Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

susana28
12. jan 2010

Ok, tak ja vypínam PC, lebo to vyzerá tak, že tu píšem už len ja. A napokon zistím, že sama so sebou 😀 Papa

anape
12. jan 2010

pozeram,ze mate dobru temu 😀 , zuzi ja som to pri malej riesila tak isto ako pisu dievcata, no aj teraz sa nam stane,ze sa nam tam dostane kakanica a to je teda fuska vycistit,vtedy si stale poviem,ze chalani su praktickejsi 😅

ja sa inak volam anna,ale vsetci naokolo ma volaju aňa 🙂

jani ja som myslela,ze svadbu ste uz mali tuto sobotu,neviem preco som si to takto poplietla 😕 , este som aj isla v sobotu okolo tatry a myslela som,ze ako ti je fajn,ze si tancujes 🙂

takze kto by prisiel na stretko?

slaviq81
13. jan 2010

Breeeeeeeee raaaaaaaaaaaano 😀
Jej, ale ste toho popisali 😕 A rozrastli sa, super 🙂
Mam problem s Larou, strasne malo papa, UM vytrubi len taky fukot, ovocie tiez spapa, ale varene nechce ani nahodou, jedine polievky 😝 Uz neviem co mam robit, si pripadam jak macocha co nedava decku jest. Ked sme von, obzeram deti v jej veku a veru su viac gulate 😔 Najnovsie zacala jest hygienicke vreckovky a spinu zo zeme 😠

Kedy mate stretko? Urobte nejake fotecky 😉

A Zuzka, ty uz tu nestras a chod pekne rodit 😀

veronika1982
13. jan 2010

dobre ranko..

vitame nove clenky a cakame ze sa pripoja dalsie nech je nas viac..

my sme mali opat super noc.. o jednej sa zobudil a zacal sa rozpravat... teraz som ho dala do postielky tak sa hneva.

slavka ved jej uvar trosku zeminy a daj jej do toho hyg. vreckovky...

joj bibka to by bolo fajn.. ale ked my radsej do caciny alebo do spevackeho ale mozno aj na hip hop by sa dal nahovorit.. 😀 😀

megy2
13. jan 2010

😉 ahoj,megy=lenka

zuzana612
13. jan 2010

Pekne dobre rano vam prajeme, stale 2 v 1, takze ked Bibka mojho matusika nechce za zata, je tu este zopar dievcat ktore by mozno chceli. Vsak bude mat uz aj dom. Ak nam ho dovtedy banka nezobere 😀 😀 😀 Som zvedava co mi povie dr. v poradni, ale radsej sa pripravim na to ze ma este poslu na par dni domov ako na to, ze by ma zobrali hned do nemocnice a nebodaj sa to do piatku aj narodilo. No ale neviem stav stavok, a co vlastne vyhra vitaz 😀

susana28
13. jan 2010

Ahojte všetky 😀
Ahojte občianky lenka a aňa 😀

Zuzka tak ja som dnes rodila namiesto teba 😀 Sa mi snívalo, že som sa išla kúpať a porodila som mimi. A suverénne som potom hľadala látkové plienky a ort.nohavičky a do nemocnice som zavolala, že som porodila o 17,3O a uviedla som miery dieťatka. No ptákovina jak vyšita. Tak už radšej poroď, lebo začínam mať nočné mory 😉

sophie1981
13. jan 2010

dobre ranko...zuzana.... ☹ ...nic??....uz som s teba na nervy.... 🙄 😝

juj, snezi....vyberieme boby......

noc u nas priemer...5krat hore a teraz spi...ja upratujem.....takze hlasim ze u nas na sidl. Mier ziadna zmena.... 😀

veronika1982
13. jan 2010

joj si tu robim srandu z lary a moj matej dnes bol ticho v pavuku v sklade.. tak reku idem sa pozriet co tam robi.. a on pusa plna zeminy.. boze som sa zlakla.. chcela som mu to vybrat ale on ani za frasa usta neotvoril.. v puse mal aj kus kamena ci co to tam bolo take tvrde tak toto potom vyplul..jazyk cierny jak zem...

bibka vy aspon spite.. my sa hrajeme v postielke.. a to som chcela zehlit..

sophie1981
13. jan 2010

veronika......treba vam tolko kvetov??....mne katka vyjedla babkin kvet co mala na chodbe......tiez bola este v pavuku...teraz ozuzlava listy v spalni....... 😝 ....a vyskrabkava omietku pri posteli......a spinky papa tiez....dnes rano sama papala ranajky...cheerios...posobilo to na nu ako spinky tak pchala o dusu...

veronika1982
13. jan 2010

co ale uz mame aj pazitku zasadenu, aj bazalku, medovku a majoran..

sophie1981
13. jan 2010

budes podnikat?? 😀 ...v lete na trhovisku aj s Matejom... 😀

zuzanale
13. jan 2010

Ahojte tak sa aj ja konečne hlásim po dllllhej dobe konečne je Timka v škôlke byt ako tak daný do laty po sviatkoch tak sa sem hádam už dostanem aj častejšie lebo mať doma obe baby je v poslednej dobe o držku Timka je ako zajko duracel vydrží dlhšie a dlhšie.... to keď Zuzana píše o svojom Matúšovi to ako keby o mojej Timke a Laura ach kde je to zlaté spokojné dieťa teraz vlezie všade, okolo nábytku sa už premiestňuje ako drak ožužle všetko čo nájde a bambule zo stromčeka mali zlýzané trblietky 😝 😀 a spánok no tak max 2x denne aj to len pol hodiny a čo sa týka papania tak spapáme všetko čo vidíme a už sme na UM pretože mamina cica nás prestala zaujímať 😅

pozerám že rozoberate ako čistiť cikulku no a ten olej je asi naj tiež v pôrodnici tvrdili nešiahať aj tak som vyčistila lebo to nebol len krém ale aj to biele mazivo ktoré majú bábatka na sebe a nechať to tam kysnúť eee dokonca som pozerala tu na koňovi je téma a pravdupovediac som o to počula prvý raz ale je to pravda že pysky môžu malým dievčatkám zrásť a treba na to dávať pozor 😨

veronika1982
13. jan 2010

este ze mi mame pipika..

oj matej mi zaspal tak ja som pozehlila a pozeram dobu ladovu 3..joj babatko tam caka...

evitkamalicka
13. jan 2010

ahojte

veronika a pretahujete pipika?

veronika1982
13. jan 2010

nie. a vy? ale teraz pojdeme do poradne tak jej poviem nech mu skusi.. ja skusam vzdy vo vanicke a nejde mi to..

evitkamalicka
13. jan 2010

my ano, zo zaciatku to moc neslo, ale postupne sa nam to pekne uvolnilo a teraz uz ide pekne cely pretiahnut, teraz uz len tak raz za dva tyzdne alebo raz za mesiac preventivne robime....dr. to na rocnej prehliadke pozerala ci mu ide alebo nie

veronika1982
13. jan 2010

no s pisulkami maju problem a aj s pipikami.. no skusim zase dnes pri kupani..

evitkamalicka
13. jan 2010

skus, treba castejsie aj kazdy den

veronika1982
13. jan 2010

ked ja mam strach

evitkamalicka
13. jan 2010

tak potom to nechaj na dr., ale bude to o to horsie

veronika1982
13. jan 2010

vyskusame a uvidime..

zuzana32
13. jan 2010

Veronika,
ja by som vravela, že všetko má svoje výhody aj nevýhody.
Predtým som mala dvoch chlapcov, a čo sa týka prebaľovania bolo to "jednoduchšie" čo sa týka hygieny. Pipika nám takisto pretiahla dr. v poradni a potom som už doma raz do týždňa pri kúpaní vyčistila ja a bolo to o.k.
A výhoda, pipíka v plienke, aspoň pre mňa čurá na jedno miesto, kdežto Katarína bola prečuraná všade.
A po stolici, je prebaľovanie dievčatka dôležitejšie na hygienu, aby sa jej do nezaviedlo dovnútra.
Ale keď budeš mala druhé dievčatko určite Ťa aj tak poteší.

veronika1982
13. jan 2010

no su to vyhody aj nevyhody.. onsa teraz strasne chyta sa pipika.. rozvalim plienku a on hned si ho chyta a taha.. 😀

zuzana32
13. jan 2010

Veronika,
ono to na chvíľu prejde. Ale veď väčšina aj Veľkých chlapov to robí doteraz 😀 , aspoň raz do dňa sa akože mimovoľne uistia či ho tam majú.
No hold je to asi najlepšia hračka.

anaja81
13. jan 2010

Ahojte zienky domace,
neodolala som a podlahla som Veronikinej vyzve pridat sa po velmi dlhej dobe k vam. Citam vas pravidelne uz riadnu dobu, asi odkedy som zistila, ze som tehotna, ale nie a nie sa odhodlat a napisat...nechcela som zasahovat do vasho "kolotoca".
A inac Anaja = Andrea

susana28
13. jan 2010

Ahoj Andrejka, a vitaj medzi nami. Ono stačí sa raz zapojiť do debaty a už sa vezieš s nami 😀 My sme ako sekta, kto raz medzi nás vstúpi, už ho nepustíme. 😀

Ale ináč babenky, tak najviac je tu Zuziek. Takže Zuzka 612, zuzka 32, zuzanale, a tiež ja susana28 😉

susana28
13. jan 2010

Baby, ku ktorým detským dr. chodíte vy? Nechodíte niektorá z vás aj ku dr. Macejkovej?

sophie1981
13. jan 2010

mam info o zuzane...

slaviq81
13. jan 2010

Susana, ku Macejkovej chodi, ale nepoviem ti ktora z nas lebo neviem 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre