Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

maca77
1. jún 2010

ahojte

aj my zatiaľ doma... ale na 2 hodinky vypadneme do mesta zaviesť Adama do Zuš-ky, myslela som že sa medzitým hodinku poflákame s Tami po meste, ale na dnes hlásia celý deň dážĎ, tak to sa asi len autom budeme presúvať z obchodu do obchodu ... už by som si mala ísť aj dokúpiť veci do pôrodnice, ale v takom nečase sa mi veru po meste chodiť nechce 😒
... včera večer som skonštatovala, že ten náš drobec pôjde z pôrodnice bez mena a holý, bo ani meno nevymyslené ani pre neho nič nekúpené 😝

maca77
1. jún 2010

http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgram

a pozerám že pre Spišskú aj na zajtra predpovedajú celý deň dážĎ 😖 ... ináč som prekvapená z toho tretieho grafu - úhrn zrážok, že dosť im to vychádza ...

kukulik30
autor
1. jún 2010

zuzi32, tak toto ja nemam asi, mne ziadna sms nechodi, nieto este nalepky 😀 tak asi nic z toho...aj tak nemam prachy ...o mesiac ideme na dovcu, tak musim setrit 😀 aspon neminiem 😝

anape
1. jún 2010

ahojte baby,
aj nase deti su uz konecne zdrave (hadam to nezarieknem 😒 ), akurat ja som stale nachladena, tak hadam buduci tyzden uz budeme ok, ze aj my si prideme pomaskrtit na kolacikoch zo svadby 😉

zuzka a tie zlavy to hovoris o takku alebo tescu?

co sa tyka dazda, tak no comment... ja nechapem ako moze tak vela prsat, to je dobre na nervy a podla mna su tie choroby prave z toho pocasia, tak nech uz je teplooooo

zuzana32
1. jún 2010

Anka,
hovorím o Taku, aj keď momentálne je v Tescu na detský tovar zľava 25% 😉

maca77
1. jún 2010

V Tescu je tá zľava len do dnes 😉

slaviq81
1. jún 2010

Baby, nejdete poobede do Madarasu? Von sa aj tak nedá 😝

kukulik30
autor
1. jún 2010

slavka , ja by som sla, ale nechcem vam nakazit deti 😖...... a nemam auto...na to som zabudla, dost podstatne 😀

veronika1982
1. jún 2010

my sme prvy krat zaspali bez cicky... skusila som mu dat Hami a matej to vypil, pomotkal sa po posteli a zaspal. dufam ze si zopakuje vcerajsi 3 hod. spanok ze si aj ja zdriemnem..a inac @bibka fakt schudol. som ho dnes vazila a ma 9,6 kg..a taku vahu mal v marci ked sme boli v poradni..tak od rana ho vkuse napchavam jedlom.. 😀

ajka72
1. jún 2010

Ahojte som z Košíc, predpokladám že vy ste mamičky zo Spišskej Novej Vsi, chcela by som vás poprosiť či mi neviete poradiť nejaku chatu, penzion, nie veľmi drahý, blizko Spišskej kde sa dá stráviť víkend s detičkami, vopred ďakujem

slaviq81
1. jún 2010

Livi, Samko je ešte stále chorý? 😔

kukulik30
autor
1. jún 2010

ajka, ja neporadim, nepoznam nikoho, kto prenajima chaty 😒

slavka, tak v podstate z mu nic nie je, ale berie atb a v piatok urobi kontrolny ster na ten Hemofilus, co sposobil tu infekciu 😒 takze neriskujem vela deti, co ak este prenasa...

slaviq81
1. jún 2010

Pravdu máš.
Už nech je teploooooooooooooooo, ide ma šľak trafiť 🙄

veronika1982
1. jún 2010

ajka skus si dat do vyhladavaca chaty v slovenskom raji...

sophie1981
1. jún 2010

no......krasne pocasicko...konecne sa vycasilo..... 😀

sme boli pootravovat Zuzanu v hute, po ceste sme kupili Katke puzzle na den deti, a teraz spinka, stary uz siel do roboty a ja vyvalujem sunky..... 😝 ......

Veronika, som ti vravela ze schudol..... 😨 .....

do madarasu by sme sli ale napodobne ako livia nemame auto....

anape
1. jún 2010

skoda, ze uz dnes koncia tie zlavy 😒 , ale predpokladam, ze aj tak tam bude dost pretriedene ako minule, ked som dosla ku koncu nejakej akcie

zuzi a do toho family clubu v takku si sa ako prihlasila,cez net?

aj ja by som sla do madarasu, ale ked som stale nachladena, tak radsej neohrozujem okolie 😅 , ale ma byt takto o nicom do konca tyzdna, tak este sa tam mozme niekedy stretnut

gabkazabka
1. jún 2010

Ahojte,
no otras to pocasie 😠 .My sme boli do obedu v Madarase,tolko co som vosla do Dracika,hned som aj vysla,lebo tam deti ako maku-no 100 ks ich tam bolo urcite....nejaka skola si urobila den deti v Madarase,ste mali vidiet ten bordel co tam nechali 😅 .Takze sme ani nic nekupili 😒 .
Veronika,aj nasa Nina vazila v roku 9,6 kg....a drzala si to dost dlho....teraz bude mat 2 roky a vazi11,5 kg

sophie1981
1. jún 2010

gabka...ja som si to vystala medzi detmi, kedze som chcela nieco Katke.......no ale poviem vam,ked som videla, zeteraz davaju rodicia pre dieta 30 euro vreckove na jednodnovy vylet....ty koky......kde su casy, ked ja som dostala 20 korun a bola som mimo zmyslov s tolkych penazi.... 😕 ...a tie sprostosti co kupovali.....no...... 😒 ...a ako pise gabka...bordel za nimi....ako kobylky....

sophie1981
1. jún 2010

ja nechapem, odkial dofrasa je tam hore tolko vody, ze to vladze v kuse liat..... 😕 🙄

maca77
1. jún 2010

my sme boli v meste, no na nervy 😠 ... už dlhšie som v Lidli nebola, tak som šla tam na nákup, kým bol Adam v ľudovke a zašla som mrknúť aj do sekáča ... ale jak som vošla, tak som hneď aj vyšla ... neviem načo tam majú dnes otvorené, keď ešte len obed a okrem takých 2-3 vešiakov tam nemali nič .... asi chystajú na zajtra nový tovar, len by to mohli robiť až niekedy pred večerom ...

@veronika1982 väčšinou keď začnú deti chodiť, tak trochu pochudnú 😉 nemusíš ho vykrmovať 😀

@sophie1981 s tým vreckovým máš pravdu ... ja som bola šokovaná, ked sme boli s Adamom na súťaži v džude a jeden chalan (nie zo SNV) vytiahol z peňaženky 25€ a zahlásil "joj veĎ som dnes ešte ani euro neminul" ... som kukala jak puk ....

zuzana32
1. jún 2010

Ahojte, a my sme sa práve vrátili z Jamníka. Tak toľko malých detí som tam ešte nikdy nevidela.
Pizza bola tak ako vždy super.

veronika1982
1. jún 2010

tak my sme asi skoncili s kojenim kedze matej uz dnes nemal po cely den a zaspal pri tatikovi a flasi mlieka..uvidime aka bude noc. uvazujem ci odstavit alebo nie..

sophie1981
1. jún 2010

aj nasa zaspala pri flasi..... 😀 ...ale cez den si popztala, tak som jej dala cucnut...sak je den deti ne?

veronika1982
1. jún 2010

u nas bol tatik cely vyteseny ked vysiel z izby..

aha a ja som svoje dieta ukratila....och ja som macocha..ale za to sme papali chipsy...a zajtra mu pojdeme kupit nejake cd do dracika..dostal peniazky od babky na cd-cko..

sophie1981
2. jún 2010

dobre ranko...

este jeden den poprsi, a Hornad nad Fludrom sa vyleje a *veronika uvoazne na druhom brehu sveta.... 😀

zeny, mne sa take somariny snivali, ze az..........so Susan som cestovala do Londyna, ale ked sme vystupili na letisku, neboli sme v Londyne ale u nas na byvalej nasej chalupe na Hnilciku, do toho mi volal mm, nasraty ako pes, ze som vzala kamosku a nie jeho, cim si to zasluzil, potom nam jeden pan doniesol nas kocik, a bol uplne iny, nie moj cerveny, ale este ten stary hlboky kozeny komunisticky, susan na mna kricala, ze co sa seriem ze tento kocik je aj tak lepsi.......nato dolsa zuzana y huty a reku ze ci jej kupim gravy po 3 kartony..... 😕 ......juj.......strasne..... 😝

veronika1982
2. jún 2010

no ty mas teda sny...

my sme vstali o siestej a matej sa teraz pytal spat tak som ho dala...a dnes je aky zatazovy stupen lebo ja som nejaka nervozna...

maca77
2. jún 2010

ahojte

ja som mala do včera rána blbý sen .. šla som sama s deckami autom, niekde po takých cestách ako smer Dedinky, len úzka cesta, stromy... zbadala som na boku odstavné policajné auto, tak som kukla smerom dolu a práve vyťahovali mŕtvolu chlapa z takého plytkého potôčika 😝

... no a včera večer mali v Levoči rušno ... našli v byte mrtvu ženu ... hlavný podozrivý bol syn ... a naozaj sa k tomu priznal ... strašné, ked už aj tu u nás sa také veci dejú 😖

maca77
2. jún 2010

my sme dnes všetci doma, MM má voľno, aj Adama sme nechali lebo furt je nejaký nachladený a dnes sa veľmi v škole neučia ... len či to neoľutujem o chvíľu 😝 😀

.... no nič, idem variť, bo za chvíľu aj obed bude...

sophie1981
2. jún 2010

tak, dnes som bola v sekaci a zasa celkom dobre veci boli...som katke kupila satky a bundu next, Samkovi super rifle....za 6 eur vsio....takze zasa som spokojna..... 😀 ....

idem si dat borsc....suseda mi doniesla..... 😀 ...mnam....

veronika1982
2. jún 2010

ja ked nebude poobede prsat tak pojdem tiez pozriet..

sme boli vonku a bolo vidno ze kopec deti bolo tiez doma lebo dnes boli ako utrhnuty z retaze.. a momentalne nasiel matej octanovu mast a natieral sa s nou.. ma porazi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre