Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
17. jún 2010

jaaaj..tak mate este mesiac kludu..... 😉

veronika1982
17. jún 2010

@sophie1981 no to mame. uvidime ako on zareaguje..a dnes sme na zapade stretli lubku aj s rodinkou.. 😀

zajtra doobedu sa ideme pozriet na kamoskinho filipa..juj sa tesim dufam ze pocasie bude fajn. lebo ked som pozerala meteo tak az o 12.00 by sa to malo pokazit..

matej sa rehoce zo spanku.. 😀 😀

rybecka
17. jún 2010

no zeny moja svagrina este stale je na sale uz od siedmej a cakame odtieknuta plodova voda a neotvara sa iba na jeden cm 😖 dufam ze sa nieco pohlo lebo som nervozna aj za brata ten tu pobehuje ako pes s prebytu nohu je hotovy ach ty chlapi 😅 prezivaju to horsie ako my zeny.

veronika1982
17. jún 2010

@rybecka oj jani tak to jej teda nezavidime a brat co nechcel ist ku porodu? joj az mi zimomriavky nabehli teraz.

denisocka
17. jún 2010

@rybecka jaj no už čítam,ináč pýtala som sa dokyny,či to aj ja budem tak dlho čakať ak by sme porod vyvolavali ako čaka denisa,a ona vravela - že joj,tak ona je iny pripad,ona je furt zavreta :(

denisocka
17. jún 2010

dievčata,tak moja poradna dnes dopadla dobre , všetko po tsarom,krčok drží a je kus mäkký 😵

no a zas som mala šťastie v DMke,už sa to hambím aj písať,že mi to daju k uhrade 😀

maca77
17. jún 2010

@denisocka a ako drobec? už sa otočil dole hlavičkou či je stále KP?

denisocka
17. jún 2010

@maca77 si predstav,je už normálne. on sa mi otočil 2dni pred 3D ,ked som mala isť na kontrolu s tými cystami minulý týžden - ešte sa dokyna smiala,že jak fajne,že takto sa dá ta hlava skontrolovať lepšie, a na druhy den som zas mala bolesti a pretočil sa nazad ...len som si nebola ista,tak som dnes pýtala sono a potvrdilo sa,sme dole hlavou

maca77
17. jún 2010

@denisocka tak potom super, že sa znovu otočil ... ale že má ešte toľko miesta?
... a mňa všetci dookola strašia, že ten náš malý bude taký valibuk, bo mám veľké brucho ...čo je fakt pravda, oproti predchádzajúcim tehotenstvám 😝

denisocka
17. jún 2010

@maca77 dokyna vravela,že ešte stale ma miesto na točenie...a brucho aj tak nezodpoveda velksoti dieťaťa,ja pri šimonovi pribrala 17kg a mal 3kg a teraz mam už 11kg

maca77
17. jún 2010

ešte mám jednu otázku, pre tie ktoré ste rodili v SNV ... ak chcem MM pri pôrode, to zahlásim až keď prídem "na príjem" ? 😕 ... keĎ posledný mesiac sa chodí k svojmu dr....

maca77
17. jún 2010

ja som pri Adamovi pribrala 13kg a mal 3,86 kg .. pri Tamke 14kg a mala 3,60 kg ... to som mala aj bruchá porovnateľné ... ale teraz od začiatku je to brucho nejak vpredu, aj niektoré tehotenské veci sú mi teraz malé a pri Tamke som ich obliekla aj tesne pred pôrodom ... a keĎ som bola na 3D tak dr. vravel, že aký je fajný bacuľatý .. no som vravela že prvého začíname sexovať a začnem šlapať na eliptikali, nech teda idem skôr, jak až 27.7. 😝 😀

denisocka
17. jún 2010

joj,ja mala termin 27.12 a už som prisahala dokyne ,že na Mikuláša som po porode a ked prešiel mikulaš aj lucia,tak mi začalo lepiť a porodila som 18.12 a na štedry den ma pustili , poobede o 14.00 - ta večera od našich z obedara 😀 a pod stromčekom kočík so šimonom 😀 a kukali sme a kukali na neho jak dilinovia

maca77
17. jún 2010

@denisocka 😀 😀 😀

denisocka
17. jún 2010

@maca77 no a to nevravím,že som mala hemoroidy jak 2 kinder parky , a MM mi musel davať čipky do zadku 😅 ... to boli vianoce,ale najkrajšie aj tak

denisocka
17. jún 2010

ináč,v madarase je zas akcia kenvelo outlet na poschodi,ale väčšinou je všetko rovnako drahe a drahšie,ako minule .

baby,ja sked som v SNV tak som tak paranoidna,len kukam po kočíkoch či niektora nieste vy 😀 ... dnes som chvílku kecala s kamošku pred nezabudku - alebo Zbrojnošom,a tam bola tlupa mamičiek a ja len kukala kto kde je

rybecka
17. jún 2010

@veronika1982 hej ide ku porodu ale musi byt otvorena na 4cm aby mohol ostat.
ale uz je a utekal tak do rana to bude urcite ja nemozem spat stale si volame a cakam 😅

denisocka
17. jún 2010

@rybecka aj ja na nu myslim,nech uz to ma za sebou🙂

zuzana32
18. jún 2010

Dobré ránko,

Maca tak hoď fotku bruška. Lebo minule to bolo mini bruško.

Ja už som o 6.00 vešala prádlo, a druhé sa už perie. Chystám sa k dedovi ako každé ráno, a potom do mesta. 😉

zuzana612
18. jún 2010

Ahojte, tak my sme mali dnes najhorsiu noc odkedy sa Lili narodila, bola asi 10 krat hore,ale neplakala, proste sa len budila, dala som jej cicu a zaspala naspat, ale asi od pol stvrtej si zmyslela ze spat uz nechce, ja som bola hotova, o pol piatej som ju dala Danielovi ked vstal a ja som isla spat a asi zaspala aj ona, lebo som sa zobudila o tristvrdte na sedem na to ze Matus spadol na nocny stolik 😖 a Lili spala v postielke 😀 Ale ja som ako zbity pes, tak dufam ze sa mi ich podari na obed uspat naraz a ja pojdem spat s nimi 😨

K tym brucham, ja som nemala az take strasne velke pri Matusovi, pribrala som 12 kg a Matus mal 4 a pri Lili som mala vacsie, pribrala som 16, dva tyzdne som prenasala a Lili mala 3,8 kg 🙂

Tak Janka je uz hadam konecne teda malej neterke.To je toho brata co sa nedavno zenil??? ALebo to tak rychlo bezi ze svadba bola uz hadam aj pred rokom 😀

zuzana612
18. jún 2010

Zuzi, misku na stole nevidim, tak ju hadam Daniel zobral 😀

denisocka
18. jún 2010

čaute,my sme mali megazlu noc . ja neviem čo je tomu mojmu malemu , od 1.00 začal doslova vrešťať v postielke a naťahovať hovy a skakať,prevracať sa a vrešťať ...uplne šialene to bolo , sme ho chceli ukludniť,tak ešte horšie ..potom na par minut zaspal a zas ...do 3.00 takto vrešťal až sme usudili.že ho asi bolia nohy, ---ja neviem,to mu možu rasť a bolia? alebo čo ho lamu pre zmenu počasia? tak nechapem vobec fakt . aj včera cez den bol už zas mrzuty u svokry a tiež rano nevstaval s velmi doborou naladlou. zas šiel k svokre a už teraz mama vyčity,že neni doma,už ho tam asi nebudem posielať, šak ked krčok drži,tak budeme chodiť vonku mi dvaja , bo takto som doma nervozna aj ja. ona ho dava spať o 10.00 doobeda miesto na obed 😖 a potom mu neni rady a tiež nestíha za ním behať,tak ho po dedine drži za kapucnu mikiny a nemože ho vizliect do trička,bo ho nema začo chytiť- svokra ma už cez 55r a svagrina,ta zas kalika ruku zlamala,tak ta kvasi doma a vari s jednou rukou

zuzana32
18. jún 2010

@zuzana612 akurát som myslela že Ti pripomeniem, ale reku určite už Daniel odišiel.
A si predstav, že môj manžel ho včera v práci sám od seba pýtal, či náhodou nedoniesol. 😀 Som nechápala.

denisocka
18. jún 2010

ja vam tu hodim moje brucho v tých šatach,asi som ešte neposielala len fotku z MMB. beriem k tomu biele topanky - balerínky a musim zohnať bielu kabelu ,najlepešie nejaku za 1€ od činaka,lebo biele veci nenosim a neznašam

inač v Nove maju nove pršiplašte, od 2,60€ do 6€ ,som malemu kupila za 3,60 take žlte s autíčko a žlte crosky, už ich vzal do svokry,ale ako ho poznam,tak len an 10 minut a už bude behať bosi

zuzana32
18. jún 2010

@denisocka kočka 😉

denisocka
18. jún 2010

a tobias z 32tt

denisocka
18. jún 2010

joj 😀

@zuzana32 dakujem

veronika1982
18. jún 2010

@denisocka ja si velmi zivo pamätam na to ze ked som bola mala tak som strasne plakala ze ma bolia nohy a nevedela som prejst z izby do izby a opierala som sa o stol a dr. povedala ze to je z toho ze rastiem.a ked mala prist zmena pocasia tak som v noci zomierala od bolesti. potom sa to nejako ukludnilo a ked som mala asi 20 tak sa mi to vratilo ale uz aj ruky ma boleli tak mi spravili testy na reumu ale tam sa to ukazalo ze je to len uplne minimalne. a teraz ked ma prist zmena pocasia tak ma boli vsetko...a krasne brusko mas.

my uz mame popratany byt a idem matejovi uvarit vajickovu polievku a ideme na mier..

janka ja ze tu uz bude sprava o dievcatku a co este nic?

lubkatobi
18. jún 2010

veronikin matejko podraaaaaastol, sa mi zda 🙂 ... ci to bolo len tym, ze bol pri tatikovi taky vysokyyy? 🙂

denisocka
18. jún 2010

@veronika1982 ano,na to si aj ja pamatam ako ma bolievalim nohy že rastiem,dokonca aj cicky ked rastli 😀 . volala svokra,že už včera ukazoval na nohy a bedra,že ho bolia,tak hadam rastie -šak je dost krpaty .idem kuknuť či to nemože byť z antibiotik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre