Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

gabkazabka
9. jún 2010

Veronika,dakujeme
Kava moze byt hocikedy,ale tento tyzden to aśi nebudem stihat,dnes pojdeme asi niekde s ninkou na zmrzlinu a v piatok odchadzame na chatu,takze zajtra uz musim piect tortu.Ale myslim na vas,takze uz urcite bud.tyzden 😉 A j s Ivkou sme rozpravali,aj ona by dosla s Matuskom

denisocka
9. jún 2010

ahojte

ja som bola včera na ultrazvuku / 3D v košiciach na kontrolu,s tými cystami čo mal maly v hlave v 19tt . nakolko som mala cely viokend divne bolesti a maly šmatral dome v cikuli,myslela som že sa asi otvaram a na usg vysvitlo,že sa maly otočil hlavou hore,lebo v sobotu bol ešte normálne,čo som bola na pasoch v SNV . takže sme KP,hadam sa obrati k dierke hlavou,lebo pojdem seckiou, teda normálne ma rodiť neprinutia. No - hlavne je,že nemame žiadne cysty ,srdiečko aj prietoky su OK, maly ma 1600g a sme asi o 1den väčší v priemere ... ináč asi o týžden - lebo všetky miery mame na 32+niečo iba bruško 39 + niečo a to z toho vyšlo že sme 31+3 .

ináč,pekne si užívajte slniečka,my sme malemu večar kupili taky rýchlo bazen , bo ten čo mame doma je len 60cm široky 😢 a nemože chudak plávať .

gabkazabka
9. jún 2010

A co ma byt dnes v meste? 😕

veronika1982
9. jún 2010

neviem ci nieco bude ale ze vraj ma byt nieco co malo byt min tt a zrusili to. ideme sa pozriet a ak nic nebude tak sa aspon prejdeme..

lubkatobi
9. jún 2010

dnes ma byt v meste program MESTO DETOM, co mal byt min.tyzden

lubkatobi
9. jún 2010

Ninkeee, vsetko najlepsie, vela zdravia a radosti, na foto vyzera ako anjelik 😵

sophie1981
9. jún 2010

caute...tak ja som zasa absolvovala zubara...uz som z toho nestastna.....jeden zub za druhym, najhorsie na tom je to ze ja som nikdy nemala problem so zubami, do 21 som bola bez kazu.....ziadna blomba...a teray sa to taha zo zuba na zub.... ☹ .....takze z dalsieho mam nerv von, buducu stredu idem zasa...skrachujem na zubarovi....co mam este robit radte...mam elektricku zubmu kefku, medzizubne kefky, dentalne nite, ustna voda, zuby umyvam 2X denne...co este mam robit?.... 😢

Katka ma prvu priehliadku za sebou...neplakala....kukala ako puk okolo na tie cuda co tam boli.... 😀

Zumba je o 7 vecer......pojdem ked predycham tie eura co som nechala za zuby....a hlavne aka bude Katuska, kedze nas caka ockovanie.....

sophie1981
9. jún 2010

Ninke vsetko najlepsie aj Tomaskovi,..... 😉

foto super..mala timka bola na svadbe ako 😉 cukrik.... 😵

lydia22
9. jún 2010

vsetko najlepsie Ninke,hlavne zdravicka,vela darcekov a poslusnych rodicov😀 inak my hore od 6tej,boli sme uz aj vonku a teraz bubkame.vyzera to na krasny horuci den tak si ho uzime😉

zuzana612
9. jún 2010

Caute,

Bibka, Katka bude na svadbe presne taky isty cukrik ako Timka, kedze bude mat take iste saty 😀

Maca, kludne dojdi, este par kolacov ostalo, kedze som sa nerozdelila s Danielom. Teda, odisiel na futbal a prisiel neskoro, inac by sa bol ponukol aj sam 😀

Zatial svieti slniecko, idem dat rychlo oprat kym si to oskar nerozmysli.

Ak ste este niekto na facebooku nevideli, tak mi vysiel kviz ze sa o rok rozvadzam 😀 A ak ma bude moj chlap takto serinkat aj nadalej, tak to bude mozno aj pravda 😠 Som si povedala ze dnes je to posledy krat co po nom ukladam veci z ranajok do umyvacky, od zajtra to vsetko leti von okno, lebo ma to nasere hned ako rano vstanem ze nechal vsetko tak ako sa najedol. Teda, aby som mu nekrivdila, nenchal to na stole, ale prelozi to do drezu. Viete mi niekto logicky vysvetlit ci miesto odlozenia do drezu je to taky strasny problem to dat rovno do umyvacky, ktora vynimocne nebola plna cisteho riadu???? Lebo ja to fakt nechapem.

lubkatobi
9. jún 2010

bibka, by som sa potesila, keby sme sa stretli na zumbe, ja pojdem prvykrat, ale chapem, ze ze vela penezi u zubarov

k nam prisiel dedo, tak kociiiikuje kdesi po meste... snad sa tobi velmi nevystrasi, keduvidi namiesto mamy deda 🙂))

ja som sa este neodhodlala ist k zubarovi po porode, ale uz si treba, coooo? juj, ja to taaaaaaak neznasam 🙄

maca77
9. jún 2010

ahojte

ja som dnes bola v poradni, zatiaľ všetko OK, ešte sa neotváram, aj napriek tým bolestiam, ktoré ma takmer každý deň prenasledujú... akurát som ešte o 4ampulky krvi ľahšia

Bibka, ja mám presne taký istý problém so zubami ... od kedy sa Adam narodil ... tak nech mi nikto netvrdí, že to nie je pravda, že tehotenstvo nemá vplyv na zuby ... s takými článkami som sa poslednú dobu stretla ...

Deni, super, že tie cysty zmizli a snád sa drobec ešte stihne naspäť prevrátiť, keĎ sa mu to teraz takto podarilo ... 😕

aj ja želám všetko najlepšie Ninke aj Tomáškovi 😉

zuzana32
9. jún 2010

Ahojte,

aj my prajeme všetkým narodeninovým detičkám všetko najlepšie.

Maca super, že sa držíš.
Tak so zubami, iba so zubami som chválabohu problémy zatiaľ nikdy nemala. Sem tam ma pobolí zadná 8, keď ešte dorastá ale ináč nič.

Ja som sa pred chvíľou vrátila z PP z Taka. Super som nakúpila som ľahšia o 60 € 😝 Prišla som tam hneď ako otvárali a o chvíľu tam bola plná predajňa. Len pri kase som stále vyše 1/2 hodiny.

veronika1982
9. jún 2010

tak my sme uz doma. v meste bolo super. matej tam tancoval potom sa hral v piesku no a potom ked sme stretli katku tak sa tam hrali s roznymi vecami a my sme sli potom uz domov lebo matej uz bol unaveny a po ceste sme stretli tatika tak nas zviezol domov. teraz uz bubka a ked sa zobudi tak pojdeme zase pozriet do mesta lebo maju spievat deti. su tam aj bazeny a namiesto vody je tam piesok takze aj male deticky sa tam vyhrali..matej dostal aj lizatko od takeho velkeho uja..

rybecka
9. jún 2010

este aj poobede je nieco v meste?? 😕

veronika1982
9. jún 2010

no poobede by mali mat vystupenie deti zo ZUS a o siestej kristina..

sophie1981
9. jún 2010

caute...uz sme doma.....aj po ockovani.....aj ked dnes tam vsetke deticky tak strasne plakali.....nastastie Katka sa vykecavala s cakajucimi, tak to neregistrovala.....ani pri doktorke neplakala.....male 84 cm a 10 kil.... 😅 ......dlhana.....dalsia poradna uz nieje...... 😝 ....no a ockovanie uplne v pohode, nezaregistrovcala ani to, ze jej vtisli injekciu do nohy......ziadna slza, ziaden plac......prekvapilo to dieta......viac ju zaujimalo ako sa vystverat na hornu policku s hrackami..... 🙄 .....

treraz som sa konecne najedla, kedze uz zuby nereaguju na teplo......dokonca sa mozem aj zohnut a nic nepulzuje v zube....po 2 tyzdnoch to pre mna zneje ako super orgazmus..... 😅 😅

tak idem si dat aj kavicku konecne....

veronika1982
9. jún 2010

no vidis ze je uz velka slecna ked uz neplakala..a to uz akoze koniec s poradnami? mi bude smutno za nimi....

my este bubkame. aj ja som si zdriemla trosku..

susana28
9. jún 2010

Ahojte,
tak včera ste sa museli mať u maťky suprovo, aspoň podľa fotečiek a spokojných tváričiek tak usudzujem, a všetky detičky zlatučké ale najviac ma dostala fotečka s tromi bambuľkami, krásny motív aj na pohľdničku 😉

Ninuške všetko najlepšie k dvom rôčkom, nech rastie do krásy a rodičom robí len radosť 😉

Katuške madailu za statočnosť 😉

Ináč aj ja sa teším, že vonku je krásne, ale bohužiaľ, že na slnku nevydržím dlhšie ako 10 min, mne je hneď zle 😒 Ale napriek tomu všetkým ostatným prajem veľa času na slniečku. zatiaľ pa.

Hej a ešte marcelka a deni, tak nech vám to už rýchlo zletí, lebo vláčiť sa s bruškom v takýchto opekách nič závideniahodné.

denisocka
9. jún 2010

zuzi dik, ja sa praveže teraz citim uplne super,ako v prvom trimestri . druhy bol teda mortal kombat, unava,lenivosť,kludovy režim .... ale aj tak,už sa teším na august

musim niekde zohnať nejake šaty na svadbu,ideme o 3 týždne,lebo ak nezoženiem,pojdem v nových čiernych tehu nohavkách a čiernej tunike so striebornými kamenami pod cickami

maca77
9. jún 2010

tak aj my sme boli nakoniec popoludní v PP ... Tami ostala u našich, tak som si užívala nakupovanie len sama s MM ... to už sa tak často asi nestane 😀
... bola som aj v Taku, myslela som že bude viac ľudí i keď jasné že pred kasou trebalo pár minút čakať ... ale našťastie som neminula toľko euráčov ako Zuzana 😅 ... najväčšiu radosť mala Tami z trička s Daisy 🙂

Bibka, Katka zvládla návštevu u dr. fakt super....aspoň vieš že nemá fobiu z bielych plášťov 😅

veronika1982
9. jún 2010

tak my sme uz doma. okupkany a spime.. matej sa vytancoval na kristinu a bol spokojny..

my mame doma upek. skvarime sa.. matej spi len v bodicku....

susana28
9. jún 2010

Tak nám dnes dorazil domov dávidko, taký je maličký, a pritom má rovnaké miery ako naša vaneska, 49 cm a 2900 g, asi som už zabudla, že bola taký drobček. Ale krásny pocit, mať opäť v náruči bábätko 🙂
Len švagrinká má problémy, poprvé počas pôrodu jej opuchol močový mechúr, takže pár dni mala katéter,a ešte sa musí nalievať urologickými čajíkmi aby chodila častejšie cikať. a dnes začala pociťovať dole svrbenie, tak tipujem, žeby nejaký zápal, brat jej išiel kupiť rosalgin a cannesten, len neviem či tak krátko po pôrode si to už môže aplikovať. 😒

antoniab
9. jún 2010

ahojte
my dnes cely den vonku doobedu som bola na endo.tak som si tam vysedela ale kontrola az o 5mesiacov tak som happy 🙂 potom sme sa hojdali a mala pritom zaspala tak sme vegetili dnes na holaka nechala som jej len body a dala dole aj pampers ale ak bude este teolejsie tak to bude krute lebo mala jak lezi ma same potnicky na chrbte jak sa poti ☹ musime jej kupit bazen nech sa vonku trocha vyclape usetrime si vecerne kupanie 😀 😀 ale dnes sme sa uz kupali iked dnes sme opat grilovali 😅 dosla krsna a dvojcata tak to bola zas rychla vecera 😀 😀
ja uz mam spalene plecia pondelok som behala len v tielku vcera som to dorazila poobede potom som uz aj tricko z rukavmy natiahla a v noci som len kremovala 😝 😝
dobru noc vsetkym idem si lahnut dnes vynimocne skoro lebo ma boli hlava 😠

gabkazabka
9. jún 2010

Ahojte,
tak dnes bola poriadna horucava 😝 .Doobedu sme boli v PP,ale do Takka som zabudla ist 😒 .Aj tak sme v Tescu nechali peknu sumu,ako vzdy 😠
Dakujeme za vsetky blahozelania,vsetko som pretlmocila Ninke 😉 .Poobede sme boli v Madarase v Draciku kupit jej nejake darceky,tak sme nakoniec vybrali babiku new born co pije vodu a cika,mali ste vidiet tu radost 😵 😵 😵
A vecer som bola cvicit,no poviem vam v tej horucave a pri tom dusnom vzduchu to bolo o drzku 😝
Teraz sedime pri telke,nase 2-rocne dieta uz spi a ja mam chut na vinko,tak si idem naliat 😀
Bibka,Katuske bobrika statocnosti 😵
Tehulky,pomalicky sa vam to krati,nech drobci vydrzia este zopar tyzdnov v brusku 😵
Deni,pekna nova foto 😉
Susi,tak si uzivaj maleho anjelika 😉

veronika1982
9. jún 2010

susana28 kludne svagrina moze rosalgin.. ja som ho pouzivala uz v nemocnici

sophie1981
9. jún 2010

caute..tak konecne aj my uz spinkame.......na zumbe bol riaden upek...zajtra na taebo zdochneme....veronika ber uterak a velku vodu......mna dnes az oci stipali, co mi pot kvapkal do oci z cela.... 😝

Katka zatial bez reakcie, tak dufam ze tak aj ostane..... 🤐

idem ku staremu zalahnut...konecne nebolia zuby, tak nech i ma uzije,.... 😉

inac my tiez leb v bodynku spinkame a pri otvorenej vetracke, bo sa ned dychat..... 😝 ...ale sak na to sme cakali nie? 😅

maca77
9. jún 2010

veru veru to teplo sme čakali ... i keĎ mne bolo v tom daždivom počasí isto lepšie jak teraz v horúčave s "rubsakom" vpredu 😝 😀

zuzana32
10. jún 2010

Dobré ránko,
to počasie je super.
Ja už som teraz prezliekla periny, práčka perie a manžel ma nazval prírodnou katastrófou 😝 .Že keď svieti slnko, tak už od rána od 6.00 straším po byte a len pratám. Že asi bolo lepšie keď pršalo a ja som ráno nadávala a nič sa mi nechcelo 😀 . Ale mňa tak ako Janku slniečko dobíja a mám chuť všetko prať a pratať.

Zuzka - Huta, a údajne sa akcia Bind - Konááááá.

veronika1982
10. jún 2010

zuzana tak dojdi aj ku mne lebo mne sa naopak nechce nic..matej uz od siestej buntosil a dnes je zly ako cert a na teplomeri v byte mame 31..

rozmyslam co dnes ideme robit aby nam den zbehol. vcera sme boli stale vonku. tak asi pojdeme na pieskovisko tu za cinziak..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre