Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana32
10. jún 2010

Veronika no tú pekotu na 13, si ani nechcem predstaviť, ja som bývala za slobodna na 6, a na tej strane kde poobede svietilo slnko sa nedalo vydržať. Aj keď je pravda, že odkedy majú aj naši zateplené je to oveľa lepšie.
Ja zas zbehnem s Katkou do madarsu . nakúpiť nejaké lieky na dovolenku, potom na záhradku, potom pôjde spať a poobede uvidíme.

sophie1981
10. jún 2010

baby, nechcem sa chvalit, ale my sme spali do osmej..... 😵 .......Katka bez reakcie zatial, nad ranom som ju vyzliekala, bo horuco bolo...tak spala len v plienke...mozno to pomohlo.....teraz tu beha s holou ritulou.....idem napisat kamoske, ci nevytiahne bazenik von, ze sa okupu baby..... 😉 ....

jaj veronika....nezavidim ti ten upek pod plechovou strechou....my sme mali len podkrovie a zdochynali sme pod skridlovou strechou..... 😝 ....ventilator sme mali nonstop pusteny, inac by sme neprezili.....kedze v nahriatom Londyne sa inac ani prezit nedalo.....co zuzana?.....pamatas, ako sme sa nechutne potili?..... 😀 😀

veronika1982
10. jún 2010

matej bol taky nervny ze zaspal.. tak ja som poprala tricka a vytiahla letnu obuv a ked sa zobudi tak dame sprchu a pojdeme von..

zuzanale
10. jún 2010

Ahojte ja už mám 2 práčky vyvesené tú prvú už aj preschnutú no začína pripekať a mne sa v takom teple potom nič nechce takže už som lenivá 😝
včera som bola u našich tak im v tej pivnici keď odčerpali všetok kal z toho čo cez potopu natieklo teraz vyviera krásny číry prameň tak t fakt miesto pivnice bazén 😝 keby aspoň taký studený nebol 😅 no čo uvidíme či nebudú musieť kopať studňu...

my bývame na 6tke spredu nám od rána pečie slnko tak mám okná pootvárané vzadu a zas naopak poobede vpredu lebo do zadu pečie tak sa to ešte relatívne dá no Veronike pod strechou nezávidím 😝 švagriná býva v BA na 4ke pod strechou a fuj ta ma občas aj 40

Ninke dodatočne všetko naj 😉

tehule vám nezávidím ja som takto chodila 4roky dozadu a bolo to o držku tak držím prsty nech vydržíte 😉

maca77
10. jún 2010

dobré ránko

Tami ešte spí a ani sa nečudujem ... včera behala do večera do desiatej plná energie, pritom ani cez obed nespala....

... ja tiež rozmýšľam, čo dnes budeme robiť? 😕 ...treba mi ísť síce do roboty odniesť žiadosť na materskú, ale nemám chuť sa trepať s malou v tej horúčave, to nechám asi na pondelok...

maca77
10. jún 2010

ste ma navnadili s tým praním, idem aj ja šupnúť prádlo do práčky nech sa perie 🙂 ... len kto bude mať chuť potom to všetko žehliť 😀

dana333
10. jún 2010

dobré ránko babulky, idem sa vám votrieť do rozhovoru, ale budete mi asi najlepšie vedieť poradiť, keďže ste väčšina zo SNV. Opravili vám už most pri Embracu, alebo je ešte cesta stále neprejazdná? Chystáme sa do SNV a neviem či to máme risknúť cez Jamník, alebo radšej ísť cez Levoču.

pata31
10. jún 2010

@dana333 uz je opraveny, resp. nejaky docasny zatial tam dali, ale je to uz prejazdne....aspon tak pisali v novinach 😵 😵

zuzana612
10. jún 2010

Caute, ja ani neviem od kedy sme hore, ale popri pozerani TV som si aj pospala a co robili deti neviem, ale hadam nic ked boli ticho 😀 Lili uz spi v kociku, tiez som jej dala satocky, ponozky, hole nohy, ale ma aj body lebo na hole brusko sa mi to este zda zavcasu takto rano. A dala som ju do tiena, aby jej nebolo teplo. A tiez rozmyslam ze vyeriem bazen a poobede ho detom napustim nech sa poclapkaju.
Neviem ci mi mame dobre zaizolovany dom, ale nejaku neznesitelnu horucavu som u nas v podkrovi nezbadala. Este v kuchyni a obyvacke bolo dost teplo kedze na tu stranu cely den pecie slnko a ta strana zateplena nie je, ale v spalni sme mali fajne, ani len okno nebolo otvorene a vobec som sa nepotila 😉

Zuzi32, mi hovoril Daniel ze by sa malo ist, dokonca zatial by malo byt aj pekne a teplo. Dnes rano mali mat nejaku poradu co a ako, tak dufam ze mi to Daniel aj oznami, aby som vedela ci sa budu len skladat, alebo ma kazdy nieco doniest a tak. Kedze my sme boli len na jednej takejto akcii este s byvalim kolektovim pred 2rokmi. Ale ak ta mozem poprosit, ty mi isto das lepsie info ako moj mm 😖

Maca, kedy konecne pridete?

maca77
10. jún 2010

Zuzi, čakám že Tami už konečne vstane a keď nemáš na dopoludnie nič na pláne, tak by sme mohli aj na chvíľu prísť 😉

dana333
10. jún 2010

@pata31 dík tak to skúsime prejsť cez Jamník

zuzana612
10. jún 2010

nemame nic, akurat sme doranajkovali a ideme von, pohladam bazen a budem don fucak kym ma hlava nerozboli 😀 Tak pridte

maca77
10. jún 2010

dobre teda, idem Tamku zobudiť, dám jej jesť a do takej pol jedenástej sa dotrepeme 😅

rybecka
10. jún 2010

Ahojte,
no my sme prisli s kontroli od Kovalovej a predstavte si nemozeme jest mlieko ziadne ani sojove ani nic co obsahuje mliecnu bielkovinu ☹ Ondrejkovi to sposobuje zahlienenie a nema v sebe tu latku co by stiepila mliecnu bielkovinu tak sme ale dopadli co ja len mu dam vecer jest??? 😕 😖 som smutna s toho ze vraj mozeme len ryzove mlieko a to som nenasla v SNV. ale zasa kysle mlieka mozeme jogurty tvaroh a kremiky a tak.iba sladke nie.
Obidvaja teraz spinkaju a ja si idem v tej horucave kavu spravit 😉 a pohladat to ryzove mlieko 😅

lenjak
10. jún 2010

ahojte, pozeram, že kazdý tu nejak pracuje, ktor necvičí tak doma perie 😉 , ja chodievam tiež na gymnazium na aerobik a s prekvapením zisťujem, že cvičím aj s gabkouzabkou 🙂 , no podľa tej profilovej fotky velmi neviem, musim sa lepsie popozerat. A taebo kto cvičí?
rybecka my sme mali podozrenie na alergiu, nastastie sa nepotvrdila, ale ja som to tiez hladala a ryžové mlieko som našla v DM.

sophie1981
10. jún 2010

juchu aka parada....ked tak horuco......dieta ako dobite energiou...nie a nie zaspat.... 🙄 .....

lenjak.....ja chodim na taebo, aj veronika.... 😉

sophie1981
10. jún 2010

jaaj, janka.....tak to je tazke...ale snad mu bude chutit ryzove mliecko.....

rybecka
10. jún 2010

@lenjak diki za tip skocim do Dmka.
no neviem ci mu bude chutit skusim mu ho nejak ochutit uvidime.
zeny a kde chodit na taebo? ja som uz nebola 2tyz. cvicit zumbu a my to dost chyba snad na buduci tyz.. sa tam dostanem.

sophie1981
10. jún 2010

janka, k bedskam na mier....ako je nakupne stredisko, na poschodi...za komunacov tam bolo papiernictvo a hracky.....

kukulik30
autor
10. jún 2010

caute..nestihacka ako vzdy...vcra som sa dozvedela, ze ste mali stretko 😕 ..no pekne nikto mi ani nezavola 🙄 sa to dozviem po funuse....co robite poobede?nechce ist niekto na Kosiarny briezok?mam auto ,siec Samko este spi, aj tak je horuco, tak teraz by som nesla, ale ked vstane aspon na hodku dve 🙂

lenjak
10. jún 2010

to mliečko je také vodové, ale snáď ho bude chcieť, aspoň v pudingu alebo krupici.
bibka, že vy dve cvičíte berem 😉 , ale kto predcvičuje?

sophie1981
10. jún 2010

jaaaj, na to si sa pytala..... 😀 ......no neviem jej meno, veronika vie....ale baba precvicuje.... 😀 😀 😀 .....

gabkazabka
10. jún 2010

Ahojte,
tak dnes opat vonku poriadna horucava... 😝 My sme boli doobedu v meste-klasika.Teraz Ninusa buba,tak oijem kavu,este mi treba upiect piskoty na tortu,ale v tej horucave sa mi taaaaak nechce 😅 .Sice doma v byte nemame vobec horuco-byvame na 1.poschodi a mame zatepleny cinziak,cize mame doma prijemny chladok.... 😉
@lenjak to vazne?A chodis aj teraz na kurz?Ci iba v utorky a stvrtky?A kde cvicis?Nemas fotku ani v profile,tak neviem ktora si 😒
Livka,ani ja som nebola na stretku ☹ .Nemala som sa tam ako dostat,lebo mm prisiel az o 16:30,tak to sa mi neoplatilo ist tak neskoro
@rybecka to vazne?A ako mu to zistili?Snad sa to po case upravi 😔

lenjak
10. jún 2010

ja som chodievala niekedy ku chlapovi 🙂 cvičiť taebo,
chodim aj teraz na kurz, cvičím celkom pri dverách 🙂 , asi už tuším, ktorá si 😉

kukulik30
autor
10. jún 2010

no , Kosiarny sa rusi, bude prepadovka u Zuzany v Hute, ona o tom este nevie 😀

janka..fuha...ryzove mlieko? 😕 ani som nevedela, ze take oxistuje 😅 ....do kelu...hej to som pocula, ze ak deti byvaju casto chore, ze to sposobuje ta alergia na mliecnu bielkovinu 😖 no Jani drzim palce, nech najdete nejaku nahradu...aspon tie jogurty ze mozte.. i ked neviem si predstavit, ze by Samo nemohol mlieko, on rano a vecer na mlieku...a to ryzove ..nemusi chutit dietatu 😖

gabkazabka
10. jún 2010

@lenjak hned pri dverach,taka stihla blondinka? 🙂

maca77
10. jún 2010

tak Zuzka v Hute bude mať dnes veselo ... my sme boli doobedu a ďalšia partia sa chystá poobede 😅 žeby sme sa ešte raz aj my dotrepali? 😀 😀

... Tami ešte tiež nespí, slnko jej dobíja baterky, aj som pri nej polhodinu poležala, ale aj tak sa nevedela nejak skľudniť ... idem obed dovariť, bo sme len polievku zjedli 😝

Janka, to mi je ľúto, že Ondrikovi také niečo zistili ... a to ani do varených jedál teraz nemôžeš mlieko dávať? 😕

rybecka
10. jún 2010

No zistili mu to z krvi ked lezal v nemocinici a teraz dosli vysledky 😖 Sak som zufala co mu dam vecer jest on nezaspi bez mlieka ☹
a co ake zasa stretko? idete do Huty? kedy ci ste uz sli kto ide? idem aj ja rychlo mi dajte info. 😉

rybecka
10. jún 2010

Lebo akurat obliekam deti ze ideme vonku 😎

lenjak
10. jún 2010

@gabkazabka, no hadam myslíš na mňa 🙂 , že štíhla blondína, to je výsledok kurzu predsa 🙂 , ozaj vidíš výsledky? a stravuješ sa podľa programu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre