Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
8. jún 2010

ahojte,
ja az teraz zapla Pc takze teraz idete k Mati? ale u nas uz prsi a to o kolkej vlastne no ja musim ist po Matejka do skolky o pol stvrtej potom mu musim dat jest lebo stale chodi ako vlk hladny domov. takze by som tam prisla asi neskoro 😕 alebo ako to vlastne ste sa dohodli? lebo som sa nejak nedocitala cas a kde to vlastne byvas v Arnutovciach alebo v Letanovciach zabudla som 😅 🙂

zuzana32
8. jún 2010

a veru že aj na Tarči kvalitne ľabe, už dlho nepršalo, tak aby sme si náhodou nezvykli.
My sme boli doobeda pri koníkoch, a presne som vravela, že bude pršať, lebo bolo sparno a mračilo sa.

zuzanale
8. jún 2010

Ahojte tak aj u náš prší hádam prejde ešte že to nieje nejaká hrozná búrka...

no ja sa chystám tiež hádam do vtedy dievčatá vstanú dnes máme sklz zaspali až skoro o 12,30 😒

no a jedno auto v rodine no my hovorte kým bol mm v SNV som sa aj k autu dostala teraz keď je v PP ho vidím tak večer pred bytovkou a cez víkend 😝 aj som si vyhliadla take malé pidi do mesta ale skade naškrabať 1500€ netuším 😝 ☹

zuzanale
8. jún 2010

Jani stihaš máš to na skok a ja sa tiež skôr ako o 15,30 do štvrtku dostať nestihnem 😉

juj ale sa rozpršieva 😝

rybecka
8. jún 2010

Do stvrtku? kde mam vlastne prist dajte mi miesto 😅 😅

susana28
8. jún 2010

Baby nebojte to bola len taká prehánka z tepla, dlho to trvať nebude, a tuším že u nás už ani neprší 🙂

Gabika a kde chodíš cvičiť? A hlavne čo?

antoniab
8. jún 2010

Spissky Stvrtok 16.00hod.3ulicka od snv a 2ulicka od le a asi tak v strede ulice vonku parkuje fiat marea a unas uz doprsalo tak dufam ze sa to nevrati 😝 my sme sedeli vonku v pristresku a hojdali sa a pozerali ako prsi rano by ma ani nenapadlo ze bude prsat 🙄

zuzanale
8. jún 2010

oki do 16.00 určite stiham 😉

veronika1982
8. jún 2010

ok tak aj my tak dojdeme.matej este spi.co mame doniest?

antoniab
8. jún 2010

seba 😀 a vezmi mu nejake auticka lebo pre chlapcov nemam mame lego este ponas ale deti sa nanom vzdy dobre vyhraju 😉

zuzana612
8. jún 2010

hadam aj my ak do toho este nieco neskoci 😀

rybecka
8. jún 2010

zeny ale ved tu je burka 😕 u vas neprsi? lebo u nas labe 😀

zuzanale
8. jún 2010

aj u nás leje hromy blesky 😝 platí aj tak?

veronika1982
8. jún 2010

u nas len trosku. tak co teraz?

zuzanale
8. jún 2010

noo lebo toľko detí Mata bude mať z domu kulničku na drívy 😅 😀

antoniab
8. jún 2010

zeny v pohoode dojdite tu svieti slnko ale aj prsi ked pozriem cez balkon na levocu tak tam musi labat strasne 😅

antoniab
8. jún 2010

dufam ze kym dojdete tak prsat nebude 😒 a mozno stihnete aj duhu 😀 😀

pata31
8. jún 2010

aj u nas sa chysta riadna burka... 🙄

zuzanale
8. jún 2010

Mati no vidíš ja na ktorú stranu pozriem tak tam je len sivo blesky a hromy 😅

pata31
8. jún 2010

no uvidime tak o pol stvrtej, ze aky bude stav...inac mne mm povedal, ze ma tiez odvezie, ked bude to stretko 😵

zuzanale
8. jún 2010

no dobre uvidíme do pol štvrtej hádam prejde lebo u nás zas potoky po ceste neskutočné 😝 inak moje decka ešte spia 😅

gabkazabka
8. jún 2010

Susi,chodim cvicit na Gymnazium:kazdy utorok a stvrtok.Ale od min. utorka nam bezi 10-dnovy kurz,cize teraz chodim kazdy den.V piatok koncime.Cvici sa aerobic+kazde druhe cvicenie s nejakym naradim(cinky,overbaly,fit lopty,gumy,lopticky).
Inac-aj u nas hromy,blesky.....ciernota... ☹

antoniab
8. jún 2010

oki idem baby idem vonku pripravit veci unas uz pekne siveti slniecko takze budeme sediet von 🙂
tak pridem uz len tesne mrknut ci niekto zmenil mienenie 😉

pata31
8. jún 2010

moje dieta je nejake nervne 🙄

veronika1982
8. jún 2010

pati z toho si nic nerob..

my sa uz obliekame a ideme lebo tatik uz prisiel..

zuzanale
8. jún 2010

my ešte papáme ale u nás už slnko tak maturujem čo i poobliekať 😝

pata31
8. jún 2010

no tak sa ideme aj my obliekat a ideme 🙂

zuzana612
8. jún 2010

tu prsi 😒 , tak uvidime, ale kolaciky by som si taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak dala 😝

antoniab
8. jún 2010

tak uz nachystane 🙂
zuzi tak dojdi kolacikov ostalo dost tak ich aspon niekto poje 😅 lebo my uz aj do mrazaku kladieme
idem prisla veronika pa

gabkazabka
8. jún 2010

aj ja chcem iiiiiiiiist 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre