Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
10. máj 2009

Ivanka,
este som ti ja nepochvalila tvojho synceka je krasnucky mozes byt pravom hrda na svojho chlapa 😵
Idem vonku uspat drobca lebo nejak nemoze zaspinkat a Matej siel s bratom do lesa tak ich vyckavam lebo este ani nejedol a treba mu uz ist aj spinkat.

rybecka
10. máj 2009

hej zienky tak kolko nas pride v utorok na Kosiarny? ratam ja Bibka Livia Zuzanka Anka neviem aj Veronika a ktora este moze?

zuzana612
10. máj 2009

Tak ja som nakoniec doma nevydrzala a zobrala som matuska do ZOO, bolo super, tak sa vytesoval zo zvieratiek, len hikal a hkal 😀 Potom polozil po preliezkach a prisli sme domov ako dve prasiatka 😖 Myslela som ze zalomi a aspon hodinu si pospi a ja s nim, a.e akurat tak vsetko povyhadzoval 3x z postielky a bolo po spani. Uz keby aspon Daniel prisiel nech si mozem lahnut lebo mi ide rozdrapit hlavu, ale toho sa asi tak rychlo nedockam 😒

sophie1981
10. máj 2009

caute...vsetko najlepsie nam mamickam k dnesnemu dnu prajem..... 😵

my sme dnes boli u svokry, presedeli sme pol dna na dvore.......sme sa vyhrievali ako hadiky...potom ma mm pozval do jamnika do pizzerky, ale nechcelo sa mi papat, lebo bolo teplo...dali sme si len jablkovi dzusik......a aj dobre bo po 10 min. sa katka zobudila, a spustila plac, tak sme parali hned domov, prebalili sa, poprdkali a sli na dalsiu prechadzku do kauflandu....kupili sme jej bazenik na leto na stavbu...taky mini ako aj ona je.... 😀

livia....ja milujeeem horuci kupel....ked vyliezam z vane, tak musim rychlo utekat do izby, ze lahnem na postel bo sa mi az v hlave kruti, niesom cervena ale bordova od horuca...mm sa stale rozculi, ci sa chcem zabit...ale ja tak uzasne zrelaxujem..... 😅

janka...ja na teba stale myslim....aj s klokankou.... 😉

veronika, tak ako vam to dopadlo??..nakoiec som rannu prechadzku absolvovala po Markusovciach.... 😉

uz sa tesim na utorok.....verim, ze sa k nam este pridaju dalsie baby.....

slavka...uz si doletela???/

kukulik30
autor
10. máj 2009

halo halooooooooooooo 🙂

teraz sme dosli zo zahradky, previezli sme sa tam ako inak..na bicykloch 😀 ...boli sme odovzdat mamkam kyticky a mne moj muz vecer slubil ako darcek masaz 😀 tak som zvedava ..hehe

anka, akurat ked sme sa vracali , tak sme isli okolo vasho domceka a u vas zabava/ grilovacka v plnom prude 😉

veronika...no co ako krstenec? vydrzal, neplakal, alebo dal o sebe vediet? uz mas asi dost, pre mna to bol zabijak,od rana zhon, neskoro sme dosli do kostola/ sak klasika, my nikdy nemozeme prist nacas, este aj na nauku sme dosli neskoro, kaplan uz vo velkom vysvetlovala .. 😝 😀/ vecer som odpadla do postele ako falat dreva 😀

slavkaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kde si... oslavujes prichod na SVK? 😀

bibka, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, ta to presne jak ja s tym kupelom...sak ja horim, MM si mysli, ze uz skolabujem, on iba vojde do kupelne a hned vyleti, ci som normalne, vsade po stenach, na zrkadle zarosene.....to je moje, sak ja ked som po porode 1.krat isla do vane...si myslel , ze som sa utopila, lebo som tam bola hodinu a pol, mlieko my tieklo o dusu 😀 ale no a co, nech, hlavne, ze sa kupem 😀

janka, vyzera to tak, ze na Kosiarny sa tentokrat dovali riadna banda, aspon tam aj cez tyzden bude rusno 😉

hej... a Bibka, dlzim ti pivo nealko 😀

Zuzka, tak ty dnes vecer zalomis uz o osmej 😉 ...a Matusko musel byt zlaty jak hikal, taky maly somarik 😵

veronika1982
10. máj 2009

ahojte...tak mi uz mame doma krestana
tak rano bolo hekticke pretoze maly sa nejako nevedel napapat...potom bol hore a ked sme vosli do kostola tak zaspinkal.. potom zacali spievat v kostole tak si pomrncal s nimi ale inac spal cely cas. bol velmi zlatucky..potom spinkal v kociariku von do tretej a domov sme prisli o stvrtej a sa napapal a trosku si pospinkal.teraz sice spinka ale neviem ako dlho vydrzi.. vsetci traja sme unaveny.. tatik si uz aj pogrckal.

najvacsia show bola ked sme sli domov z kostola.. bibka ze tvoj svagor mal telefon na aute.. my sme mali tortu.. torta bola v tvare perinky s babikou a asi jej trcali ruky lebo par aut na nas trubilo a mavalo ale my sme nechapali preco az ked nam svokra zavolala ze vezieme na streche tortu.. potom sme pochopili preco nam vsetci mavali.. ha ha..

par fotiek mam v mobile tak ked sa k nim zajtra dostanem tak vam ukazem nasho anjelika... som neskutocne rada ze sme to takto pekne zvladli a uvidime co nam krst priniesol. v kostole ako prve meno hovorili nasho drobca a dokonca si ho aj pan dekan zapametal ked sme odchadzali... 😀 😀 bolo to take mile

tak ja idem hajat a zajtra sa snad ozvem alebo s niektorymi stretnem na prechadzke a v utorok na kosiarnom..

majte sa krasne..
ide burka a ja sa burky neskutocne bojim.

kukulik30
autor
10. máj 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, vypinam pc 😕 radsej..ja tiez bojim, ale ked nie som sama, je to ok 😉

kukulik30
autor
10. máj 2009

papa

anape
10. máj 2009

ahojte baby,

som rada, ze aj vy ste prezili pekny den 🙂

livka mala si zapiskat 😀

ja sa tiez chystam v utorok na kosiarny 🙂 , no pridem zrejme len s Viki, kedze Petko by uz mal ist do skolky na cely den

veronika aj moj Petko sa veeelmi boji burky, prave ho uspava tatino a pocujem ako stale zacne plakat ked zahrmi ☹ , tak hadam ta burka rychlo prejde, nech moze kludne spinkat
a inak som rada, ze vam krst dopadol na jednotku 🙂

sophie1981
10. máj 2009

super...konecne nebude stretko len ja a livka, abo ja a zuzana, abo ja a veronika..... 😀 😀

aj ja bojim burky...sme boli este mrknut na stavbe....katku sme nechali babke a dedkovi, nech ju okupu a absolvuju s nou tie vecerne rutiny a my sme si vyrazili von na hodinku...joooj, tak ma ten domcek laka, vsade uz vidim ako si tam zijeme, ako sa katka hraje vkuchyni, clapka v kupelni...len skoda ze nieto penazi na dokoncenie nasich snov.... ☹ ☹ ☹ ..snad raz...len dufam ze nebudem mat dovtedy uz fuzate deti.... 🙄 🙄 🙄 🙄

tak idem di sprchy a hajde do perin...zajtra doobedu planujem ist do mesta...tak ak sa nahodou niekto prida budem rada,..... 😉

maca77
10. máj 2009

ahojte

konečne som sa dostala k počítaču .. včera sme boli do večera vonku, dnes popoludní na návšteve v PP, tak som rada že som doma...

v utorok na košiarny prísť nemôžem, lebo musím s Adamom do ZUš-ky a to by Tamarka nezvládla dopoludnia šantenie po vonku, potom odviezť Adama, medzitým vybavovačky v meste 😖 ... tak snáď nabudúce....

sophie1981
11. máj 2009

dobre ranko......ja mam nadchu, co s tym??? ☹

zuzana612
11. máj 2009

dobre rano, aj ja 😀 Dufam ze to nejak prejde same od seba 😖

Inac vcera kym moj muz prisiel o siedmej domov aj s par stychmi na hlave som uz revala od bolesti co ma tak nenormalne bolela hlava a tabletka nezaberala, ze som hned ako prisiel zaliezla do postele, samozrejme Matus uz bol okupany a napapany tak zaliezol aj on. Nastastie to v noci preslo tak teraz je to uz ok, ale bol to des. Nastastie v noci vstaval ku Matuskovi Daniel tak som sa celkom dobre vyspala. Neviem co ideme dnes robit kedze von je vsade mokro a to keby som pustila Matusa do zahrady tak to by vypadal ako take riadne prasiatko. Dufam ze do zajtra to vsetko pekne vyschne aby sme mohli ist na ten Kosiarny

kukulik30
autor
11. máj 2009

Dobre rano 🙂

tak s nadchou si nikdy moc nevie rady, akurat sa su snazim troska zmiernit kvapkami do nosa a cakam, kym prejde 🙂

Zuzka, prid na Mier, dame zopar koleciek 😉 lebo fakt je dost mokro, takze na piesok isto nepojdeme , akurat prechadzka ostava 😉 prida sa aj Bibka a Veronika.. 😵

kukulik30
autor
11. máj 2009

aha teraz som si precitala, ze sa Bibka chysta do mesta...tak neviem, sak aj v meste sa mozme stretnut 😉

zuzana612
11. máj 2009

Livia, uvidime ako bude Matus spat lebo uz je od pol siedmej hore. Sice on moze teoreticky spat aj v kociku 🙂 Zatial nemame ziadne plany.

kukulik30
autor
11. máj 2009

Zuzka, teraz som ti napisala v inej teme, tak ty sa aninepriznas, ze ta bolest hlavy su zrejme tehu priznaky 😀

sophie1981
11. máj 2009

sa musime pochvalit...okrempretacania z bruska na chrbatik zaciname gagotat .... 😵

sophie1981
11. máj 2009

😕 😕 😕 😕

kukulik30
autor
11. máj 2009

bibka supeeeeeeeeeeeeee, Katuska je velmi sikovna 😉 ...aj moje krsnatko tak rychlo gagotalo, normalne som nechapala 🙂

zuzana612
11. máj 2009

ja som vedela ze sa takto prezradim 😖 Tak uz to mozem povedat vsetkym 😀 Sa sprtas tam kde ti netreba 😀 😀 😀 Nemam to este potvrdene tak som nechcela nikomu hovorit, teda aspon mojej rodine nie lebo to by bolo same nerob tolko, davaj si pozor, oddychuj a potrebujem to???????? No co uz, vsak vy moju rodinu nepoznate 😀 Nooooooooo, teda Maca, svokra o tom este aspon mesiac-dva vediet nemusi 😀 😀 😀

zuzana612
11. máj 2009

ja si nepamatam ani kedy sa Matus zacal pretacat, viem akurat ze v 6-tich mesiacoch zacal sediet a vo 8-mich lozit.

sophie1981
11. máj 2009

zuzana,ta livia odhalila.... 😀

kukulik30
autor
11. máj 2009

sak to nemozem prehliadnut, ked svietis so svojim nickom v takej teme, kde inak nepatris 😀 😀 😀 teraz uz teda hej 😀
sak ca sa ondis, ved MK mozno nikto necita, a ak hej, tak si ta najdu aj inde 😝 😀 a nemusis nikomu rozpravat, ved pockaj a potom to vyvalis 😉

zuzana612
11. máj 2009

mojej rodine to poviem na oslave narodenin mojich synovcov, teda ak bude vsetko ok. 15.6. idem ku Dr. tak hadam bude vsetko ok. No a ak nahodou budu nejake problemy, tak vam min. pol roka neuvidim, lebo to by ste museli prist na navstevu do Liskovej 😀

A kedze teraz to uz vie cela konikovska spisska, tak si mozem zmenit profil 😀

sophie1981
11. máj 2009

livia=detektiv sherlock...... 😀 😀

tak uz oficialne:Zuzanka srdecne blahozelam a veeeeelmi sa tesim......len skoda ze ta uz asi nedobehnem......ale snad to bude aspon tak ako matus a katka.....max rok za tebou..... 😉

zuzana612
11. máj 2009

bibka, pri tom tretom sa dohodneme 😉 A dakujeme, Matuska uz preventivne pripravujem, kazde rano a vecer dava babike boztek na brusko 😀

sophie1981
11. máj 2009

juuuj, 6tt...aj ja ceeeeem 😀

zuzana612
11. máj 2009

len nech to spolocne dotiahneme do stastneho konca, co je v dnesnej dobe pomaly maly zazrak. A hlavne momentalne ked som taky hroznyyyyyyyyyyyyyyyy 😖 nervak

sophie1981
11. máj 2009

mozem povedat chlopovi??? 😕 ...ups uz som mu volala.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre