Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
24. jún 2010

tak uz je sukromicko...len za frasa neviem otvorit diskusiu...tak nech dakto skusa, ci je mudrejsi ako ja....kto chyba, dajte vediet.....ze vlozim meno.... 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/spisska-nova-ves-ii/

antoniab
24. jún 2010

na boku je ze zalozit novu temu v podstate to moze uz hocikto 😉

susana28
24. jún 2010

Ahojte babenky,

tak všetkým veľmi pekne ďakujem za gratulácie, fajn mať okolo seba toľko ľudí, čo sa dokážu tešiť spolu s vami 😉 a tým sa dostávam k dnešnej téme, áno som za súkromnú tému, lebo pravdu povediac, niekedy sa mi podarí napísať tu viac zo svojho súkromia ako aj o členoch rodiny, a potom len trpnem či si to z nich aj niekto neprečíta 😖 Takže sa niekedy strážim čo napísať a čo nie a tým sa mi stráca tá spontánnosť čo na srdci to na jazyku, nemám rada takúto cenzúru, takže hlasujem za súkromnú tému 🙂

Ináč aj u nás sa už zatiahlo pred dobrou hodinou, a ten vietor no comment ☹

rybecka
24. jún 2010

@susana28 blahozelam 😵
aj ja som za sukromnu temu 😉 my vcera na pohotovosti s Ondrejkom ale nastastie vsetko dopadlo dobre problemy nam robia ocne zuby 😖 uz nech to mame za sebou a nech uz pride leto a vsetko bude krajsie 😉 vonku je zima .
Inak mame steniatka 😵 sice nie su to bigli lebo nasa herceka nam utiekla a prespala sa co som na to za nu velmi nastvana 😠 lebo kazdy rok ju chodime parovat s krasnym biglom do Pp a teraz ma bastardikov ale su mile 😅

rybecka
24. jún 2010

@sophie1981 ani ja som neprisla na to ako sa tam bude diskutovat zeny pomahajte 😕

sophie1981
24. jún 2010

baby, skuste otvorit diskusiu...ani mne ani evitke to nejde....dajte novejša.....

antoniab
24. jún 2010

@susana28 o vetre mi ani nehovor uz 3x otvorilo branu a kedze parkujem pred domom lebo som lina dat auto do dvora 😅 tak mi brana omlatila znacku no a pes usiel na vandrovku po dedine 😝 ale furt sa vrati pokuka co nove a je doma 😀 😀

sophie1981
24. jún 2010

ja cakam, kedy nam urve satelit z okna.... 😝

sophie1981
24. jún 2010

@antoniab mata akcia dnes je.......ale ta nastvem, lebo uz nem listky volne.....ideme na bdsky, maju koncorocne vystupenie v kine mier.....veronika, liva a ja ....s deckami..... 😅 ...si mala chodit na zumbu.....by sa ti mozno aj uslo.... 😀

antoniab
24. jún 2010

no kukam ze mi to nejak nevyslo a zalozila som uplne novu temu 😀 😀

antoniab
24. jún 2010

@sophie1981 v poho musim zacat aby mi take veci neunikali 😀 😠 😀

evitkamalicka
24. jún 2010

baby treba napisat adminom, ze preco to nejde

antoniab
24. jún 2010

uz som jej pisala aj aby zrusila temu co som otvorila omylom 😀 😀 😀

antoniab
24. jún 2010

tak pisala mi adminka ze to nefunguje dnes ale len v sukromnich ze to riesia a ked to pojde tak mi da vediet 😉
a novejšu v regionoch uz zamkla 😀 😀

sophie1981
24. jún 2010

ok...tak si vychutnajme este verejne pisanie.... 😉

mne dieta zaspalo o dvanastej...samo.....asi nam idu tie stolicky..... 😝

janka...sa vam utrhla z retaze?....no ale ved ked miesany bigl s rat 😝 likom, to celkom sranda moze byt.....ci s cim to pomiesala?... 😀

denisocka
24. jún 2010

@sophie1981 ked som ja zakladala august2010 sukromnu.tak bol s tým tiež problem, ako administrator som sa dostala do temy až na druhy den. kus to trva kým si k tomu sadnu tí programatori,ale potom to už bude fachčať

zuzana612
24. jún 2010

moje obe deti spi, huraaaaaaaa, len dokedy 😖 Ale idem este hodit riady do umyvacky a idem zalahnut k lili, lebo toto pocasie ma na mna hrozny vplyv 😖 Ale stihla som aspon povysavat a kupelku vypucovat, tak sa citim lepsie 😀

denisocka
24. jún 2010

počula som,že v LE idu prerebať porodnicu...to teraz budu ženy chodiť do SNV? bože,hadam nebudem rodiť na chodbe v auguste

kukulik30
autor
24. jún 2010

ahojte, teraz som dosla domov z roboty, von priserne fuci 🙄 chceme si ist zmenit prachy na dovcu a mm zistil vcera, ze nema europsky preukaz poistenca, takze si ide vybavit aspon certifikat, aby ho mohli osetrit v pripade nejakej nemoci....my sme to so Samkom mali skor, ked sme sli pred 3 rokmi do Madarska na dovolenku , ale on mal inu poistovnu a kychal na to...tak a teraz mu lepi 😀

@antoniab ahoj jasne chcem, len ja by som potrebovala aj odskusat Samovi, ci mu to nebude ltt...lebo tu teplakovku hlavne na jesen ...a botasky myslis pre mna? to tiez musim skusit...ale kedy sa vlastne mame moznost vidiet? neprides teraz niekedy do mesta, prid na kavu..alebo co ja viem, este zumba v piatok bude, tak snad tam...lebo na tyzden uz ideme na dovolenku a to uz potom az po 15 juli by som mohla zobrat, resp. zaplatit 😉

bibka, takze dnes sa vidime..ok 🙂

a som za sukromnu temu, to je jasne...aspon sa nemusim citit trapne, ked chodim po ulici 😀 a mam pocit , ze ludia ta poznaju 😅

denisocka
24. jún 2010

vy sa cititie trapne,že vas ludia poznaju a ja sa cítim v SNV trapne,bo si myslím že poznam všetky čo tlačia kočík 😀

kukulik30
autor
24. jún 2010

deni 😀 😀 😀

sophie1981
24. jún 2010

mata, vidis, aj mne treba botasky, pre katku....na jesen....ak to budu kappy, tak 21 cislo...idem este kuk na fb, ze objednam aj zvysne.... 😉

sophie1981
24. jún 2010

@denisocka 😀 ...s tym sa netrap...to aj ja snorim, ci nahodou niekoho nepoznam...a s mojou pamatou na tvare...joj.... 😝

zuzana612
24. jún 2010

Livia, a kdeze idete na dovolenku, bud som to tu prehiadla, alebo si sa nepochvalila 😉 😉 Tak rychlo nech ti zavidime vsetky co budu na Malte 😀

veronika1982
24. jún 2010

@sophie1981 som zabudla papucky v kociari.. tak hadam poobede ich uz nezabudnem.. my sme sa nejako dostali domov aj ked fukalo statocne a matej zjedol 2 taniere vajickovej polievky. pecienka mu nechutila 😀 a teraz uz spi a ja som poskladala kociar len neviem ci dobre. a vyprala striesku z buginy lebo po ceste domov sa mi vylial caj tak hadam vyschne kym pojdeme poobede na mier..

mati aj ja by som chcela nejake botasky pre mateja. to je jedno ake ale o cislo vacsie ako mal teraz lebo tie kappy su mu len tak tak teraz. nejako mu teraz zacina noha rast.

kukulik30
autor
24. jún 2010

@zuzana612 asi si nepostrehla...aj som to tu pisala..ideme do Chorvatska na 2 tyzdne 😵 😵 😵 po rokoch k moru, si to neviem predstavit ani.... 😀 1. jula odchadzame 😉

denisocka
24. jún 2010

@sophie1981 odkial z fb objednavaš,aj ja chcem vidieť 😵

sophie1981
24. jún 2010

denisa...od mati....ona je diler...my kupujuci.... 😀 .....

joj livia...zasa provokujes s dovolenkou...ale ako som vravela...mozno bude prsat.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
24. jún 2010

@sophie1981 jáj a ktora z vás je maťa ? 😀

veronika1982
24. jún 2010

@kukulik30 joj ako je vam fajne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre