Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
11. dec 2009

Bibka, zavolaj potom zajtra Danielovi lebo ide do roboty, tak aby bol doma. A mozes mu zobrat aj tu zavinovacku ak nezabudnes. On pride az na Vianoce, ale dovtedy ju myslim potrebovat nebudem. A Celina ma dieta s tym spanielom?

veronika1982
11. dec 2009

tak my sme uz doma a matej od tolkeho vzrusenia zaspal.. prvy krat bol po tme vonku a tie svetla a kolotoce.. no krical z kociara.. a domov sme uz sli s placom tak som mu dala do pusy flasku a ked mu tam natiekol caj tak pil a ked nie tak nie.. ale aspon bol ticho.. 😀 😀 😀

chcela som si kupit zaclonu ale nemaju taku dlzku.. ☹ a tak asi kupime zajtra matejovi nejaku ciapku na zimu..

maca77
11. dec 2009

ahojte

Zuzi, niekedy od polky januára sa tuším dávajú prihlášky do škôlky ... isto to bude niekde vypísané, tak ti dám potom info ... asi aj Tami pôjde do škôlky od septembra ...

ja som dnes prešla len poza mesto, chcela som ísť trochu okuknúť aj stánky, ale samej s Tamkou sa mi nechcelo, ešte som bola aj bez kočiara, tak to by som ju musela stále kdesi naháňať ... zajtra je MM celý deň v robote, takže tiež nepôjdeme .... no škoda, už aj keď nie kvôli nákupom, ale aspoň kvôli tej atmosfére by som na chvíľku šla...

... kolotoče na vianočných trhoch sú tiež dobrá somarina... práve sme to Adamovi vysvetľovali, že v lete sa môže kolotočovať koľko chce, ale teraz v zime veru nie...

Zuzi, s tými menami ti asi neporadím, lebo tie dievčenské čo máš popísané v pase sa mi páčia všetky, ale s chlapčenskými sme mali doma problém aj my ... ešte čo sa mi páči, tak je napr. Filip ... ale u nás má bráško Filipa...

maca77
11. dec 2009

ja tu mám práve taký kľud 🙂 ... MM zobral deti ku svokrovcom, tak idem prádlo povešať a aspoň čo to poupratovať, keďže vianoce sa blíííížia ...

mne chýba ešte zopár darčekov, v pondelok chceme ísť do PP ... no už to aj tak vidím asi tak, že nakoniec to drogéria istí 😀

maca77
11. dec 2009

... a ešte Matejkovi všetko najlepšie k 3 rôčkom 😉 😵

sophie1981
11. dec 2009

Zuzana.....tak zavinovacka pripravena...aj nejake pekne ruzove dupacky a mini saticky....pre Natalku..... 😉

maca77
12. dec 2009

hallooooo .... to všetci trhujete? 😕 😅

sophie1981
12. dec 2009

my uz sme doma...dedo do mna vlial 2 dcl medoviny, tak ma zahrialo az privelmi..... 😀 ...kupila som Kacene kosicek....a eta vsio...... 😝 ...teraz idem upratovat kedze buduci tyzden budem piect medovnicky.....tak nech je aspon v chyzi cisto....ale s tou medovinou v hlave sa mi nece.... 😝

slaviq81
12. dec 2009

čaute,

Bibka, ja som si včera dala 2 deci vareného vínka a ani som ho nedopila, lebo už ma nejak začínalo tackať 😀

Ochvíľu ideme na oslavu do Iliašoviec, možno pojdem prepadnúť Janku 😀 😝

maca77
12. dec 2009

ja sa chystám urobiť večer cesto a medovníčky budem piecť zajtra 😅

veronika1982
12. dec 2009

aj my sme boli doobedu v meste ale nekupili sme nic.. a matej nam zaspal cestou a potom sa prebral tak zaspal az teraz.. uff ale je uz kosa vonku..a inac mm zase nasiel ze ma byt -27 aj mi skopiroval link...

pata31
12. dec 2009

Ahojte...aj ja som dnes trosku trhovala...kupila som pyzama pre nasich a mm, tak mam darceky pre dalsich clenov rodiny z krku 😉
inac super, ze sa ochladilo, na kopci dnes asi zacnu zasnezovat...len skoda, ze ja si toho roku asi moc nezalyzujem...
pozeram na to pocasie, ze akurat ked mam termin, toho 19.12., tak akurat vtedy maju byt najvacsie mrazy... 😕 fajne

pata31
12. dec 2009

jejda, ja uz som 40tt 😕 😅 som veeelmi zvedava, kedy sa ta nasa bambulka rozhodne prist na svet 😉

veronika1982
12. dec 2009

bibka posles mi ten recept na perniky..

no pati pockaj si na mrazy.. a hlavne si pripravte auticko...

nikaz
12. dec 2009

ahojte mamulky..

ja sice nepisem casto,....ale casto tu tak na tajnaca citam.... chcem sa opytat ako je to s kontrolami zo socialky ked som pn --- vypisal ma moj gynekolog na rizikove..... ale svokrovci ( cca 150 km) by chceli aby sme prisli na navstevu na dva dni cez vianoce...tak neviem.... ist, ci neist.... 😕

ktore mate s tym skusenosti, prosim, dajte nejake info.... 😒

dakujem 😉

veronika1982
12. dec 2009

mne neboli ani raz.. ale niektorym babam prisli.. takze je to individualne..

slaviq81
12. dec 2009

My sme už doma 🙂 Bolo celkom fajn, Lara sa vybehala, isto bude spať jak dudek 😀

Nikaz, veď si na rodičovskej nie? Tak by nemal byť problém 😉

nikaz
12. dec 2009

ano na rodicovskej...
ale som aj vypisana na pn - z dobrovolneho pripoistenia.....
mam z toho mierny chaoz tak chodievam von radsej pocas vychadzok....ak by nahodou 😒

nikaz
12. dec 2009

ale co mam robit - ci ist na tu navstevu na dva dni alebo ostat radsej doma.... terigat sa 150 km s tehu-bruchom a malym banditom rano tam a poobede aj nazad - tak o je dost o drzku...takze iba ak by sme tam ostali na noc....ale zasa dva dni byt mimo domu a riskovat ci pride nejaka kontrola, tak to mi nereze...skoda by bola keby mi zobrali to malo co mi posielaju za pn-rizikove tehu...

nikaz
12. dec 2009

jaaaj nie riskovat ale rizkovat 😅 ups...

kukulik30
autor
12. dec 2009

ahojte
nikaz, tak ak si vypisana na pn z dobrovolneho , tak to ti skor mozu prist, lebo viem, ze si to kontroluju tie tetuse viac, mne napr nebola kontrola cele tehu, ale nemala som DNP, obycajnu PN, takze ziadna slava , co sa tyka financii..ale kamoska bola PN a ma DNP a jej chodili...tak co ja viem 😒 ....ale zase ked budu sviatky, predpokladam, ze nebudu robit...pochybujem , ze sa niekto bude v kose trepat kontrolovat tehotnu mamicku...no musis si to sama zvazit 😉

kukulik30
autor
12. dec 2009

nika dobre si napisala to " riskovat" 😀 to je spravne

evitkamalicka
12. dec 2009

dobrý večer sa praje....ako víkendujete? my tu máme tiež trhy tak sme boli na cigánskej

veronika1982
13. dec 2009

ta co ste vsetky zamrzmli? taaak a zima je tu... ☹

sophie1981
13. dec 2009

nem zamrzli.....tesime sa zo snehu.... 😀 ....koncneeee zima......o po zime pride zasa teplo..... 😀 😀

idem kuknut ten recepy pre teba mila Veronika.... 😀 😀

anape
13. dec 2009

ahojte baby,
konecne som docitala posledne stranky, lebo akosi som nestihala sem nakuknut, kedze deticky su napriek chorobe velmi akcne 😅
ani na trhoch som nebola, akurat v piatok som z chodnika zahliadla par stankov, ked som isla kupit synovcovi hokejku k narodkam a zbadala som tam take detske ciapky s kozusinkou,tak som ich kupila... rozmyslala som ist vcera, no kedze sme boli v piatok na narodeninovej party,tak sa mi vobec nechcelo a jednak bola taka kosa, ze ma to uz celkom odradilo 😒 , no co mi spominala kamoska, tak tam bolo takmer vsetko popredrazovane

matejkovi prajeme dodatocne vsetko naj naj najlepsie k narodeninkam 🙂

a inak aj ja by som sa s vami uz chcela stretnut, mohli by sme si dat niekedy "rande" napriklad v meste alebo zajst na kafe do squashu (medzi smizanami a spisskou), maju tam aj detsky kutik, takze sa da aj kava vypit v klude, co vy na to?

prajem peknu nedelu 🙂

maca77
13. dec 2009

ahojte

v squashi je fajn 😉 ... takže niekedy by sme sa tam mohli stretnúť .. ale myslím, že asi až po vianociach 😎

veronika1982
13. dec 2009

v squashi je fajn hlavne ked si tam clovek ide zahrat.. no neviem si to predstavit tam s matejom.. a hlavne tu cestu s kociarom popri ceste..ale super napad..

sophie1981
13. dec 2009

ja som tam este ani nebola...len ked ideme okolo autom tak nakukam dnu...ja by som sla....ale ako pise maca, asu az po Vianociach... 😅 .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre