Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
19. máj 2009

ivka tak to ste mali super noc 🙂 , drzim palce, nech je kazda aspon taka dobra 😉

zuzanale
19. máj 2009

Ták a Laura už zase spí od 7mej bola hore ale táto noc bola ukážková zaspala čosi po 21.00 a vstala až o 4tej a potom až o tej 7mej čo u nás nieje zvykom lebo my zvykneme prespať skoro celý deň keď to zrátam tak sme hore možno zo 3,5hod ku večeru vstaneme tak medzi 6-7mou a sme hore min do 22.00 ale potom vstávame až medzi 2-4tou a potom okolo 6tej ........

Veronika neboj dá sa to my sme minule boli 3 naraz a ani na jednu nebola nepríjemná 😉 a ak taká bude tak ako vraví Anička sa nedaj prip vezmi so sebou manžela si nedovolí potom

veronika1982
19. máj 2009

tak uz sme doma.. pani doktorka pre zmenu nepracuje do 24.5... my sa tam snad dostaneme k nej ked maly bude mat rok...v stredu som tam bola a mala napisane ze len v ten den nepracuje a dnes uz ma ze od 13.5 do 24.5...

ninka1234
19. máj 2009

Ahojte dobré ránko 😉

Maci dnes ideme na tu kávu? moc ružovo to vonku nevyzerá ☹ 😠

Baby ja ked som šla k Vybošťokovej tak som si tam stále pre istotu zavolala či ordinujú,aby som sa tam nemusela trepať

MUDr. Anna Výbošťoková, ortopédia

Ortopédia
Adresa: J. Fabiniho 16, 052 01 Spišská Nová Ves Tel: 053/4410405

veronika1982
19. máj 2009

hej ninka ale ked mala vypisane ze len toho 13.5 neordinuje tak som si myslela ze uz bude robit.. ale boli sme na aute takze v pohode.. a dik za cislo..

ninka1234
19. máj 2009

nieje začo 😉

oni majú veľa krát vypísané niečo iné ako je skutočnosť

veronika1982
19. máj 2009

akurat sa tu zastavila medulka.. nasa vaha je 4200 g takze priberame priberame a rastieme. super super..

maca77
19. máj 2009

ahojte

oj, to so sa aj ja rozčuľovala, keď sme šli na UZV s nožičkami... furt sa nám podarilo natrafiť, že ordinujú na tretíkrát 🙄

Ninka, do mesta idem, ale zas prší, tak neviem či sa niekde vôbec stretneme 😒 vonku na káve sa isto nebude dať...

ninka1234
19. máj 2009

maci uvidíme, možno sa poobede umúdri 🙂

sophie1981
19. máj 2009

caute...sme sa akurat vratili z prechadzky po dazdi...joj, tak dobre sa prechadzala..mala spinkala ako zarezana.........

veronika, no super vaha....uz nas dobiehat....necele kilecko medzi nami...no nic, asi zacne katku prikrmovat srotom......nech nieje zase najmensia..... 😀

veronika1982
19. máj 2009

myslim ze mame este daleko kym vypasiem mateja aby vyzeral ako katuska..akurat pozeram svadbu... boze... aj som si poplakala a matej so mnou... 😀

kukulik30
autor
19. máj 2009

cafce, uz som doma s KE 🙂 ste sa nejak rozpisali 😀 kto vas ma precitat 😝 😀

bibka, tie znamienka si nedavam odstarnit s estetickych dovodov...zatrhavala som jedno na chrbte s podprsenkou, stale mi krvacalo, tak dr vravela, ze hned von a skontrolovat a este mam par takych, ktore sa mi zvacsuju, su pod pazuchov a pri holeni dost zavadzaju, tiez sa mi podarilo uz raz zarezat 😕 🙄 tak mam strach, radsej nech idu prec 😒 a zial za vsetko sa pati, ale u dr fronka vraj nie, tak neviem, len sa tam vela clovek nacaka 😖

veronika krasna vaha, tesim sa s tebou 😵

slaviq81
19. máj 2009

A čo nové v KE? 😕

kukulik30
autor
19. máj 2009

ale nic nove, len tam svieti slunko....viac ako tu 😀 opravujem uz aj u nas vychadza 😀

o pol druhej mam volat, ako dopadla krv a kedy zacat pichat 😉

maca77
19. máj 2009

Ninka, ja budem v meste o 13,30 (do 15,00) .... auto nechávam pred Atlantelom, potom budem špacírovať po meste, že aspoň zopár drobností vybavím.... snáď už pršať nebude...

to vážne sa u dr. fronka neplatí? 😕

kukulik30
autor
19. máj 2009

baby ja mam smolu 😠 😠 😠 mne sa zas podarilo zafarbit biele nohavice, nie tie co minule, ale ine ...mala som v aute na rukach tasku, take pletenu slamenu farbenu a v nej vlhvene obrusky a tie sa otlacili, slama natiahla vlhkost a na nohaviciach mi ostal taky obrovsky otlaceny vzor....uz to cistim, ale ostava stale zlty ☹ 😠 do kelu mam take nervy z toho...ja proste nemozem mat biele nohavky 😅

kukulik30
autor
19. máj 2009

maca tak som pocula, moja svagrina tam bola vyberat znamienko a neplatila ani korunu...tak neviem, zisti si to ...ja tiez musim pozistovat, ale asi pockam do jesene , lebo vraj v lete sa vyberat znamienka nemaju 😕

slaviq81
19. máj 2009

Livi, a odfarbovač poznáš? 😅
Pridavam fotke na fb, chcem aj tu, ale to ich treba najprv zmenšiť a nato zatiaľ čas nemám 😝 😀

veronika1982
19. máj 2009

no co baby pridete ci idete von ked svieti slnko?

sophie1981
19. máj 2009

livia...tak prave pret ja mam vsetko v hnedom alebo v zelenom.... 😀

veronika...no daeko uz nemate....my sme mali 4200g ked sme mali 2 mesiace..... 😀

idem ja este von...pekne zacina byt...sa potocim okolo hornadu ako vzdy.....

otazocka, kto poradi...potrebujem nejakych kurenarov aj s peciatkou na reviziu, chcem si dat cenove ponuky od viacerych firiem, kedze nemam ani sjanu po 4 rokoch mimo sk, kolko vlastne stoji prijekt plus vsetko okolo toho...tak ak poznate niekoho prosim hodte mi to do IP.....dakujem.... 😉

a taktiez, kde stekupovali autosedacky??....oplati sa ist do PL,alebo je to na jedno??? 😕

slaviq81
19. máj 2009

Slnko svieti? 😕 😕 Lara ešte spí a potom pôjdeme k starej mame, lebo už volala, že kde sme. Dlho sme sa neukázali.
Bibi, ja som vajíčko kupovala v bejbycentre, ak chceš tak ti ho predám 😉 Ja už poškulujem po väčšej.

sophie1981
19. máj 2009

slavka u vas nesvieti??... 😀 😎 ...vajicko mam pozicane od zuzanky....a tiez poskulujem uz po tej vacsej...kedze tuto budem musiet odovzdat uz niekedy v oktobri-decembri...kedze na ceste je fazulka.... 😀 .....tak pomali sa chcem rozhybat, bo potom toho bude vela...ste aj stolicku bude treba...pavuka..... 😝 ....

sophie1981
19. máj 2009

ale vajicko by bodlo zase setre...ona bude potrebovat...sa jej opytam a dam vediet....oki??? 😀 😉

kukulik30
autor
19. máj 2009

ale slavka, sak ja nemam doma zas nic, iba domestos, tak uz lejem na nich kazdu chvilu, ale ta zlta nie a nie zist...obavam sa , ze to uz nepojde dole 😖 😠

kukulik30
autor
19. máj 2009

veronika, mne teraz zaspal Samko, tak ked sa zobudi, tak sa ozvem, ci dokedy mame limit...kedy ti chodi mm domov, nech neotravujeme? 😉

kukulik30
autor
19. máj 2009

bibka o kurenaroch nemam ani sajnu, tak ti neporadim, ale skusim sa opytat mm, ked dojde domov 😕 🙂

veronika1982
19. máj 2009

az o piatej chodi domov..ale kludne ak chcete ist von ked je tak teplo tak chodte a pridete ked bude prsat..

kukulik30
autor
19. máj 2009

ale v pohodke, my si urobime prechadzku k tebe a od teba sa este poprechadzame opat, co budeme robit, mm chodi domov az o 6tej vecer, niekedy aj neskor...uvidim, ale dokedy bude spat mlady a ked to stihneme do piatej tak prideme aspon na chvilinku ...pomojkat Matejka 😵

zuzana612
19. máj 2009

Ahojte, baby ja som stale taka unavena za ma nic nebavi 😖 Stale by som len spala, chodim spavat s Matuskom aj doobedu aj poobede. Teraz som ho dala spat tak cakam kedy zaspi a pojdem ku nemu. Este ze si nasi myslia ze som taka unavena z choroby 😀 😀 😀

Bibka, toho pavuka ti poziciam, aj tam zacnes davat Katusku od 6-7 mesiacov, tak to bude mat David rok a uz bude hadam chodit, tak ho Katarine nebude treba, zbytocne budes vyhadzovat peniaze ked mne bude zatial doma zavadzat. Nech zavadzia tebe 😀 Tu autosedacku je podla mna jedno kde kupis lebo teraz su celkom dobre ceny aj na sk, alebo sa da dobre kupit na nete, hlavne starsie zachovale.

Nam robil kurenie moj bratranec od nas, takze ja ti v spisskej neporadim.

Livia, drzim palce aby vysledky boli dobre a aby si mala o chvilu v brusku aj ty nejake tie fazulky. Aj ked to musi byt celkom vzrusujuci pocit ze vies ze napr. dnes mozem otehotniet, nie

kukulik30
autor
19. máj 2009

zuzka, chapem tvoju unavu, na zaciatku tehu to je brutalne 😅 ...sa som zaspavala snad aj po stojacky 😀

uz som volala, vysledky su dobre a pichat zacinam v piatok 😵 jupi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre