Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
24. feb 2010

Dobre ranko, co este spite?
My sme nejake chorlave-soplave ☹

slaviq81
24. feb 2010

Mata, super fotky 😵 A nevies ci foti aj vacsie deti, take ako mam ja?

veronika1982
24. feb 2010

ahojte..

tak vsetkym matejom prajeme len to naj naj.. nech su hlavne zdravi a hlavne ten nas nech nas pocuva a lubi aspon tak ako doteraz..

sophie1981
24. feb 2010

ahojte...tak u nas to chlapci prezili.....som zvedava, ci im srdce vydrzi na zajtrajsi zapas....

veronika1982
24. feb 2010

aj u nas to prezili... 😀

pata31
24. feb 2010

Ahojte...
Mati, tak to super cena, dnes to navrhnem mm 😵
a hokej...super, super, az na ten zakrok na Bartecka 😠

Nika, dobre vediet, ze to teraz takto funguje 😒 Tomanovej splachnut hlavu do zachodu!!! 😝
a ako sa mas? uz to mas len za par... 🙂

antoniab
24. feb 2010

ahojte
tak ten hokej dobre pokracuje dufam ze sa nam ujde aj medajla 🙂
dnes cas nic moc ale aj tak sa chystame nachvilu vonku ked sa mala vybuba

slavik foti vsetky deti v linku su navrhy fotiek a su tam aj vacsie deti

zuzana612
24. feb 2010

Ahojte, ja som hokej ako vzdy nepozerala, videla som akurat tak vysledok ked zablikal pocas telerana 😀 Pozrem si akurat ak sa nahodou dostanu do finale 😀

My sme boli dnes cele doobedie von, bola som si na obecnom urade po prasule a potom sme boli s Matuskom na ulici, hral sa so sesedovcami ked je tak pekne, a Natalka uz 3 hodiny haja v kociku a mne ide rozdrapic cicky 😖 O tom dobrovolnom poisteni a poberani vyssieho prispevku som nevedela, kazala som svagrinej nech mi to zisti lebo tam predtym robila tak tam ma kamosky. A ak je to tak ako pisete, tak budem uvazovat o tom ci potomo ten zvyseny poziadam, lebo ak mi bude Matus tak casto chori ako je momentalne, tak sa mi viacej oplati brat nizsi prispevok + OCR alebo PN, kedze na mna sa tiez nalepi kazda choroba.

Mata, krasne fotky, aj my sa chystame ist k jednemu znamemu, on to robi za 40 euro, nejakych 60 zaberov, cize 6 motivov a z kazdeho motivu spravi jednu velku upravenu fotku. Uz sme chceli ist pred nejakymi 3 mesiacmi ale sme si povedali ze pockame a pojdeme s oboma detmi a jednu si dame urobit aj rodinnu, lebo treba este aspon mesiac pockat kym Natalka dokaze zdvihnut hlavicku.

Ozaaaaaaaaaj, vsetkym Matejkom vseeeeeeeeetko najlepsie k meninam......

antoniab
24. feb 2010

vsetkym dakujeme za pochvali 😉

zuzka aj mi chceme este rodinnu fotku ale musim pockat na mm mate to tiez super je to perfektna pamiatka
ja mam s tich deckych motivou obrazy co su ako puzzle a teraz budem mat uz aj vlastne dieta 😀 tak uz mi treba len veliky dom aby som to mala kde vsetko povesat 😝

jej dnes je mateja tak vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaj lepsie vela zdravicka hlavne 😉

zuzana612
24. feb 2010

Mata, aj ja si chcem z toho porobit obrazy, velke asi 40x60 cm, len ked si to das urobit na platno tak je to hrooooozne drahe, tak som si vymyslela ze fotky dame urobit matne vo fotosluzbe, a doma si urobim ramy s platnom a na to tu fotku nalepim. A casom ked vyblednu ich budem menit za aktualne 😀 Urcite to bude lacnejsia verzia 😀 A budem s nimi zakryvat pocarbane a poskrabane steny 😀

anaja81
24. feb 2010

Ahojte,
Matejkovi prajem k meninkam vela zvdravicka, lasky a vsetkeho, vsetkeho dobreho 🙂

Mati, tie fotky su fakt spica....ak budeme mat aj my male tak urcite nad niecim takym budeme rozmyslat...pamiatka na cely zivot 😉

....a este k teme DNP co ste predvcerom preberali....ak mi niektora z vas viete poradit, co robit dalej...na matersku nastupujem 7.3. a asi dva tyzdne pred tym mi skoncia tie 270dni....co mam robit dalej, ked ja chcem ist do 3 rokoch na dalsiu matersku....platit, alebo to zrusit?...uz teraz vam dakujem za info 😵

zuzana612
24. feb 2010

Anaja, ja si DNP platim uz roky, kedze ked som bola v zahranici, tak som si musela platit vsetky odvody sama. Teda nemocenske som si nemusela, ale povedali ze by bolo dobre keby som si. Ked mi skoncila materska pri Matuskovi a presla som na rodicovsky, tak som si to platila aj nadalej lebo som chcela druhe dieta a tiez koli tomu ze som mohla ist aj na OCR aj na PN. Pocas tehu s Natalkou som bola skoro 5 mesiacov PN, takze sa mi to oplatilo. Teraz som na materskej tych 28 tyzdnov a ked mi skonci, tak si asi budem platit aj nadalej, hlavne ak sa rozhodneme aj pre tretie dieta. Lebo je rozdiel ci dostanes rodicovsky nejakych 170 euro ak ti ho nezvysia, alebo dostanes matersku 500 euro. Ale kedze tam robia stale nejake zmeny, tak je to tazke hovorit co bude najlepsie. Ale na to mas este cas pol roka aby si sa rozhodla co bude dalej, lebo pocas materskej to poistenie za teba plati socialka, takze ty ho tych 28 tyzdnov platit nebudes.

susana28
24. feb 2010

Ahojte 😉

Matejkom všetko, všetko najlepšie 😉

Zuzka - Huta, keď si nastúpila na MD tak DNP prerušíš? A potom ako nabehneš na rodičák, tak pokračuješ v platení? A platíš rovnako veľkú sumu, alebo po Md si to znížiš? A keď napríklad poberáš očr alebo pn, tak za to obdobie máš rodičovský pozastavený?

kukulik30
autor
24. feb 2010

ahojte...zuzka pozri si stranku...http://jozefmihal.blogspot.com/...je to tam vyborne vysvetlene 🙂
ja si to platim od decembra, lebo som presla na pol uvazku a tym padom, ak by som raz poberala materske, tak by to bolo velmi malo 55% minimalnej mzdy, co je teraz 319€ 😒

rybecka
24. feb 2010

Ahojte,
dakujeme za gratulacie a prajeme zaroven Matejkovi tiez krasne meniny 😵
ja uz kolac napeceny obed navareny este dom dat do poriadku uspat Mateja a vecer mozme oslavovat 😵

sophie1981
24. feb 2010

caute zeny....ja mam taku na prd naladu cely den, ze az...sme boli s Katkou na ocnom....kontrolu nam dala zasa o rok...ze vraj vsio ok...tak juchu.....este 10 prezit ockovanie.....a mae klud...

veronika1982
24. feb 2010

ahojte..

dakujeme za blahozelania a jankinmu a medulkinmu matejovi prajeme tiez vsetko naj..

my sme boli poobede v meste a teraz sme sa vratili..vytiahnem matej z kociara a on rifle mokre..komplet sa mi precural. cele tielko az po krk mokre a aj body.. este ze mal termopancuchy tak mu to neprepustilo len trochu..a to som ho pred odchodom prebalovala. ha ha...

teraz sli s tatikom do pivnice tak som ho vystrojila v teplakoch a ciapke a papuckach..aspon 5 min mam cas a potom idem robit francuzske..

maca77
24. feb 2010

ahojte

my sme dnes boli pol dňa v PP ... chceme prerobiť kozub, tak sme hľadali nejaký obklad

a aby som nezabudla.... všetko najlepšie Matejkom 😉 😵

idem prečítať, čo ste popísali 😎

anaja81
24. feb 2010

Livi, co to za link si hodila.....ja som to sla otvorit a napisalo mi, ze neexistuje 😒

evitkamalicka
24. feb 2010

ahoj zienky, mame za sebou s muzom crevnu chripku, sme vracali a hnackovali nonstop, ani voda sa vo mne neudrzala, vsak som aj za tie 2 dni schudla 4kg, no hruza to bola....Adamkovi nastastie nic nebolo

veronika1982
24. feb 2010

oj evi tak dufam ze babo je v poriadku..

moji chlapi sa kupali a teraz uz papa puding a ideme spat...

dasena
24. feb 2010

no tri deti v jeden datum.....to je umenie 😉

dasena
24. feb 2010

ked manzel viezol zakaznika do nemocky za zenou tiez sa mu narodilo dieta v jeden den ako mal bracek ci sestricka...... 🙂 pisem jak madar ale viete co tym chcem povedat 😀

susana28
24. feb 2010

Ahojte,

evi a ako dlho vás ten vírus potrápil. Ti nezávidim, keď ťa takáto pliago postredne a o bábo sa ti treba starať 😒 Hlavné, že už je dobre 😉

Janka, ja som sa od obedu čudovala, že za aké gratulácie ty ďakuješ. Som si fakt myslela, že ti blahoželajú že si začala chodiť na tú zumbu 😀 Mi teraz ťuklo, že aj ty máš predsa matejka 😀 Som ja ale trúba vymetená. Tak ešte raz všetko najlepšie "tvojmu matejkovi".

Marcela, keď vyberieš obklady na ten kozub, a bude dakde aj na internete, tak mi hod link. Aj my niečo špekulujeme 😉

maca77
24. feb 2010

Susana, my kozub máme ... lenže jeden komín musíme ešte dodatočne vyvložkovať a keĎže je na neho napojený aj kozub, tak spodnú časť musí MM rozobrať a teda ho treba nanovo urobiť ... sa "teším" ako budeme mať minimálne mesiac rozbombardovanú obývačku 😝 ... ale kvôli bezpečnosti, aby sme niekedy v budúcnosti nevyhoreli, to treba urobiť 😝

veronika1982
24. feb 2010

moje dieta uz spi...asi mu pomohlo saunovanie s tatikom v sprchovacom kute..

zuzanale
24. feb 2010

Ahojte som sa sem cez deň nedostala sme boli u našich.... a zajtra nás čaká s Timkou očné 😝 budeme čítať obrázky a zisťovať či vidí do diaľky alebo nie ale takýto tempom to zistime až keď pôjde do školy a bude vedieť písmenká 😖

aby som nezabudla všetkým Matejkom všeeeetko len to naj 😉

evitkamalicka
25. feb 2010

babo je ok, zvracali sme takmer 2 dni a este stale mam taky vselijaky zaludok

veronika1982
25. feb 2010

dobre ranko.. tak mi uz sledujeme hokej a popritom sa nam vyvvaraju flase vcetne katkinej..

veronika1982
25. feb 2010

baby ktore ste piekli kolac mraky tak sem s dobrym receptom lebo kazdy ho robi inac..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre