Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
28. máj 2010

aj my uz spime.....sme dosli domov o pol jednej....sme sa stretli este so susedou von, tak sme sa zakvakali.....Katka unavena ani jest nechcela.....tak spi....mna zasa rozboleli zuby, ved jasne ide vikend, tak som do seba supla ibalgin...snad zaberie.... 🙄

Zuzana, uvidim ci dojdeme, kedze aj tak vas tam bude az=az...ma tu byt na sildisku nejaka predvolebna kampan, tak kukneme, ci budu mat aj daco pre deti.... 😅 ...ked nie, tak uvidim..... 😉 ...inac pocasie este stale v pohode, takze Jozko asi pojde k vam....

to ze sa Katka bije ma od Matusa, to som si ista.......lebo pravda je taka, ze pred Matusom momentalne uteka, ale kedze zhodnotila, ze Matej je mladsi, tak skusa praktiky na nom.... 😀

zmogi, dalsia zuzana....super.....uz vas treba len ocislovat.......ale pomenovat...ze susan je susan z kozinca, zuzana huta, je ta z huty....zuzanale....levoca.....zuzana 32 z tarce.....no a ty budes zuzana s dogou.... 😀 😀 😀 ...este nejaka zuzana?

slaviq81
28. máj 2010

Čafce mrafce, konečne oskar svieti 😵
Chcem sa opýtať, či nedáme 4. alebo 5. v meste stretko 🙂

maca77
28. máj 2010

Zuzi, u susedky sme boli asi po mesiaci, lebo sa učila na štátnice - popri 3deťoch 😝 ... vravela že už v živote nechce vidieť školu...
no a k vám by sme mohli prísť aj niekedy budúci týždeň 😉

sophie1981
28. máj 2010

slavka, ja som za.... 😉

susana28
28. máj 2010

Ahojte 😉
Tak ja tieto dni sa na koňa tak ľahko nedostanem, lebo za posledné dva týždne sme aj 5 x bez elektriny. Číslo na poruchy poznám už naspamäť, a s montérmi tuto zo snv si môžem aj potykať, kedže si na našej bránke kľučku podávajú, ani náš pes sa už neobťažuje na nich štekať 😒 Ono rozvodnú skriňu od elektrárni čo je pre 5 domov, šupli na náš dom, a začalo im to tam zatekať, tak by ste mali počuť ako to tam buchne, šľahnú iskri, kopec dymu a už sme bez elektriny. Som povedala, ešte pár dní takto a my aj zhoríme, prinajmänšom nám odýdu všetky spotrebiče. A už ju boli asi 5xfotiť, a x krát merať, že dajú novú, len ju musia vyrobyť, a keďže je to úplne iný typ tak nám rozbúrajú pol steny, tak sa tešíme 😠

Ináč zuzka doga, sa teším že ďalšia zuzana. Ešte musíme pozisťovať, či my zuzki nie sme nejaký rovnaký ročník, možno že vtedy to meno bolo "in" 😀

anape
28. máj 2010

ahojte baby,
konecneeeee slnko 😀 aj deti urcite rychlejsie vyzdraveju...tie nase uz len tak "zostatkovo" sem-tam zakaslu,ale inak uz je fajn, v pondelok ich asi pojdem konecne zaockovat proti zltacke...chcela som ist dnes, no mm nie je v spisskej a sama s dvoma na ockovanie som si akosi netrufla 😕

dnes sme boli asi 1,5 hod v zoo, deti stastne, po ceste domov sme si v mpc kupili parene buchty, napraskali sa a teraz spinkaju a ja si davam kavicku

aj ja som za stretko, aj ked by som skor uprednostnila napr. kosiarny, lebo v meste s dvoma detmi to budem mat veeelmi vesele a neviem ci s vami prehodim aspon par slov 😅

slaviq81
28. máj 2010

Ahoj Ani, veď aj na košiarnom môže byť stretko, len sa treba dohodnúť kedy 😀 A prečo idete očkovať proti žltačke, som myslela, že je to v povinnom očkovacom pláne 😕 A tuším si ešte skôr písala, že chodíš na anglinu, kam? Lebo aj ja chodím 😀

sophie1981
28. máj 2010

aj ja som za kosiarny.....kedze tam su hojdacky, Katka bude vo svojom zivle......

susana28
28. máj 2010

Anka tak super, že detičky sú už fit 😉 . Som si aj myslela, že so zlým počasíčkom zmyznú aj všetky neduhy 😉 aj keď zas tomu počasiu na 100% neverím, vždy mám pocit, že to vyzerá na dážď ☹

Slávka, ty žiješ niekde v zahraničí, však 🙂 A tu na Sk, resp. do SNV chodíš ku rodičom? a tu chceš akože chodiť aj na anglinu? 😉 Všetky baby mám už ako tak zaškatuľkované, že ktorá kde patrí, ale ty si pre mňa ako tajný agent 🙂

susana28
28. máj 2010

A keby že stretko vyjde sobota až utorok, resp.streda, podľa toho kedy mm odíde, rada sa zúčastním, aspoň nacvičím cestu na košiarny, a keby bolo v pondelok tak paráda, lebo to sme celý deň bez elektriny

A neviem, ale mňa od včera strašne bolí brucho, si zatiaľ dávam len ibalgin. Bibka, tvoj manžel po tej infúzke už je ok? Rozmýšľam či vo vzduchu nie je nejaký nový vírus 😒

susana28
28. máj 2010

Hej a ešte niečo na zasmiatie. Som minule, pozerala končiace aukcie a tu bisťu sa dražili adidas botasy, tak som hneď prihodila, a za super cenu som vydražila, tak som sa vytešovala, že aký dobrý nákup som urobila. a dnes došli, a mi zamrzol úsmev na perách, bo to som si kopačky vydražila 😀 Tak sa môžem pridať ku ženskému fubalu 😀 😝

slaviq81
28. máj 2010

@susana28 - ja som teraz doma na Sk, do zahraničia zatiaľ chodím len na takú dlhšiu dovolenku 😀 😝

Malá vstala, ideme na ihrisko, hurá 🙂

anape
28. máj 2010

@suzana28 😀

slavi chcem ich dat zaockovat proti zltacke, kedze petko uz chodi do skolky a viki pojde tiez a uz je to zase rizikovejsie, no a aj preto, lebo mozno pojdeme v lete niekam na dovolenku, kde sa ockovanie takym malym detom jednoznacne odporuca...moja mamka prekonala zltacku ako dieta a aj ona na mna tlaci, ze ich mam proti tomu zaockovat, ze je to neprijemne prezit, dlhodobo lezi dieta samo na infekcnom, velmi pochudne, takze nic moc na psychiku dietata a urcite ani rodica, lebo by som sa doma zblaznila ☹
na anglinu chodim na jazykovku na tarci.... zaciatkom juna mam test a ustne skusky a ak to dopadne dobre, tak dostanem certifikat o absolvovani zakladneho stupna....no chcela by som to potiahnut tych 7rokov, teda pre mna uz "len" 5, nech mam aj statnice

susana28
28. máj 2010

Anka, tak teda ty nemáš len nejaký jazykový kurz, keď dostaneš aj certifikát. To je také niečo, ako keď 15 rokov začal u nás fungovať taký kurz s anglickými lektormi?

Slávka, tak už to chápem 😀 No mne keď po lopate nevysvetlíš, asi nepochopím,a neviem komu vďačím za to dlhé vedenie, keď rodičia nie sú bohatí 😀

anape
28. máj 2010

@suzana28 no neviem aky kurz myslis, ale toto je 7 rocne studium, dvakrat do tyzdna po 1,5h, no a kazde dva roky su ustne skusky a po 7mich rokoch robis statnice...uci nas slovenska ucitelka, ale myslim, ze od 4.rocnika su tam aj hodiny s anglickym lektorom

anape
28. máj 2010

ja som spokojna,ved je to kopec hodin pocas skolskeho roka za super cenu, ked si to porovnas so sukromnym kurzom

slaviq81
28. máj 2010

@anape - ja chodím do Matice 😉 A nepoznáš náhodou prof. Kurillovú? Potrebovala by som od nej niečo.

susana28
28. máj 2010

@anape , anka ja som niekedy chodila na taký kurz čo organizovala únia žien, ale tam nebola žiadna nádej na nejaký cerfitikát alebo skúšky 😠 A vlastne celé to bolo o ničom, a po roku som sa na to vykašlala. A môžeš mi povedať, že koľko platíš na jeden rok? alebo si si vyplatila celý kurz naraz?

Ináč dnes super počasíčko, sme si užívali slniečko, tak dúfam, že už bude len pekne 😉

susana28
29. máj 2010

Ahojte kočky, ta čo to, že dnes nikde nikoho. Tak vám prajem pekný slnečný dník. Nám zajtra dojde tatinko, tak idem skultúrniť príbytok 😉

spisiacka
29. máj 2010

ahojte neviem ci si este na mna pamatate ale uz mam aj ja dceru. Narodila sa 15.5. a sme ok aj ked narodeni predcasne. pozdravujeme vas 😉

lydia22
29. máj 2010

spisiacka mne sa mari nieco ze si mi znama zo stranky mojasvadba.tu si ta az tak nepamatam aj ked nejake prispevky od teba som asi citala. Blahozelam k dcerke,hlavne ze je zdrava!

susana28
29. máj 2010

@spisiacka neboj, pamätáme sa na teba, aj keď k nám zájdeš len občas. A gratulujeme k dcérenke 🙂

Baby dnes keď sme prišli z obchodu, nás na záhrade čakala prekvapko. JEŽKO! 😉 a bol veľmi smelý, mohli sme k nemu pristúpiť úplne blízko, fotiť aj video sme s ním natočili. Akurát, že mal veľa blšiek, ale aj tak to bol zážitok nielen pre decká ale aj pre nás dospelých 😉 ježko si pochodil po celej záhrade, ponúknuté jablčko odmietol, ale zato zjedol dvoch veľkých chrústov 😀 a potom pekne po chodníčku vyšiel na cestu, a prešiel do susedovej záhrady. A tým tempom ktoré nahodil, myslím, že prejde všetky záhrady na kozinci 😉 😉

veronika1982
29. máj 2010

caute.. tak my sa hlasime z lomnice. je tu super aj ked trosku fuka...matej v noci spal super takze tu budeme chodit asi castejsie. asi mu ten vzduch pod tatrami robi dobre..

denisocka
29. máj 2010

baby,prši/neprši v SNV?

susana28
29. máj 2010

Deni prší, prší už dobrú hodinu. A nevyzerá, že by chcelo prestať 😒

denisocka
29. máj 2010

no tu prave začalo kropiť

sophie1981
29. máj 2010

caute...konecne doma....rano sme sli na stavbu an navarilaso takyyy fajnovyyy kotlikovy gulas...mnam..... 😝 .....natiahli sme stropy do sietok, tak konecne nevidno to cervene miako a nieco viditelne sa na stavbe stalo...jupi.... 😀 ....Katka bola doobedu s babkou, dokonca aj zaspala pri babke poobede, tak som si zamakala tiez a pokosila pozemok....poobede sme sli kuknut na koniky, a katak do nich kamene chcela hadzat....po kom to dieta je?.... 😕 ..

idem si dat sprchu., .,bp spm vyudena ako ciganska klobasa, pekne do smradlava..... 😝

zuzana32
29. máj 2010

Ahojte,
tak my sme sa vrátili o 19.00 od mojej babky z Helcmanoviec a tam bolo super počasíčko. A celý deň spadli asi 10 kvapky. A keď sme sa vrátili domov, tak tu to veru vyzeralo ako po riadnej búrke.

susana28
30. máj 2010

Ahojte a pekný slnčený dník všetkým 😉 Za pár minút dorazí náš tatinko, tak pc najbližšie 4 dni uvidím len z diaľky 😉

maca77
30. máj 2010

ahojte

decká som poslala spať, Adama chytá nejaká choroba , už mu dávam aj homeo, ale neviem či s ním zajtra radšej neskočím k dr. 😒
... MM do večera v robote, ďalšiu nedeľu zas robí, čo ma vôbec neteší, ale aspoň za nejakú hodinku príde kámoška, tak budem mať s kým pokecať 🙂

SUsi, uži si manžela 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre