Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
9. máj 2010

zeny ved ja nemam ani pas ved sa pozru na dieta a je jasne ze je moje 😀 😀 😀 😀

sophie1981
9. máj 2010

janka... 😀

gabkazabka
9. máj 2010

Jani 😀
Deni,ja som si podobnu zastenu usila sam,ale este nevisi,nema mi ju kto namontovat 😒 😠

denisocka
9. máj 2010

gabi,daj foto. a je dnu aj molitan?

gabkazabka
9. máj 2010

Deni,je tam vatelin a urcite nieje prepracovana tak ako ta na MMb,ale pockaj,idem odfotit a pridam.... 😉

zuzana32
9. máj 2010

Janka, náhoda je sviňa.
Kámoška tak chodila do poľska s 1/2 ročným synom, ale len tak medzi rečou, sme došli k tomu, že malý vlastne nemá pas, a ani nie je zapísaný, a čo čert nechcel, pri najbližšej ceste ich stopla colná polícia (našťastie na Slovensku) a vrátila ich späť. A keď mi to rozprávala asi po 3 dňoch, krvi by si sa v nej nedorezala, čo jej vraveli Tí policajti, čo všetko sa mohlo stať, a aké problémy mohli mať.
My sme prvé s manželom pri narodení detí, vybavili rodný list a do mesiaca boli vždy zapísaný v pase.

gabkazabka
9. máj 2010

Inac,je s tym riadna piplacka,ale na MMb chcu za to nehorazne sumy 😖 ,tak som sa rozhodla,ze to urobim sama,usila som jej prehoz cez postel+zastenu+velky 2m okruhly vankus...

gabkazabka
9. máj 2010

Videli ste predpoved pocasia?Do piatka hlasia dazd a burky 😖 😒 ☹ 😠

zuzana32
9. máj 2010

gabka, peknučké je to.
no to počasie je hrozné, akurát vravím manželovi, že s malými prestávkami prší od nedele. 😠

gabkazabka
9. máj 2010

zuzi,dakujem 😉
No to pocasie je fakt otras,neviem si predstavit,co budeme robit doma cely tyzden ☹

gabkazabka
9. máj 2010

A kde ste vsetky?Pripravujete sa na hokej.zapas? 🙂

zuzana32
9. máj 2010

no ja klasika periem, idem hodiť sprchu a budem čučať lets dance 😉

veronika1982
9. máj 2010

my sme takto sli do polska ked mal matej 6 mes. zobrala som si jeho rodny list. a po navrate ma sestra tak zdrbala ze ako som si to dovolila takto ist ze keby ma zastavili. tak hned na to sme mu isli dat spravit pas..

to moje dietatko teraz zaspalo ale uz bol taky hotovy. nechali sme ho sspat na posteli aby bol pri nas..este zajtra prezit to krcne. dufam ze tam nebude vela ludi.

ste pozerali vcera spravy na markize? bratranec maju super tablo to pohyblive..

a mame novinku.. tatik postupili do finale..

veronika1982
9. máj 2010

ja hladam do auta taku nejaku ochranu na sedadlo lebo matej ked sedi v sedacke tak kope nohami. ako sa to vola? alebo ak mate nejaky typ na mmb tak sem s nim.

gabkazabka
9. máj 2010

Veronika,tak drzim palce,nech je noc kludna,blahozelame tatikovi.A to tablo som videla vcera v madarase.je to fakt perfektny napad 😝

zuzana32
9. máj 2010

veronika ja som to kúpila také obyčajné v poľsku za 2 €

zuzana32
9. máj 2010

a práve som sa dozvedela, že pozeráme hokej 😉

gabkazabka
9. máj 2010

aj my pozerame hokej 🙂

veronika1982
9. máj 2010

ja sa stahujem do izby k matejovi a tam pozriet tance ale asi nie dlho lebo som strasne unavena..

veronika1982
9. máj 2010

a robili sme dnes skvarky. nemate nejaky jednoduchy recept na pagace?

gabkazabka
9. máj 2010

ja mam recept na fajne pagace,ale neviem,ci je to jednoduchy recept

pata31
9. máj 2010

aha, tak to by som si ju mala asi dat zapisat aspon do pasu....najprv ho vsak musim najst 😅
konecne som uspala malu, asi hodinu som ju mala na cicke, uz som si ju prestavala citit 😅 ale poobede spala tri hodiny, co je nezvyk u nej, tak asi bola moc vyspata....a dnes som jej kupila taky ten pohar s naustkom, co musi tahat, tak normalne jej to obcas aj islo, obcas zase to len kusala,ale podarena bola 😵

pata31
9. máj 2010

Gabi, pekne si to usila 🙂 ja sa chystam usit malej obliecky na perinu a vankus, len sa k tomu musim dokopat.... 😅 😉

sophie1981
9. máj 2010

jaj, veronika...akurat predvcerom som staremu hovorila, ze ako dobre, ze sme dali Kacku do stredu auta......nemusime kupovat ten chranic...aj ked urcite nas to neminie..... 😝 ...

my pozerame film na jojke.....o chvilku dojde babka z BA.....tatik dosiel pred chvilou domov.....Katka sa salie...ani naznak, zeby chcela spat..... 😖

sophie1981
9. máj 2010

gabka.,..sikula si......pekne to je...

zuzana32
9. máj 2010
zuzanale
9. máj 2010

Ahojte u nás dnes deň des doobeda ešte celkom ok lebo nepršalo ale poobede už bol problém Laura chcela von a Timka pre zmenu nervna zas sople a kašle jak tuberak ja už neviem každe dva týždne to iste sople huste žiada voda ako pri nádche po týždni to zmizne chvíľu pokoj a potom zas 😝 😖

Gabi šikula si 😉 a kde si zohnala tie kúsky z mackom pooh síce už Timka nieje naň taka zaťažená takže aj novú detsku ideme inak ladiť ale ak by bolo niekde niečo s princeznovým alebo iným motívom skúsim ušiť aj ja 😉

a hokej mrkám jedným okom u nás lets dance neletí ani inokedy takže nevadí....

gabkazabka
9. máj 2010

Dakujem za pochvaly 😉
Zuzi Le-latku s mackom pooh som kupila v Michalovciach,je tam jeden ochod so super vyberom na latky....A mam kupenu aj s princeznami(na post.oblecko),kupila som ju v Jysku v Madarase za 59 sk za m..... 😉
Joj,uz prehravame 1:0 😠

sophie1981
9. máj 2010

nebodaj ste mysleli ze vyhrame.... 😅 ......zasa pojdeme domov medzi prvymi.... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre