Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
30. okt 2009

no ved to...ja sa rozbehnem ako blazon od panelaku ku ceste tam auto a ako mackam brzdy, tak tlacim a stale idem.... 😕 😕 😕 😕 😕 ...esteze nikto nebol na chodniku tak som to vytocila tam...inac......som vo vecernych spravach..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....

ale zase tak skoro nepojdem...na jar by som chcela kupit sedak pre katu, tak aknebudem dovtedy tehula, tak zacneme s Katkou cykloturistiku..... 😀 😀

zuzana612
30. okt 2009

my sa s Matusom prevazame iba po Liskovej, chodime pozerat vlaciky a tak 😀 Tu by som nemala kde chodit s nim na bicykli 😖

Juj, tak som sa najedla fajnych zapecenych cestoviniek. Este si varim vajcovu polievku, zajem to cokoladou a zapijem colou a moze ma rozdrapit 😀

rybecka
30. okt 2009

Joj ja na bicykli nesedela ani nepametam lebo nemam bicykel iba mm ma a slubil mi ze mi kupi tiez.
no odkedy som na Slovensku tak som tehotna alebo mam male babo 😀 😀 😀
tak dufam ze uz teraz ked Ondrejko vyrastie trosku tak mozme zacat.
ale ja mam radsej obycajnu turistiku ako cyklo 😉 uz teraz sa tesim na buduci rok na leto Ondrej uz bude velky tak to sa moze ist joj uz keby to leto bolo ☹ a este nas caka dlha zima 😝 🙄 🙄 🙄

sophie1981
30. okt 2009

janka, ved aj zimna turistika je......male zakuklit do sanok, a tahas na Cingov.... 😀 😀 😀 😀

ja som navarila spagety.....Katka male tekvicovu kasu, varenu brokolicu a mrkvu...obula to vsetko, poroztierala po stoliku, zapila cajom......no a teraz cakam kedy zaspi...ale nejako asi nebude...sa hada s topankou.... 😕

idem k nej, mozno zalahne......a pozriem na nete odsudene...pozbieram urodu....co uz s piatkom.... 😝

veronika1982
30. okt 2009

no ja som si kupila na promocie ako darcek bicykel.. a ked som sedela na nom mozno tak 3 x tak dost...a teraz si to neviem predstavit kedze ja sa na cestach bojim ist na bicykli..

matej mi dnes spapal 5 lyziciek zemiaciku. jupi jupi a teraz uz spinka.. som si myslela ze ho v noci oblbnem cajom a hobby... zacal mrncat tak som musela dat cicku a zaspal...

kupila som mu take vselijake postavicky v kvetinarstve a vcera som to nalepila na stenu nech si ich obzera lenze zvieratka nedrzia a kazdu chvilu mi odleti tak len chodim a lepim. ha ha..

pata31
30. okt 2009

Zuzi jeeej, to su krasne nalepky...uz dlhsie rozmyslam, ze co dam okolo postielky...a toto je skvely napad!
Diky 😵 😵

zuzana32
30. okt 2009

Ja mám od tej baby kúpený aj meter aj nálepky a sú fakt super 😉

sophie1981
30. okt 2009

de sce???......

my uz ideme spinkat...zajtra sobota=stavba..... 😨 🙄

zuzana612
30. okt 2009

kazdy farmarci, a kasle na MK 😀 Nam Matus uz hodinu vykrikuje z postielky, uz sme ho 3x vybrali, tak zalostne krici mami, mami, mami, ze mi to neda a zoberem ho sem 😖 to bude prec cely den. Ja si idem navarit nedelny obed aby sme mohli v nedelu cim skor vypadnut k nam, cestou sa chcem zastavit v Mercury v PP pozriet nejaku lampu do spalne a tiez v ASKU ci nemaju nejake podobne stolicky do jedalne ako sme mali tie pekne cervene. ALe uz mi tu hrabe, cele dni zavreti doma, nehcem Matusa moc tahat von ked este sem-tam zakasle.

No nic, Daniel ho uz vytiahol z postielky, tak sa idem k nemu vyvalit na gauc. Tak pekny vecer vam prajem

sophie1981
31. okt 2009

dobre ranko....zase nikoho........vikendujete...ja som konecne upratala, dokoncila co trebalo, zasila co trebalo.......mm na stavbe....babka vzala Katku prevetrat troska, a teraz si idem dat slaninu na ranajky..... 😝 😝 😝 tak zatial...

zuzana612
31. okt 2009

Ja mam uz navareny nedelny obed, polievocku, zajtra akurat zavarim rezance, fajnu hovadzinku na hubach a cervenom vine Danielovi do mraznicky 🙂 a este varim svieckovu, tu budeme mat zajtra na obed kedze dnes mame este cestoviny zo vcera a daniel ju bude dojedat cely tyzden 😀 Ja dnes neupratujem, urobim to zajtra rano, okolo desiatej skocime na hroby a padame do Liskovej, hadam bude akurat Matusik spat. Zoberem drobca aspon na chvilu von, aj ked uz ma zase sople, ja drhnem ako deravy hrniec, ale nevadi 😖 A to tu este ani zima nie je. Len dufam ze neochoriem este viace, nerada by som brala nejake antibiotika koli drobcovi.

sophie1981
31. okt 2009

Zuzanka...praveze ked dojde zima bude lepsie, ako toto hrozne pocasie...v tom sa virusiky len tak veselo rozmnozuju....daj sa doma dokopy, nech je drobo oki......nasej uz sople odchadzaju.....len ten hruby hlasisko jej ostal.... 😅 ...ideme troska von...este dovarim zvysne buchty nad parou a padame na vzduch....

rybecka
31. okt 2009

cafte,
ja som dajak dnes nestihala ani zapnut Pc az teraz vecer.
prislo nam drevo tak chlapi makali ja varila upratovala a kocikovala zaroven 😀
no ale som aj unavena tak idem tiez na gauc
dobru nocku 😔

veronika1982
1. nov 2009

dobre ranko.. my sme vcera rano zbalili veci a sli ku sestre lebo mm robil balkon.. poobede prisiel pre nas a sli sme do svitu ku svagrovi...svagrina uz ma pekne brusko a aj pekny kociarik... po ceste domov matej zaspal tak sa snim tatik vozil okolo hypernovy a ja som nakupovala..a vecer sme varili segedinsky a teraz este postavim polievku.. poobede chceme ist na hroby tak hadam matejovi pomoze konecne cerstvy vzduch ved od pondelka sme nikde poriadne neboli...a synovec nam dal velikanske auto tak sa s nim matej hraje..

sophie1981
1. nov 2009

holaaaa spoluobcania..... 😅

nedela tu...kazdy na hroboch...aj my ideme.......poobede......som zvedava, co na to povie Katka....

rybecka
1. nov 2009

my sme uz z hrobov doma
Matej spi a Ondrej pobehuje v chodaciku a vecer este skocime k babke 😉

sophie1981
1. nov 2009

aj my sme uz doma...katka vsetko prespala......takze mozno buduci rok uvidi viac..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale zato farmy ma kazdy obriadene..... 😀 😀 😀 😀 😀 ......zemiaciky, hrasok vysadene......ovocie obrane.....len konik mrzne... 😠

maca77
1. nov 2009

Bibka, buď rada, že to Katka prespala ... Tami chcela zapaľovať všetko, aj vyhorené kahančeky 😀

zuzana612
2. nov 2009

Ahojte, tak my sme uz v Liskovej, cestou sme sa zastavili v PP, chcela som pozriet stolicky v ASKU, mali aj celkom pekne aj ked tie moje to uz nebudu, ale co uz. V Tescu sme sa zastavili koli kvapkam do nosteka pre Matuska a odisli sme so smykackou a preliezkou 😀 No ale nekupili by ste ked mali na to zlavu 75percent? Tak sme za to dali 85 euro, Matusovi sme to hned poskladali v garazi, tak sa z toho vytesoval ze az. U nas mu to postavime v jeho herni, vsak aj tak mi stale prelieza sedacky, tak takto bude lozit po svojim.
Inac sme obaja fajne chori, neviem ci s nim nepojdem opat ku dr, chuda ma take sopliska a uz aj riadny kasel opat a ja tiez 😖

Tak zatial pekny den, idem sa naranajkovat a padam na masaz, uz sa tesim 😉

sophie1981
2. nov 2009

dobre rano...

Maca, ved sme si aj s mm vraveli, ze asi posledny kludny sviatok vs. sv.....buduci rok to uz bude o popaleninach, zapalkach a vidine ohna..... 😀

ja som uz dnes stihla aj zubara...mm je doma, tak strazili s dedom Kacku.....a ja som vypadla.....zoskrabkala mraz z auta, unadavala som sa......ale mam to za sebou..... 😉

veronika1982
2. nov 2009

dobre ranko... bibka presne aj my sme si to vcera hovorili.. my sme vypadli o druhej na cintorin a ked sme parkovali tak okolo prechadzala ivana s matuskom ale oni nas nevideli a v tom si mamina spomenula ze matej nie je prebaleny takze sme sli rychlo na cintorin zapalili dedovi sviecku a sli sme domov.. aj tak bola zima a matej poriadne este nebol vonku tak sme neriskovali.. ale mame za sebou uspesny vikend konecne s tatikom doma.. vcera sli doobedu na polhodku von a ja som zatial popratala a poprala a uvarila matejovi obed. potom prisli sa napapkal a siel spinkat.vecer dosiel dedo s babkou tak sa smiali z neho ako cupota v pavuku. a najnovsia jeho zabavka je odpadkovy kos a sacok v nom...

a ze vraj dnes v noci je spln.. to sa bude super spat. ha ha..

zuzanale
2. nov 2009

Ahojte my sme povinne doma asi najbližších 10 dní máme kiahne zúria v školke a už ich máme aj doma 😝 takže dúfam že to bude mať lahký priebeh Timka sa zatial neškriabe a Laura zatial má len jednu ako špendlíkovu hlavičku tak uvidíme.....

Aaaa kto ešte nemal a chce kiahne nech sa páči môžte k nám na návštevu 😅 😀 😀

anape
2. nov 2009

ahojte baby,
vsetky vas pozdravujem po vikende, ja som si dala vcera den bez pc 😉 , ale nie srandujem, boli sme najprv u babky na obed, potom na cintorinoch a ked sme sa vratili tak som polihovala, lebo som dostala silnu nadchu a je mi na figu, dufam len, ze deticky to obstoja a nenachytaju tu pliagu 😒

neviem ci nasledkom splnu, ale viktoria mi dnes spala velmi nekludne,takze som sa ani nevyspala... no skor si myslim, ze to bolo tym, ze nemala svoj kludny poobednajsi spanok, len tak chvilkovo v aute aj v sobotu aj v nedelu

dnes sme doma, treba nam upratat cely dom,lebo sa tu toho nakopilo 😝 a tiez chcem byt v teple, nech sa preliecim

pekny den 🙂

sophie1981
2. nov 2009

moje dieta je cert v malom prevedeni ale obrovskou silou..... 🙄 🙄 🙄 🙄 ....

aaaaaaaaaaaaaaaa zabudla som.....zuby nikdeeeeeeeeee........ 😀

sophie1981
2. nov 2009

Veronika, my sme vcera sli s Tomasoviec vecer........cez smizany......som vam kukala do okna...vy ake 100-ky ziarovky mate...ved vy ziarite ako majak....... 😀 😀 😀 😀 😀 ....no a ten spln bez zaluzii....hmmm....my sme spali zase celkom fajn...papali sme len 2x v noci...........a uz si aj zvykla ze spi inac...otocili sme postele, lebo niekde v povedomi mi stale hnije myslienka, ze spod okien taha, tak nenecham decko spat pod oknami...neva ze plastove......vo mne to stale zije, ze taha..... 😀 😀 😀 😀

sophie1981
2. nov 2009

v stredu mame poradnu...som zvedava, kolko tucniacica vazi..... 😀

rybecka
2. nov 2009

ahojte,
no my sme zase vobec nespali o stvrtej rano si zmyslel ze bude stat tak sa o pre o mna a sa postavi ja sa zobudim a Ondrej nadomnou no sok 😅 😲 a nespal do pol siestej ved naco ne 🤐 mama nemusi spat.
Veronika aj my sa radi hrame so sackom od kosa 😅
joj zuzana kiahne brr nech to mate cim skor za sebou nas to len caka 🤐
a my ideme tiez do poradne vo stvrtok 😵

veronika1982
2. nov 2009

ej kde stovky.. to robia len tie prazdne okna taky dojem.. ale aspon je nas vidiet. ha ha...

my sme otrasne spali a janka my sme boli o piatej hore a pozerali sme sa na steny...

my ideme zajtra na kontrolu na krcne a potom ku dr tak som zvedava co povie a poradnu mame az 25.11..takze zajtra pojdeme na mier..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre