Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

jahody11
5. sep 2012

No tuto to pomaly akosi vymrelo... 😀

lucynka258
5. sep 2012

@vladka1828 mozno budes prekvapena a ani nebudes vediet ako a uz bude aj druhe na svete...ja mam kamosku a ona rodi ako zajac 🙂 ziadne bolesti, nevolnosti nic...keby nemala brusko a nasledne dietatko, tak ani neverim, ze tehotna bola 🙂 ale mm tvrdi, ze to on ma so spuntom dohodu, aby ma zlostilo, lebo vraj nepocuvam ...tak ja mu na to, ze ma trosku potrapi teraz a jeho potom cely zivot :D

stansn
5. sep 2012

pridávam sa do skupiny tehuliek SNV 🙂 aj keď nežijem v SNV momentálne, stále som a budem Spišiačka :D

lucka2101
8. okt 2012

@hannah78 ahoj, ak by si si chcela pokecat tak mozme ja som tiez z harichoviec, pristahovala som sa tu minuly rok v auguste ku manzelovi

hannah78
8. okt 2012

@lucka2101 jeeeeeeeej ahoj uz som ani nedufala ze sa niekto najde 🙂 odkial si sa pristahovala? ja som povodne z ba.mam dve deti starsia chodi v hari do skolky. skusam hladat robotu ale zatial nic ak chces tak napis mi o sebe 😉

lucka2101
9. okt 2012

@hannah78 no ja som sa len so spisskej pristahovala byvala som na sidlisku zapad 1, akurat o 2 mesiace cakame nase prve babatko takze sa tesime, mam len 23 rokov, az z takej velkej dialky si prisla tu? a druhe mas co dievcatko ci chlapceka?

hannah78
9. okt 2012

@lucka2101 druhe je chlapec no veru vsetci sa cuduju ze som prisla z ba ale ja niesom typ ze by mi to nejako vadilo len ta robota sa tu neda zohnat.ty este robis alebo uz si na materskej?

lucka2101
9. okt 2012

no uz nerobim dala som sa na marodku lebo uz som to trosku nezvladala v robote, robila som v draciku a cely den byt na nohach, a na konci mesiaca nastupujem uz konecne na matersku, no prave ze ta robota tazko sa zhana ale hadam si nieco najdes, pristahovala si sa za manzelom? ci ste obidvaja z ba? kolko mas rokov?

hannah78
9. okt 2012

manzel je z harichoviec mam 34 uz sme tu dva roky byvali este ked sme nemali deti ale isli sme naspät do ba ale teraz som na materskej s mladsim takze to skusame tu uvidime ako to tu pojde lebo kvoli detom sa mi paci viacej v dome ako v panelaku

lucka2101
9. okt 2012

takze mate svoj vlastny domcek? my zatial nie byvame so svokrovcami. no samozrejme ze lepsie je v domceku aj pre tie deticky

hannah78
9. okt 2012

my byvame u svokry takze tie nic moc 😒

hannah78
9. okt 2012

a kde si robila v draciku v madarase?

lucka2101
9. okt 2012

hej hej v madarase

hannah78
9. okt 2012

a ako sa ti tu byva? si tu spokojna?

lucka2101
10. okt 2012

@hannah78 no co sa tyka ako dediny tak je to super lebo sme blizko mesta ale najradsej by sme mali svoje vlastne byvanie len momentalne sa to neda, ale chcela by som po dvoch rokoch materskej nastupit do roboty aby sme si mohli kupit nieco vlastne. asi vies sama ake je to byvat so svokrovcami

vladka1828
10. okt 2012

@hannah78 ahoj aj ja som bývala v hari 😀 odsťahovala som sa tam tiež za manželom, no bývali sme tam len pol roka a potom sa nám podarilo osamostatniť 🙂
@lucka2101 ahoj Luci, mohli by sme si potom niekedy vymeniť tel. čísla a keď sa Ti v decembri narodí bábo, tak sa Ti môžem ozvať a keď budem v harich. a mohli by sme spolu kočíkovať 🙂

hannah78
10. okt 2012

@lucka2101 na to ze som z ba tak sa mi tu paci hlavne ze to nieje dedina na konci sveta 😀 kebyze mam vodicak tak by to bolo jednoduchsie co sa tyka prepravy s dvomi detmi. viem ze najlepsie ked mlady byvaju sami nam sa to este nepodarilo lebo v ba sme byvali u nasich. aj ja si hladam robotu uvidim ci sa mi nieco podari. a co sa tyka ceny nehnutelnosti tu su o polovicu lacnejsie ako v ba. a na akej ulici byvas? teda ak to mozem vediet 😉
@vladka1828 ahoj a kde byvate teraz?

vladka1828
10. okt 2012

@hannah78 teraz bývame na sídl. západ v snv 🙂

lucka2101
10. okt 2012

@vladka1828 ahoj vladka tak to by som bola velmi rada, a co ako malicka?

lucka2101
10. okt 2012

@hannah78 my byvame na hlavnej ulici na Levocskej pri ihrisku a ty kde?

hannah78
10. okt 2012

@lucka2101 my na 1.maja je to celkom kludna ulica takze s byvanim som spokojna len ta robota inac je tu v pohode

@vladka1828 ako casto chodite do hari? ako sa byva v snv?

vladka1828
10. okt 2012

@lucka2101 sonička sa má super.....sem-tam pozlostí, ale to patrí k tomu 😀 ....inak je ozaj zlatá.....veď o chvíľu to sama zažiješ - isto sa už veľmi tešíš 🙂ja ani neviem ako to zbehlo a už má mesiac 🙂a už viete čo budete mať?

zuzkafipakova
10. okt 2012

no tak ja sa pripajam k vam som zo snv a v decembri cakame prve babatko 🙂

lucka2101
11. okt 2012

@vladka1828 no ja uz sa nemozem dockat, uz keby to bolo aj za mnou, vieme co to bude ale nechavame to pre vsetkych na prekvapenie iba rodicia a surodenci to vedia.chcela som sa ta opytat ak mozem, bol pri porode s tebou tvoj manzel? lebo ja by som chcela len som pocula ze az tesne predtym moze prist ku mne a pri komu si rodila?

lucka2101
11. okt 2012

@zuzkafipakova ahoj a kedy mas termin? ja mam tiez v decembri a tiez to bude nase prve babatko

zuzkafipakova
11. okt 2012

no najprv to bolo 13.12 a dnes mi vraveli 8.12 tak uvidime 🙂

vladka1828
12. okt 2012

@lucka2101 hej bol so mnou aj manžel 😀 ono to bolo tak, že o druhej som prišla na pôrodnú sálu, po vyšetreniach zistili, že pôrod bude tak možno o 2 hodinky tak manžela poslali domov, aby tam zbytočne dlho nesedel.....zavolať som ho mohla až okolo 5 a pred šiestou už bola Soňa na svete 😀 ...ale aj tá hodinka čo tam bol so mnou mi veľmi pomohla, lebo tam máš niekoho blízkeho a mne to psychicky dosť pomohlo 🙂 určite ti odporúčam, aby si si ho vzala k pôrodu...aj preňho to bude nezabudnuteľný zážitok - Ferko dokonca prestrihoval pupočnú šnúru 🙂 rodila som pri takej mladej žene, ale nepamätám ako sa volala 😖 ale bola veľmi milá, aj celkovo tie sestričky v pôrodnici boli milé.....ja som bola spokojná.....a domov ma poslali po 3 dňoch 😀

lucka2101
13. okt 2012

@zuzkafipakova mne najprv vraveli 14.12 a potom ze 7.12

lucka2101
13. okt 2012

@vladka1828 tak pri tej doktorke by som chcela aj ja rodit lebo si ju dost pamatam ked som lezala na zaciatku tehotenstva v nemocnici lebo som zacala krvacat a bola strasne mila a ochotna, vsetko co sme potrebovali hned zariadila, tak to je super ked len takto kratko si bola v nemocnici a a ze ti aj ten porod tak rychlo presiel, lebo najviac sa obavam ze bude trvat strasne dlho. pocula som od mamky ze ste mali krstiny tu v harichovciach? kolko krat ste museli ist na nauku?

hannah78
14. okt 2012

ahojte co mate nove? ako sa mate? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre