchlo okúpali 😀

denisocka
6. máj 2010

Biba,do pampersky?xixi

susana28
6. máj 2010

ja píšem jak talian 😀

sophie1981
6. máj 2010

ked to zvladnes aj do pampersky.... 😉

antoniab
6. máj 2010

denis biba myslela do obyc plienky kdze v nemockach sa bali na siroko 😉

ja som uz doma nechty hotove este sa objednat na obocko a budem pripravena 🙂
jaj ja som dnes nalepila majel nalepky na stenu na bok a za postielku a za nebol dobri napad lebo mala pozera dozadu tak som to hned strhla a ostali znaci na stene dedo ma zastreli 😝 no co ked mama sikovna som myslela ze moje dieta to odignoruje ale ono nie 😅

gaja dvojcata uzasne joj keby deti tak rychlo nerastli 🙂

denisocka
6. máj 2010

biba,vezmem si raz tolko,aby pekne sviakol do čistej 😀
-ale nie važne,ked tam mam brat pampersy,ta načo balia do latkovych

denisocka
6. máj 2010

vsiakol 😀

veronika1982
6. máj 2010

tak my sme uz doma a boli sme bez obednajsieho spanku a teraz zaspal v aute ale uz sa zobudil a beha po byte..

joj a som nahnevana sama na seba.. som zabudla ze svokra mi raz dala pancusky pre mateja a dnes sa matejovi podarilo sadnut u nich na zahrade do mlaky a svokra vytiahla pancusky a ja ze ake krasne. a ona mi na to ze mi take dala asi 5..tak som teraz nabehla do skrin a nasla som v taske pancusky od vymyslu sveta a aj ponozky.. joj boze a to moje dieta stale v jednych chodilo kym neznicilo a potom som kupovala nove a doma v skrini pancusky....a budem potom asi rozdavat kto bude mat chlapcov. jedine som mala fialove a aj ponozky tak hned sme zbalili pre katku nech ich este vynosi ku suknicke len dufam ze jej budu dobre ..je to 80-92..

deni osusku ti nebude treba. tam utierali do plienok. a dostali sme kosielky, ortopedicke a plienky.. a potom ked trebalo tak sme poprosili aby vymenili kosielku a orto.gate..alebo ked sli kupat tak dali vsetko ciste. a ciapocku mal len jeden den. potom som mu dala svoju..

veronika1982
6. máj 2010

deni budes balit nasiroko tak preto latkove plienky a aj na odgrcnutie budes potrebovat.. 😀

sophie1981
6. máj 2010

mne na nadstandart doniesli kopku plienok, zo 3 kosielky a jedne rezervne orto gate.....ale to asi na nadstandart.... 😀 ....

my ideme kupat.......blato mame az v hlave, a usi ani nevravim...tak dnes poctivo drhneme vo vani.... 🤐 ....a potom snad zaspi..... 😕

lubkatobi
6. máj 2010

denisocka, Tobias nie je v kalendari.. ale my sme si vymysleli, ze bude mat meniny na Tomasa..
mm sice vravel, ze by mal mat meniny na Antona, ale to sa mi zda nacisto odveci..
na matrike nebol problem, ale ja som nerodila v Spisskej.. ale podla mna ani tu by nemal byt problem...
ved teraz sa davaju mena od vymyslu svetaaaaa

sophie1981
6. máj 2010

aj za starych cias sa nasli vynimky ohladom mien...mm babka mi raz rozpravala, ako jedna jej trosku ina kamoska z dediny chcela dat synovi meno Vietor.... 😀

lubkatobi
6. máj 2010

baby, a vy ste uz boli v materskom centre na Mieri?

veronika1982
6. máj 2010

ze vietor... to je meno.. ale aj slnko je pekne meno. alebo burka...

lubka neboli sme este. a ty sa chystas?som minule citala v icku ze aj besedu s lak.poradkynou uz robia

sophie1981
6. máj 2010

lubvka a preco neoslavujete na Tobiaša?......

veronika1982
6. máj 2010

moj synator este pecie chlieb s tatikom.. 😠

sophie1981
6. máj 2010

uz spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵

veronika1982
6. máj 2010

aj nas uz spi. jupi jupi.. chcela som ist zehlit ale uz sa mi nechce..

sophie1981
6. máj 2010

ja nezehlim...skladam..... 😀 ....

antoniab
6. máj 2010

lubka tobiasa je 13.septembra bolo to meno pre chlapca unas 😉 ale v kalendari tusim nieje ale vraj su kalendare kde su aj tie nove netradicne mena asi si jeden poriadim

antoniab
6. máj 2010

jaj veronika mat svokru co mi nieco da 😝 🙄

veronika1982
6. máj 2010

no takze tobiasko bude v septembri oslavovat po druhy krat.. 😀

veronika1982
6. máj 2010

ona pracuje v tatrasvite tak sme vzdy zasobeny ponozkami 😀 😀

sophie1981
6. máj 2010

mata...nooo, svokry si nezavidime...... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre