Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ivetkatka197808
5. sep 2014

Kde v SNV bude zumba od septembra 2014 a ktore dni, viete mi povedat? Dakujem

gnajana
9. sep 2014

Ahojte, mám na predaj antikoncepciu Evra. Je to trojmesačne balenie, ,NEPOUZITE. exp:10/2015. Cena 30 €. Zaujemkyne píšte do správ. Ďakujem

zuzube
12. dec 2014

Poradi mi niekto dobreho obvodneho lekara na klinike za hornadom? Prosim, dakujem

susana28
8. jan 2015

@zuzube - hľadáš obvodného pre dospelých alebo pediatra???? osobne mám dobré skúsenosti s mudr. katarínou obertovou to je obvodná lekárke pred dospelých, a mudr. renátou macejkovou, čo je naša pediatrička🙂

zuzube
11. jan 2015

@susana28 dakujem pekne, uz mam 🙂

zuzube
11. jan 2015

Baby, nemal by niekto zaujem kupit Tesco poukazky za lacnejsie? Na cene sa da dohodnut, platia aj na nakup benzinu na tesco benzinkach.. ak by ste mali zaujem niekto, prosim rp

susana28
12. jan 2015

@zuzube tak to som rada🙂

susankafl
8. júl 2015

Mamičky, potrebovala by som poradiť pri voľbe detského lekára v snv mám typ na dve: Mudr. Urbanová a Mudr. Šefčíková. Ďakujem za každý názor, skúsenosť s nimi 🙂

antoniab
8. júl 2015

@susankafl ahoj my mame urbanovu velka spokojnost 😉

zuzana9411
29. júl 2015

Ahojte, prosím poradte mi dobreho detskeho ortopeda. Ďakujem

samira75
27. aug 2015

ahojte. Chcem sa opytat a ZS sv. Cyrila a Metoda. Je to dobra skola? Ako je to v prvy den v skole u prvakov? Treba doniest kvietok? A skolsku tasku? Ma niekto nejake info? Dakujem.
😉 😉 😉

akcinzer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vratik86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zitaje
13. aug 2017

Mile zienky, tusim to tu moc nezije, ale skusim - neviete mi poradit, ci ide z vlakovej stanice nejaky bus k zoo, pripadne ku kupalisku za Hornadom? Vobec to tam nepoznam, a pesi pise ze 20 minut, tak ze byy sme si trocha nohy usetrili.
Vdaka.

vydrnik
13. aug 2017

@zitaje pred zel.stanicou je autobusova zastavka,alebo sa kukni na cestovny poriadok autobusy a tam by ti malo ukazat autobusy,co potrebujes

lessla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dopepalacinka
19. jún 2018

@susankafl ahoj my mame Mudr.Gajdosa sme moc spokojny pretoze nasej malej velmi pomohol...predošlý lekar ku ktoremu sme chodili nam stale daval nejake antibiotika...a mala bola stale chora nakoniec sme sa s doktorom Gajdosom stretli na pohotovosti...akurat mal sluzbu a nasa mala opäť teplotu...zistil ze ma velmi silny zapal v usku....tak tolko moja rada.....prajem Vam nech najdete toho spravneho pediatra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre