Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
30. júl 2009

megy, nie zatial nic, ponahlal sa domov, lebo stale tvrdne katke nepravidelne brusko, ale nic...zatial nevolala, tak pravdepodobne a nic nedeje 🙂

kukulik30
autor
30. júl 2009

kaja, tak plati asi ten piatok, na ihrisku okolo 10 tej 😉

kukulik30
autor
30. júl 2009

jaaaaaaaaaj, mna teraz napadlo, ze ja zajtra musim ist do roboty..ohladom nastupu do prace v septembri.. 😖 teraz som si spomenula 😒

zuzana612
30. júl 2009

Janka, kludne prid aj vecer s detickami, Matus sa zahra s Matejom futbal a mi chvilu pokecame 🙂 Aj ked ono mi tie veci este stale netreba 😀 Predpokladam tak o nejake 2 mesiace. Ja skor dufam ze mi donesie Bibka nieco mensie od jej sestry 😀 No ale nikdy nevies, mozno zacnem teraz riadne priberat. Aj ked z tych nervov co momentalne stale mam koli domu tomu nejak neverim.

Baby, my sa na to stretko nikdy nedohodneme, vsak uz je o chvilu koniec leta 😀

NO ale ak sa bude niekto v nedelu nudit, tak mi ideme asi do Bojnic. Tak mozno mozme hodit stretko tam 😀 😀 😀

veronika1982
30. júl 2009

takze sa zajtra nic nekona?

veronika1982
30. júl 2009

ja som sa vcera trepala na tarcu kvoli teplej vode a nam uz voda ide od vcera obeda...a vecer som matejovi zohrievala... 😀 😀

rybecka
30. júl 2009

Ok Zuzana zavolam ti ked pojdem hej? lebo teraz som sa dozvedela ze vecer chce muz menit tlmice na aute 😖 ale asi mu ho slohnem a tak bude menit tlmice 😀 uvidim vobec kedy dojde s Gelnice 😒

ivana2009
30. júl 2009

Ahojte tK V PORADNI OK mame 6040g 😀 😀 ale este mame hnis v moci tak nam dali roztok na vymacanie a vo stvrtok na krv a az po vysledkach ho zaockuju ☹ ☹ ☹

kukulik30
autor
30. júl 2009

ale hej, sak ja mozem dobehnut neskor,budem sa snazit ist do roboty skoro , aby som do tej 10tej bola vybavena 😉
takze predbezne to plati na zajtra 🙂

kukulik30
autor
30. júl 2009

Ivanka, juj skoda, ze ten hnis 😖 .... ale neboj ono to prejde a zaockuju neskor 😉 ale blahozelame, krasna vaha 😵

veronika a co doma mate vypnuty hlavny ventil teplej vody, ze si to nezistila??? 😀 😀 😀 ty si maska 😀 😀 😀

kajacz
30. júl 2009

fajn, tak ja zajtra dorazím tiež... 😉 potom pojdem na nakup do Kauflandu...Simona zoberiem určite, Samka podla toho, či bude chciet...
Inak ešte mi napište kde to ihrisko je...na mier trafím k Hornádu, tam bývala niekedy moja švagriná...

slaviq81
30. júl 2009

Čaute baby,
ja som lenivá písať 😀 😝 Moja Lara je také šidlo, že nič nestíham. Ráno ledva zuby umyjem, raz začešem hrebeňom a už je kúpelňa rozbombardovaná 😀 No už madam vstala, tak bežím 😅

sophie1981
30. júl 2009

caute....tu soooom....sme boli s dedom a Damianom na kupku.....rano sme sa rozhodli o 5 minut 12......sme boli na 3 hodky, Katke sa naramne pacilo......sa chechtala v tej vode ako mala potvora...som jej omocila len nozicky, lebo vodicka bola dost studena, ale jej sa to naramne pacilo.....no potom sme pozerali na damiana ako voe plavat pri velkom bazene a tam jeden tlk praskol do vody, cele nas ocapal, katka chudat od strachu plakala, ale zaroven sa aj chechtala bo voda na nu plieskla.....joj, tiez nevie co chce..... 😀

tak idem upratat byt, rano sme len vsetrko rozbombardovali a utekali tak to teraz aj tak vizera.... 😝

sophie1981
30. júl 2009

joj a babka kupila sestre babyvak.....a Katke s zacal naramne [pacit......sa jej tam tak dobre spinka...hned vedla ciciny.... 😀 😵

rybecka
30. júl 2009

TAkze zajtra je stretko naihrisku?
a nechodia tam dookola auta lebo viete ja mam deticky 2 😀 a niekedy to nie je mozne ustrazit
😅

veronika1982
30. júl 2009

janka nechodia. jedine len keby sa matej vybral sam ale to ma k ceste velmi daleko.

livia moja sestra nam odstavila ventil lebo sme automaticky vzdy pustali vodu a v domneni ze voda nepojde do piatku tak nas ani nenapadlo az rano mi dnes kamoska hovori ze sa uz vcera kupali.. a ja na nu oci...tak som hned prisla domov a zapla som.. rano som ohrievala vodu lebo matejovi som chcela tvaricku umyt.. 😀 😀 😀 no co uz..

poobede sa dosli chlapi domov najest a matej o druhej zaspal a siel s babkou von a spi este teraz doma v chodbe. ja som bola v banke, a na byte.. uz sa to tam konecne zacina podobat...

ja pridem zajtra a budem mat aj pestunku od kamaratky lebo ju nema kde nechat takze mame dalsiu kocku do partie.

bibka pravopis ta neucili? vyzera a nie vizera..ved som vas rano hladala na miery a vas nikde..

kukulik30
autor
30. júl 2009

veronika , nesla si nahodou asi pred hodinou na aute /peugeot/? asi som ta videla, ja sopm sla do mesta pri metropole a ty si sla smerom na mier dole kolo metropolu 😉 ale nie som si ista, ci si to bola ty, mala si okuliare slnecne a sustredene si sledovala cestu 😀

janka, neboj, dost daleko od cesty, je to v podstate akoby v strede atria/ ci ako sa to vola/ a okolo same cinziaky..ale jasne oci treba mat na stopkach 😀 pri mojom Samovi je vsetko mozne 😀

kaja, neviem, akoby som ti to vysvetlila najlepsie...pockaj porozmyslam, ako ta znavigujeme 😀

anape
30. júl 2009

ahojte baby,ja absolutne nestiham chodit na net, vcera sme boli do vecera vonku a kym deticky zaspali, tak aj ja som bola uz taka unavena, ze som sla spat, no a dnes sme boli s petuskom pri jednej znamej koznej v kosiciach, lebo sa mu tie vyrazticky rozsirili aj na temeno hlavy, tak mu brala stery a dala uz aj nejaku liecbu, no po vysledkoch rozhodne ake antibio bude treba na celkove preliecenie, lebo ide zrejme o infekciu koze

nie je to sice nakazlive pri beznom styku s inymi osobami, kedze nejde o infekcne ochorenie, jedine sa moze, ale nemusi stat, ked napr. pouzival s niekym jeden uterak... no je mi to neprijemne, tak ja asi zajtra nepridem, aby ste nemuseli mat obavy, ze co ak by predsa sa nakazili vase deticky 😕

anape
30. júl 2009

livka aj mna sa snazili zastavit na trhu nejake zenske s anketou a ja dobrak som takmer bola ochotna, aj ked som nemala zaujem, no moj manzel im hned slusne vysvetlil, ze nemame cas a mame dve deti, tak sa im chceme venovat... on tie anketarky neznasa... a ako naschval mi volala nejaka aj v nedelu popoludni, ked sme sli na navstevu, ja som jej slusne vysvetlila, ze nemam zaujjem a nech mi uz nevola, no ked som zlozila, tak mm sa tym zaoberal dalsich 5minut, ze som mala byt raznejsia a vysvetlit jej, ze ci je normalna, ze ma otravuje s nejakou anketou v nedelu, ked je vikend, kazdy je s rodinou a tak... ked ja neviem byt taka razna a niekoho niekam poslat, no coraz viac takych ludi ma zacina otravovat, tak sa to budem musiet naucit

a tiez jedna kamoska dala moje cislo jednej pani co robi take cistenie pleti ako si bola ty livka, no ked som zistila, ze nejde o bezne cistenie, ale viac-menej oblbovanie za peniaze, tak som jej slusne podakovala, ze nemam zaujem 🙂

sophie1981
30. júl 2009

caute...Veronika...no prepa, chybicka se vloudila..... 😅
som ta zase videla kocikovat, a ty zase ze ma nevidis.....no, neviem, ako to vysvetlis..... 🙄

mojej mame tiez vyvolavaju z nejakej firmy pre zdravu vyzivu.....a ona kym im vysvetli ze nic nechce, to prejde casu..... 😝 ....ja by som asi hned zlozila.... 😝

Katka konecne zaspala.....tak trocha oddychujem..... 😅 ...o chvilku ideme kupat a potom si konecne umyjem vlasy, kedze uz aj nam ide vodicka..... 😵 😵

tak zajtra o 10??? 😕

veronika1982
30. júl 2009

livia tak som to bola asi ja...a rozmyslala som ci je matej hore, ci neplace atd...som zvedava ako to prezijem ked pojdeme na svadbu a on bude vecer s babkou..

bibka a kde si bola. si mala kricat..

my sme uz okupkany a uz spinkame. som ho teraz umordovala lebo sme sa boli este prejst a nebubal.

takze zajtra sa tam dovalime a dufam ze uz nebudeme len slavna trojka..

kukulik30
autor
30. júl 2009

pre kaju...mapka ...to modre su cinziaky 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kukulik30
autor
30. júl 2009

a to zlte je nakupne stredisko ,niekedy to bola prima zdroj 😀 ...panecku som sa s tym bavila asi pol hodiny... 😝 😀

kajacz
30. júl 2009

kukulik- veeelmi dakujem...vyzerá to prehladne... 🙂 tak snád to nájdem bez problémov...i ked ja mám talent stratit sa aj doma... 😀

kukulik30
autor
30. júl 2009

kaja..urcite to najdes a parkovat mozes niekde pri restauracii Rudolf..tak sa to vola, maju aj terasku a prejdes cez hviezdicu bud jednu alebo druhi, tam ako su posledne sipky 😉 a za cinziakmi je to ihrisku na takej obrovskej ploche 🙂

kukulik30
autor
30. júl 2009

za mostom doprava a potom dolava 😉

sophie1981
31. júl 2009

dobre rano...Livia...haha...teba by mali brat na geologicky, zacrtavala by si mapy.... 😀 ...aj nam treba osadit plot do mapy...tak potom si ta zajednam..... 😀 😀 😀 😀

Veronika, som bola s Damianom v CBA a akurat sme vychadzali, ty si sla s dvoma velkymi deckami.....

takze dnes o desiatej sa dovalim...asi dotiahnem aj moje velke dieta..... 😝

veronika1982
31. júl 2009

aha hej. to boli kamosi co im ideme na svadbu...

kajacz
31. júl 2009

pekné ránko... 🙂
Tak mne sa už dovára polievka...a pomaly sa pojdeme chystat...dúfam, že to nájdem, ako sa poznám poblúdim po celom mieri ale nakoniec tam budem... 😀 snád... 😅
Dúfam, že nebude pršat, tu je pod mrakom... 😕

sophie1981
31. júl 2009

noo, som zvedava, kto pride.... 😕

Katka zacala pucit ritulu kedje na brusku, tak nic ine nerobim, len ju do nej hryziem..... 😀 ..uz jej idem riadne na nervy..... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre