Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
13. apr 2009

ahojte kocky,
vcera som sem nestihla dobehnut, lebo sme cely den chodili po navstevach a vecer sme sa dovalili domov taki unaveni, ze sme zaspali s detickami a mne okrem toho bolo aj zle, lebo mi nesadla sunka 😝

teraz uz mame s Viktoriou za sebou kupacku, ja som bola aj zliata na dvore ako za mladi 😀 ... no Viki sa to az tak nepacilo a rozplakala sa ked to videla, tak hadam nebude mat z toho traumu 😕 😅

a vy ste ako dopadli?

zuzana612
13. apr 2009

No tak ja som bola dnes zliata 3x co sa mi uz dlho nestalo. Ked som dopisala ze niekto ide, tak to sa valil svagor uz hore schodami, prehodil ma cez plece a plesol do vane a pustil na mna studenu sprchu. Musela som menit este aj spodne predlo 😒 A potom este prisiel brat s detmi, tie ma pekne pistolou, aj som vysla von ze nech nerobime bordel a ked som sa vracala dnu, tak brat na mna splechol kybel vody v garazi. No fakt super. Este ze uz je po kupacke. Len moj maly kupac sa este nevratil, nejak sa mu kupacka zapacila 😀 Pride domov a odpadne od unavy, ak nezaspi rovno v aute 🙂

Slavi, nic si nerob z tych Dr. mala vypada uplne v poriadku, mozno jej len nieco nazapasovalo alebo chytila nejaky virus. Mne Matus uz treti den ma hnacku, ale myslim ze z tej stolicky co sa mu tlaci von

Bibka, do Huty pojdeme asi zajtra rano a ostaneme cely tyzden a potom budem tyzden v Rk, lebo idem tahat von ten zub 😒

pata31
13. apr 2009

Ahojte, tak mna dnes zliali asi na tri krat...posledny krat som sa potkla na balkone a spadla som na kolena, tak ma ted fajne bolia...a este pred tym som sa posmykla na mokrej podlahe, tak som sa tiez vytrepala...takze dnes mam urazovy den 🙄 inac cakam na mrchu...ma boli brucho, ako by uz mala dojst, ale teoreticky az v stredu by mala...tak uvidime

veronika1982
13. apr 2009

mna to tento rok obislo ale zato mamka bola zliata aj za mna.. kazdy sa radsej zlutoval nado mnou takze o rok sa mi to urcite vrati. ha ha

pati drzim palce nech nic nedorazi a nech sa aj ty tak trapis ako my teraz.. 😀 😀

pata31
13. apr 2009

Veronika, bola by som rada, keby to tak bolo 😵

zuzana612
13. apr 2009

Pata, aj ja drzim palce nech si uz tehu, my asi este nejaky mesiac-dva pockame lebo teraz sa snazim makat okolo domu aby sme to cim skor dokoncili a nejada by som o babo prisla ked sa podari, lebo to by som uz nemohla prehadzovat zeminu s lopatou a krompacom 😀

Veronika, mna to obislo minuly rok kedze som mala necele 2 tyzdne po porode 😀

slaviq81
13. apr 2009

Kukuk 😉 😀

Mna Velkonocne oblievacky obchadzaju uz dlhe roky 😀 Tak sa vytesujem 😀 Akurat si varim plnenu papriku, ale dala by som si radsej nejaku sunecku 😅 Ale ved nevadi 😝
Mala spinka, uz vyzera byt ok. V obchode pustila poriadne do gati, ked som jej dala doma dole plienku som myslela, ze odpadnem 😖

Pata a kedy budes testovat 😕

pata31
13. apr 2009

Slavi, este nejdem testovat...bo aj minuly mesiac som testovala rano a naobed dosla 🙄 ...pockam, az ked bude meskat...aj ked dnes mi trochu klesla teplota, bo meram bt...tak som zvedava zajtra, ked zase klesne, tak nic z toho..

ivana2009
13. apr 2009

Verinika citim sa tak vselijako vsetko ma boli asi preto,ze myslim na zajtrajsok 😀 😀 😀 a obliata som nebola hned vo dverach som kricala neoblievat nema si co obliest 😀 😀 😀 ak by ma zliali nic by sa nestalo 🙄 🙄

veronika1982
13. apr 2009

a o ktorej tam ides zajtra? budem drzat palce.. mna od vcera z nicoho nic obleje taky pot ze mam az ponozky na nohach mokre..v noci sa zobudim na to ze mam az pyzamo mokre...a zajtra je celkom pekny datum 14.4 co ty na to?

ja sa jednu chvilu tesim ze nech sa uz narodi a potom dostanem strach a tak to ide dookola..

ivana2009
13. apr 2009

to je normalne clovek sa tesi aj ma strach zajtra idem o 13h drz palce 😀 😀 😀 ,ale uz ma spodok boli riadne 😀 😀

veronika1982
13. apr 2009

aj mna a hlavne mam pocit ze mam niekedy mateja niekde v nohavickach... 😀 😀

sme sa boli trosku prejst s mm ale zacalo prsat tak sme zase doma a mne sa chce neskutocne spat ale co budem robit v noci.

sophie1981
13. apr 2009

ahojte...no krasne budeme aj my s katuskou cely rok, kedze aj nam sa uslo vodicky...nastastie len tak decentne s poharikom....prvy od mnzel a este v posteli, ale ja som stale nastokla katku na cecok ked niekto dosiel a tvarili sme sa ze sa kojime, tak kazdy bol jemny a slusny....no bodaj by som kojila kzdy velkonocny pondelok.... 😀 ....inac mam pocit, ze dnes som dostala menzes... ☹ ...bolia ma vajecniky a uz krvacam.... 🙄 ...tak supis...katka zatial mliecko pije, sie mala taku zelenkavu stolicu, ale ratam ze to aj s toho, ze sme mali doma vela ludi, stale ju niekto vyrusil zo spanku, tak bola stale taka unavena, ze mi zaspinkala na ccke a potiahla len predneho mliecka, k zadnemu sa uz nedostala, lebo odkvecla...ale sestra uz dnes sli domov, tak uz sme zase v klude....uvidime zajtra, co bude, kedze mi ju paradne naucili na ruky.... 🙄 😕 ...asi zosaliem....a to mi treba zehlit a prat katuskine veci.....ale uz aspon bude casu na konikovanie, bo si vas zanedbavam...

Ivi, drzim paste na zajtrajsok, nech ti to dopadne dobre.....a skory porod.....veronike troska neskorsi...a nech vam nozenky nepuchnu.... 😉

utekam pozerat ako sa krotia krokodili a spinkat k mojej vonavej katke.....

este si ulejem cierneho pivka na mliecko a hopsa do postele...a samozrejme navarim kybel fenikloveho caju na nocne kojenie....

zuzanka, tak sa zajtra na teba tesim.... 😉

maca77
13. apr 2009

ahojte

tak my sme dnes ušli pred kúpačmi na výlet do Tatier 😀

Ivi, super výhovorka, že nemám si čo obliecť 😎 😀 😀

ivana2009
13. apr 2009

Maca ja fakt uz nemam co by si sa cudovala nabrat 27kg ziadna sranda 😀 😀
Bibka dakujem zajtra sa tesim co povedia mozo tam aj ostanem 😀 😀 😀
Prajem vam peknu dobru noc 😉 😉

maca77
13. apr 2009

nooooo, to teda fakt nie je .... už len nahodiť na seba manželove tepláky a pohoda 😎

ale veď už len pár dní a pôjdu kilá dole 😉

slaviq81
13. apr 2009

Kocandy, uz spite? Ja som taka nocna sova, teda nie ja, ale moje dieta 😖 🙄 Nic na nu neplati 😕

Bibi, no s MS teda ziadna vyhra, ja som sa tesila, ze aspon rok nebude treba vlozky a bum mesiac po 600 nedeli som vyvesila cervenu zastavu 🙄 😝

slaviq81
14. apr 2009

😕 😕 😕
tu sa este spi 🤐 🤐

megy2
14. apr 2009

..ahoj tak sa hlasim ako som slubila po sviatkoch a uz pracovne....
...mrcha dosla v piatok ale bola len 3dni....tak neviem co to ma znamenat a som sa aj cely cas citila tak zle ze az,normalne som mala take stavy ze som si musela lahnut a nic sa mi nechcelo.....
....popozerala som albumy a mate krasne deticky 🙂 🙂 slavi lara je kocka aj bez vlaskov mne sa to paci....

veronika1982
14. apr 2009

dobre ranko...
bibus preco aj mne nedoprajes skory porod.. ved ma nielenze boli chrbat, nohy ale este aj ruky.. neviem sice preco ma bolia ruky ale asi z toho ze su spuchnute normalne ked ohybam prstami tak ma to boli... ale este pisat na pc mozem..
sme vas vcera z manzelom videli ked ste sli poobede domov co zacalo prsat ale boli ste od nas daleko..

aj my sme uz doma sami. mm doniesol domov vystroj na vypratie tak sa mozem cinit a poobede idem na nechty tak hadam mi den zbehne a zajtra hura do poradne.. 😀

anape
14. apr 2009

ahojte baby 🙂 ,
a mame po sviatkoch 🙂 , my sme vcera mali necakanu navstevu a som tomu velmi rada, lebo sa podojedali vsetky lakotinky a tak mozme zacat s dietnejsou stravou 😝 😅

dnes sa s kamoskou chystame na vylet do PP, chcem skocit pozriet aj do Tesca, mali by mat zlacnene nejake detske vecicky, no pochybujem, ze este nieco pekne najdem, kedze ta akcia je uz asi tyzden 😒

prajem vam krasny den, aj ked pocasie sa moc krasne zatial nejavi

ivana2009
14. apr 2009

dobre ranko tak ja sa hlasim 2 v1 😀 bola som teraz na porodnici dr volal manzelobi aby sme dosli do 10h tak nic nove na porod to este nie je nie som este ani otvorena 😒 😒 ,tak v nedelu mam ist znova ,tak zajtra idem do poradne 😀 😀 😀

sophie1981
14. apr 2009

ahojte....aj my sme uz hore...ale spinkali se do pol osmej...teraz drobec obzera kolotoc v postielke, ja som konecne doprala asnazim sa bojovat s psimi chlpmi, co tu este ostali po sestre.... 😀 😀 ..

slavka...no to ti poviem, ja som sa tiez tesila, ze bude dobre bez menstruacie a bum, hnedpo sestonedelisa to dovali...ale na druhej strane aspon budemvediet co a ako ked zacneme snazilkovat...ale uz mi to ide na nervy s tymi vlozkami,...takynekonecny pribeh mi to pride.....len vlozky...a to som aj ja myslela ze usetrim a prd.... 🙄

anka....u nas sme zbytok zbalili sestre na cestu...on a je tehula, ona to vsetko zje.... 😀 ...my mame dnes granadiesrky pochod...mnam... 😉

ivka, nesmut, tak si este troska uzijes bruska...ved termin mas az o 2 tyzdne....tak este stale nieje cas na paniku....a Veronika, samozrejme aj tebe prajem skory porod.....mozes tak 3. 5....na katkine krstiny.... 😀 😀

a sme sa zabudli pochvalit aky uzasny den sme vcera mali...moja katuska sa vcera na mna prvy krat usmiala.... 😵 ...spoza ceciku po kojeni....ked som jej vydavala zvieracie zvuky....joj, to bol pocit, ked sa zaskerila na plne ustocka.......len skoda zeto este nerobi casto a musi mat na to naladu....ale uz mame par krasnych usmevov za nami.... 😵 😵 😵 ....juj... 😵 😵

zuzana612
14. apr 2009

Ahojte, ja sa uz hlasim opat z Huty, budem tu asi do soboty a potom idem na tyzden domov, tak ak bude pekne, mozme urobit nejake stretko 😉 Len dufam ze bude pekne pocasie, lebo ak nie, tak to vela toho okolo domu neurobim 😒

Bibka, vsak bud rada ze si dostala menzes, vsak ked chces o 2 mesiace zacat robit na druhom babu, tak sa ti zide 😀

sophie1981
14. apr 2009

no ved to zuzanka..to pocasie.... 😠 ....kde je nase slniecko....ale ja tak ci tak musim ficat von.....mala nevydrzi dnu..... 😅 ...tak sa oblecieme a pojdeme.....snad sa poobede vycasi..... 😉

pata31
14. apr 2009

ahojte, tak aj ja sa hlasim zatial bez mrchy 😝 😀 ...uvidime zajtra, ze co bude...ale testovat zatial nechcem, az ked bude meskat....inac ake ste mali priznaky tehu na zaciatku?

zuzana612
14. apr 2009

nas Matus by bol tiez najradsej cely den von, ale teraz ked tu poprsalo tak je cela zahrada mokra a on sa hocikedy este zvali na kolienka, tak to by vypadal. Ale verim ze sa trosku vycasi. Aj tak pojde o chvilu spat lebo cestou spal asi iba pol hod. tak najneskor o hodinu ho dam spat. Chuda ma uz 3 dni hnacky, ale nastastie sa to uz lepsi, ale aj tak je dost umrncany 😒

veronika1982
14. apr 2009

no vidis ivana ze je to v pohode vsetko tak zajtra drzim miesto v poradni alebo ty mne.

bibka dakujem ale to je nedela a cez vikend mame zakazane rodit lebo tatino nie je doma. ha ha... vcera som uz mala taku depku ked mi mm povedal ze kde chcem ist uz teraz rodit ze termin az 6.5. som si vduchu povedala ze kebyze uz mam ist teraz tak je neskoro..proste chlapi to nechapu ake je to tazke..

zuzana612
14. apr 2009

Pata, ja vobec ziadne, a testo som si urobila az po skoro 2 tyzdnoch ked som uz asi tusila ze co je asi vo veci. Ale ja som nemala odvahu si ho urobit, lebo som chcela ist este do zahranicia zarobit nejake prasule, no ale prisiel Matusik a teraz by som to nevymenila za nic na svete. Ja si aj preto myslim ze teraz ked budeme chciet druhe tak sa tak lahko nepodari ako to bolo s Matusom 😖

sophie1981
14. apr 2009

veronika, vydrz este.....aspon 2 tt....viem ze sa mi to hovori, ale to uz bude drobec v termine a veruze sa vyhnes dost otravnym veciam s malym.....nekonecnemu cakaniu u neurologa, ocna, nedonosene.....pocitu, ze tvoje babo ma v hlavicke cystu a ked sa nezmensi, musis ist na vojtovku....tak len pekne drzkaj v sebe...a potom 2 tyzdne pred terminom sup s nim von a ovoniavat... 😉 😉 😉 😵 .

Zuzana, to sa este stale trapite s tymi stolickami?? 😕 ...juj a zabudla som ti napisat, ze Caroline sa narodilo dievcatko, 10. 4.....meno Jasmine Constance....skratka Minnie....takze musim skocit do mesta nieco kupit aposlat..kedze oni nam tiez poslali...nejaku drobnost.... 🙂 ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre