Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
31. jan 2013

@ivinka77 pediater neprepichne?

zuzanale
31. jan 2013

@ivinka77 ahoj našej nastrelovali v kozmetickom poniže levočskej brany síce už mala 8mes ale pani vravela že aj mladším už nastrelovala takže skús tam ......

ivinka77
1. feb 2013

@slaviq81 ja zijem v BA a nasa Dr. prepichava az od 8 mes. a chcela som jej uz dat teraz , cim skor, tym lepsie sa mi zda... a kedze ideme vegetit k nasim do SNV, tak som to chcela vyuzit...a dat jej nastrelit, ked sa budem nudit 🙂

azbestica
4. feb 2013

ahoj som rada ze su tu aj nejake spisiacky....chcem sa pripojit do temy 🙂

azbestica
4. feb 2013

@liliana0000000000000 ja som bola v nemocnici cely mesiac tak mam poznam vsetkych doktorov..... pocula som ze Habasova nenastrihava hradzu pokial to nie je nevyhnutne
Zeleny je sice streser, co je v tomto pripade dobre, lebo nepodceni situaciu
Lukacova je zastupkyna primara myslim si ze je aj profesne dobra aj maximalne ludska
Peregrinova tiez velmi ludsky pristup
Ja by som si vybrala bud peregrinovu alebo Lukacovu

azbestica
7. feb 2013

poznate prosim nejakeho dobreho fotografa deticiek v snv?

sirillka
9. feb 2013

@azbestica
SKUS TU....www.pechyphoto.sk
-velmi mili ludkovia.....velmi dobrá skúsenost

sirillka
9. feb 2013

@ivinka77 ja som bola s našou malou u dr. kovalovej.......dohodla som sa s jej sestričkou a za 10€ to bolo rýchlo a kvalitne........žiadne zapálenie ani hnisanie........velká spokojnost

ivinka77
9. feb 2013

@sirillka prepichnute ci nastrelene ?

aredhel
9. feb 2013

@ivinka77 ahoj...ja som davala malej prepichnut uska u MUDr. Macejkovej...a tiez som bola velmi spokojna

sirillka
10. feb 2013

@ivinka77 prepichnutie.........

lydia22
11. feb 2013

@ivinka77 nám tiež naša detská dr. Kovalová prepichla a uplne v pohode každý den jej dezinfikujem a preťahujem a som spokojná ja by som nastrelovať nedala, lebo tam nemáš ako hýbať naušničkami neda sa to dobre čistiť poznám s vlastnej skusenosti, a po 2m ich musíš vymeniť za klasické a tak u dr. jej nasadia hned čo jej prinesieš a je po probléme

zuzanale
12. feb 2013

@lydia22 vidíš ja mám vyskúšané oboje a na nastrelenie po prvej skúsenosti s prepichnutím na nastrelenie nedám dopustiť po prepichnutí zahnisané a bol problém náušničkou pohnuť a po nastrelení ok nehnisalo a pekne som tou nastrelovačkou vedela pokrútiť aj vymeniť šla ľahúčko .... nehovoriac o tom že riziko že zle prepichnú Timke prepichli dierku hodne nízko a vekom sa to len zhoršuje minule skúšala normálne náušničky sa jej také visiace páčili na jednom ušku krásne ukázali a na druhom už nie takže počkám kým bude staršia a nechám na ňu či budeme "opravovať" ... ja mám tiež jednu tak zle a dodnes mi to zavadzia tiež hocičo do ucha nedám jedna sadne pekne a druhú nezapnem 🙄

zuzube
12. feb 2013

ahojte, nasa mala ma 8 mesiacov a ma predpisane okuliare... no je strasne velky problem zohnat pre tak male babo... chceli sme pre nu take gumene cele, s gumickou, no tak malinke nemali... neporadi mi niekto optiku s vacsim vyberom okuliarov pre tak malinke deticky? Boli sme dnes v optikach na Letnej a Zimnej ulici, no bez uspechu... dakujem

zuzanale
12. feb 2013

@zuzube skús na tej ulici oproti úradu práce smerom k tatre tam v bráne je optika a ta pani mala dobrý výber aj ceny určite poradí a poprípade objedná 😉

zuzube
14. feb 2013

@zuzanale ahoj, dakujem, no boli sme aj tam a nic... ale dakujem 🙂

sirillka
1. mar 2013

@zuzube ahoj........skúste v LE V DIVADLE SUPER OPTIKA,príjemná obsluha a keď osm to fakt potrebovala,mala som okuliare aj na počkanie 😉

aredhel
5. mar 2013

ahojte 🙂 neviete mi prosim niekto poradit nejakeho dobreho fotografa alebo fotografku v SNV ktory foti deti? chcela by som dat nafotit moju dcerku...dakujem

ika84
6. mar 2013

ja viem poradit, poslala som ip
@aredhel

aredhel
6. mar 2013

@ika84 ok dakujem

zuzi_33
4. apr 2013

Ahojte maminy, doktorka ma poslala na ultrazvuk noziciek s malym. Mala by som ist k dr. Fabianovi na polikliniku pri Hornade, neviete mi dat na neho tel.kontakt? Nejak ho neviem na nete najst....

lydia22
6. apr 2013

@zuzi_33 číslo na Fabiana 053 4166 119

deniska08
30. apr 2013

@aredhel plutofoto.... 😉

jakubik
27. máj 2013

ahojte kočky, poprosím vás tie čo ste chodili cvičiť počas tehotenstva, môžete mi dať info kde? pilates, joga, špeci cviky pre tehulky atď. dakujem

veronika1982
28. máj 2013

@jakubik studio luneta na zapad1 p. Furmanova

dreamer4
5. jún 2013

Baby, ktora kozna je v SNV taka najtop??? mi treba znamienka pokontrolovat. DAKUJEM za typ 🙂

slaviq81
5. jún 2013

@dreamer4 mas na vyber, bud Hudyovu alebo Gburikovu 🙂

dreamer4
5. jún 2013

@slaviq81 a ktora je lepsia?

slaviq81
5. jún 2013

@dreamer4 neviem ti povedat, ja mam skusenost (dobru) len s dr. Gburikovou. Ale chvalia si aj dr. Hudyovu. Vyber je uz na tebe 😉

mahmulienka
4. júl 2013

Ahojte zienky zo snv a okolia... Chystame sa k vam za nasim tatuldom, kt.tam pracuje a rada by som od vas nejake tipy, co s detmi vo vasich koncinach. Mam 1,5 a 3,5 rocne babule, okrem kupaliska si trufam na cokolvek a som pojazdna. Byvat budeme sice v Levoci, no taku skupinku som tu nevypatrala. A sme pojazdne, takze kdekolvek po okoli. Dakujem za akekolvek tipy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre