Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
5. sep 2009

a este...katka uz je v starej koz 😕 i......zase hneva. 🙄 ....takze konecne mame za sebou aj druhe ockovanie...... 😵

gajana1
5. sep 2009

ďakujem baby
neviete mi poradiť v tom madarase maju aj nejaky darčekový obchod???

kukulik30
autor
5. sep 2009

gajana, maju tak kvetinarstvo, ale v nutri som este nebola, ale vyzeralo to, ze tam clovek najde hocico, aj nejake drobnosti ako darcek 😉
ja sa chystam tiez dnes prebehnut do Madarasu, treba mi kupit tiez nieco pekne tete, nejaku drobnost, a je tak aj bizu, tak asi tam nieco vyberiem 😉

bibka, oki, len dufam, ze si tomu panovi povedala, ze to nie je zavazne,teda, ze sa este rozhodujeme..chcem pozriet viac ponuk..a uvidime 🙂

zuzana612
5. sep 2009

Ahojte,

gajana gratulujem, aj ja som chcela dvojicky 😀 Ale teraz som rada ze cakam len jedno 😀

My sme boli dnes tiez meste, sice len v hypernove lebo som chcela Matusovi kupit najlacnejsie plienky ake existuju lebo po tych antibiotikch serinka aj 6x za den do drahych pampersiek a cela hypernnova bola ako vymetena, neviem ci tam nieco prerabaju alebo co. Ale potom sme boli v mega nabytku a prisli nam stolicky do jedalne, tak sa vytesujem. Matus teraz spi a ja sa napchavam kapustovou polievkou, uz idem prasknut. O chvilu by mala prist kamoska, tak som zvedava ako bude vypadat moj upratany dom ked odidu 😀

Co bol vcera pizzovy den? Ja som robila pizzu doma, nasla som nejaky recept na cesto na nete, pouzila vsetko co bolo v chladnicke a zevraj bola super. Ale moj chlap zje az na kura vsetko 😀 Cesto sice nebolo ako z pizzerky, ale inac bola fajn.

Anka,som zvedava aky brat bude Matus, zatial babiku bozkava, dokonca jej pozicia aj zaja a dudu, no uvidime ako to bude ked sa narodi 😀

anape
5. sep 2009

zuzi urcite bude matusko dobry bracek, aj petusko stale stiska viktoriu a ked ju niekedy akoze niekto chce zobrat, tak placeeee, aby sme ju zachranili, proste surodenecka laska tam je... ale urcite sa ani vy nevyhnete prejavom ziarlivosti, matusko bude zase o nieco starsi, tak si aj viac uvedomi, ze uz nie je on dominantou pre vas a urcite pridu tie prejavy vo forme stuchania, robenia naschvalov.... ale tym sme si presli urcite aj my ako deti, ja sice nie, lebo som najmladsia, ale ked mamina hovori, tak bratia ziarlili 😀

ivana2009
6. sep 2009

pekne dobre ranko
gajana blahozelma jeeeeeeeeeeee dvojicky super 😀 😉

veronika1982
6. sep 2009

tak to je super ze gajana caka dvojicky. jupi jupi...

my sme vcera prezili klasicky den, doobedu v dazdi, poobede na slnku...

a uz sa nam maluje spalna...takze stahovanie je coraz blizsie a blizsie

ivana2009
6. sep 2009

super Veronika ,ale vies co sa vrati v novom byte nove dite 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sophie1981
6. sep 2009

ivana...neblazni......kolko krat sme my uz byvali v "novom"...to by som mala na krku uz 7 deti..... 😀 😀

joj, a dobre ranko..........my sme vcera boli v pp v baumaxe.....obzerat ceny sklennych vat, cize my ku malovani spalni mame este straaaaaaasne daleko...zatial pojdeme omrknut Veronikinu.....teda ak sa dostanem na tu 13-tku.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...po schodoch.... 😝

ivana2009
6. sep 2009

no tak to neviem ,ale tak sa vravi........................................................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana612
6. sep 2009

Ahojte, tak ja idem byt opat sama v nedelu, Daniel ma o pol piatej zapas, takze o chvilu odchadza, a co ja budem robit s Matusom netusim. Keby sme neboli minuly vikend v ZOO tak by sme isli asi tam, ale takto budeme trcat asi doma. Uz sa tesim na dalsi tyzden ked budem doma, kym obeham vsetky kamosky tak bude aj koniec tyzdna. Nepoznate nieco kde sa da ist s malym dietatom v nedelu? Iba ak ho zoberem do Madarasu 😀 Nemohli ste ist dnes na ten Kosiarny? To by som konecne isla aj ja 🙂

rybecka
6. sep 2009

cafte, ja nejak nemam cas pisat ale citam 🙂
Giana blahozelam parada dvojicky to bude 3 deticky bude veselo 😀
Zuzanka neboj sa Matus bude velmi mily brat my sme si vsetci mysleli ze matej bude neskutocne ziarlit lebo bol uplne na mna naviazany a teraz super este ani raz neziarlil a ma velmi rad Ondrejka tiez budes mat veselsie ako doteraz hlavne ked sa budu budit ako my on stale vrieska a maleho zobudi 😖 a co mam robit stale mu hovorime tisko ale on ten pojem nepozna 😀 😀 😀
ok co dnes robite?? my nevieme a inak dostala som novy fotak na narodky v piatok som robila oslavy oficialne 😀 a este idem s mm na Lomnicky stit musime vystihnut dobre pocasie 😉

zuzana612
6. sep 2009

Boze baby, ja som teraz citala rubriku mlade vdovy, no nieco hrozne. Si neviem predstavit co by som robila ja. Jedno viem vsak urcite, este ten den by som sa pobalila a isla by som domov a sem by som sa uz nevratial

Akurat dnes mi hovorila sestra ze jedna zena z nasej ulice sa ide vydavat a zevraj je tehotna. Na tom by nic nebolo, ale ona uz ma cez 40 rokov a 2 skoro dospale dcery.A dnes je to presne 10 rokov ako jej zomrel manzel, isiel cez Svit na bicykli a zrazilo ho auto. Pohreb mal presne v den bratovej svadby. Nas farar najskor pochoval jeho a potom sobasil brata. A ju som za celych 10 rokov nevidela s nikym, a teraz toto 😀 Ale jej to velmi prajem, je hrozne zlata a uz to ze 10 rokov vydzala sama, je dost co povedat, no nie

Janka, aj mne by sa zisiel novy fotak 😀

zuzanale
6. sep 2009

Ahojte tak u nás všetci spia teraz mám 3 deťúrence kedže mm je PN 😅 a okrem toho trošku perné Timka chytila nádchu máme sople takže zajtra sa školka nekoná ťažko síce povedať kde chytila či v školke alebo len v štvrtok bola ubehaná sa spotila fúkal vietor ofúklo ju a ešte k tomu studený čaj no čo už 😖

gajana blahoželám hlavne nech ide všetko bezproblémovo 😉

veronika1982
6. sep 2009

no mi sme uz doma z brigadu. pucovala som kupelku a zametala ten prach v byte... no nasa spalna je taka zelena ze ked zapalime vecer svetlo tak nas budete vidiet az na vychode.. ha ha ha.. normalne az oci taha.. takze pochybujem ze v nej spravime nove dite...ha ha.. tak sme to zjemnili tym ze jednu stenu sme natreli na bielo...
matej sa za ten cas prechadzal s babkou po zapade a spinkal... teraz uz sme doma..zajtra musim este ist vybavit vymenu radiatorov lebo domovnik nam to nechce podpisat... ☹

slaviq81
6. sep 2009

Ahojte,

Veronika, a mne sa zdalo, že vidím taký kočiar ako máte vy. A tlačila ho taká pani blonďavá 😅 My sme vydržali von až pol hodinu, nejak fúkalo 😝

anape
6. sep 2009

ahojte,

zuzi aj ja som si precitala tu temu a aj mi vysli slzicky 😢 ... ja si tiez neviem predstavit, aby som prisla o manzela a stale ked je na cestach, tak ja neviem spat, velmi sa bojim, aj ked viem, ze to je osud a neda sa tomu zabranit... moja mamina ovdovela ako 31rocna a az teraz ked mam manzela a rodinu, tak som pochopila ako musela trpiet a trapit sa a my sme to ani nespozorovali, akurat co si pamatam, tak stale pri stedrovecernom stole plakala a tiez ked bolo vyrocie tatkovej smrti... ale dost, lebo uz zase placem 😒

prave som dobalila petkovi veci do skolky, kedze jemu zacina skolsky rok az zajtra... zatial sa tesi a chcel tam ist uz teraz vecer namiesto spinkania 🙂 , ale predpokladam, ze rano bude trosku trucovat... no ja uz mam taky zvlastny pocit, ze ho tu nebudem mat cely den a normalne som z toho smutna... dnes som aj rozmyslala, ze ak by sa mu nechcelo chodit do skolky, tak si ho aj necham doma, no zase na druhej strane on potrebuje rovesnikov, lebo s viki sa este nevyhra a potom sa nudi a robi same nezbedy, no uvidime

prajem vam dobru noc, idem sa pritulit k muzickovi 😉

veronika1982
7. sep 2009

dobre ranko..

ano slavka to bola moja mamka.. my uz sme hore a ideme sa obliekat a ideme s dedom na bytove. hoci je dedo chory tak hadam nenakazi maleho...

zuzana612
7. sep 2009

Ahojte, tak Matus je dnes hore od pol siestej, ale nejak sme sa do pol osmej este valali v posteli, ale ja som hotova. Dnes bude asi dlhy den 😖

Anka, vsak to ste museli byt male deti ked vam zomrel ocino. My sme uz vsetci dospeli ale si to neviem predstavit ked mi zomre jeden z rodicov. Daniel mal tiez 14 ked mu zomrel otec a niekedy to vidno ze nemal otcovsku vychovu 🙂

Moje dieta sa prekonava, uz zjedol pol tousta 😀 Ale ten bordel okolo toho 🙄

anape
7. sep 2009

dobre ranko,

tak petko mi uz siel do skolky, tesil sa, no ked dosli do skolky, tak zacal trucovat, ze tam nejde a tak a trosku aj plakal 😒 , ale ze ked vosiel do triedy, tak uz nie... uvidim co mi povie ucitelky popoludni... on zrejme zabudol co je to skolka 😕

zuzi ja som mala 2,5 (ako petko teraz) a bratia 9 a 6 ☹

prajem vam krasny den, idem nieco robit 😝

veronika1982
7. sep 2009

tak my sme uz doma z vybavovaciek.. poviem vam ze som sa vytocila.. niektorí ludia su fakt sama ochota atd... neviem naco platime potom taky najom.. to asi za tu ochotu. ha ha..

dam fotku nasej super zelenej spalne...

zuzana612
7. sep 2009

Veronika, vidim ze sa vam paci zelena 😀 Zelena kupelka, zelena spalen. Ta spalen sa urcite bude pacit Bibka, tak isto ako sa jej paci moja kikiriki izba 😀 Ale vyhlad mate pekny, na celu SNV

Ja som dala Matusa spat tak mi treba trosku poupratovat, lebo vcera sme zase prehadzovali nabytok, teda sedacku s jedalenskym stolom 😀 a nejak som uz nevladala upratovat, tak musim teraz.Inac som riadne napalena lebo 3 zo 6 stoliciek je chybnych, som si to nevsimla v predajni tak musim ist teraz reklamovat. A neviem ako dlho budem cakat na dalsie a ci ich este vobec bubu mat lebo mi povedal ze to su posledne 😖

anape
7. sep 2009

tak tak veronika, ja sa tiez vacsinou vratim z uradov vytocena... nikdy neviem pochopit naco niektori ludia idu robit robotu kde je nutny kontakt s ludmi, ked nevedia normalne ludsky komunikovat... ja to stale beriem zo svojej pozicie, tiez som mala podobnu robotu, no aj ked mi bolo totalne na figu alebo som bola nahnevana, snazila som sa maximalne o to, aby to nepocitil niekto iny, kto za to vobec nemoze... podla mna to je normalne, no ked chodim po nasich uradoch, tak mi moj nazor pripada ako sci-fi 😕 😒

anape
7. sep 2009

zuzi drzim palce, nech si uspesna s reklamaciou stoliciek... tri zo siestich chybne, tak to je fakt sila 😒

veronika krasna je ta zelena 🙂 , ja som tiez chcela zelenu kupelnu, ale jedine zelene obkladacky co sa mi pacili, boli velmi drahe, takze nie je zelena kupelna 😒
a s prackou si to ako poriesila?

anape
7. sep 2009

a este nieco.... prave som nasla viktorii dalsi, v poradi 7.zub (spodna dvojka), takze po dlhsom case mame konecne dalsi zubok 😀

slaviq81
7. sep 2009

Ahojte,

Veronika, ty si zaťažená na zelenú? Ale aj mne sa páči 😉 A kúpelku máte fakt peknú 🙂

Zuzka, Lara vie z kúska chleba narobiť neskutočný bordel. Môj oco sa smial, že nám treba sliepky 😀

Ani, čo dávaš Viki papať? Myslím počas celého dňa.

veronika1982
7. sep 2009

u nasich mame izbu na zeleno ale len dve steny, ostatne su zlte a vsetky doplnky mame zelene aj matej ma zelenu plachtu a mantinel tak sme chceli aj do nasej spalne taku a to ze kupelka je zelena tak to je nahoda. chodbu budeme mat zltu, kuchynu slabulinko fialovu a v obyvacke su tri steny biele a jedna bude s farebnou tapetkou.. takou ostro ruzovou alebo nejakou takou lebo uz mam luster vybraty...

anape
7. sep 2009

slavi viki uz papa doslova vsetko a veeelmi jej chuti 🙂 ... rano stale vypije mliecko, potom ranajkuje aj so mnou... na desiatu jej davam ovocie alebo vyzivu s piskotikmi... potom pred spanim vacsinou iba polievocku a ked sa zobudi, tak druhe jedlo, no a este potom jogurtik a vecer zase mliecko... medzitym sa este "stravuje" s kazdym naokolo 🙂

ked sme boli na dovolenke, tak jedla dokonca tie rybky co sa pripravuju vcelku, take malicke, neviem ako sa to presne vola 😕 ... lebo muz to jedol a ona si pytala, tak som jej supla piskotik, no ten hodila a zacala plakat za rybkami, tak sme jej dali ochutnat s tym, ze to urcite vypluje, no ona chcela stale viac a viac, az som ju musela zobrat prec od stola 😀

slaviq81
7. sep 2009

Ani, dik. Tak u nás je to podobné - ráno mlieko, na desiatu ovocie, potom ide spať - zaspáva na cicke 😝 , na obed jej ešte zvlášť varím, olovrant jogurt a večer mlieko. U nás je ale problém v tom, že z kuracieho zvracia, tak sa jej bojím dávať mäso. Ryby sú ok 😉 Skúsim jej dať v nedeľu hovädzie z polievky a uvidím ako to dopadne 😕

anape
7. sep 2009

ja viktorke od roka uz nevarim zvlast, pretoze ja odkedy mame petuska varim aj pre nas nemastne-neslane ako povie moja mamina, ale my s tym nemame problem, no a ked varim nieco pikantnejsie alebo nevhodne pre male deticky, tak vtedy im spravim nieco zvlast 🙂

inak nechapem ze ti lara zvracka z kuraciny, ved to je jedno z najchudsich a najlahsich druhov masa 😕 , ale urcite z toho vyrastie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre