Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
12. máj 2009

livia...marhulovu farbu si vynechala.....som zvedava kolko marhulovych domov tam stoji.... 😀

kukulik30
autor
12. máj 2009

bibka, nestras ma, ja sa zameriavam na cislo 😀

rybecka
12. máj 2009

nie Bibka nestoji sme tu sami na tej ulici 😀 no zeny ja som este v pyzame utekam a tesim sa na Vas
😵

kukulik30
autor
12. máj 2009

janka, neplas sa ja ja som este v pyzame 😀 , ked pojdeme ,dam ti vediet 😉

kukulik30
autor
12. máj 2009

mozno o pol hodky vyrazime 🙂a to este musim ist do obchodu

sophie1981
12. máj 2009

akurat ma mala ocikala.... 🙄 .....a zda sa jej to taaaakeee smiesne...

ja sa s tej farby len smejem...moja mama vysvetlovala svojej znamej, ktora stavba v sp.tom je nasa...ze ta kde je na zahrade stav. buda..........n realita je ze kazdy ma stavebnu budu..... 😅

sophie1981
12. máj 2009

ja sa tiez obleciem, a pojdem sa s katkou prejst aspon po sidlisku..... 😕

anape
12. máj 2009

ahojte baby 🙂 ,

tak pocasie nam pokazilo nase plany 😒

vcera vecer to bolo fakt huste s burkou a dazdom... my mame plechovu strechu, takze si viete predstavit ten rachot, ked padali krupy 😨 ... prave mi petko zaspal, tak som zostala pri nom, ze ak sa zobudi na ten hluk, nech sa nezlakne, no a Petko spal ako drevo, ani sa nepohol, takze ani netusi, ze bola burka, nechapem 😕

bibka nielen malicke deticky su dnes mrzute, aj moja Viki odkedy vstala, tak len mrnci ☹ , ale jej idu aj zubky, tak to bude mozno aj tym

napriek skaredemu pocasiu vam prajem krasny den 🙂 ... ten moj bude o zehleni 😝 😒

zuzana612
12. máj 2009

Baby, ja to moc ruzovo nevidim, moj expert este salie v postielke a vsetko vyhadzuje von, si mysli ze je to hra, nic to ze ja mam z toho nervy 😠 Kym zaspi bude este pol hod. Este bude chciet flasu mlieka, potom sa poserinka a potom hadam bude aj spat. Ak si lahnem k nemu, tak zaspim asi skor ako on. No nic, tak nabuduce ked sa otepli, to moze spat aj v kociku 😒

Bibka, nechcete prist aspon vy s Katuskou, tak Matusa vyrusovat nebude ked bude spat 😀 😀 😀 Peciem bananovy chleba 😉 Sa stavim ze mi napises ze nemas auto 😖

sophie1981
12. máj 2009

zuzana..auto mam....ale mam aj sopel.... 😒

zuzanale
12. máj 2009

Bibka z toho si nič nerob mňa väčšinou okaká utieram ritku ona pusti prdik popritom kaká a všetko my v tom lepšom prípade skončí na rukách 😝 😀 ale zas nie som sama keď príde svokra a vezme ju na ruky tak je na 99% že sa pokaká a to isté robila aj Timka takže keď sa nemôžeme vykakať dáme ju svokre 😀 😀 😀

zuzana612
12. máj 2009

Bibka, sople uz mam aj ja, uz zacinam aj pokaslievat, takze v pohode. Moje dieta je uz aj von z postielky a akurat mi uteka z izby a krici pa-pa ma-ma 😀 Tak vyskusame spanok opat o pol hod 😖

veronika1982
12. máj 2009

aj moje dieta je dnes divne. a ja spim na nohach..asi ho idem obliect a ideme vymrznut von

veronika1982
12. máj 2009

ja sa pridavam aj s bolavym hrdlom

sophie1981
12. máj 2009

baby, zmerala som malej teplot cez dupku a vyslo mi 37,44.....to je ok nie??....az 38 je zle.... 😕

zuzanale
12. máj 2009

Bibka keď meriaš cez dupku tak 0,5 odrátavaš takže je to ok 😉

sophie1981
12. máj 2009

joj, dikes zuzka....som si nebola ista.....som sa zlakla ze sme chorucke.... 😕 😲 .....

sophie1981
12. máj 2009

zuzana...tak dojdem, hned vezmem aj kosik, nech mame viac miesta na hracky v obyvacke.... 😀

zuzana612
12. máj 2009

Bibka, teplota ked merias v zadku je az od 37,7

sophie1981
12. máj 2009

zuzana, mam vziat aj kociar??...pojdeme saprejst po hute???

zuzana612
12. máj 2009

neviem ci je nejake vhodne pocasie na prechadzky, kedze tu poprchava

sophie1981
12. máj 2009

ok tak neberiem.....

sophie1981
12. máj 2009

idem...katka je uz v sedacke....

zuzana612
12. máj 2009

ok

ivana2009
12. máj 2009

ahojte ,tak my sme pospinkali len rano murcime a chceme ist na rucky a teraz zaspinkal na rukach polozila som ho na guc a ja sa idem dat do kopy a potom vonku vonku sa mu spi naj ,,,,, 😀 😀 😀 😀
veru ta burka vcera horor 😒 ,ale aj ked to treba 😀 😀
maca MM sa musi poparadit ,ale verim ze hned ho to prejde 😀 😀 😀 😀 vies ako po 9 tych rokoch ,tak ten je hotovy ,ze je tatko len kazdy vravi ,ze matus je tmavy ,ale mame zltacku este ta sa 😀 😀 smeje ,ze kazdy mu povie po kom taky tmavy ...... a on ze nevie to sa im zda
baby ja s tym tlakom mam problem stavam vzdy taka spotena 😒 😒 😒 😒 a hlavne unavena ......
vecera som si kupila veci aby som mohla chodit do ulic ostalo mi 20kg 😠 😠 😠 .takze moj satnik nehroziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii som taka teta tuca 😠 😠 😠

veronika1982
12. máj 2009

ivana a kde si bola na nakupy kedze ja si nic na seba kupit neviem. vsetko mi je male

ninka1234
12. máj 2009

Ahojte 😉

Až taka teta tuča Iva nieje, neverte jej. no hold pani by chcela byť hneď modelka 😀

kukulik30
autor
12. máj 2009

tak ja uz som spat, este sme sa zastavili v hypernove a uz samko spi 😉 ....skoda Zuzi, ze si neprisla, bola by to fajn.. partia chalanov, aspon by to troska ozilo, matusko by troska do nich povrtal, lebo boli nejaki kludni ... kazdy sa hral sam, vidno, ze vyrastali sami 😀
a Janka ma dnes navstevny den, lebo tesne pred odchodom prisli svokrovci a pri devrach sme menili klucku s jej kamoskou 😀 tak ma janka dnes plny dom 😉

ivka, kasli teraz na vahu, ona pojde pomali dole, ani sa nenazdas a oblecies svoje stare veci 😉

sophie1981
12. máj 2009

ajj ja som uz doma.....tentokrat zuzana spravila dobru kavu...aj kolacik.... 😀 .......katka spal pol hodinku a matusko 2 minuty.....takze sme neoddychli.... 🙄 ...teraz som vybehla s katkou von, ze ju uspim v kociariku a prd...spala von, akonahle sme zastali vytahom na nasom poschodi uz bola hore....tak ju teraz nalievam mliekom a snad este pospi bo mne treba dovarit.... 🙄 🙄

ivi......nekupuj vela...o chvilu budes v starych dzinsach... 😉

rybecka
12. máj 2009

no uz aj my sme sami. vsetky navstevy odisli 🙂
Matejko spi ale Ondrejko este nie mam ho na cicke a dufam ze zaspinka ze budem mat klud 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre