Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
20. máj 2010

Veronika, šli sme na nákup. A vieš ako nám Lara chýbala? Sme si zvykli tašky odkladať dole do kočiara, a dnes sme ich museli vláčiť v rukách. Som prišla domov jak šimpanz ruky vyťahané 😀

sophie1981
20. máj 2010

konecneeee zaspalaaaa!!!!!!!

zuzanale
20. máj 2010

Slavka preto ja nosím rupsak 😉

a zubára sme tu tuším minulí týždeň rozoberali 😕

antoniab
20. máj 2010

jaj veronika dufam ze zaberie lebo aj malo papa len polovicu z davky a ranne papanie celkom odmietla ☹ tak jej davam aspon cajik nech ma tekutini

maca77
20. máj 2010

my sme stihli byť pred obedom polhodinu vonku, kým nepršalo... ale už zas prší 😒

Janka, ja chodím ku kaderníčke Petákovej, má kaderníctvo na Letnej v bráne (ako napr. predávajú látky SonaS) ... lenže ona už tiež dlho robiť nebude, lebo ide na materskú a termín má začiatkom augusta ...

oj nech je už teplo, keď zas je toľko detičiek chorých 😔 ... prajem všetkým chorúšikom skoré uzdravenie...

maca77
20. máj 2010

Slavka, MM bol v utorok na preventívke s Adamom u zubárky, tak sa pýtal či vezme aj Tamarku... takže je aj objednaná v druhej polke júna, aby sme stihli do konca roka ešte jednu preventívku ... len neviem, jak sa tam stihnem s malou dotrepať ráno na 7,30 keĎ ona málokedy vstane skôr jak o ôsmej 😀

lubkatobi
20. máj 2010

mata, to je dobre, ze uz je jej lepsie.. cipok isto zaberie..

hej, presne, s bibkou sme sa stretli... nechapem ako ma videla odzadu🙂 z drogerie🙂 ... ale super 🙂, aspon sme pokecali 😀
katka zlatucko cupitaaaaaaaaaaaaa 😵

veronika1982
20. máj 2010

sa mi dnes snivalo s rybkami tak cakam kto v rodine ale v kruhu blizkych bude mat babo... 😀

sophie1981
20. máj 2010

ja musim volat zubarke...viem ze mame termin niekedy v juny....ale stratila som objednavaci listocek.... 😝 .......ale datum tam bol niekedy kolo ockovania...tak aspon to si pamatam..... 😅 ..

som sa nazrala fajnej sosovicovej polievky a teraz si valam sunky.....mala by som ist ocistit kociar, bo uz je ako od ciganov...ale zasa treba uz poriadny kupel a v byte toho moc nenacistim, tak to odkladam na sobotu.....nech schne na dvore.... 😀 ....sa drzim pravidla nikdy neodkladaj na zajtra to co mozes urobit dnes.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale komu ba sa chcelo v takom pocasi.... 😝

Mata, nech je Timka cim skor fit.....aj Lara.......a vsetke chore deticky.....uz nech je teplooo

sophie1981
20. máj 2010

veronika, jaaaaa chcem byt ta pricina rybyciek...aj ke du vas to jednoznacne je z toho ze momentalne zijete vasim novym akvarkom..... 😅

denisocka
20. máj 2010

maca furt neviem 😖 to presklenne čínske ?

zuzanale
20. máj 2010

tak moje baby ešte spia som sa chystala aj ja ale so sa pozabudla na facebooku pribudli známi a cez nich ďalší a že sú väčšinou v zahraničí tak ok ale až do austrálie sa trepať no teda 😝 až ta by so teda nešla 😀

veronika1982
20. máj 2010

a vies ze prve co som si pomyslela bolo ze to budes ty a potom ma napadla sestra...

dnes som musela durovi vycistit vodu.. mame to doma podelene..mm si stara o svoje rybky a ja o svoje plus matej. 😀 😀

sophie1981
20. máj 2010

denisa.....ano to presklenne cinske a na vrchu je restauracia na streche.....jediny obchod, kde sa dostanes aj vytahom...... 😀 ...uz musis vediet.... 😉

veronika, tak nech to manzela bavi co najdlhsie a neostanu ti na krku este aj ryby a velke kavarko.... 😀 ...

zuzanale....kamarat zil v australii, aj s priatelkou......robil buildera....velmi si pochvaloval....ale pradupovediac aj ja som ho obdivovala, ze tak daleko je....ale zasa, keby som si mohla vybrat destinaciu, ktoru by som chcela najviac na svete navstivit tak je to Novy Zeland........ziadna dovolenka na plazi,......pekny spoznavaci zajazd, tury do prirody, hor.....to je pre ma..... 😉 ...to by som brala......mna celkovo nikdy nelakala dovolenka, ze pridem na hotel a tyzden lezim pri bazene alebo rpi mori.....ja radsej ruksak na plece a hor sa na turu.... 😉

denisocka
20. máj 2010

aha, a kde tam su tie vaničky,ako u číňaka ? 😖 😀

veronika1982
20. máj 2010

bratranec bol v australii a mal sa tam super. robil v jednej restike..a tie fotky co ukazoval no proste nadhera..

ja som zase taky tip ze ja dokazem lezat na plazi vkuse ale aspon jeden den mam taky na vylet..len skoda ze taka dovolenka v blizkej dobe nehrozi..

zuzanale
20. máj 2010

Dni nie dole z boku ako bolo net kafe tam je babycentrum presťahované čo bolo pri metropole 😉

Bibka mm ta má spolužiaka žije s dajakou japonkou 😀 ale nejak to neni moc krajina kam by som šla ... no a na toho dotyčného by som v živote netipla že tiež skonči až tam 😕

zuzanale
20. máj 2010

a ležať a opekať sa na pláži eee ja doma nevydržím viac jak 15 min 😝 ja by som šla pokukať a poflakať sa dakde po irsku a moj mm radšej do ruska červené námestie tak asi keď na takú dovolenku bude pôjdeme každý v inú stranu 😀

slaviq81
20. máj 2010

Boženku, mne by tak bodla taká dovolenka. Ničnerobenie 🙂 ktovie ako dlho by mi to vydržalo. Tiež nie som vyvaľovač plážový, ja som skôr za poznávacie výlety. Ale včul mám poznávanie doma - moje dieťa 😀 😀 😀

denisocka
20. máj 2010

zuzi,uý som pochopila,aha ---- to babycentrum z roha metropola tam je,fakt - ako bolo internet kafe, minule som si všimla.....jj som ja debilna dakedy,ked mi primzrne mozgomiešny mok

zuzanale
20. máj 2010

juj Slavi ako ja viem že tam nechodíš na dovelenku ale pol roka niekde v exotike by nám ostatným asi bodlo 😕 😀

veronika1982
20. máj 2010

ale uz mi lezie na nervy ten dazd..matej spi uz od jednej.. takze vecer bude doma zaujimavy s tatikom... 😀

zuzanale
20. máj 2010

Deni to nič to tehotenská demencia a potom dôjde aj na tú laktačnú neboj aj nám ostatným vynecháva občas 😝 😀 😀 😀

sophie1981
20. máj 2010

jaaaj, my sme len tak lízly skotske hranice......jednej mojej sefky otec robil turu od pobrezia k pobreziu.....na nohach presiel skrz krajinou....tak sme sa pridali v poslednej etape...robil to pre postihnutych sportovcov, cela nazbierana ciastka sla im...bolo to super.....2 dni sme kracali v kuse.....najkrajsie boli utesy pri oceane.....uzas, krajina nadherna.......ako vo filme statocne srdce.....a takto si ja predstavujem super dovolenku..... 😉 ..musim vyhrabat par foto......uzas to bol.....a tie rybarske dedinky na utesoch...jaaaj, hned by som sla..... 😵

sophie1981
20. máj 2010

deni, len si okukaj poriadne ceny...dnes som bola v babycentre.....som kukala krasnu ciapku pre Katku...platena so siltikom,.....skusam jej na hlavu aj sedi...kuknem na cenu skoro ma trafilo 12 eur..... 😝 ....tak som sla pod deltu a tam platena, troska iny strih a ze 5 eur.......esteze som nekupila, bo by ma slak trafil, ze som mohla mat dve za tu cenu......si myslim, ze maju dooost predrazene..... 😝

zuzanale
20. máj 2010

no Bibka takto by som aj ja brala a + dajaka mala zakapana dedinka a nejaké tie hrady ešte na pozeranie a potom tam už asi ostanem 😀 😀 😀

anape
20. máj 2010

zuzi ja by som teda do australie sla....keby to nebolo take drahe 😒 .... ja teraz velmi rada cestujem, no prisla som tomu na chut dost neskoro, kedze prvykrat som sa odhodlala vypadnut na polroka do irska a potom som sa uz vydala, prisli deticky....skoda, ze som bola do svojej 25 taka mamkina, ze sa mi nikde nechcelo, ani na internat som nechcela ist ani za co....az mm mi zmenil pohlad na cestovanie a teraz zistujem, ze som prisla ovela, tak hadam niekedy na dochodku to dozeniem, ked bude za co 😅

veronika a do ktoreho sektora mas listky? ci nemame dakde poblizku... keby si ma nahodou zazrela a spoznala,tak do mna kludne drgni 😀

sophie1981
20. máj 2010

nasla som akurat ked sme sli do Robin Hood Bay........najprv pekne doslapat k oceanu a potom pozdlz utesom v k primorskemu mestecku.....ostatne foto mam este v starom laptope...musim stiahnut na usb a hodit do noveho kompika....

veronika1982
20. máj 2010

anka tak to netusim lebo nemam listky u seba...

sophie1981
20. máj 2010

zy kokso ako leje...... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre