Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

medulka986
7. apr 2009

livka,velmi somsa potešila stretku 🙂 🙂 🙂

ivana2009
7. apr 2009

medulka no jasne od nas neodidete ani domov 😀 😀 😀

veronika1982
7. apr 2009

no to dufam aj ja ze budete pri mne..ale ked budem na vas kricat tak si z toho nic nerobte.. a ked sa budem vadit s manzelom tak tiez... 😀 😀
uz len 29 dni... jupi jupi..

ivana2009
7. apr 2009

len aby to nebolo skor jupi 😀 😀

ivana2009
7. apr 2009

ja mam citak ze na tyzden po kontrole u dr ostanem alebo mi da este priepustku do konca tyzdna a idem na toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😕 😕 😕

veronika1982
7. apr 2009

ja som si tiez povedala ze este velku noc spolu prezijeme a potom uz moze ist ale zacina sa mi pacit datum 24.4 na juraja.. tak som zvazovala ci nespravim sok a nedam meno Juraj.. to by bolo... 😀

medulka986
7. apr 2009

ivka,kočík supeeeeer 😉 😉 🙂 🙂

ivana2009
7. apr 2009

Jujraj ved to je pekne meno ja sa bojim tiez aby som nebola vyplasena a nedam nahodou ine meno to by bol gooooooool davam to medulke na starost ,ze Matus to musi byt ak by to bol marek manzel by to neprezil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivana2009
7. apr 2009

dakujem budeme spolu kocikovat 😉 😉 😉

veronika1982
7. apr 2009

no mojho by asi porazilo kebyze poviem Juraj...ale viem ze moja mamka stale chcela juraja.. 😀 😀 ale nie ved 9 mesiacov som ho volala matej a teraz keby som mu povedala Juraj tak ten drobec by mi mozno aj povedal: mamina ved ja sa volam matej. ha ha..

medulka986
7. apr 2009

už sa tešíííím Ivka,požičiaš? 😀 😀 😀

medulka986
7. apr 2009

idem na ordinaciu 😀 😀 😀 mam jej malo v praci 😝

veronika1982
7. apr 2009

my este musime dopozerat hokej na ct2 a potom ide ordinacia..

slaviq81
7. apr 2009

Pozeram, ze Markiza je uz naladena 😀 😀 😀

zuzana612
7. apr 2009

Caute baby, ja teraz nemam vobec na vas cas 😖 Ale ked je von tak pekne tak chcem porobit cim najskor aby sme mali kde grilovat a deticky sa kde hrat 😉 Teraz sa snazim uspat Matusa aby som mohla ist s mm pokracovat v skladani kuchyne......

Maca, klucne ma niekedy prepadni, ak mam auto v zahrade, tak som urcite doma. A dost mozne ze ma teraz mozes casto vidiet z auta, kedze cele dni travim v zahrade s krompacom a lopatou 😀

sophie1981
7. apr 2009

ahoooojte,.......ordinujete??...ale nie, uz je pooo.... 😀

mna nikto nestihol v nemocnici.... ☹ ...medulka akurat...samozrejme.....len skoda, ze sme sa minuli v den porodu.... 😒

Zuzana, len makaj, bo nasa zahrada este par rokov bude mimo...tak vyuzijeme tu vasu naplno.... 😀 😀

Janka, Zuzka, fotecky su super...mm sa zasmial, ze vyzerate ako keby ste rodili..... 😀 😀 😀 .....drbcovia su zlatunky....ste museli mat zabavu spolu na izbe.... 🙂 🙂 .....a ak by ste nahodou chceli aj tretie dieta, stale je tam sanca ze sa stretneme na izbe uzv plnej zostave.... 😀 😀 😀

mna sa asi pre istotu pytali uz pred porodom ake mena mame vybrane... 😀 😀 ....ale samozrejme, bol to troska sok, kedze kazdy tipoval chalana Vratkaa zrazu Katak...ale s takou radostou ed som ju vytisla som to oznamovala sestricke....take neuveritelne ze to je baba...zuzanale vie o com meliem.... 😀 😀 😀

sophie1981
7. apr 2009

ivi, pekny kociarik...to sa bude furikovat... 😵

a Veronika, my mame na seba neuveritelne stastie hmmm??....normalne telepatia..kde som ja si aj ty a naopak.... 😀

sophie1981
7. apr 2009

idem spat...kedze mala uz spinka vpostielke, tak vyuzit spanok do pol jednej...potom uz spusti alarm, ze chce papenkat.... 😕 ...

dobru noc a zajtra zase na konovi.....s veronikou sa urcite niekde zrazime....papa 😔

maca77
7. apr 2009

Zuzi, dám vedieť keĎ prídem 😉 Tami aspoň pomôže Matúškovi hrabať sa v zemine 😀

ivana2009
7. apr 2009

medulka jasne ze poziciam 😀 😀 😀
Bibka dakujeme 😉 😉 😉
Zuzanka mozem ta prepadnut aj jaaaaaaaaaaa??????????? 😕 😕 😕

maca77
7. apr 2009

Ivi, ked nebude Zuzka doma, tak sa prejdi pár metrov navyše a zájdeš ku nám 😉 ... vezmi potom so sebou aj susedku so Zojkou 😅

kukulik30
autor
8. apr 2009

Dobre ranko, ja som prva 😅 ?
my sa dnes zase chystame von, dufam, ze pocasie nesklame 😀

diankav
8. apr 2009

Dobre ránko,ja som síce už dobru hodinu hore Dianka už kráčala do škôlky a ja idem ku Viliamovy ten už chce isť vonku tak teraz sme vonku cele dni tak každé ráno je plač už o 7.00hod chce isť vonku tak dúfam že ho to prejde kým vykukne slniečko tak sa majte a držte sa a inač asi som prehliadla Livia ty čakáš babo?

kukulik30
autor
8. apr 2009

dianka, nie ja necakam, ale chcela by som velmi cakat babo, tak uvidime, v lete, mozno sa nam to podari 😉
my uz sme tiez hore od 6.30...ranajky sme uz spapali, troska popracem a hajde von, co budeme doma, nie? ked je tak pekne 😵

sophie1981
8. apr 2009

dobre rano......zase dalsi den.... 🙂 ....kedze este mam stiahnute zaluzie a dieta na cecke, netusim ci aj slnecny.... 😅 ...ale dufam, ze bude, kedze sa tiez chystame do ulic.... 😎 ....co dnes varite???..bo ja ani sajnu nemam... 😠

sophie1981
8. apr 2009

dianka...uz o siedmej chodis von??...to aj mna caka s katkou??? 😕 😕

kukulik30
autor
8. apr 2009

bibka, my mame od vcera zeleninove rizoto a karfilolovu mliecnu polievku 😉 a kedy idete do ulic?

sophie1981
8. apr 2009

ked sa vygulam z postele, najem, dokrmim Katku do plna, zblaim vsetko potrebne....takze take2 hodinky asi.....ale idem na urad,takze ziadne mile predpoludie.... 😝 ...budem musie ist aj na tie nestastne elektrarne, podatpomali ziadost o pripojenie do domu...vo stvrtok by sme mali mat uz natahany dom aj s reviznou spravou a peciatkou....tak nech nam pustia stavu do zasuviek.... 😀 ...uz mameaj odpad, este roztahat vodu a mozme zacat robitprojekt na kurenie.... 😉 ..a potom budeme cucat do blba, bo prasule uz nebudu.... 🙄 ....
no este to porodne dojde.....to bude na potery a izolaciu...eta vsio....... 😖
a vy idete len tak???...

sophie1981
8. apr 2009

nooo karfiol by som si dala...asi vyprazim zo zemiackami...mnam

anka stale zabudam, si sa pytala. kde je akcia na huggies za 8.90eyr...u swabika na zimnej.....maju akciu len na klassic, ale su dobre.... 😉 ...

slaviq81
8. apr 2009

Dobre ranecko 😉
My sme vstali pred pol hodinkou, celkom sa cudujem 😀 Takze dnesny den asi bude iny. Ja idem vcul varit kuracinku pre malu, tym padom budem mat aj ja polievocku 🙂 Len nemam rezanky, tak dam spagety namiesto 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre