Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

maca77
27. máj 2010

Zuzana, všetko záleží od triednej učiteľky, či vezme hneď prvú ponuku na školu v prírode ... Adam bol teraz prvýkrát a došiel domov nadšený ... aj tr.uč. bola veľmi spokojná ... boli v Tatranskej Lesnej, penzion Erika od pondelka do piatku a vyšlo ich to aj s cestou na 1žiaka 55€ ... ešte sa aj nejaké zvýšili, takže netreba sa zbierať do triedneho fondu a nakúpi im triedna čo budú potrebovať ... pritom v tom mali aj zaplatený výlet vlakom na Š.Pleso ... a čo viem, tak škola mala ešte aj iné, finančne podobné ponuky...

... nooo keby mi dakto poslal tých 50tis., tak sa hneď pobalím a letím k moru 😝 😀 😀

@zuzana612 ... s tou cicou k Kauflande si dobráááá 😀 😀 😀

veronika1982
27. máj 2010

mata nemam cislo na teba? ak nieto ma tak nech mi posle..

zuzana32
27. máj 2010

@susana28 no nemyslí si že mám ideálne deti. Uvedomelý je len Michal, ten to tak hneď prekalkuluje.
Matej ten hneď povie, keď mu náhodou ja poviem, že to nekúpime, dobre si kúpim sám. A ešte akým uhundraným tónom to poviem.
Minule im v škole ponúkali anglické pexeso za 7 €, keďže už jedno doniesol minulý rok Michal, a doteraz nie je ani postrihané, tak som vravela, že nie nech ho vráti. On ho vzal, a vrátil. A v piatok vybaľuje tašku a pexeso tam. Keby ste počuli tie reči, že odkliaľ ho má, tak sa nestiháte čudovať jeho fantázií. Nakoniec sa priznal, že si vzal zo svojích našetrených. A ešte sa odhrážal, no a čo to sú moje peniaze tak si môžem s nimi robiť čo chcem.

@maca77 , tak to bola teda dobrá cena! Ja som sa učiteľky pýtala, že kam by vlastne šli, a čo zahŕňa ta cena. Tak dopravu, poistenie, lekára, stravu, ubytovanie. A mali ísť na Mlynky.
A za 10 € výlet na Spišský hrad. Tak aj to sa mi vidí byť dosť veľa, keď vstupné je 2,50, niečo doprava, ale vždy to nie je 10 €.
Keď Michal bol za 5,50 € v Prešove v planetáriu. Si myslím, že je to aj ďalej, aj vstupné je tam viacej.

yukki
27. máj 2010

Spišskonovovešťanky HELP! Poznáte nejakého dobrého ortopéda pre deti v Spišskej? Vďaka!

zuzana612
27. máj 2010

ja som bola u Fabiana na novej poliklinike, je dobry..........

yukki
27. máj 2010

Vďaka! 😉

sophie1981
27. máj 2010

ja som kojila na pasovom pri okienku.....pani bola strasne v rozpakopch......no bola som na rade, ludi ako v prdeli, nenecham sa predbehnut...tak som postojacky za okienkom cicovala....ako ciganka.... 😀

Katka este beha, a nevyzera ze chce spat.... 🙄

yukki, aj vybostokova je dobra, ale straaaasne neprijemna.... 😝

veronika1982
27. máj 2010

my sme zaspali o deviatej.. musel si dat este 30 x beh zo spalne do obyvacky. spoteny ako mys.. ved na co som ho kupala..teraz som zehlila a pratala ten bordel co bol v kuchyni a ani ordinaciu som nevidela...

lenjak
27. máj 2010

ahojte k tým školám v prírode to kde mali ísť za 100 eur? naš chodí tiež na Kožuchovu a oni platili 60 a bol minulý týždeň.

zuzana32
27. máj 2010

no chlapci mi chodia na Lipovú, a údajne mal ísť mladší za 100 € na Mlynky, a starší za 89 € doTaľoch, takže už len tu je ten nepomer.

lenjak
27. máj 2010

Su to hrozné sumy, ale mladý bol spokojný aj my, a ani neochorel ani nikto nespomínal, žeby mali nejaké zdravotné problémy. Ale s takými vecami sa asi nechváli 🙂

zuzana32
27. máj 2010

Tak ja by som im aj dala tie €, ale starší nechcel ísť vôbec.
A mladší nakoniec nešli tiež, lebo učiteľka sama vravela, že je to dosť €, nato, že idú toť za roh. 😉

sophie1981
28. máj 2010

dobre rano.....

zasa sme hore od pol siestej...ma moje decko za nieco tresta ci co??..... 😕 ...

veronika1982
28. máj 2010

dobre ranko.. my sme plakali celu noc..vkuse sa vrtel, budil, plakal..teraz sme sko tak zdriemli.. tak co bibka ideme do kniznice? ze viem ci sa mam chystat...

sophie1981
28. máj 2010

veronika, ok

veronika1982
28. máj 2010

dobre tak idem uvarit aspon matejovi obed nec h ma ked sa vratime a dufam ze nebude prsat..o kolkej asi pojdete von?

sophie1981
28. máj 2010

ja tiez varim este taku pol hodinku kym sa to dorobi, potom upratat...cize tak o tej pol desiatej, desiatej.... 😉

veronika1982
28. máj 2010

len mam obavy z toho ci nebude prsat...ked zoberiem velky kociar tak vojdem s nim tam?

sophie1981
28. máj 2010

nezaprsi........a vojdes v pohode.....ja som bola tiez s velkym...

veronika1982
28. máj 2010

dobre lebo na tej bugine mi pride taka divna ta plastenka..

zmogi2
28. máj 2010

dobre ranko !tak ako sa dnes mate,ja mam celkom dobru svalovku ale len na nohach 🙂

sophie1981
28. máj 2010

cau zmogi.....som sa zabudla opytat ako sa to vlastne volas?.... 😀 ....lebo zmogi by bolo dost odveci..... 😀 😀

veronika1982
28. máj 2010

tak mi sme uz obleceny a ideme..brnknem ked budeme pri hornade..

sophie1981
28. máj 2010

no ideme sa aj my oblect.....

zmogi2
28. máj 2010

@sophie1981 zuzana tak ak dojdete napiste zatim

zuzana612
28. máj 2010

Ahojte,

zmogi, takze dalsia zuzana,rozmyslam ktora v poradi si tu, ale asi stvrta alebo piata 😀 Prevlada tu nase krasne meno 😉

Ja som ako tak upratala dom, moc to neprehanam, budem upratovat ked odide brat s rodinou 😀 Gulasik sa mi dovara, este ho zahustit a aj Matus sa poriadne na obed napapa, lebo gulas s knedlou ma velmi rad 😝 Aj ked, dnes na ranajky zjedol dva tousty, kupila som mu vcera nutelu a to som ho vobec nemusela nutit jest 😀 Natalka haja v kociku von, neviem ci ju neboli nozicka lebo je dost umrncana, ale v noci spala dobre, ale vecer som jej pre istotu dala panadol, lebo sa mi zdala dost nepokojna, tak ju to asi bolelo. Ale nastastie teploty nemala.

Bibka, pridete poobede aj vy? Teda, ak vobec pride Jozko koli tomu uzasnemu pocasiu 😖 ....................ja si tu vypisujem a pozeram ze von prsi a Lili von v kociku 😀 Nastastie padal len taky jemny dazdik, tak nezmokla 😀 .................mama mi posiela po bratovi kyslu polievku, juuuuuj, uz sa tesil. Urobim si domace rezance 😝 .........aj mufinky bananove budu 😝

veronika1982
28. máj 2010

tak uz sme doma.. boli sme v kniznici a zobrali par kniziek.. a matejovi sa usla facka od katky. no co uz.. teraz spapal polievku a ideme spat a ja idem balit veci..

zuzana32
28. máj 2010

Ahojte,
baby ktoré máte radi sladký obed, tu máte jeden receptik z MMB.
Je to fakt rýchle a chutné:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=26381

maca77
28. máj 2010

ahojte

jéjda ďalšia Zuzka nám pribudla 🙂

my sme boli ráno na pošte, potom rýchlo navariť a hodinku sme boli u susedky ... Tami už v posteli, ale nejak vyrevuje, len ma volá hore ku nej, ale spať nemám ostať, tak neviem čo vymýšľa...

Zuzi-Huta, ani u nás nie je problém s raňajkami, keď je pečivo s maslom a nutelou ... len musí mať v ruke ešte lyžičku a medzitým si nutelu dáva do úst ... šak ked sladké, tak poriadne 😝 😀

zuzana612
28. máj 2010

Moje deti este spi, brat tu este nie je, tak som sa naobedovala, ku gulasu sa hodi pivo, tak som si ho dala s colou a zajedla slahackou s grankom 😝 Aeste rozmyslam co by som zozrala.

Zuzi32, si mi narobila chute na slivkove gule, mozno ich aj zajtra urobim kedze upratovat nebudem a pri detoch moze byt svagrina 😀

Maca, a kedy pridete konecne aj k nam? Vsak ty aj porodis a deti aj do skolky pojdu. Ja si myslim ze Matuskovi bude lahsie v skolke ked tam bude niekoho poznat 😉

Veronika, takze Katuska sa zacina bit, hej? Som rada ze sa bije aj niekto iny ako nas Matus 😀 Bibka urcite na to povie ze to ma od neho. Ale nema, Katuska zacina obuchovat uz aj Matusa 😀

Pozeram ze von sa nam nejak celkom vycasilo, tak dufam ze to vydrzi, aby sme mohliist trosku na vzduch....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre