Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
20. máj 2009

Slavka, tak to budes zajtra blizko, ja byvam nejakych 10 km od Besenovej, moja mama tam robi. Uz sa pol roka chystame ze sa pojdeme okupat, mame teraz super regionalne zlavy, ale kedze som zase chora, tak nic z toho. A sice ani neviem ci by som tam ako tehu isla......

Baby, ja mam kraaaaaaaaaaasnu autosedacku, Bibka ju videla 😉 Je skoro 9 rokov stara, je to Chicco, akurat som ju poriadne vyumyvala a usila na nu novy potah, lebo po 2 bratovych detoch bola 200x precurana 😀 Je to od 0-18 kg, takze akurat teraz paradna pre Matuska a potom ostane pre druhe a Matusovi kupime tu od 9-36 kg. Nechcela som mu este teraz taku, zdala sa mi dost velka pre neho.

My sme dnes cely den von, teda aspon ja lebo Matus doobedu 2 hodiny spal, ja som zatial pokosila travnik, postavila Matusovi na zahrade stan, do ktoreho sa potom zacal hadzat ako na trampolinu, tak som cakala kedy polame vsetky tycky. Tak sa chuda pri tom unavilo, ze opat spi. Tak ja sa idem napapat a idem si aj ja na hodinu lahnut lebo som nemozno. Inac dnes rano ma prvy krat zacalo riadne natahovat na vracanie, nastastie som bola sama v aute, mama bola v obchode 😀

sophie1981
20. máj 2009

No baby co mate chalanov.....neviem, neviem....Matejko je taky fesak, ci Katku nedam zanho..... 😀...len este musi dorast.....bo by to nevyzeralo nejako atraktivne, kedze katka ma hlavu skoro raz taku velku ako Matej... 😅 😀 😀

Zuzana...Lucia chce len jedno babo, pokial viem...ona chce p&t, ale len single.....koly tomu, ze je taka terenna a ona bude von behat so psom po luke......tak aspon nebudem musiet trepat do londyna nasu a bat sa zemi ju znicia...pojdem bez kociara a prva cesta v Londyne bude vioest do obchodu a kupim Luciia budem tyzden uzivat s Katkou a prenesiem zadara v lietadle na svk....a bude...tod moj plan...

babka vzala katku von a ja som a rozhodla preorganizovat Katkin satnik, kedze uz mame vela veci z ktorych sme vyrastli..... 😉 ...tak prehodim a nachystam sestre... 😉 😵 aj tasku z kociarika som uz oprala a ked obschne, tak zbalim pre braceka alebo setricku.....take cudne....ze uz je velka......este ked sme ten kociarik dostali a pozerala som na tasku, som si myslela, ze kde to este je kym ja budem moje dieta v nej nosit....a uz sa nezmestime.... 😕

veronika1982
20. máj 2009

chcela som pridat foto katky s matejom ale nemame kabel od fotaku... a v sobotu asi fakt ideme ku babke do svitu tak som zvedava ako to tam zvladneme.. vsetko je raz poprve..

sophie1981
20. máj 2009

baby, no fuj, hanba, nas to hodilo na druhu stranu....nic nepisete.... 🙄

my uz sme okupkane a valame sunky v posteli...ocka este nemame doma, tak aspon mame kopec miesta.... 😅

veronika, tak vela stastia na vikend....... 😕

zuzana612
21. máj 2009

Caute baby, to sa mi uz dlho nestalo aby som tu bola prva 😀 Neviem kde ste vsetky ked tu nik nepise. My klasicky cele dni von ked je pekne, lebo dnu robi Matus este viacej zle ako von 😖 Ak som dnes uz za pol hod. nepovedala min. 50x nono, nerob, prestan, tak asi ani raz.

A este som vstala s takym nadutym bruchom ako keby som bola uz v 5-tom mesiaci, neviem ako dnes to brucho schovam, co si idem obliect 😖 Este 4 tyzdne a mozem to vsetkym povedat a nemusim schovavat brucho 😀

veronika1982
21. máj 2009

dobre ranko... no nejako nam to tu vymeria... ja som si dnes zratala hodiny co som spala a dostala som sa k uctihodnemu cislo 5 hod... super...o siestej uz som vesala veci na okno a prala tricka.... parada...

ivana2009
21. máj 2009

pekne dobre rano nas matus nam vcera dal zabrat 😀 😀 😀 papal o 20h mal dost to sme si mysleli len my a tak sa pucil plakal ja dora ze ho brusko boli cvicili sme masirovali cicikali na rukach a naraz taky plac o 22h a ja reku dam mu cajik a ten tahal ako keby nejedol tak sme dali cicu a vsetko preslo som ja ale mama decku dam malo papat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
clovek sa uci kazdy den 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanale
21. máj 2009

Ahojte my sme mali faj noc sme boli hore len o 2.00 5.30 a to sme ešte pospali do pol osmej Timka po včerajšku jak zdochlinka 😅 ju včera svokor švagriná a jej MM zobrali aj s neterou na výlet tí blázni ich vyhnali na Tomašovský výhľad a potom ich ešte vzali do Lieskovan povoziť na koňoch... švagriná šikula tiež termín ma ani nie o 2mes a ona si dá takúto túru 🙄

Bibka tvoja Katka už má náušničky alebo ešte čakáš lebo Timke sme dávali keď mala mesiac ale u nás už krčné zrušili je len ambulancia a ten doktor čo nám ich prepichoval tu už nieje je v PP ...

zuzanale
21. máj 2009

Ivi z toho si nič nerob to sa stáva aj ostrieľaným maminám 😅 😀 Laura tiež ťahá odušu potom pustí odgcne človek myslí že má dosť a o chvíľu vreští ako díva že je hladná oni si to tak delia a niekedy sami nevedia čo chcú 😅

ivana2009
21. máj 2009

oj Zuzka ty si ma ukludnila presne ak to bolo odgrcol zadriemkal a ja ze mal by spat a on bol hladny ☹ ☹ ☹

pata31
21. máj 2009

Ahojte...mam otazku...ked idem do poradne, to ma bude dr aj pozerat, pripadne robit utz? 😕 ci to len sestricka robi poradnu?

Zuzka, a ako sa citis? pomohli antibiotika? A kedy sa to chystas povedat doma?

mrka2
21. máj 2009

Ahojte zeny, pozeram,ze mate stale nove a nove zazitky s vasimi ratolestami... no niekedy som rada,ze to moje je este v brusku. 🙂

patka, ja ked chodim do poradne,tak sestricka mi zmeria tlak,vazi a tak a potom idem este dnu k lekarke a normalne na kozu. 😝 😀 a potom sa ma pyta vselico a tak. moja dr.nema ultrazvuk,takze to u nas nehrozi.

pata31
21. máj 2009

Mrka, tak diky za odpoved, ze viem, na co sa mam pripravit 😉

mrka2
21. máj 2009

a inac ako sa mas? este stale v pohode bez nevolnosti?

pata31
21. máj 2009

ale nevolnosti su, byva mi blbo, predvcerom ma natiahlo pri veceri 😀 ale nastastie bez blinkania (klop,klop) posledne dni mi byva vecer zle..aj teraz mi je tak divne, ale da sa to zvladnut...idem si dat nejake ovocie, hadam to pomoze 😉
a ty ako? a tebe dokedy byvalo zle?

mrka2
21. máj 2009

mne byvalo zle do 3.mesiaca,potom akoby seklo. a blinkala som len raz. 🙂 takze v pohodicke. ja som mala najhorsie obdobie,ked mi bolo zle prave na vianoce, vtedy som z kapustnice zjedla 2 lyzicky a z ryby jeden hlt a bolo po veceri. 😝 ano, papkaj ovocie. ja som sa nemohla dojest pomarancov a paradajok. to som jedla ako diva a teraz prave tieto dve veci nemozem,lebo ma neskutocne pali zaha. strasne nieco. 😒

pata31
21. máj 2009

aj mna uz zaha palila, je to ozaj hnus 😖 no dufam, ze aj mne tie nevolnosti prejdu po 3 mesiaci...
a my na Vianoce uz hadam budeme traja 😉

kukulik30
autor
21. máj 2009

Ahojte, hlasim sa prechadzke, vcera som kupila samkovi odrazadlo motorku, tak je nadseny... 😀
stretli sme Veroniku aj s Matejko, tak sme sa spolu troska presli...dnes je ozaj nadherne 😵

patka... ta zaha je des, mna palila cele tehu nenormalne...treba jest v mensich porciach a opatrne hlavne s drazdivymi jedlami....ale aj tak si myslim, ze mne to moc nepomahalo, ale vyskusaj 😉

zuzanale
21. máj 2009

Ahojte aj my sme už doma Timka už aj spí a Laura naháňa autíčko s kolotoča 😀

Livi my sme s motorky už vyrástli a to sme mali tú najvačšiu a trojkolku nechce 😝

kukulik30
autor
21. máj 2009

zuzi, nas je este zaprdok malicky, ma iba 91cm..takze motorka sa este da a hlavne velmi chce s nou chodit 🙂 mame aj trojkolku, ale stale chce , aby me ho tlacili a bicyklik tiez je nachystany, ale zatial mu to nejde, tak budeme priebezne skusat 😀

zuzanale
21. máj 2009

No ona sa na trojkolke tiež nechá len tlačiť a bicykel sme kúpili väčší a ešte nám chýba nejaký centimetrík aby vedela pretočiť pedále ....snáď na jeseň 😉

veronika1982
21. máj 2009

ahojte.. tak my sme uz doma z druhej prechadzky a mna tak bolia nohy ze umieram. boli sme v meste a kupili sme matejovi capiocku a zabku na kociarik..

pati ja som na zahu brala take cmulacie tabletky ale neviem ako sa volaju... tvoje babo bude mat potom asi dlhe vlasy...a mne ked bolo zle resp. ked ma nadvihovalo tak som sa sla vygrcat a potom to preslo a ked som to chcela nejako udrzat v sebe tak som sa len potom trapila takze mne vzdy pomohla ked som to dala von a bol pokoj... joj jak vam zavidim vase starosti s bruskami... 😀 😀 😀

a bibka je kde co je nezvestna? ani mobil nebere..

pata31
21. máj 2009

ja som si kupila take tabletky, volaju sa acix, ale zatial som nebrala...mne skor byva tazko, zaha ma palila zatial len dva dni, ked som vecer zjedla hruskovy kompot... 😖 ja keby som sa vygrcala, tak by to bolo ovela horsie, strasne to neznasam a potom ma fest boli zaludok, tak som rada, ze zatial to bolo bez toho (klop, klop) 😅
a preco by malo mat babo dlhe vlasy?

veronika1982
21. máj 2009

sa hovorize ked pali zaha tak bude mat dlhe vlasky... presne to som brala ten acix...a teraz ides prvy krat do poradne?

pata31
21. máj 2009

hej, zajtra idem prvy krat 😵
sranda, to som este nepocula s tou zahou...ale Matejko asi nemal dlhe vlasky? 😕 😵

veronika1982
21. máj 2009

no na pocudovanie praveze mal.. vzadu na hlavicke ma take dlhe ze az... a na izbe co bol jeden chlapcek tak ten mal neskutocne dlhe vlasy a ju tiez palila zaha...

tak super zajtra to mas poprve. to ti bude robit aj utz a uvidis tam fazulku..alebo dve 😀

pata31
21. máj 2009

🙂 sranda s tymi vlaskami
ja uz som videla raz fazulku, ale bola malinka, len taka osmicka leziaca, tak sa ozaj tesim na zajtra, ze uz bude vacsia 😵 ale dve isto nebudu 😉
no teraz uz idem dom, este mam dnes vecer test z angliny, ale nejako mi neni zase dobre 🙄

kukulik30
autor
21. máj 2009

teraz sme dosli s mesta, este sme sa s mamkou prechadzali hore dole a samozrejme s motorkou 😀
no tak moj by mal mat potom vlasy az po pas, ako mna palilal zaha 😀 😀 😀 takze pravda to asi nie je 😀

kukulik30
autor
21. máj 2009

ktovie ako sa mala slavka v Besenovej, cas im vysiel, tak asi suprovo 😉

a co zajtra, dufam, ze ten Kosiarny plati? 😕

veronika1982
21. máj 2009

prisla som sa akurat pozriet ze co a ako zajtra ze sa viem casovo rano zariadit... 😀
prisla sestra a zobrala este maleho von a teraz este spi.. asi mu dnes tretia prechadzka prospela.. 😀
tatika dnes nebudeme mat doma lebo kamoske sa narodilo dievcatko tak ostava v poprade a idu oslavovat...takze sme doma sami len mi s babkou lebo aj dedo je prec...takze nas matej je teraz sam chlap v dome.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre