Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
27. máj 2010

veronika, ideme....

zuzana32
27. máj 2010

Ahojte, tak ďalší "pekný deň " pred nami.
Ja som už celkom fit, len ma strááášne bolí hlava. Teplotu som mala už iba včera doobeda. U dr.som ja nebola od februára 2000. Posledný krát bola pri mne doma sanitka keď som bola tehu a mala som vysoké teploty.
Ja často nie som chorá, ale raz do roka dostanem vysoké teploty a potom už nič. Sem tam v roku mám bežné nachladnutie.
Takže šťastný to človek, zoberiem paralen 500 a 2 celaskóny a sa vypotím. Len toho roku ma už 3 mesiace bolia kríže a nie a nie prejsť. Sa vytešujem, že ma to prejde až na dovolenke. Pekne teplúčko, každý deň plávanie. Už sa neviem dočkať. Prosto mne chýba teplo.
Ja idem pomaly zmyť mastnotu z vlasov a idem na nákup.

antoniab
27. máj 2010

@zuzana612 zuzi 120bola ale este pozriem raz na skolske deti su drahe tak to jedine ze trafi nejaku akciu a potom koncom jula budu isto v dobrych cenach lebo to deti maju prazdnini a potom uz v obchodoch nabehnu tie putaky back to school tak vtedy su akcie na vacsie deti

@gabkazabka isto iste len musi byt cas a tiez mozes prist na stretko k nam a porijes si tam sama lebo to su 3velke krabice a kym prekutram tu poslednu tak z neviem co bolo v tej prvej 😝 😅 a tie kratasky co si sa pytala na FB je mala 6-9mes.

gabkazabka
27. máj 2010

Jasne Mati,rada pridem 😉 .Inac,my mame veeeeela deti v rodine,nam sa zidu vsetky cisla 😀 .Aj ta supravka na 6-9 mes.by sa hodila,krsna dcera ma o tyzden meniny.Vies cenu tej supravky?

antoniab
27. máj 2010

hej mam ju tu na bazare 😉 15eur
no tak sa z niekym dohodni isto ta niekto rad stiahne k nam 🙂

veronika1982
27. máj 2010

tak my sme uz doma. boli sme na mieri a trosku sme pokecali s bibkou. katka zase podrastla a taka je zlata..matej zaspal po ceste tak som ho len prelozila. a ja som uplne hotova.. po tolkych dnoch von ma normalne nohy bolia...idem papat a vypit konecne kavu..

sophie1981
27. máj 2010

aj my sme uz doma, dokonca aj spime....katku postipali asi mravce na dupe.....take cervene dve pupence ma...co jej na to dat?......zatial som jej to zatrela sudocremom, nervna a skrabacia nieje, to asi este len pride co?... 😕

sophie1981
27. máj 2010

ma napadlo, nedame nejake stretko na den deti na kosiarnom?..... 😉 ...s ucastou povinnou.... 😀

susana28
27. máj 2010

Ahojte 😉 Vidím, že obchodu sa na koníkoví darí 😉 mi to pripomína prvé burzy krátko po revolúcii na letisku 😉
Zuzka32 - tak fajn, že si sa vystrábila a už je lepšie. dúfam, že aj ostatní maródi budú čoskoro fit.

Paťka, a kde chodí neter do školy? lebo aj môj synovec, je druhák na šiestej zédeške a išli dakde až za brezno, tak reku či niesú spolužiaci?

My sme dnes vaneske kúpili sandálky na leto v imbize, síce som na nete videla aj krajšie, ale zas som neuvážene sľúbila malej trampolínu, ale keď som prišla do jisku, tak sa mi za tú cenu zas kvalita nezdala, tak ako odškodné sme kúpili tie sandálky. ale zas ešte na leto nemáme, tak to beriem tak, že sme ich potrebovali.

veronika1982
27. máj 2010

a mohli to byt aj tie komare lebo aj ja som postipana. skus jej to potriet s alpou..alebo fenistil gel..

veronika1982
27. máj 2010

a ide burka..

sophie1981
27. máj 2010

no po alpe by asi bolo kriku.....kupim ten fenistil gel....a burku registrujem...bojiiimmmm 😕

veronika1982
27. máj 2010

pozor pozor vali sa to od popradu a nevyzera to dobre..

sophie1981
27. máj 2010

veronika...sak ty na pp nevidiiis..... 😀

veronika1982
27. máj 2010

a matej ma vsetky vysledky v poriadku a aj vytery... 😀

veronika1982
27. máj 2010

jak ze nevidim.. s matejovej izby ked sa nahnem

veronika1982
27. máj 2010

tak presnejsie od tomasoviec ide dazd..

sophie1981
27. máj 2010

ani na tomasovce nevidiiiis..... 😝

sophie1981
27. máj 2010

z matejovho vidis cingov.....a uz po burke juchuuu, zacina moje strasidelne obdobie burok.... 😝 😕

pata31
27. máj 2010

@susana28 ona tiez chodi na Kozuchovu, tak asi aj on, ale neter je stvrtacka, to mali z roznych rocnikov asi ... 😵

maca77
27. máj 2010

ahojte

a búrka je už u nás 😝

dobre že som prádlo pozberala, aj keď je pod strechou, tak ten šikmý dážď by ho isto zmočil ...

maca77
27. máj 2010

a ja som videla Katušku včera 🙂

pata31
27. máj 2010

teraz som nasla nasu autosedacku na nete, tak ak chcete, tak kuk: http://www.adamex.pl/sklep/prod.php?idg=9&id=163

inac Susi, ze teraz mali taky problem 4deti v tej skole prirode, minuly tyzden zase 2 deti, tak kto vie, ze co tam maju zle, brat rozmysla, ci im tam hygienu neposlat, bo sak toto neni mozne... 😠 a neter este ostava aj dalsiu noc v nemocke, bo ze ozaj velmi dehydrovana... 😖

zuzana32
27. máj 2010

Moje deti ani nechceli ísť do školy v prírode.
A pravdu povediac 100 € za 5 dní, je dosť. A ešte neviem ako sa tam o ne postarajú.
Môj Michal rovno vravel, mamka ja radšej pôjdem do Tunisu ako do školy v prírode. Tam ma na 2 týždne alli, stojí 114 €, takže sakra rozdiel.

zuzana612
27. máj 2010

Tak, Natalka konecne zaockovana, ani neplakala frajerka moja, dufam ze nedostane teploty a bude ok. A vasi asi 6700, len si to presne nepamatam. A stihla som aj nakup v kauflande, este ze nebolo vela ludi, lebo lili zacala tak kricat, ze som musela medzi regalmi vytiahnut cicku a dat jej najest 😀 😀 😀 Teraz haja v kociku a ja idem aspon vylozit nakup, uz som si naliala pivo s colou a idem aspon povysavat a utriet prach, lebo ak pride zajtra brat s celou rodinou, tak v sobotu urcite upratovat nebudem, lebo by to bolo zbytocne. Poupratujem az ked odidu 😀

Zuzi, 105 euro za 2 tyzdne v Tunise???????? To kde su take lacne dovolenky, to pojdeme aj my 😀

zuzana612
27. máj 2010

114 euro 😉

zuzana32
27. máj 2010

Zuzi, pri 2 dospelých je dieťa za 114 €. Dieťa do 2 rokov platí iba letiskové. Takže na budúci rok sa Vám oplatí ísť, lebo Lili budete mali ešte zadarmo (za letiskový) a Matúša iba za nejaký paušál.
My sme tak boli 1 x keď mala Katka 15 mesiace a platili sme za 11 dní alli., 5 - 53 000,- Sk.
Takže v takej zostave ako ste Vy, to momentálne vyjde na 15 dní alli, okolo 50 000,- Sk, oplatí sa zaujímať na začiatku roka, keď sú rôzne zľavy za skorý nákup.

zuzana32
27. máj 2010

http://www.mahdia.a-tunisia.com/sk/primasol-el-...
v tomto hoteli sme boli pred 3 rokmi, a ideme aj už o 5 týždne, sa tešííím, konečne bude teplóóóó.
A teraz idem na nákup do Kauflandu. 😉

susana28
27. máj 2010

@pata31 tak to je fakt čudné, a možno má tvoj brat pravdu a ktovie čo by tam hygiena objavila, keby že sa do toho obuje. Lebo neverím, že v tomto prípade ide len o nejakú náhodu 😒

@zuzana32 , zuzi ty máš akých uvedomelých synátorov, keď si už v takomto veku vedia zhodnotiť, čo sa im oplatí viac 😉 a ináč sa teším spolu s tebou, že vypadneš do teplých krajín, a dúfam, že všetky bacily vypotíš 😉

@zuzana612, ty máš teda guráž 🙂 síce ja si myslím, že nakojiť dieťa na verejnosti je úplne normálne, len niektorí ľudia kukajú na kojacu matku jak na zjavenie, ale kašľať na to, keď sú sprotí ich vec.

zuzana612
27. máj 2010

zuzi, ved je to normalne a mne nerobiproblem kojit na verejnosti, ale v obchode pri plnomnakupnom kosi som to este nerobila 😀 som hladala kde by som si sadla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre